Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

08:12 [zgłoś do usunięcia] fit-and-healthy Ssu - leginsy bardzo fajne, ale straszeni drogie :-D tyle że ja za trzy pary zapłaciłam niewiele więcej niż na tej stronie chcą za jedną :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) Ja schudlam a teraz wyglada ze znowu przytylam ja chyba za duzo jem , staram sie nie przejmowac. Bylam biegac i niestety moja kumpela skrecila sobie kostke i musialysmy wracac, biedna. Fit masz racje to bedzie mega sprawdzian. Dzis jade do ikea ale jestem ciekawa co maja to 2h stad , wroce i silka. Milego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) więc dzisiaj zrobilam cały SKALPEL z małymi przerwami i jestem z siebie dumna ;) . Może wieczorkiem jeszcze pobiegam ale to już się zastanowię i co na to koleżanka. Zjadłam obiadek a jeszcze muszę pomyśleć nad kolacją :) mhmmm chyba activię zjem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dołaczam sie tutaj bo na moim forum nikt nie chce sie przylaczyc do wspolnego odchydzania mam zamiar schudnac 6 kilo na diecie 1000 kcal:) moje marzenie to 52 kilo, jakos w tej wadze ktora mam teraz kiepko sie czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z wyprawy rowerowej i jestem z siebie dumna! To jest to co lubię, a w środę wolne więc wyruszam gdzieś dalej...Dziś mało dietkowy obiad bo spagetti,ale niewielka porcja,a poza tym serek wiejski rano, później jogurt do picia i teraz kanapki z wędliną i rzodkiewką. Duużo wody. Ale mi fajnie, mimo że tyłek boli :D Dziewczyny ja sobie kupiłam fajne legginsy dzinsy w tally weijl, Twoje ssu też są ok. *Halinka - jak tam zakupy??? *dieta1000 - witamy :) :) :) ja nie liczyłam tak dokładnie kcal,ale na początku myślę że nie przekraczałam tych 100 a nawet 900. Teraz już aż tak rygorystycznie się nie odchudzam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel jak te Twoje wyglądają i jak cenowo? dawno w TW nie byłam, nie mam też od nich żadnych spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssu - 79 zł, są jaśniutkie jeansowe, mam je od niedawna ale zdaje się, że dobrze się będą nosiły. Miałam od nich jedne fajne spodnie ale teraz już są za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i kupiłam rozmiar 36, zdawalo mi się że są trochę opięte w nogach ale babka mówiła że to bawełna i się dostosują, bo 38 odstawały mi z tyłu strasznie. I jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielkę racja ssu - PIĘKNIE brzmi :) Mam też spódnicę z reserved w tym samym rozmiarze. Pochwalę się jeszcze, że wczorajszy dzień na prawde mogę zaliczyć do mega aktywnych, najpierw ten rower a w nocy zrobiliśmy sobie z moim tak długi spacer że jak wróciłam do domu to zasnęłam odrazu! super! Miłego dnia, biorę się za śniadanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) ja wczoraj tez na rowerze pojeździłam, wcześniej byłam na siłowni :) wiem że to nie brzmi najmądrzej, ale zastanawiam się czy nie zrobic sobie kopenhaskiej przez dwa tygodnie albo 1000kcal , może kg zaczeły by spadac bo narazie ciagle to samo :/ tez bym sie chciała w 36 zmieścic :P nawet zamowilam sobie spodnie z tego outletu w tym rozmiarze dla motywacji :P miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIT - jak wytrzymasz na kopenhaskiej to będziesz wielka, ja nie dawałam rady bo to jedzenie tam takie sobie itp..:( a może poczekaj jeszcze trochę i waga zacznie lecieć? Spokojnie, już i tak trochę spadło a zastoje są normalne. Podkręcisz trochę swój metabolizm i będzie leciało raz dwa... Jadę zaraz do decathlonu bo mój chce koło kupić, a ja popatrzę trochę rzeczy do roweru, zobaczę w jakiej cenie są liczniki i koszyczki na bidon. Kurcze patrzyłam pogodę i w weekend majowy ma być zimno i deszcz ;/ a jeszcze jakiś czas temu zapowiadali super pogodę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na kopenhaskiej zawsze dobrze szło bo mi akurat ten jadłospis pasował ale już nigdy więcej, mam teraz swoją sprawdzoną dietę i dobrze mi z nią :-) chociaż ostatnio znów miałam przerwę , ostatnio dużo pracowałam, mało spałam, miałam stresy prywatne związane z choroba dziecka i problemami małżeńskimi i to się musiało zemścić - przez ostatnie dni włączył mi się głodomór taki że hej! ale się nie przejmuję, bo już przeszło. Pewnie powtórzę to po raz pięćdziesiąty piąty , ale podstawa to nie dopuszczać do wilczego głodu i wycieńczenia , czyli REGULARNE posiłki i SEN. Bez tego ani rusz. Organizm bez snu będzie szukał alternatywnego źródła energii w postaci jedzenia, góry jedzenia, oczywiście najprędzej węglowodanów... Dziś się wyspałam, zaraz zjem małe śniadanko i z optymizmem spojrzę przed siebie :-) Jedyne co mnie troszkę dołuje to fakt, że mam pięć dni wolnego a pogoda się popsuła, z roweru dziś chyba już nici :-( Trzeba będzie nadrobić w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas się zastanawiam nad tą dietą, bo narazie jedzenie w miarę zdrowo i w mniejszych ilościach nie przynosi takich efektów jakbym chciała :/ zobacze jesze będę informowała na bieżąco ;) a z tego outletu zamówiłam : http://www.mangooutlet.com/PL/p0/outlet/akcesoria/owl-necklace/?id=63637049_02&n=1&s=accesorios&ie=0&m=&ts=1367148072242 http://www.mangooutlet.com/PL/p0/outlet/mini-ceny/spodnie/spodnie-kau/?id=91312568_90&n=1&s=miniprecios&ie=0&m=&ts=1367148163206 i te tylko w jasnym kolorze: http://www.mangooutlet.com/PL/p0/outlet/kobieta/spodnie/spodnie-keeper5/?id=53312550_60&n=1&s=mujer.pantalones&ie=0&m=&ts=1367148684008 nic się nie martw SSU pogodą :) jeszcze trochę deszczu i ma być słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekstra zakupy, szczególnie te ostatnie spodenki :-) ja jak już wspominałam ostatnio kupiłam kilka par m.in. te Lee w outlecie na allegro ( licytacja ) i zapłaciłam za każdą z par od 41 do 67 zł :-) Do tego jeszcze kilka innych spodni, także jestem już zaopatrzona , tylko czarnych nie mam ( miałam jedne śliczne, wygodne, ładnie leżące, z niezniszczalnego materiału, nie wypychały się na kolanach, nie obłaziły, nie spierały...w ogóle och i ach i do tego od Chińczyka za jakaś niewielką sumę. I zaginęły podczas przeprowadzki, nie mam pojęcia gdzie są :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogłam znieść na kopenhaskiej tych jajek samych bez niczego;/ Tak mi zbrzydły, jednak moja najlepsza dieta to mż hehe :) Wróciłam od teściowej z obiadku, z moim jakoś na razie spokój w miarę, na dworze zimno i też się obawiam,że nie pojeżdżę na rowerku ;| i ten deszcz w pewnym momencie tak strasznie padał ;/ Do końca dnia już tylko oglądanie Ugotowanych, zielona herbatka, woda i jakaś kolacja niedługo... Fit te ostatnie spodnie są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś na razie tylko dwie ryżowe kromy z sałatą i oliwkami, ale zaraz robię marchewkę z groszkiem. Przez cał dzień w piatek sprzątałam dom, caluśki generalne porzdki. PO to, żeby w weekend mieć kupę czasu tylko dla siebie i co? i doopa, pogoda kiepska i siedze w domu :-( Ale....powiem Wam coś, może mnie nie pochwalicie.Spotkałam się z moim nowym kolegą, o którym ostatnio wspominałam. Oczywiście do niczego nie doszło, ale jakoś mi dziwnie.. i dobrze jednocześnie, samotność w zwiazku jest okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ssu co mam Ci powiedzieć, nie oceniam, ale rozumiem że to straszne czuć się samotnie w związku:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutko dziś jadłaś... ja jakoś zaczynam normalniej już jeść bo całe zycie na diecie przecież nie będę, no i nauczyłam się że można zjeść 1 kawałek ciasta i mieć z tego przyjemność a nie tak jak kiedyś 3 kg słodkości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety mój facet,mój mąz to od dłuższego czasu mój współlokator i nic więcej, jeszcze jakiś czas temu mogłam go nazwać moim przyjacielem ale niestety kilka razy mnie porządnie zawiódł. może uda mu się to odbudować ale nie wiem czy jeszcze jako partnerowi życiowemu, nieważne... no bardzo malutko zjadłam ale długo dziś spałam no i nie miałam kiedy, ale zaraz to nadrobię dopóki głód mnie nie dopadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to mnie zawiódł już tyle razy że nie zliczę :| faceci. w jakim wieku masz dziecko? Ja już siedzę i oglądam ugotowanych, zobaczę co tam pysznego będą gotować. O i zobaczę na allegro jakie są ceny hantli bo w decathlonie zdaje mi się,że są jakieś wygórowane,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 lat, a hantli poszukaj np. w carrefourze, chyba będzie taniej niż w sportowym. może też tesco? obstawiam że tam będzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo obstawiałam, że masz jakiegoś mniejszego szkraba.. o właśnie tesco to dobry pomysł. dzięki, że mi uświadomiłaś SSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - zobacz w markecie JULA, widziałam w gazetce taki nieduży zestw hantelków nie pamiętam jak z ceną :) SSu te Twoje leginsy są bardzo fajne, masz gdzies może link do aukcji na której kupowałaś? :) chętnie bym się w takie zaopatrzyła :) byłam dziś z siostrą w Reporterze i skorzystałyśmy z promocji druga rzecz -50% :) ona wzięła sobie spodnie, a ja sweter http://sklep.reporter.com.pl/swetry,reporter-sweter-23-k-19917-117830-p.html może trochę za bardzo pstrokaty, ale jak juz będę szczupła i piękna to może nie będzie źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIT - faktycznie pstrokaty ale może wyglądać całkiem ciekawie:) Dziewczyny - MAM ROZSTĘPY :((( a do juli zajadę w weekend bo mam po drodze z uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, nie wiem co poradzić na rozstępy :/ może jakiś peeling kawowy? albo prysznic - zimny/ciepły? ja na szczęście nie mam... ale to się jeszcze moze zmienić... może to Angel skutek uboczny zrzucania kg w tak szybkim czasie? sama nie wiem, Wy się dziewczyny smarujecie cały czas jakimiś balsamami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×