Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia32

Program wzajemnej pomocy "DARCZYŃCY"

Polecane posty

Od wyboru przez Użytkownika oferowanych w Serwisie i Programie Darczyńcy BHC usług i możliwości oraz zespołowej aktywności zależy jakość i efekty uczestnictwa. Działania antykryzysowe i poprawa sytuacji materialnej i życiowej Użytkowników jest celem tego przedsięwzięcia, ale uczestnicy jako zadeklarowani darczyńcy nie uzależniają udziału w Programie BHC Darczyńcy od uzyskania korzyści materialnych. ..mój udział w zaoferowanym Programie Darczyńcy BHC dobrowolny. Mam świadomość, że zasady BHC i użytkowania serwisu, warunki stworzone w Serwisie dają mi możliwość osiągnięcia satysfakcjonujacych mnie efektów uczestnictwa. Mogę korzystać z zasobów i oferowanych przez firmę instrumentów i korzystnych możliwości. Ode mnie zależy, czy te możliwości wykorzystam. Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę, ale przyłączając sie do programu podpisujesz regulamin, gdzie jak byk stoi ,ze wszystko zalezy od ciebie i twoich dzialań, Nikt tu niczego nie obiecuje. Ludzie mają swiadomość w co wchodzą. Natomiast 4900 to maxymalna kwota , ktorą mozesz (a nie musisz) orzymac od jednej osoby. Nie sugeruj sie bredniami z tego forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Daj 30 zł, a dostaniesz minimum 4900". - gdzie znalazłeś stwierdzenie w takim sensie na stronie, bo chyba nie sugerujesz sie bredniami , które są powielane bez podstaw na tym forum..." vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv NIE, NIE SUGERUJĘ SIĘ! Proszę bardzo: http://darczyncy.eu/oferta-plan-darowizn.html Cytat: "... uczestnik korzystając już ze środków otrzymanych, docelowo przekazuje swojemu Odbiorcy Darowizn w sumie 4900zł, ... Otrzymując ich wielokrotność od max. 216 osobowego zespołu darczyńców, czyli docelowo nawet prawie milion złotych..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frum darczyńców 2
No, to mi ulzyło, bo juz się zdezorientowałem Khawa. Wystrzegając się podszywania takich kretynów jak A ja powiem tak, zabezpieczyłem swój nick hasłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Masz na stronie prawo o darowiznach, sprawdz czym się to je. To dotyczy uczestników, firma oczywiście płaci podatki, jak najbardziej...podobnie jak ponosi prawną odpowiedzialność za swoje dzialania." Nie o tych prawach mówię, tylko o "prawach natury" odnoszących się do pieniędzy! K. Marksa czytałeś, o wartości dodanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frum darczyńców 2
Sapienti, Ty się chyba totalną głupotą zaraziłeś od A ja powiem tak. Kto z kim przystaje, takim sie staje. Uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
No i jesteś gamoniu "frum" . Jak fixum dyrdum :D Pasuje do ciebie głąbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
sapienti to taki sam oszust jak ty, twoi kumple i wasza "matka założycielka" Jola :D Też jest głupkiem i żebrakiem ale jak się okazuje o niebo od was bystrzejszym. Edukacja w CCCP była na przyzwoitym poziomie, liczyć go nauczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frum darczyńców 2
http://darczyncy.eu/oferta-plan-darowizn.html Cytat: "... uczestnik korzystając już ze środków otrzymanych, docelowo przekazuje swojemu Odbiorcy Darowizn w sumie 4900zł, ... Otrzymując ich wielokrotność od max. 216 osobowego zespołu darczyńców, czyli docelowo nawet prawie milion złotych..." No i sprawa jasna. Czego tu nie rozumieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frum darczyńców 2
A wydawało sie że się tu wspieracie nawzajem nie biorąc pod uwagę oczywiście kultury osobistej, której Tobie A ja powiem tak brakuje w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas piszecie, że nie rozumiemy waszego programu. Ale wy z kolei nie rozumiecie, że istnieją prawo arytmetyki (tak samo nieodwołalne jak prawa natury: prawo ciążenia, prawo termodynamiki, prawo Oma itd), które mówi, że żeby z 30 zrobiło się 4900, to tych 30 musi być określona ilość razy! No, nie da się inaczej!!! W odniesieniu do darczyńców to prawo oznacza, ze żeby 1 dostał 4900 czy ile kolwiek sobie tam założymy, to 4900:30=163,333333333, a w zaokrągleniu 163 osoby musza wydać (czytaj też - stracić)!!! Czy to jesteście w stanie przyjąć do wiadomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sapienti, Ty się chyba totalną głupotą zaraziłeś od A ja powiem tak. " Znowu słoma na pęczki wyszła z darczyńców!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Już ty się gamoniu o moją kulturę troszczyć nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frum darczyńców 2
A ja powiem tak - wymyślił nową nazwę dla siebie - fixum dyrdum. Nawet do niego pasuje. No, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No i sprawa jasna. Czego tu nie rozumieć???" Ja osobiście "nie rozumieć" dlaczego typowy schemat finasowej piramidy nazywacie wzajemną pomocą i programem na wyjście z biedy? Jeśli ktoś tu rzeczywiście wyjdzie z biedy, to jedynie założycielka tej afery i kilka osób z bliskiego otoczenia! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frum darczyńców 2
Program darczyńcy jest dla tej części Polakow ktora go pojmuje. Pojmuje tak prosto jakim ten program jest. Bez domysłów, kombinowania, przyrownywania. O MLM czytałem że ludzie się wystrzegają jak ognia a tu niektorzy się szczycą takim biznesem. Czyli co komu pasuje tym się zajmuje. I każdy swoje chwali. MLM-owcy chcieliby żeby ludzie zapisywali się do ich biznesow bo mają z nich zysk. Każdy zapewnia o legalności swoich poczynań. A ja osobiscie zadzwoniłem do urzędu skarbowego, rozmawiałem z kierownikiem na temat darowizn. Dokładnie powiedziałem jak to przebiega w darczyncach i usłyszałem że tu wszystko jest ok. Więc po co debatować na ten temat. Zapytaj u zrodła i się dowiesz. Jesli cię sumienie dręczyłoby gdybyś zapisał się do darczyńców - nie zapisuj się. Idz pracować na czarno, kombinować, kraść, brac pożyczki i martwić się z czego je spłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A wydawało sie że się tu wspieracie nawzajem" Nie, to nie jest kółko wzajemnej adoracji. Wiem, że ten zwyrodnialec "a ja powiem tak... " jest nawet gorszy niż o nim myślisz. Tylko że tak się zdarzyło, że w odniesieniu do tego przekrętu pod tytułem "darczyńcy" moja i jego opinia - jak dotychczas - są zgodne. A propos, przeciwko tego jełopa "a ja powiem tak... " toczy się zainicjowane przeze mnie postępowanie prokuratorskie. We czwartek jestem umówiony z panią prokurator i będe wiedział więcej o tym jak szybko ten imbecyl zniknie z tego forum. Zresztą, nie tylko z tego! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frum darczyńców 2
nazywacie wzajemną pomocą i programem na wyjście z biedy? Jeśli ktoś tu rzeczywiście wyjdzie z biedy, to jedynie założycielka tej afery i kilka osób z bliskiego otoczenia! Tu ciagle osób przybywa, tu nie ma końca.Te 100 osób, mimo ze kazda z nich da po 30 zł, otrzyma 30 zł i coraz wiecej- jednocześnie, moze nawet 3000 zł i wiecej. Ostatecznie jesli trafi na kogos nieuczciwego i nie otrzyma jakiejs darowizny, to i sam nie zapłaci. Proste. Zapłaci dopiero wtedy jak dostanie. Nic nie straci. Docelowo otrzymuje sie 4900x216, a daje 4900x 1. Proste. Wychodzi sie z biedy, bo wiecej sie dostaje niz daje. A daje się dopiero wtedy kiedy sie dostaje. Więc nikt nie zubożeje. Bo jeżeli ja od kogos dostanę darowiznę, to ten ktoś też od kogoś dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tu ciagle osób przybywa, tu nie ma końca." Do jakiegoś czasu tak może być, ale kiedyś ludność w tym kraju, jeszcze nie zaangażowana w projekt, się skończy, tak? I co wtedy? Jak być z tym: "istnieją prawo arytmetyki (tak samo nieodwołalne jak prawa natury: prawo ciążenia, prawo termodynamiki, prawo Oma itd), które mówi, że żeby z 30 zrobiło się 4900, to tych 30 musi być określona ilość razy! No, nie da się inaczej!!! W odniesieniu do darczyńców to prawo oznacza, ze żeby 1 dostał 4900 czy ile kolwiek sobie tam założymy, to 4900:30=163,333333333, a w zaokrągleniu 163 osoby musza wydać (czytaj też - stracić)!!! Czy to jesteście w stanie przyjąć do wiadomosci?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zasrańca "a ja powiem tak... " Ty się ciesz, że ściganie takich jak ty w Polsce nie jest jeszcze takie sprawne jak być powinno. Ale obiecałem że ci nie odpuszczę i tak się stanie. Postępowanie trwa i nie siedzisz jeszcze w pierdlu tylko dlatego, że procedury policyjne i cała reszta dziła tak jak działa. Ale kiedyś dorwą cię, bo muszą sprawę zamknąć, a przestępstwo kryminalne tak o sobie puścić płazem nie wyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i rozkręciła się dyskusja. Ale ja "niejako" wywołałem SAPIENTI SAT, więc zwracając się do Wszystkich - będę mówił do Ciebie. Nie ważne czy jesteś ruski, chińczyk czy polak. Po prostu patrz, czytaj i myśl. Matematyka o której mówisz to działa w ...przedsiębiorstwach - z ich planami, kosztami, zarobkami itd. "Darczyńcy" to pewna umowa społeczna, gdzie nikt nie obiecuje Ci zarabiania, planów wypłat, terminów itd a więc nie obiecuje konkretnych zarobków. Tu nie ma żadnych tejemnic, ani zmowy "jakichś "ciemnych sił". Nikt nie namawia Cię do niekorzystnego dysponowania -rozporządzania, swoimi pieniędzmi, nie "naciąga" a więc nie ma żadnych znamion przestępstwa. I żaden Urząd nie może tu nic zakazać. Rozumiesz słowo WOLNY ?. Jeśli chcesz - to możesz i t y l e. Owszem dając oczekujesz wzajemności - to najzwyklejsze ludzkie uczucie, może się spełnić lub nie.. Ale to absolutnie nie znaczy ŻĄDANIA. Ofiarowywujesz jeden raz 30zł, jednej osobie - znanej z nazwiska, a później przekazujesz - ciągle tylko tej samej osobie, a nie twórczyni programu - część darów które ewentualnie otrzymasz. I tym się różni od np. TOTO, że w Programie darczyńców, już kilkanaście osób może uszczęśliwić też kilkanaście, a w TOTO musi złożyć się kilkanaście tysięcy osób na jedną. Oczywiście rozumiemy, że są i będą osoby niejako "na dole" - do których dopiero po pewnym okresie czasu dołączą inni. I może kiedyś skończą się darczyńcy, ale i życie się kiedyś skończy, i cały świat nawet-proszę nie posądzać tu mnie o demagogie,. To też prawda, że twórczyni zarabia - może mogłaby mniej, ale zawsze można prawie osobiście z nią o tym porozmawiać. Każdy pomysłodawca zarabia - czy nie? ....... ale przecież każdy może też - RUSZ GŁOWĄ i tez będziesz zarabiał, zamiast - kierując się chorą zazdrością obnażać swoją prymitywną /mówiąc delikatnie / naturę jak właśnie "a ja powiem tak' czy inne jakieś tam "człowieki". Ale to tylko moje odczucia i możliwe, że i się mylę. Nie wiem, czas pokaże. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrus51 to kompletny Debil Ty Baranie jesteś widze naganiaczem uroczej Rene Srene bo jak nie to.... nie ma skali aby sklasyfikować twój Debilizm. napisałeś : kilkanaście osób może uszczęśliwić kilkanaście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto jest pytanie ..... To wszystko na co Cię stać, biedna zagubiona duszyczko. Biedny mały człowieku "a ja powiem tak". Życie jest takie piękne, więc może zostań Darczyńcą. Wszystkie grzechy zostałyby Ci odpuszczone i zyskałbyś spokój duszy. Pozdrawiam - mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
żałosny ruski żebraku, hahahaha To nie ja usiłowałem sprzedawać pomysły za złotówkę, podła gnido :D I to nie mnie trzepnie, tylko ciebie knurze, jak wrócisz do swoich. Bo w Polsze to pod śmietnikiem lepiej sprzedawać tabletki niż na Ukrainie siedzieć w pierdlu. I ty wieprzu dobrze o tym wiesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Andrus51, mówiłem ci już !. WRACAJ !!! Pielęgniarki z Tworek cię szukają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piana temu "a ja powiem tak... " z mordy leci aż tu, do Wrocka!!! Taaaa... Zdecydowanie mi się to podba! Mam nadzieję, że go rozerwie na strzępy ze złości i bezsilności! I Pani prokurator też miałaby problem z głowy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frum darczyńców 2
A ja powiem tak - to człowiek pełen pogardy dla ludzi chorych, obcokrajowców I DOBRYCH LUDZI. To człowiek pełen zła, czego wszyscy czytający to forum prędko sie dopatrzą. Niech sie pieni, nikt nie będzie z nim dyskutował. Śmieszny człowiek. Robi z siebie idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja.......powiem tak - " a ja powiem tak" to nie człowiek przecież. CO TO ZA STWORZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×