Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

i mnie zaskoczyłaś...to się nie dziwię,że pomagasz bratu.na pewno nie zarabiasz takich groszy jak tu w PL. a jak tam Halinka Twoje dbanie o skórę itp.? bo chyba jak pierwszy raz się odezwałas to o to pytałaś,o te wszystkie zwisy. Smarujesz się czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaruje sie tym eveline takim chlodzacym wydaje mi sie ze to jest cos podobnego jak ty masz Angel. Mam w stabilna prace na dzien dzisiejszy ale tutaj tez sa ciecia i nie wiadomo czy uda sie przedluzyc narazie nie ma co sie martwic. Dziewczyny nie jestem tu nikim wysoko ranga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I też jest Ci tak zimno po nim?? hehe :) Dobra ale póki co masz pracę i nie ma się czym martwić, oby dalej była jeśli Ci odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi po nim zimno , czasami mi sie wydaje ze mi posladki odmroza. Nie wiem czy to cos pomaga czy moze tylko wyszczupla moj portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinko ja pracuję w hurtowni mojego ojczyma i jego wspólnika - hurtownia tekstylna. Kołdry poduszki pościele - także w sprawach łóżkowych jestem dobra :D obrusy, ściereczki itp. Ogólnie to tutaj nie ma tak że ktoś jest od czegoś,ja obsługuję klientów, sprzątam jak trzeba, piszę faktury, robię hafty..Teraz nie ma kolegi,poszedl na urlop i siedzę całymi dniami w papierach dlatego też mogę pisać na forum bo siedzę przy kompie. Ogólnie może to nie jest szczyt marzeń,ojczym z chęcią dałby mi więcej kasy ale na razie nie od niego to tylko zależy. Ale mam swoich chłopaków bez których żyć nie mogę i lepsze to niz praca z babami które są wredne i zazdrosne. No i nie wystroję się też tutaj ładnie bo te pyłki z bawełny,z reczników, jakieś dostawy itp. Zresztą hala, zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po pracy uwielbiam się stroić :D a i tutaj wszystkich się zna,przzyjeżdża dużo przedstawicieli klientów, można sobie złapać dużo kontaktów bo instytucje państwowe u nas kupują na "koszty", hotele też wyposażamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi po tym serum jest strasznie zimno ale mam taki patent że chodzę przez parę min po domu i coś intensywnie robię a poźniej mija. też nie wiem czy pomaga, kupiłam dopiero w sobotę. mam ochotę zamówić sobie ten piling co Ci kiedyś polecalam bo jednak jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel najwazniejsza jest atmosfera , ja nie narzekam da sie wytrzymac jest czasem stresujaco . Nie stroje sie do roboty codziennie ten sam uniform , mam kilka zestawow. Wazne ze masz doswiadczenia z fakturami , moze za jakis czas zalozysz wlasna firme:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam doświadczenie z fakturami papierami korektami. wiesz dbam też o to żeby jako taki był wygląd na półkach,żeby towar był łanie ułożony, wysyłamy też paczki, ogólnie dużo się dzieje. Skończyłam technikum ekonomiczne ale tutaj jeśli chodzi o papiery to dużo się sama nauczylam, lub kolega mnie nauczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ta kurna wiosna ja się pytam? tytuł naszego topa kłamie!!!! eeeehhh..... idę dziś wieczorem na babskie spotkanie a tu wieje i mróz i pada co raz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i doceniam to bardzo,mam samych facetów tutaj. teraz siedzę bo zamówiliśmy nowy towar i wprowadzam fakturki. Jak kolegi nie ma to mam bardzo dużo na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TAK:) i mogę trochę przy kompie posiedzieć i z Wami popisać bo tak to często gdzieś latam po hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na paski, które dziś przyszły czekałam tydzień :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że w weekend się wystroję w te spodnie :( podli..a kuriera zamówiłam żeby szybciej było.ale dam znać jak dojdą i zdam relację obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poluje na jakies fajne buty bylam wczoraj ogladac ale nic , albo nie ma mojego rozmiaru moze jutro sie wybiore chcialbym cos ladnego wygodnego na impreze lekkie podwyzszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA KUPIŁAM te botki ostatnio z dziurkami takim ażurkiem,ale czegoś imprezowego też nie mam, zresztą rzadko szaleję ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje cos zaimprezowac z moja kuzynka jak przyjade ona zawsze sie tak odstawia jak szczur na otwarcie kanalu wiec nie chce wygladac jak kocmoluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy raz sie wypowiadam na forum , zawsze czytalam ale jakos nie mialam odwagi napisac bo widzialam jakies chamskie uwagi i to mnie stopowalo , a teraz jestem uzalezniona od tego forum jak tylko wracam z pracy odrazu patrze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam pisać z takimi dziewczynami w styczniu ale coś wątek upadł. Nawet nie wiedziałam wcześniej że ludzie tworzą takie topiki i się wspólnie odchudzają,także dla mnie całkiem nowa sprawa a teraz jestem uzależniona i juz czekam czasem na wieczór żeby mieć spokój i z wami popisać hehe. a Ty do pracy idziesz na tyle godzin to pewnie cały zapas jedzenia bierzesz ze sobą?? jeszcze niecała godzinka i do domu..ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam stolowke w pracy , to czasem ide tam albo biore cos ze soba , staram sie nie brac ze soba za duzo zeby sie nie objadac. Za 7h ide spac juz nei moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×