Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Licealnaaa111

17 lat czy moge byc w ciąży.

Polecane posty

Gość zuza00000000
licealna 14 dni od stosunku test pokaże ciąże.Powiem tak jeśli kończył w tobie i to w dni płodne to jest ogromne prawdopodobieństwo ze zaszłaś w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealnaaa111
podczas ruchania klaskałam dvpom o brzuch chłopaka jak na koncercie rubika a teraz mam zmartwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regbv
NO NIE WYROBIĘ TU ZARAZ.... A MOŻE MI POWIESZ SKAD MAMY WIEDZIEC KIEDY MIALAS DNI PLODNE ? I NIE WCALE TO SIE NIE ZDARZA RZADKO, ZDARZA SIE BARDZO CZESTO!! BO TO OSOBY PRAGNACE DZIECKA CZESTO MAJA PROBLEM Z ZAJSCIEM, A TAKIE WPADKI NIECHCIANE ZDARZAJA SIE BARDZO CZESTO! MASZ NAUCZKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamomilla 26
aa czyli szukasz pocieszenia a nie szczerosci??? plemniki w pochwie zyja dosc dlugo bo to dobre srodowisko poza tym skoro skonczyl w tobie to raczej juz zaplodniona zostalas i nie ma sie co czarowac, moja kuzynka zaszla podczas pierwszego razu a koles konczac w niej "strzelil tylko raz" a potem szybko wyszedl... idz do gina i po test my wrozkami nie jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;DD
Dajcie jej spokój nikt normalny przecież nie chciałby dziecka. Kurcze masz lipe też mam tyle lat nie wyobrażam sobie bachora :D haha żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;DD
Dajcie jej spokój nikt normalny przecież nie chciałby dziecka. Kurcze masz lipe też mam tyle lat nie wyobrażam sobie bachora :D haha żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam to :P
Tak, prawdopodobnie jesteś w ciąży. Teraz tylko musisz powiedzieć mamie i tacie i poszukać jakiś kąt dla dziecka. Kołyskę, poduszeczki i ubranka można kupić na allegro, zaś pieluchy - w biedronce :P Podobno są dobre. Nie przerywaj nauki, może przenieś się do liceum dla dorosłych (zjazdy w weekend). Będziesz miała więcej czasu dla dziecka. I gratulacje! Nie ma to jak bycie młodą mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix ae
TAK, JESTES W CIAZY. juz? zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;DD
Pewnie rodziców masz nie wykształconych albo coś i o aborcji możesz sobie pomarzyć, albo nikt nie będzie myślał o twojej przyszłości, szczerze współczuje w takim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo dobrej
Boze smarkulo jaka ty głupia jestes :o no nie mam słów na takie puste istoty. Bzykal sie smark, teraz wlazi na kafe i zadaje pytanie Czy moge być w ciazy? No ludzie! A skad kafeteria moze o tym wiedziec? Czy mamy ci z kuli szklanej powrozyc i zobaczyc czy jesteś czy nie? Ogarnij sie pustaku :o Poza tym ile jeszcze tych smarkul tu przyjdzie z tym samym pytaniem Czy jestem w ciazy? Przeciez te durne tematy sa tu co parę minut zakladane :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adavg323456787654angelika
Licealna podaj swoj email odezwe sie jestem troche starsza od Ciebie pogadamy :) nie panikuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealnaaa111
Jak już pisałam wcześniej poniosę tego konsekwencję jeśli trzeba będzie, a prawdopodobnie trzeba będzie....Mam normalnych rodziców, nie jakąś patologię, mamy dom więc będzie miejsce dla dziecka, nauki nie przerwę, wiem, że może być ciężko...A o aborcji nawet nie pomyślałam!! Nie porafiłabym zabić kogoś przez własną głupotę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealnaaa111
Zrobię test i się okaże. A powiedzcie mi jeszcze czy jakiekolwiek objawy mogłabym odczuwać teraz? Około tygodnia po seksie? Pytam hipotetycznie bo nic mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamomilla 26
nie tak szybko objawow nie bedziesz odczuwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju8888888
kochana nie przejmuj się tymi glupmi komentarzami, niestety w ciąze moglas zajsc szcegolnie jeśli uprawialiście sex bez zabezpieczenia i to w dni płodne, czasem nawet zabezpieczenie zawodzi więc co dopiero bez... jeśli by sie okazało, że jesteś w ciązy dasz sobie radę sama mówisz ze masz "normalnych" rodziców... pozatym nie ty pierwsza i nie ostatnia... swoją droga ludzie są smieszni wchodzi się na fora i czyta sie, ze 20 letnia dziewica to wstyd, że jeden partner to wstyd... a jak 17 letnia dziewczyna pisze, że moeże jest w ciązy to odrazu obraża się ją od kurewek, ze mloda dupy daje... zastanówcie się co piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś jeszcze bardzo młoda, nie zdajesz sobie sprawy co to znaczy być mamą... Zrób test, jeśli Ci się udało i nie zaszłaś, to masz szczęście. Jeśli jednak będzie dziecko, musisz pogodzić się z tym że stracisz najlepsze lata na zmianę pieluch. A noce będziesz zarywać z powodu płaczu dziecka, zamiast imprez...No ale pamiętaj że dziecko, potrzebuje ojca. Możesz liczyć w takiej sytuacji na swojego chłopaka??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglas isc po tabletke po ale teraz to juz chyba za pozno... nie przejmuj sie bedzie dobrze, jesli tylko masz dobre warunki dla dziecka. imprezy to nie wszystko. uwierz mi lepiej wychowac dziecko jak sie ma 20 lat niz 30. zastanow sie dobrze nad chlopakiem, nie bierz slubu na sile. i kontynuuj edukacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się takie idiotki biorą
taak jak pierwszy raz sie ruchasz bez zabezpieczenia to są male szanse na wpadke hahaha ja pierdole skąd się takie ludzie biorą, chyba naprawde w szkolnictwie są potrzebne porządne lekcje wychowania seksualnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealnaaa111
Dzięki za te wypowiedzi:) Wiem napewno, że rodzice mi pomogą - szkołę skończę bo chcę i muszę i napewno rodzice mi to umożliwią...a co do chłopaka - jesteśmy ze sobą 2 lata hmmm dogadujemy się ale nie wiem, nie jestem pewna czy to ten właściwy...Zobaczymy co on powie kiedy okazałoby się, że wpadliśmy...od tego jak się zachowa zależy przyszłość naszego związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealnaaa111
Chodziło mi o to, że pierszy raz bez zabezpieczenia, nie pierwszy raz w ogóle. Byłam ciekawa jak to procentowo wygląda...bo ludzie starają się starają i nic a ja mialabym odrazu zajsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssqdqdqdqd
zadnych objawów ja nie miałam do 6 tygodnia ciązy. wiec nie miałabys teraz objawów. I tak, mozna od razu zajść w pierwszym miesiacu bez zabezpeczenia. Ja zaszłam a jestem wiele strasza od ciebie, wiec ty masz wieksz szanse. Trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje czyny. Nie pisz 'nie jestem głupia' bo jednak chyba jestes....no ale młodosc taka durna jest, szkoda, ze pewnie sobie ją skróciłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno zastanow sie, jak widzisz ze ma zjebany charakter to nie wychodz za maz!!! i zrob w koncu test bo tylko sie nakrecasz !!! nie wiesz jeszcze na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealnaaa111
mrauhuehue nie mogę zrobić testu bo wynik nieprawidłowy wyjdzie. Muszę poczekać do terminu miesiączki - czyli do 18 - 20 marca. dwa tygodnie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xOPKx
nie ma co wierzyć w te owulacje itp. Moja żona zaszła w ciążę 2 dni po okresie a wtedy nie ma dni płodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to musi być prowo
za tydzień już spokojnie możesz zrobić test i wynik bedzie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfg
zrób test ciązowy - jak nie jesteś w ciąży to wyjdzie ujemny jak jesteś ale hormonów jest za mało to wyjdzie nieprawidłowy wynik. nie czekaj, i na wszelki wypadek zacznij zażywać kwas foliowy. Prawdopodobieństwo ciąży jest ogromne, w czasie dni płodnych i przed śluzuwka jest sprzyjająca dla nasienia, więc żywotność plemników zwiększa się kilkakrotnie. To rada od ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfg
a wczesne objawy ciąży są takie jak przed miesiączką, bolące piersi, podbrzusze, rozdrażnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowiwiuroda
jak jestes w ciazy to teraz przez 9 miesiecy mozesz sie rznac na calego bo nie zajdzie juz drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka123
Licealna - mam podobny problem, w tym roku koncze 21 lat, 14 lutego mialam ostatni okres a teraz brak, tyle ze my kochaliśmy się z gumką (raz pękła), ale nigdy nie kończył we mnie. Teraz świruje, panikuje i schizuje - żałuję też, że musiałam odstawić tabl anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×