Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

Hej Dziewczyny! Macie dosc 'mlody' temat i zastanawialam sie cyz moge sie pryzlaczyc do Was? Nie mam z kim pogadac a w grupie zawsze razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderbarbarosa co u Ciebie, co powiedział lekarz?? odezwij się kochana. Witamy na pokładzie, napisz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Zawsze razniej. ale ja chyba przystopuje z ciaza... mam jeszcze czas... 26 lat to dobry wiek na ciaze ale pozniej tez moge sie starac. pragne dziecka z calego serca ale partner nie chce na ten temat nic slyszec. nic nie wskoram a nawet jesli to nie chce pozniej sluchac, ze "sama tego chcialas".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
reses, witaj wród staraczek i przyszych mamusiek, naukowasowa faktycznie teraz masz trudny okres ale jak już to przejdziesz to będziesz Pnią mamusią adwokat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
Panią oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarofffnica
Przyjmiecie mnie do swego grona? My co prawda dopiero w tym miesiącu zaczynamy więc wszystko jeszcze przed nami i to jak na razie na zasadzie bez zabezpieczania się niż wielkich starań ale miło będzie popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naukowasowa sprawdz ziolka na ciazowe mdlosci. Zaszkodzic nie zaszkodza, a mogą pomoc.... Wisiolek ja właśnie zaparzylam moja mieszankę. Mam cały zastaw ziolek. Poza tym robię sobie gruntowne oczyszczanie organizmu. Mam nadzieje, ze to coś da. Wielka24 ile Dni zostało do @? Powodzenia! Dziewczyny, czy któraś z Was leczy się w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie-modernbarossa miala dzis wizyte u gin, myslalam ze sie pochwali, ale pewnie swietuje z partnerem dobre wiesci!!! wiolka24-co masz na mysli ze Ci "jezdzi" po brzuchu? jesli chodzi ci o ruchy dzecka to sa odczuwalne dopiero ok 20 tyg ciazy.kiedy masz termin @? naukowasowa-ja na mdlosci pilam herbatke z imbiru . mnie osobiscie niewiele pomogla ale znajome sobie chwalily. daga-jesli partner nie chce dziecka to faktycznie nie ma co na sile. musi to byc swiadoma decyzja obojga partnerów reses i czaroffnica-witamy w naszym skromnym gronie! fajnie ze jestescie z nami :) buziaki dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane! My zaczelismy sie starac w maju 2012 jak bylismy na wakacjach:) Oboje juz jestesmy gotowi na potomstwo i bardzo chcemy zeby cos sie juz z tych naszych staran wyklulo :) W tym roku koncze 28 lat wiec juz najwyzszy czas no ale niestety mamy problemy :( W lipcu 2012 udalo mi sie (to byl cod) zajsc w ciaze ale w 4 tygodniu juz zniklo :( Od tamtego czasu chodze do lekarza, na rozne badania bo dodatkowo mam problem z cyklami ... sa super dlugie :( Lekarz nic nie pomogl i dal mi skierowanie do kliniki reprodukcji i czekam tera na spotkanie... Kiedy wydawalo mi sie ze zajsc w ciaze to takie latwe a jednak nie ;( A jak u was jest? Stosujecie jakies witaminki, ziolka? Milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia ostatnia@ mialam3 marca ale nie była taka jak zawsze,a brzuchu takie mam uczucie jak by jakąś woda mi plywala bo wiem że gdybym w ciąży była to za wcześnie na ruchy dziecka:) nie wiem co myśleć wizytę u gin mam ustalona na9 kwietnia może akurat się uda do tego czasu zajść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
Witajcie Dziewczyny :) Zuzia 1117 - ja jestem z Krakowa i też tutaj mam ginekologa dr. Jerzy Jakubowski. Ostatnio trochę myślałam nad swoimi staraniami. U mnie trochę jest sprawa skomplikowana, ze względu na wiek mam 32 lata, mój mąż jeszcze więcej :) i moje choroby, mam padaczkę, a w głowie torbiel i naczyniaka żylnego. Od dłuższego czasu nie leczę się tj. nie biorę przeciwpadaczkowych leków ze względu na starania. Mimo że są leki, które mają minimalny wpływ na ciąże. Niezbyt dobrze się czuję, mam straszne bóle głowy i zawroty, czasami czuję się jak bym była w jakiejś próżni w innym świecie ze względu na szumy w głowie. Już długo z tym żyję, wytrzymuję ale coraz bardziej mi to dokucza i jestem straszliwie zmęczona moimi dolegliwościami. Ponadto mój tryb życia jest niezbyt dobry, dużo pracuję, mam dwie pracę, które pochłaniają mnie całkowicie i wymagają ciągłego myślenia. Jak do tej pory wytrzymywałam dla dziecka którego pragnę ale jeśli do trzech miesięcy nie zajdę w ciąże to chyba wracam do leczenia i wezmę leki, które najmniej zaszkodziłyby dziecku. Cholernie mi z tym źle tak jak bym przegrała walkę z sama sobą. Ale coraz bardziej dochodzi do mnie że na pewne sprawy nie mamy wpływu, tylko tam na górze decyduje. Nie chodzę co tydzień do kościoła i wiele razy odwróciłam się od Boga ale coraz większej nabieram pokory do życia. Idzie wiosna nie mogę się doczekać działki, sadzenia kwiatów, jazdy na rowerze mimo że czasami tracę tracę równowagę ze względu na moja głowę. Chyba pogodziłam się juz tym ze straciłam dwoje dzieci, moze nie będzie mi dane być mamą, zastanawiam się nad adopcją, jesli w tym roku nic nie wyjdzie tak zrobię. Reses - ja biorę kwas foliowy tylko w większej dawce bo 5 mg i witaminki dla kobiet przygotowujących się do ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Kobietki :-) Jak samopoczucie? U mnie calkiem dobrze, pomimo zimowej pogody, której nie cierpię... Jutro kupuje test i będę testować ale chyba dopiero w weekend, no chyba,że znów nie wytrzymam :-D Modernbarossa, pisz nam szybko co Ci gin powiedział :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) u mię zimą za oknem niestety a do tego grypa coraz bardziej mnie rozkłada pół nocy nie spalam :/ dzisiaj będziemy starać się o dzieciątko z mężem bo wczoraj nie dało rady:D może na święta zobaczymy 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka to przyjemnych starań :-) mam nadzieję, że w końcu wszystkie ujrzymy te cudne i wymarzone 2 kreseczki :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki! ja sie troche jednak zaczelam martwic o modernbarossa , bo caly czas tu pisala, a nagle od wizyty u gin-cisza :/ modernbarossa-odezwij sie bo my tu wszytskie myslimy o tobie i czekamy na wiesci! Antosia- trzymam kciuki!! Wiolka -milych staran-my tez w tym tyg dzialamy, ale maz baaardzo zmeczony bo duzo akurat pracuje wiec bede sie musiala bardziej postarac :D Milego dnia-mimo paskudnej pogody!!! Ach gdzie ta wiosna!!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją od dzisiaj zaczynam pić siemieniec lniane to podobno dobre jest i dla zdrowia i na poprawę sluzu:) zastanawiam się czemu boli mnie podbrzusze może owulacje jest i jajnik dzisiaj gorzej bolal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
witaj Czarofffnica miło że jest nas coraz więcej, pisz o sobie teraz dziewczyn jest sporo więc czasem można coś pominąć, szybkiego zafasolkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
witaj Czarofffnica miło że jest nas coraz więcej, pisz o sobie teraz dziewczyn jest sporo więc czasem można coś pominąć, szybkiego zafasolkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarofffnica
U nas to dopiero pierwszy cykl więc ja podchodzę jeszcze na luzie, ale wiem że pewnie z czasem będę się coraz bardziej nakręcać i stresowac. Jak na razie łykam od miesiąca kwas foliowy i witaminy prenatal, zmienilam dietę na zdrowsza z dużą ilością warzyw i ryb no i postanowiliśmy się nie spinać i podejść do tego zupełnie luźno. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was, no ja właśnie jak już pisałam też łykam siemię lniane,ale w tabletkach.no i oeparol to jest super na śluz,jest go wiele więcej i bardziej' CZYTELNY" Dało mi do myślenia bo kiedyś lekarz monitorował mi jajniki i okazało się że mam ow tak 17-18 dc i tego się trzymałam ..(bo tak zaszłam w ciąże. Niestety po poronieniu wszystko się zmieniło. Dopiero te zioła pokazały mi konkretny śluz tyle że w 9dc. kupiłam testy ow i 10 dc piękny wynik 11 to samo -wykorzystałam ten czas na maxa..(biedny mój mąż,był zdziwiony co ja nagle tak ...) ale przypomniałam sobie jak wtedy gin mi powiedział--do domu i działać bo pęcherzyk w każdej chwili może pęknąć,,a najlepiej to mu pomóżcie ..???!! ja na to nie rozumiem.. a on- pofiglujcie nie tak po Bożemu tylko..... dla mnie szok ,lekarz mówi jak mam ostro męża;; potraktować;; ale efekt był. Zobaczymy co teraz z tego wyjdzie. WIOLKA24- do dzieła..- DO dziewczyn których mężowie mają opory przed ojcostwem . może ich sposobem,,czyli : wyobrażam sobie jakim byłbyś cudnym ojcem,szkoda że nie chcesz,,trudno. albo wyobrażam sobie naszą córeczkę podobną do ciebie,,bo podobno urodę dziewczynki mają po tatusiach. ..to wielu mężczyznom wystarcza, oczywiście nie rozwlekamy tematu..zostawiamy ich z tym i czekamy. no czekamy ale w sypialni...działamy tak dla PRZYJEMNOŚCI. u mojej siostry zadziałało, Ja nie mam z tym problemu,my oboje z mężem bardzo chcemy dzidzi. więc czekam i czekam i wierze że się doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co tu taka cisza? :-) modernbarossa odezwij się w końcu!! Zaczynam się martwić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarofffnica
Pewnie wszystkie zajęte wiadomymi rzeczami :) A ja czekam na mojego męża bo jeszcze w pracy. Zaraz zadzwonię żeby jakieś winko kupił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czeka na mężulka :-) gram w karty z mamą i ciocią :-) życzę miłego wieczorku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
My już jesteśmy w dwójkę, wypijemy po lampce wina, coś oglądniemy i poprzytulamy się :) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak koleżanka po wizycie u gin miała wczoraj napisać a tu cisza ,pewnie świętują z mężem fasolke:) ją jestem glodna na wilk i mam straszna ochotę na spaghetti lub naleśniki meksykańskie ale nie mam produktów i będą pyzy:) dziewczyny używanie tchu testów owulacyjnych i kupuje je w aptece czy na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reses ja pije zioła o. Kilimuszko, do tego prenatal pro baby. Co do ziół to wprowadzilam mała modyfikacje do tej mieszanki. Dodalam kwiat czarnego bzu i miete. Poza tym jestem na diecie oczyszczajacej. Szczerze mówiąc tracę wiarę w lekarzy. Moja ostatnia wizyta u gina w Cork przypominała spotkanie z przedstawicielem handlowym kliniki ivf. W Krakowie jest zdecydowanie lepiej. Nie ma takiego dzikiego ciśnienia na on vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Jak sadzicie jest z tymi testami owu? Ja robilam pare razy w ostatnim cyklu i przez 3 dni pod rzad mialam jasna druga kreske z w czwarty juz jej w ogole nie bylo. I zastanawiam sie bo niby pisze ze kreski musza byc tego samego koloru a co jesli pare dni ta testowa jest jasniejsza? Co o tym sadzicie? Powodzenia w testowaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, trzymam kciuki! Mój m ogląda mecz, ja muszę odrobine się porozciagac a potem działamy. Niby ow już się skończyła ale on nie musi o tym wiedzieć....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia 1117 widze ze tez zza wody jestes:) Ja mieszkam w Szkocji i nawet poprosilam o skierowanie prywatnie bo mi ubezpieczenie pokryje to a on ze nie ze mam czekac na list z kliniki o spotkanie. Fakt ze dosc szybko dostalam list o spotkanie tyle ze musze teraz do 3 miesiecy czekac na termin :( Ja kwas foliowy biore juz od prawie 2 lat no a od poczatku roku zaczelam pic ziola o. sroki no i tyle. Mam strasznie dlugie cykle i przez to juz nadzieje prawie wcale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reses kreseczki wcale nie muszą być tego samego koloru. Gdy tylko druga kreseczka się pojawi nie ma potrzeby testować w kolejnych dniach. Nie martw się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×