Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia32

Program wzajemnej pomocy "DARCZYŃCY"

Polecane posty

Gość forum darczyńców
Powyższego wpisu nie dokonałem ja tylko człowiek A ja powiem tak. Jak już nic nie potrafi wymyśleć, to podszywa się pod inne osoby wypisując idiotyzmy. Doprawdy śmiem twierdzić, że właśnie on przebywał we wspomnianych Tworkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
To ja piszę podpisując się "a ja powiem tak". Bo raz mi się podoba projekt a za chwilę widzę że to piramida. Sam już nie wiem kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
Sapienti, typowa piramida finansowa to ZUS. Porównaj. My nie wpłacamy pieniędzy firmie a przesyłamy bezposrednio na swoje konta, choc osobom przydzielonym przez system. Mamy do tego prawo. To odbywa sie jakby poza firmą. Firma nie obraca naszymi pieniędzmi i nie wypłaca prowizji a to jest podstawa w piramidach. Widzisz róznice? Towarem firmy zaś jest sprzedaż dostępu do serwisu i korzystania z jego usług i to jest dochód firmy, od którego płaci podatki. Niestety, kazda działalnośc w sieciach jest przez imbecyli postrzegana jako piramida, chyba sam przyznasz? Przecież wszędzie na forach tarafisz na idiotów , ktorzy twierdzą ,ze MLM jest piramida, choc mają takie samo mgliste pojęcie jak wy tutaj o naszej działalnośći. MLM -owi blizej do piramidy niż nam, choc maja towar. My nawet takiej struktury nie mamy. O planie B, o serwisach abonamentowych i o innych żródłach pozyskiwania kasy jest co trzeba na stronie. Wypadałoby najpierw zapoznac sie z tematem a nie przyznawac sie ,ze o czymś pierwszy raz słyszysz , bo to świadczy o twojej ignorancji. Jak chcesz dyskutowac i czynić zarzuty to najpierw ogarnij dokładnie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
Bydło powinno w oborze ryczeć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Tym razem się z tobą zgodzę durniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Firma nie obraca naszymi pieniędzmi i nie wypłaca prowizji a to jest podstawa w piramidach." Niestety, nie masz racji. Podstawą w piramidzie jest pochodzenie zysków dla jej uczestników. Poczytaj uważnie Ustawę o nieuczciwej konkurencji. Jeśli zyski pochodzą wyłącznie od nowopozyskanych uczestników to jest to piramida, bez względu na to w jaki sposób później są przekazywane - czy za pośrednictwem firmy czy bezpośrednio. Wiem że zaraz będziesz przekonywał, że UOKiK was sprawdzała i wszystko OK. Nie tak do końca. Bo nie napisali że nie stwierdzono oznak piramidy, tylko ze stwierdzono znikomą szkodliwość przedsięwzięcia. Jak tylko ta szkodliwość przekroczy pewien próg, raczej będzie po całej tej zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niestety, kazda działalnośc w sieciach jest przez imbecyli postrzegana jako piramida, chyba sam przyznasz? Przecież wszędzie na forach tarafisz na idiotów , ktorzy twierdzą ,ze MLM jest piramida" Z TYM ABSOLUTNIE SIĘ ZGADZAM!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O planie B, o serwisach abonamentowych i o innych żródłach pozyskiwania kasy jest co trzeba na stronie. Wypadałoby najpierw zapoznac sie z tematem a nie przyznawac sie ,ze o czymś pierwszy raz słyszysz , bo to świadczy o twojej ignorancji." A tutaj gówno prawda jest! Podaj link do tych informacji. Bo ja bardzo uważnie przestudiowałem stronę i wiem co tam jest a czego niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu muszę tu trochę posprzątać, nawet w święta nie dacie sobie na wstrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
Nie, masz tekst o zakonczeniu postępowania na stronie, nic tam nie ma o małej szkodliwosci i tp. pierdół. To stwierdzenie pewnego redaktorka, sam byl zdziwiony takim durnym uzasadnieniem. Moze nie mogli wprost napisac tego co chcieli to napisali co musieli...nie sadzisz? Czy w przypadku piramidy moze być niska szkodliwosc, nie nie... http://darczyncy.eu/program-bhc/perspektywy-bhc.html c) bezpośrednio od administratora, który ze swojej strony będzie organizował środki na pomoc i darowizny od sponsorów i darczyńców zewnętrznych oraz z dochodów własnych, prowizji, sprzedaży, abonamentów, inwestycji... Nie dość dokładnie poczytałes albo bez zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khawa, ja już to liczyłam rozciągając na 10 lat i stwierdzam, że i tak się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
Nic mi DURNIU nie wiadomo o żadnym prowadzonym postępowaniu, mozesz coś więcej napisac? Przez KOGO jest niby prowadzone? Co ma Urząd Skarbowy do darowizn DURNIU? Kto i od kogo wyłudził cokolwiek? Moze pogrzeb w prawie zanim dziób otworzysz DURNIU :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja już to liczyłam rozciągając na 10 lat i stwierdzam, że i tak się opłaca." No to może wklej tu te wyliczenia? Bo ja jak nie liczę, zawsze mi wychodzi kicha! Chętnie to przedyskutuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
To progarm przewidywany na długie lata ale jak sie to potoczy, nikt dzis nie jest w stanie przewidziec , zwłaszcza w Polsce. Jednak tu nie powinno sie dyskutowac o kwestich opłacalności. Jak dajesz Owsiakowi czy na tace to nie kombinujesz, czy ci sie to opłaca czy nie. Ja wiem, ze na kontach ponad 4 milionow Polakow siedzi sobie komornik, wiem, ze wszystko zawiodło co mialo pomagac, wiem .,ze ludzie nie widza wyjścia z tej patowej sytuacji i często myślą o samobójstwach, wiem tez ,ze bedzie coraz gorzej. Ten program ma pomóc wielu osobom sie ratowac PRZY POMOCY innych ludzi, którzy równiez są tego świadomi, nie ich KOSZTEM. Wchodzą z własnej woli nie jak do ZUSu są zmuszani. To wybór. Jedni to rozumieją od razu, inni nigdy nie pojmą , bo kazdy widzi to po swojemu, kazdy mierzy swoją miarą. W tym programie jest już mnóstwo naprawdę wspaniałych ludzi i mam nadzieję ,ze tacy własnie sie będa dolączac. To troche wyższy cel niz rozpatrywanie czy się opłaca, czy nie... Trzeba spojrzec szerzej, co dzieki temu programowi mozna zmienic w tym kraju. Np. ty Sapient twierdzisz ,ze zajmujesz sie jakimś MLMem, przykładowo masz rozgarniętą osobą, która nijak nie przeskoczy kosztów startera, w tym programie zdobywa środki na starter i wchodzi do ciebie bez problemów. Wiele osób nie ruszy z miejsca tylko z powodu braku srodkow na start, tu maja swoją szansę i w ten sposób mozna rozhulac wszystko dookola. Innym, mniej zaradnym trzeba te środki na przetrwanie tych trudnych czasów poprostu dac, bo sobie nie poradzą. Do tego jednak trzeba większej wyobrazni i szerszych horyzontów niż widok końca jedynie własnego nosa. To rogram społeczny, nie biznes ! Niestety, na tym forum zleciały sie chyba wszystkie najbardziej prymitywne osobniki osobniki naszego gatunku . Trudno wymagać ,zeby pojęli ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
Tylko tu debilu w kilka dni mozesz mieć kilkakrotnie więcej na starter w konkretnym MLMie, nie w jakimś popierdółku za złotówkę . To żart? W krótkim czasie mozesz załozyc równiesz swoją firme i zatrudnić w niej np. kilkoro Polaków , jak z MLMem przykład ci nie pasi. Ale bez sensu, debil i tak nie pojmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
Program darczyńcy jest dla tej części Polakow ktora go pojmuje. Pojmuje tak prosto jakim ten program jest. Bez domysłów, kombinowania, przyrownywania. O MLM czytałem że ludzie się wystrzegają jak ognia a tu niektorzy się szczycą takim biznesem. Czyli co komu pasuje tym się zajmuje. I każdy swoje chwali. MLM-owcy chcieliby żeby ludzie zapisywali się do ich biznesow bo mają z nich zysk. Każdy zapewnia o legalności swoich poczynań. A ja osobiscie zadzwoniłem do urzędu skarbowego, rozmawiałem z kierownikiem na temat darowizn. Dokładnie powiedziałem jak to przebiega w darczyncach i usłyszałem że tu wszystko jest ok. Więc po co debatować na ten temat. Zapytaj u zrodła i się dowiesz. Jesli cię sumienie dręczyłoby gdybyś zapisał się do darczyńców - nie zapisuj się. Idz pracować na czarno, kombinować, kraść, brac pożyczki i martwić się z czego je spłacić. Idz swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak dajesz Owsiakowi czy na tace to nie kombinujesz, czy ci sie to opłaca czy nie. " Nie można porównywać tych rzeczy. Pomijając fakt, że Owsik i czarni to banda i mafia odpowiednio i wogóle nie należy im dawać, oni nie obiecują korzyści materialnych!!! Darczyńcy natomiast mamią przeszłymi zyskami, bo jak inaczej nazwać hasło "Daj 30 zł, a dostaniesz minimum 4900".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiele osób nie ruszy z miejsca tylko z powodu braku srodkow na start, tu maja swoją szansę i w ten sposób mozna rozhulac wszystko dookola." O! To jest zrozumiałe! Bodajże 3 czy 4 lata temu jeden Hindus otrzymał Nobla za mikrokredyty na rozwój przedsiębiorczości. Super pomysł, ale wy tego tak nie przedstawiacie. Wy mówicie że dajecie na cokolwiek klient sobie zarzyczy. Bo to darowizna przecieź. Ok, jeśli to zwykła darowizna, to nie należy mówić o przyszłych zyskach od innych darowizn. A jeśli pomoc na rozruch biznesu, to powinno to być w odpowiedni sposób uwarunkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To rogram społeczny, nie biznes ! " A czy ty myślisz że społeczne programy związane z pieniędzmi są zwolnione z zasad obrotu pieniędzy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
Ja osobiście to mam z tyłu inne MLM-y a także tych , co nie są w stanie zrozumieć Idei oskubywania bezmózgowców , tylko dla takich mamy ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
A ty SAPIENTI SAT bierz łopatę , taczki , odpal betoniarkę i do roboty , święta się skończyły i etatowcy , do roboty , bezrobotni , do pośredniaków , nasza idea jest tylko dla Elit , dla ludzi dobrze urodzonych , bez skaz genetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niestety, na tym forum zleciały sie chyba wszystkie najbardziej prymitywne osobniki osobniki naszego gatunku . Trudno wymagać ,zeby pojęli ten program. " Jeśli ty traktujesz jak prymitywów osoby, które cię pytają o szczegóły, to i ty i całe te wasze darczyńce to wielkie świństwo, złodziejstwo, przekręt i bujda. I co, przyjemnie ci teraz? :-D Wychodzi na to że u was jak w sekcie jest - nie pytaj i nie interesuj się. Jak guru każe tak rób i nie zastanawiaj się. TAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ty SAPIENTI SAT bierz łopatę , taczki , odpal betoniarkę i do roboty , święta się skończyły i etatowcy , do roboty , bezrobotni , do pośredniaków , nasza idea jest tylko dla Elit , dla ludzi dobrze urodzonych , bez skaz genetycznych." No, proszę! Wyłazi słoma z butów i wspaniałość prawdziwuych darczyńców!!!!!!! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
Sapienti, śmiem twierdzić że wpisow o godz. 9,02 i 9,05 nie dokonal Khawa tylko A ja powiem tak, ktory zmienia swoje nicki i podszywa się pod nicki innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możemy dopuścić do sytuacji , że chamstwo psuje nam rynek. Rynek jest nieograniczony , gdyż poziom głupoty w społeczeństwie poraża , a przez to nie zabraknie osłów , które będą wpłacać wpisowe i wysyłać po 30 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
Tak myślisz czy to jakis podtekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sapient, włącz myślenie :-) Chyba nie sądzisz ,ze te posty wyzej są mojego autorstwa? "Daj 30 zł, a dostaniesz minimum 4900". - gdzie znalazłeś stwierdzenie w takim sensie na stronie, bo chyba nie sugerujesz sie bredniami , które są powielane bez podstaw na tym forum... Jak prymitywy traktuje chamów i prostaków z tego forum, którzy posiadają zero wiedzy a jedynie bluzgac potrafią. Przeciez tobie na pytania odpowiadam. No, proszę! Wyłazi słoma z butów i wspaniałość prawdziwuych darczyńców!!!!!!!- chyba nie sądzisz ,ze to moj post? "Forum darczyńców" ma racje. I jeszcze jedno : A czy ty myślisz że społeczne programy związane z pieniędzmi są zwolnione z zasad obrotu pieniędzy? Masz na stronie prawo o darowiznach, sprawdz czym się to je. To dotyczy uczestników, firma oczywiście płaci podatki, jak najbardziej...podobnie jak ponosi prawną odpowiedzialność za swoje dzialania. Napisałeś ,ze zapoznałeś sie ze stroną, mam wątpliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×