Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

Reses z tymi wizytami z ubezpieczenia to naprawdę jedna wielka ściema. Miałam 3 wizyty, zrobili mi usg tylko raz, podstawowe hormony. Na ostatnim spotkaniu zostałam poinformowana, ze w moim wieku (34 lata) i z tak niskim amh mam niewielkie szanse nawet na ciążę z ivf. Jak widzisz na mojej stopce ten lekarz się mylił. Z tego co wiem, u Ciebie ivf jest z ubezpieczenia. Niestety u mnie jest dokładnie tak jak w pl. Ceny tutaj sa straszne, co tak naprawdę nie byłoby problemem gdyby byli skuteczni. Niestety nie mam żadnego zaufania do tutejszych lekarzy. Właśnie dlatego lecze się w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. powiedzcie mi prosze czy w stosunku przerywanym jest duze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze? i czy to prawda, ze po poronieniu szanse na szybkie zajscie w ciaze sa wieksze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga za to drugie bardzo mocno trzymam kciuki. Co do stosunku przerywanego to tak, można zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia1117 widze, ze tez przytrafilo Ci sie to samo co mi. przytulam :) ale mam nadzieje, ze nastepnym razem wszystko sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg lekarzy to jedna z 30%.... Jakoś cieżko jest siebie przekonać ze będzie dobrze. No, ale co poza staraniami i wiara w cuda nam pozostaje? Daga powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys musi sie udac... ja w to wierze. pzreciez cale zycie nie mozna miec pod gorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga będzie dobrze, inaczej być nie moze. W końcu coś z tego całego starania musi wyjść. Taka wielka miłość nie może zostać bez owocu..... W końcu każdy facet który przechodzi prze takie piekielko u boku swojej pani musi ja bardzo kochać. Pora wypić zioła a potem molestowanie m...:)) Moje kochanie zaczyna zachowywać się jak cnotliwa panienki atakowana przez namolnego adoratora:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia117 u mnie z molestowaniem jest odwrotnie. to on moglby caly czas. zastanawiam sie co z tym kropelkowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fraszka igraszka
Witam - mogę się dołączyć? :). Mam już syna, teraz czas na drugie dziecko. Pierwszy miesiąc starań uwieńczony tylko @, ale mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu się uda. Ostatnia @ - no właśnie niestety 11.03 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ja mam 28 w tym roku i raz zapytalam GP czemu mam takie cykle i ze to jest cos nie tak to powiedzial ze dopoki sa regularne (bo sa pomimo ze dlugie bardzo) to wg nich to jest w porzadku. Ze gdyby nie byly regularne to wtedy trzeba sie martwic :) A inna babka tymrazem powiedziala ze po prostu sie starzeje i nie mam tyle szans co inne kobiety zeby zajsc w ciaze :( Nie ma to jak kopac lerzacego :( Moze faktycznie trzeba o tym nie myslec, bo w zeszlym roku to nawet nie sadzilam ze tak szybko moze sie cos stac a po paru miesiacach juz bylo cos w brzuszku a test zrobilam w sumie po to zeby wiedziec czy na weselu moge jakies winko wypic :) A tu taka niespodzianka byla a potem juz stracilam. Tylko jak ty odpuscic jak tam bardzo chce sie zostac mama :( Milych snow dziewczynki! Powodzenia dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny:) u mnie zimą na całego śnieg pada jak przed świętami:) mnie grypa całkiem rozebrala ale wczoraj mimo to było staranko i teraz trzeba się leczyć domowymi sposobami bo może anusz się uda to nie chce zaszkodzić dziecku,a jak u was staranie?testuje ktoś w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny , wybaczcie ze dopiero teraz sie oduzywam ale internet szwankowal i dopiero naprawilismy wczoraj wieczorem :) Dziekuje za Taka troske z Waszej strony wiec opowioadam juz Wam wszytso . Lekarz oczywiscie potwiedzil ciaze , 8 tydzien . Moja ruszynka ma 16 mm :D Boze cieszylismy sie ja male dzieci , ale teraz daje mi wszytsko tak w dupe ze masakra . ciagle mi niedobrze cokolwiek zje , a jesc cos trzeba . Ginekolog przepisal mi witaminki i wszytso jest w jak najlepszym porzadeczku . Widzialam bijace serduszko mojego skarba : 3 Ah normlanie nie moge sie napatrzyc na to zdjecie z usg : * Witam poza tym nowe dziewczyny , milo ze jest nas juz tak wiele i mozemy sie wzajemnie wspierac , trzymam za Was wszystkie mocniutko kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
aj dziekuje Antosia :) A jak u Ciebie wyglada sytuacja ? Powtorzylas test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
modernbarossa - gratuluje bijącego serduszka!!! to wielkie szczęście az się wzruszyłam, bo sobie przypomniałam jak ja usłyszałam bicie serduszka mojego Maleństwa. Dbaj o siebie, bierz witaminki, unikaj stresu, ciesz się mimo dolegliwości, to nadzwyczajny czas dla Ciebie i Twojego partnera. Spróbuj jeść częściej a mniej. Ściskam Cię bardzo mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
dziekuej wam dziewczyny naprawde :) Za was tez trzymam mocniutko kciuki , wlasnie zaraz lece sobie po witaminki do apteki i pospacerowac ::) Az sie yzc chce normalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modernbarossa-ufff sie odezwalas bo my tu wszystkie sie zamartwialysmy o Ciebie! Wielkie Gratulacje-ciesze sie Twoim szczesciem!!!! daga-wiem ze teoretycznie przy stosunku przerywanym mozna zajsc w ciaze. ja natomiast stosowalam stosnek przerywany w dni plodne przez 7 lat i nie bylo wpadki. poza dniami plodnymi bylo zazwyczaj bez przerywania :) wiec dla mnie to byla skuteczne metoda antykoncepcyjna fraszka igraszka-witamy serdecznie. ja tez obecnie staram sie o drugie dziecko. mam 2 letnia córcie. ile lat ma twój synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarofffnica
Och jaka tu mila wiadomość z rana.Mamy tematowe dzieciątko :) Trzymam mocno kciuki za przyszłą mamusię. Ja dziś miałam piękne sny. Siedziałam przy stole w salonie i trzymałam na rękach maleńkie dzieciątko a wokoło cała rodzinka. Rozkrzyczana, roześmiana i szczęśliwa. Nie mogę się tej chwili doczekać. Miałam się nie wkręcać ale skoro już mi się śnią takie rzeczy to znaczy że jednak już się nakręciłam. Ja mam bardzo dlugie cykle okolo 35 dni więc dopiero w kwietniu się okaże co wyszło z naszych pragnień. A ostatni okres był w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
witaj czaroffnica : D Dziekuje dziekuj , nawet nie wiesz jak sie ciesze ze udalo mi sie w koncu . Nie mysl tak uporczywie o tym a wszytsko sie uda zobaczysz : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarofffnica
Oj aż tak uporczywie to nie myślę, jeszcze do niedawna nie miałam pewności czy to jest dobra decyzja i się wahałam. Raczej to wynika z faktu ze w rodzinie dużo ciężarnych które rodzą na dniach i stąd te moje emocje niemowlakowe bo kupuje teraz pełno małych ubranek i akcesoriów i czekam na te bobaski jak na swoje własne. Antosia przytulam Cię. Mam nadzieję, że zły humor szybko minie i odzyskasz siły do kolejnej walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę do gina. Zadzwoniłam i przyjmie mnie o 11.30h. Dowiem się skąd to plamienie i czemu nie mam okresu. Przykro mi, że znów się nie udało, ale nie przestanę walczyć o maleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Antosia jestesmy przy Tobie , nie zalamuj sie w koncu sie uda i jestem pewna ze juz niedlugo : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
Antosiaaa8 - wiem że Ci ciężko, bo zapewne każdej z nas w takich chwilach jest bardzo źle. Ale nie możesz się załamać, jak chcesz to się wypłacz, powściekaj ale potem uśmiechnij się i znajdź w sobie siłę. Wszystko przed Tobą, trochę cierpliwości i luzu i będzie Ci łatwiej w takich chwilach. Ściskam Cie Mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderabarossa gratulacje fasolki:) mnie dziewczyny grypa męczy strasznie :/ wczoraj wieczorem po staraniach po jakis3 godzinach miałam straszne kluciee w jajniku lewym aż bolało normalnie ciągle boli mnie brzuch i zastanawiam się czy to owulacje czy może jakiś torbiel,początkowo myślałam że po tym dziwnym okresie może to ciążą ale chyba nie nie robiłam testu i zastanawiam się czy kupić sobie i zrobić w piątek dla pewności czy czekać do 30 marca czy będzie@.modernbarossa a ty odczuwalas coś może na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Wiolka ja nawt nei podejrzewalam ze bedzei wlasnie tak . U mnie to bylo bardzo skomplikowane bo staralismy sie trzy lata ponad i stracilam po prostu nadzieje ze bede mama . I odpuscilismy sobie @ nie przyychodzil wiec zrobilam test i bach , powiem Ci ze nawet nie zwracalam uwagi na mdlosci czy sennosc myslalam ze jestem przmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modernbarossa wielkie gratulacje!!! Dbają o siebie kochana. Sprawdź jakie zioła możesz pić na nudnosci. Zaszkodzić nie zaszkodzą a mogą pomoc. Reses nie martw się! Będzie dobrze! Musi być. Jest nas na tym kilka kobiet po poronieniach. Boli jak cholera, ale nie pozostaje nic innego jak tylko wierzyć ze się uda! Jak rozumiem zdecydowałas się na publiczna służbę zdrowia. Wiem, ze prywatnie jest tu niesamowicie drogo ale czasem warto zapłacić za pierwsza wizytę, podobać sobie badania. Potem w publicznych szpitalach idzie znacznie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka niektóre testy sa tak czułe, ze wygrywają ciążę na 6 dni przed okresem. Osobiście ich nie polecam. Może się okazać, ze nie doszło do zagniezdzeNią zarodka. Lepiej poczekaj na @. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×