Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

Gość ostatni raz1223
Dziewczyny powiedzcie ile to moze miec mniej wiecej kalorii?Jakoś nigdy nie wychodzi mi to liczenie kalorii ;p Przez cały dzien zjadłam: 2 serki wiejskie,banan,jabłko,3 jaja na miekko,duuuży ogorek kiszony. Martwie sie strasznie ze za duzo zjadłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny melduje sie . W sobote bylam biegac z kumpela wszystko bylo extra 6.30 rano i nagle ona skrecila sobie kostke to wrocilysmy sie do domu najlepsze ze to bylo na przecwiko pogotowia . Ale nie chciala isc bo sie uprala ze pojedziemy do ikea i to nic , dzien minol super , kupilam troche gratow . O 22 tak jej spuchla noga ze do 1 siedzialysmy na pogotowie i mozliwe ze ma cos z koscia . Wczoraj troche jej pomagalam bo jest o kulach . Dzis tak padalo a ona biedna o tych kulach musialysmy sie dostac do roboty to bla mordega na stoczni tyle schodow. Jakos tak mi dziwnie mialam nawet wyrzuty sumienia moglam ja zmusic zebysmy poszly od razu na pogotowie. Jutro wyjedzam mam nadzieje ze jakos sobie poradzi . Przez ta cala akcje nie poszlam na silke ale dzis pojde wieczorem i w Krakowie bede uderzac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Halinka, dobrze że jesteś. Niezłą miałaś przygodę, baw się dobrze w PL i nie zapominaj o nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze zjadlas okolo max 400 kalori nie masz sie czym martwic. Esmi gratulacje nie ma to jak 5 z egzaminu. Przyjei moja aplikacje i 20 maja zaczynam szkole troche sie boje ale moze nie taki diabel straszny. Mam pytanie czy bierzecie jakies supplementy np cos co pomaga palic tuszcz albo tabletki co daja wiecej energi tego typu specyfiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomne bede w srode rano w krakowie napisze jaki byl moj lot itd pewnie nikogo tu nie bedzie bo wiekszosc z was wyjezdza na majowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys bralam jakis specyfik ze niby bardziej sie pocisz jak cwiczysz ale po kilku razach nie widzialm roznicy i przestalam mam tez takie cos co pozwala niby szybciej przetwarzac weglowodany ale wzielam kilka razy i pozniej zapominalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam,że na allegro to ludzie masowo kupują te suplementy, zazwyczaj jakieś pigułki, ceny niektórych powalają z nóg.Głodna jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGEL - ja będę bardzo mocno trzymała kciuki za Ciebie!!! wiara w samą siebie daje cuda!!! uda Ci się na pewno :) ja to wiem już teraz :D Halinka - ja też nigdzie nie jade na dłużej, więc będziemy w kontakcie ;) każdy odpowiada za siebie - nie miej wyrzutów sumienia z tą koleżanką, nie chciała to trudno, przecież siłą byś jej nie zaciągnęła! ja brałam kiedyś thermo speed extreme, ale zapominałam o tym, wiec o efektach nie moge powiedzieć nic :/ ale łykam regularnie witaminy z olimpu z minerałami http://www.ceneo.pl/336101 (cena ok 20 zł na 30 dni) nie wiem czy to zasługa tych witamin, czy dużej ilości wody jaką wipijam ale przestało mi po nich pykać w kolanach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle czekam na rzeczy z tego outletu, ale jak wszytsko dobrze pójdzie to zamawiam dalej :D co myślicie dziewczyny o tej sukience? nie za odważna? http://www.mangooutlet.com/PL/p0/outlet/promocje/wraped-dress/?id=63439161_02&n=1&s=promociones&ie=0&m=&ts=1367253278260 bo za miesiąc szykuje mi się większa impreza i chciałabym zrobić wrażenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna sukienka , bardzo mi sie podoba moim zdaniem zrobisz w niej furore , troche sie opalic do tego taki polyskujacy balsam tak jakby z drobinkami zlota i jestem Pania imprezy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca schudnąć 20 kg
sukienka super :) no niestety nie zważyłam się ale zmierzyłam i w pasie ubyło 2 cm, w biodrach 2 cm, i w brzuchu 2 cm. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka fajna, ja bym nie miała oporów zeby ją nałożyć, zamawiaj fit a będziesz królową imprezy! pragnąca schudnąć - gratuluję pierwszych efektów!! Ja piję kawę i jem 2 kanapki z wędliną pomidorem i rzodkiewką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca schudnąć 20 kg
moje śniadanie to kawa. Nie umiem jeść rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie umiałam jeść rano. dopóki nie zaczęłam się odchudzać. Jak kończyłam jeść o 18 to rano byłam taka głodna że musiałam coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny ;) poczekam tylko na te rzeczy i zobacze jak z rozmiarem ;) mam nadzieję że bliżej M niż L... ja wypiję kawę i zjem serek wiejski. dziś pogoda jakaś nie bardzo :/deszcz i chyba zimno :/ pragnąca schudnąć :) gratuluje! czyli razem 6 cm mniej :) świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny ;) poczekam tylko na te rzeczy i zobacze jak z rozmiarem ;) mam nadzieję że bliżej M niż L... ja wypiję kawę i zjem serek wiejski. dziś pogoda jakaś nie bardzo :/deszcz i chyba zimno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się zdaje, że tamta spódnica będzie moja ! Już sobie wyobrażam minę mojego pana i władcy jak wyjdę w niej do ludzi ! a ta z outletu też super, tylko faktycznie szkoda że został tylko anorektyczny rozmiar ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnąca schudnąć 20 kg
wszystkie te rzeczy są piekne ale nie na taka gruba dupe jak moja hehehe :) chciałabym was dogonić z wagą ale sama nie wiem czy dam radę, pozdrawiam do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnąca schudnąć - nie marudź bo niedawno zaczęłaś się odchudzać a już są pierwsze efekty, więc jeszcze nas dogonisz spokojnie, wszystko przed Tobą. Będziemy walczyć aż osiągniemy swój cel i nie poddajemy się ! U mnie jeszcze może nie jest idealnie bo niska jestem,ale jeszcze 15 kg temu też bym nie nałożyła takiej spódnicy bo u mnie się boczki wylewały, brzuch i wszystko... Oj jak sobie o tym przypomnę to mi się słabo robi. I wieczne zakrywanie boczków, żeby jak najbardziej je zamaskować.A teraz....zupełnie co innego. Jak mój dziś wieczorem do mnie nie przyjedzie to idę na siłownię. A jak się zjawi to zaczynam od następnego tygodnia!! Już tak mi się tęskni za tym klimatem. Ale wczoraj i w sobotę pojeżdżone na rowerze także też nie jest źle, a dziś od samego rana sprzątałam mieszkanie i prawie mi się udało wszystko ogarnąć przed pracą, jeszcze odkurzanie,ale to jak wrócę do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnąca schudnąć - nie marudź bo niedawno zaczęłaś się odchudzać a już są pierwsze efekty, więc jeszcze nas dogonisz spokojnie, wszystko przed Tobą. Będziemy walczyć aż osiągniemy swój cel i nie poddajemy się ! U mnie jeszcze może nie jest idealnie bo niska jestem,ale jeszcze 15 kg temu też bym nie nałożyła takiej spódnicy bo u mnie się boczki wylewały, brzuch i wszystko... Oj jak sobie o tym przypomnę to mi się słabo robi. I wieczne zakrywanie boczków, żeby jak najbardziej je zamaskować.A teraz....zupełnie co innego. Jak mój dziś wieczorem do mnie nie przyjedzie to idę na siłownię. A jak się zjawi to zaczynam od następnego tygodnia!! Już tak mi się tęskni za tym klimatem. Ale wczoraj i w sobotę pojeżdżone na rowerze także też nie jest źle, a dziś od samego rana sprzątałam mieszkanie i prawie mi się udało wszystko ogarnąć przed pracą, jeszcze odkurzanie,ale to jak wrócę do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnąca schudnąć - nie marudź bo niedawno zaczęłaś się odchudzać a już są pierwsze efekty, więc jeszcze nas dogonisz spokojnie, wszystko przed Tobą. Będziemy walczyć aż osiągniemy swój cel i nie poddajemy się ! U mnie jeszcze może nie jest idealnie bo niska jestem,ale jeszcze 15 kg temu też bym nie nałożyła takiej spódnicy bo u mnie się boczki wylewały, brzuch i wszystko... Oj jak sobie o tym przypomnę to mi się słabo robi. I wieczne zakrywanie boczków, żeby jak najbardziej je zamaskować.A teraz....zupełnie co innego. Jak mój dziś wieczorem do mnie nie przyjedzie to idę na siłownię. A jak się zjawi to zaczynam od następnego tygodnia!! Już tak mi się tęskni za tym klimatem. Ale wczoraj i w sobotę pojeżdżone na rowerze także też nie jest źle, a dziś od samego rana sprzątałam mieszkanie i prawie mi się udało wszystko ogarnąć przed pracą, jeszcze odkurzanie,ale to jak wrócę do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnąca schudnąć - chwila cierpliwości i we wszystko się zmieścisz ;) a jakbym miała to 32 (co przy moim wzroście nieprawdopodobne :D) to ubierałabym się na dziecięcych dzialach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnąca schudnąć - chwila cierpliwości i we wszystko się zmieścisz ;) a jakbym miała to 32 (co przy moim wzroście nieprawdopodobne :D) to ubierałabym się na dziecięcych dzialach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnąca schudnąć - chwila cierpliwości i we wszystko się zmieścisz ;) a jakbym miała to 32 (co przy moim wzroście nieprawdopodobne :D) to ubierałabym się na dziecięcych dzialach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnąca schudnąć - chwila cierpliwości i we wszystko się zmieścisz ;) a jakbym miała to 32 (co przy moim wzroście nieprawdopodobne :D) to ubierałabym się na dziecięcych dzialach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×