Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

Dziewczyny mamy nowego papieża:) :) wiecie co mam pytanie takie ciągle ten brzuch boli i lewy jajnik ,dopiero zauważyłam że na bieliźnie jest kilka kropel krwi:/ a tu ciągle kluje mnie,okres mialam3 marca a staranie się 9,10 i 12 marca zaczynam się trochę bać że może jakąś torbiel mi się zrobiła chociaż kiedyś miałam mała ale dostałam leki i przeszło,wątpię żeby to było implantacja bo chyba za szybko a ostatni cykle wlasciwie2 miałam po27 dni.co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiolka, mozesz miec plamienia ktore wystepuja czasem przy owulacji. od jak dawna masz te plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
Witajcie, no niestety dziś zrobiłam test termin@ i guzik, nie wyszło w tym cyklu, trudno, będą następne, kurcze dziewczyny nie tak łarwo zajść w ciąże, a na innych wątkach małolaty się martwią że je palec podczas zabawy zapłodnił, no nic trzeba walczyć dalej, teraz czekam na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, dawno mnie nie było, ale to wina tego, że egzamin się zbliża i ja tylko w książkach siedzę, poza tym miałam przygodę z pogotowiem, bo przez wymioty i mdłości całodzienne wylądowałam w szpitalu pod kroplówką. Przyznam, że po nich czuje się o niebo lepiej i jakoś żyję. Za oknem zima i tylko jakieś przebłyski słońca, tęskno mi za wiosną i normalną temperaturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naukowasowa -trzymaj się zdrowo,może spróbuj banany . mi pomagały a i jeszcze chrupanie migdałów ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny:) zuzia plamienie to miałam wczoraj tylko a dzisiaj już nie ma nic ,pierwszy raz to się zdarzyło mi.grypa dalej męczy mnie i jak nie przejdzie do jutra to do lekarza trzeba iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny , ja wlasnie wrocilam z badan i normalnie tyle krwi mi pobrali ze myslalam ze tam zemdleje na tym fotelu ale jest okej . I oczywiscie pora na snaidanko i herbatke . Na cale szcescie kawy nie pijam choc w sumie lekarz mowil ze mozna pic ale slabiutka :) A jak u Was ? Jak sie czujecie ? Pogoda rzeczywiscie jest paskudna , snieg , wiatr i ogolnie nawet sie nie chce nigdzie wychodzic wiec dzisiaj siedze w domku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo mama...
Dziewczyny!!!! Zachęcam was do odwiedzenia portalu ovufriend. Dzięki niemu znacznie łatwiej prowadzi się codzienne obserwacje, program samodzielnie na podstawie objawów wyznacza owulację, dzięki czemu łatwiej jest celować w odpowiedni dzień ;) Jest tam także forum, ciekawe porady, przyjemna atmosfera. Polecam!!! http://ovufriend.pl/?code=5f07032ed3a7e9b89508cb886871e0e97f418219 - tu się można rejestrować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wróciłam od gina. Powiedział, że wszystko ok i dał mi nadzieję na dzidzie :-D dostałam duphaston i we wtorek na usg, żeby potwierdzić lub wykluczyć ciążę... Boże, dziewczyny tak bardzo bym chciała żeby się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
Antosiaa8 - trzymam mocno kciuki :) xxx U mnie w tym tygodniu staranka, mam dwie kreseczki na teście owulacyjnym, może się uda :) jak nie, to będę próbowała dalej, to już mój 3 cykl starań, pod koniec marca mam termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Antosia pozytywne myslenie podstawa , ja jestem z Toba jak my wszytskie aby Ci sie udalo . NAdzieja za Ciebie rowniez trzymamy kciuki , aby starania byly jak najbardziej owocne : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarofffnica
Antosiu trzymam mocno kciuki, a nóż się okaże że to jednak ciąża. Oby tak było. Modernbarossa oj badań to jeszcze dużo przed tobą, a najgorsze chyba obciążenie glukozą brrr, ale wszystko da się przeżyć wiedząc dla kogo te cierpienia. Ja mam dziś fatalny dzień. Mam nadzieję że to tylko spadek samopoczucia a nie początek jakiejś infekcji. A może jakieś przesilenie wiosenne bo czuje się zdołowana, przemęczona, zimno mi i ciągle bym spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
wszytsko da sie przezyc dla zdrowia i bezpieczenstwa mojej kruszynki : 3 Ale co jak co ale pobierania krwi to ja nie znosze po prostu , myslalam ze tam zemdleje , bo idac sobie nawet mowie do mojego partnera a tam wezmie sobie troszeczke i wiesz siadam na tym fotelu a on z 4 probowki juz sobie okleja i tam spuscil mi tyle krwi ze slao mi strasznie sie zrobilo . Ale juz mi duzo naprawde duzo lepiej . Oczywscie moj lekaru kazal mi juz miejsce w szpitalu rezerwowac , nie wiem czy nie za wczesnie no ale zarezerwowalismy no bo coz :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart0
ja już po konsultacji w szpitalu, 6 maja mam zabieg laparoskopowego usunięcia torbieli, sprawdzenia drożności jajowodów i histeroskopię polipa... wszystko na raz, ale może po zabiegu uda się zaciążyć. Dziś coś mnie brzuch pobolewa, więc jutro pewnie niestety dostanę okres, nawet nie kupuję testu bo nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam mija popołudnie dziewczyny? Ja leże i oglądam tv :-) staram się o niczym nie myśleć... Byłam dziś na spacerze, pogoda okropna, mam nadzieję, ze już niedługo będzie wiosna :-) marta, nie martw się, będzie dobrze, zdrowie najważniejsze i trzeba o nie dbać. Naukowasowa nie ucz się tyle, tylko odpoczywaj. Modernbarossa, przytulam Cię cieplutko, dbaj o siebie i maleństwo :-):-) buziaki dla wszystkich dziewczyn :-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) ale zimą się zrobiła normalnie syberii:/ u mnie wszędzie zawiane jest śniegu napadło ok 1 metr i wieje ciągle.wczoraj dalej bolał mnie brzuch i jajnik ale muszę wytrzymać do wizyty9 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka, to masz tak samo jak ja. Tylko, że u Ciebie to pewnie implantacja zarodka była od razu po owu, a u mnie poźniej. Zrób test za kilka dni, może Ci się udało :-) ja muszę czekać do wtorku na usg, wtedy dopiero gin potwierdzi ciążę... Mnie cały czas brzuch boli, a najbardziej to lewy jajnik. Ale wytrzymam wszystko, byle tylko się udało :-) u mnie słonko świeci i od razu mam lepszy humor :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosia mam nadzieję że to dzidzia się układa na9 miesięcy ,mąż wczoraj kazał mi kupić test i dziś zrobić ale boję się rozczarowania bo już raz miałam a później płakałam:( dziś leże w łóżku bo gorzej mnie rozebralo niestety i strasznie zawialo że nie da się wyjechać samochodem może wyśle męża wieczorem po test i zrobię ,zastanawiałam się czy ożenił zamówić na allegro te paskowe są po1 zł przeważnie a w aptece ok13zł .antosia oby nam się udało i pozostałym dziewczynom ale nigdy nie miałam czegoś takiego.antosiu a ty mialas dużo krwi?ją miałam doslownie4 krople

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka, a kiedy masz termin @? Ja miałam też kilka kropęl ale takich brązowych, nie czerwonych. Też mam nadzieję, że nam się uda Kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosiu termin@ mam na29 kwietnia ale może być dzień różnicy bo zawsze miałam cykle28 dni a od dwóch miesięcy mam dziwny okres skapy i krótki ,mimo że brała luteine przez10 dni to się nie zmieniło nic,a ty kiedy masz termin@?super by było na święta zobaczyc2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosia dokladnie29marca jakoś inaczej mi się napisało:) no to ty w ciąży napewno jesteś ją poczekam jeszcze parę dni i zrobię test i zobaczę co wyjdzie:) chociaż jakoś nie mam przeczucia że się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam przeczucia, że jestem w ciąży, chociaż gin dał mi taką nadzieję. Zrobiłam 2 testy. Pierwszy wyszedł negatywny, a na drugim widziałam białą kreskę, nawet to nie był cień cienia... Okaże się we wtórek, ale wydaje mi się że nie, choć bardzy pragnę mieć dziecko. Brzuch mnie non stop boli, biorę duphaston niby na podtrzymanie ciąży bo może być zagrożona przez to plamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!!!! Antosia-9 dni po terminie... jestem dobrej mysli, mam nadzieje ze we wtotek gin potwierdzi ciaze!!! Juz zaciskam Kciuki! Wiolka- ja tez mam termin @ na 29 marca. trzymam za nas kciuki!! :) Nadzieje tez ma termin na koniec marca wiec bedziemy razem wyczekiwac NIE-przyjscia okresu! Aczkolwiek w moim przypadku ten cykl jest chyba stracony. Staranka byly wczoraj ale to byl 16 dc a temperatura skoczyla mi 2 dni wczesniej wiec raczej nic z tego. Czy ktos sie orientuje czy 2 dni po skoku temperatury mozna jeszcze zajsc w ciaze?? Mam troche dola z tego powodu-mialy byc staranka czesciej w tym tyg ale moja córcia troche choruje i niestety nie sypia dobrze wiec udalo sie tylko poprzytulac wczoraj ale to juz chyba za pozno :/ no cóz zobaczymy!! Naukowasowa -egzamin juz tuz tuz-trzymam kciuki i mam nadzieje ze malenstwo nie bedzie ci dokuczac w dniach egz :) Aguska- przykro mi-wyglada na to ze bedziemy dzialac w kwietniu!! glowa do gory- w kwietniu sie uda! i masz racje ze z tymi topikami ze malolaty boja sie ze zajda w ciaze przez palec albo podczas pettingu....smiac mi sie chce z tych tematów!! mart0- za ciebie tez zaciskam kciuki, do zabiegow jeszcze trocheczasu wiec ciesz sie zblizajaca wiosna a potem mysle ze tez ci sie uda zajsc w ciazE! zycze milego dnia wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarofffnica
Dziewczyny trzymam mocno kciuki za pozytywne wiadomości w przyszłym tygodniu. U nas też biało i zimowo, az się nie chcę z ciepłego wychodzić na dwór. Napiszcie mi proszę czy wy kochacie się codziennie w czasie dni płodnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaroffnica- jak zaszlam w pierwsza ciaze to kochalismy sie co 2 dni od 10-20 dc. zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu staran! podobno zalecany jest seks co 2 dni po to zeby bylo wystarczajaco czasu na produkcje nowych silnych plemników. teraz jest 1wszy cykl staran o drugie dziecko i seks byl tylko raz (16dc) wiec chyba za pozno i tak z przyczyn opisanych powyzej... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaroffnica my w tym cyklu to 9 marca yy starania a przerwy było prawie2 tyg pozniej10 marca no i12 marca ,na ostatniej wizycie gin mi powiedziala że powinno być co 2-3dni żeby plemniki silne były.zobaczę co u mnie wyjdzie po takim sposobie chociaż mam ogromną nadzieję że się uda i na boże narodzenie była by dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My codziennie się kochaliśmy, ale dlatego, ze mamy ogromną ochotę na sex :-D też słyszałam, ze najlepiej co drugi dzień, ale jeżeli ma się ochotę, to można tak często jak to możliwe. Lepiej spontanicznie, niż mechanicznie :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśśśśśśśśśś78
Witajcie dziewczyny! Znowu zaczęłam starania o dziecko. Biorę wiesiołek, magnez, castangus, kwas foliowy. Może teraz się uda, 9 szansa. Pobolewa mnie podbrzusze, a to 11 dzień cyklu. Robiła test owulacyjnym, ale była tylko jedna kresa. Czy te testy są wiarygodne?Zazwyczaj pokazują mi 2 kreski w 14 dniu cyklu, ale i tak nie zachodzę w ciążę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×