Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość fasolka1982
menka34 trzymam kciuki żeby ci się udało, ja się zastanawiam żeby zrobić sobie przerwę bo chyba mk przestał działać, albo się organizm przyzwyczaił albo tylko tyle miałam do zrzucenia chociaż trudne to dla mnie do zrozumienia bo do szczupłych nadal nie należę:)Od alkoholu się tak odzwyczaiłam, że w ogóle już nic nie pije nawet pifka, to jest kolejny plus mk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka1982
Zdecydowałam, dzisiaj odstawiam mk i robię miesięczną przerwę. Zobaczę co się będzie działo:)Mąż niestety rezygnuje całkowicie bo przytył 3 kilo więc już w ogóle się załamał i zwątpił w jego działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fasolka- Ja to moroznik to bardziej dla poprawy działania organizmu biorę niż odchudzania.Waga jest jaka jest i trudno.Nie każdy może być szczupłym . Moroznik odchudza jak się zaciska pasa .Sam z siebie nie odchudzi.Ja dzięki niemu 3 razy dziennie do WC latam a dla mnie to jest najlepsze. Twój mąż to jak facet ,oni są mało wytrzymali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka08
Cześć Laseczki chyba nie chcecie mi powiedzieć że moroznik działa tez na wstrzemiężliwość od alko to może zacznę podawać potajemnie ślubnemu i jeszcze fajki rzuci. a tak na poważnie to co jest skuteczniejsze proszek i picie tego jako herbatki czy kapsułki i powiedzcie tylko o jakiej porze to sobie aplikujecie rano czy przed spaniem bo na moim producent radzi przed spaniem lub ok 1-2 h przed pierwszym posiłkiem. A i jeszcze coś dla tych które stoją w miejscu może macie blokadę kwasowo -zasadową i dlatego cisza na wadze trzeba się odkwasić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusinka
Witajcie morozniczki :) Tak Was podczytuję od kilku tygodni i zdecydowałam się do Was napisać! Jestem po 30 dniowej kuracji MK, i już na 3 miarce. Niestety jako tako waga chyba stoi.. [ choć nie ważyłam się :P bo strach ... ] Ważę 120kg i mam 180cm wzrostu aż wstyd, niestety to przez niedoczynnoć tarczycy i źle dobrane leki hormonalne :( Chociaż muszę się pochwalić że widzę że mi lecą cm, zauważyłam to po ubraniach i po buzi, pozdrawiam serdecznie i zyczę wytrwałości BUZIAKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. malinka - mężowi po cichu nie podawaj bo go zabijesz. Jest kategoryczny zakaz picia przy MK .Wypróbowałam na sobie i po pół piwa prawie zaszłam z tego świata .To nie radzę. Co do proszków to ja jestem przeciw ,tak naprawdę to nie wiesz do końca co w nich jest ,zielsko to zielsko widzisz co to . Ja biorę rano .Wypijam o 6,00 śniadanie jem ok 10-10:30. Wiesz może jak sprawdzić zakwaszenie organizmu? do patusinka - zważ się dziewczyno na co ty czekasz.Jak po twarzy widać różnicę to na wadze raczej też.Lepiej się poczujesz jak zobaczysz ubytek wagi. A na wagę nie patrz ,jesteś wysoka to i będziesz zawsze ważyła więcej jak niskie . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mais_2009 witam kochane ja jestem na 3 miarkach ale waga to u mnie stoi do toalety nie chodze czesciej niz normalnie. Nie stosuje zadnej diety ale tez duzo nie jem ograniczam jedzenie nie jem kolacji. Mam nadzieje ze przy 4 miarce cos sie ruszy. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka1982
malinka08 jak odkwasić organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka08
Cześć Lalunie ja odkwaszam się proszkiem zasadowym Langstinera dostępny w każdej zielarni cena ok 30-35 zł lub przez neta a do proszku jeszcze herbatka lub krople na oczyszczanie i trzeba dużo pić (wody).sam proszek jest super ma dużo minerałów jest dobry w smaku i naprawdę po ok 3-4 tyg czuć różnice w samopoczuciu. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusinka
Hej @menka34 jutro się zważe ,bo nie mam dostępu do wagi na co dzień, muszę jechać do mamy na sklep :) Mam pytanko czy na oczyszczenie wątroby stosowała któraś z Was ostropest plamisty? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostropest biorę od miesiąca.Dziewczyny tutaj zachwalały ale ja zaczęłam dodatkowo brać esentiale max bo strasznie się czułam .Cały brzuch mnie bolał ,wyczytałam że ostropest zaczyna działać po dwóch tygodniach brania . brać nie zaszkodzi na pewno ale raczej jako dodatek./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mais_2009 witam niestesty nie moge sie zalogowac pod swoim nikiem. Czy bralyscie moze colon C? ogolnie dziewczyny pisaly o wyproznianiu dzieki moroznikowi u mnie tego nie ma.Moze ktoras z was tez ma takie objawy u mnie waga nie drgnela tzn raz kg do przodu raz kilo w dol. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusinka
Hej , chyba sie załamie :( Czuje się świetnie , nic mi nie dolega prucz grypy :P Pialam juz ze czuje się ''mniejsza'' a na wadze kilo więcej ?! nie rozumiem tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka1982
Mam nową teorię dlaczego tak mi waga ostatnio stoi, mąż mi na to zwrócił uwagę. Jak zaczął brać mk to zaczął już z pojemnika rozpoczętego przeze mnie i wtedy widział efekty. Otworzylismy nowe opakowanie i mi się wszystko zatrzymało a jemu nawet przytyło, wniosek jest prosty że chyba to co jest w środku to niekoniecznie pelnowartosciowy mk. Pytanie tylko co?:)póki co odstawiłam i zabrałam się za ćwiczenia.a nowy kupię już ze strony którą tutaj polecacie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka- ja kupuje od początku w jednym miejscu ,za pierwszym razem spadało a teraz już nic.To nie ma się tym. Mi się wydaje tak twierdzę po sobie że u mnie za pierwszym razem ruszyło bo to było coś nowego dla organizmu .fajnie zareagowałam ,nie dość że waga trochę spadła to trawię super teraz. Brałam dwa miesiące i nic nie spadło ,teraz dwa tygodnie przerwy i teraz tydzień biorę i jestem zrezygnowana.Chyba odpuszczę.Taka jakaś ospała jestem .Jak dwa tygodnie nie brałam to jakoś inaczej było i jakoś chęci do wszystkiego były a teraz to nic mi się nie chce.Nie wiem czy warto dalej ciągnąć. Wydaje mi się że to co usunąć miał moroznik to usunął i dalej już chyba nie zareaguje .Trzeba innych sposobów szukać.i po prostu mniej żreć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka- wiem już wszystko ,rozmawiałam dzisiaj z moja panią z zielarskiego i pożaliłam się że nie działa moroznik .Powiedziała żeby odstawić bo nie ma sensu brać bo on juz nie działa.Zrobił co miała zrobić i koniec. Moroznik jest na oczyszczenie organizmu ,skutkiem ubocznym jest spadek wagi .Jak organizm oczyścił się to nie będzie już chudnięcia.Powiedziała żeby zrobić przynajmniej roczną przerwę i teraz tyłka sobie nim nie zawracać. powiedziała że teraz dużo warzyw jest i żeby jeść to co czerwone . Brać na wątrobę i tylko to. Ja od jutra odstawiam jak tak.Zaciskam pasa i trzeba się ogarnąć z dietką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka08
cześć bez jaj ja też pracuję w sklepie zielarskim i mam stycznosc z tymi rzeczami moroznik jest po 1 stosowany jako naturalny środek na nie tyle oczyszczenie co od pasożytnienie organizmu jest bardzo skuteczny tylko jeżeli odpowiednio sie go stosuj***ardzo dobrze działa również na oczyszczanie organizmu z toksyn oraz wstrzymuje przyswajalności cukrów ma szereg zastosowań ale wymaga poświęceń i nie jest wskazany dla osób z problemami ciśnieniowymi ostropest należy stosować zawsze jeżeli wystepują problemy wątrobowe jest tylko jedna odmiana tej rośliny i nazywa się ostropest plamisty nie dajcie się w robić np na ostropest królewski bo to bójda w przyrodzie istnieje tylko jeden gat. czyli ostropest plamisty.Natomiast jezeli chodzi o mk to ma on kilka różnych odmian i tylko ten kaukazki ma najleprze działanie i nie jest szkodliwy przy odpowiednim stosowaniu. Uwaga jak każdy lek suplement czy zioło wymaga przerwy w stosowaniu aby nie przyzwyczajać i obciążać organizmu minimum na 3miesiące potem można kurację ponowić znów od minimum. A i oczywiście odkwaszanie i do tego dużo wody ruch oraz cierpliwości pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś jeszcze stosuje mk? Jesteście tutaj? Ja zaczynam od jutra. dzisiaj jeszcze ostatnia lampka wina :) i walka z nagromadzonymi kilogramami -15 kg wydana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka1982
pytanie do Malinka08 - czy są jeszcze jakieś ziółka mające podobne działanie jak mk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka- ja się już dowiadywałam nie ma nic takiego. Też szukam jakiegoś sposobu na zwalenie wagi bo nic nie idzie.Niby dietę staram się trzymać ale wiadomo jak to wychodzi.mam możliwość proszków ale nie chce ryzykować a zioła to jednak naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka1982
Wiem że niektórzy napiszą że to za mały odstęp, ale po miesięcznej przerwie zaczynam brać znowu mk. Chce jeszcze raz spróbować, a poza tym po mk o wiele lepiej się czuje, moje jelitka lepiej pracują, nie mam wzdęć itp. Przez ostatni miesiąc "odwyku" czułam się non stop pełna, i co najgorsze pociąg do słodyczy wrócił. To już ostatecznie przeważyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moroznik kaukasku + Zielona herbata - kapsułki .Opakowanie zawiera 150 sztuk kapsułek Moroznika z Zieloną Herbatą w zaleceniu także na odchudzanie .Jest jeszcze Moroznik z Błonnikiem pudełko proszku do dozowania . Wydaje mi się ,że te dwa produkty przeze mnie wymienione najlepiej nadają się na odchudzanie niż sam Moroznik w proszku. Sam Moroznik w proszku to raczej wspomagającą w walce o poprawę zdrowia , na rożne wymienione we wskazaniach dolegliwości i schorzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Menka 34 Ja piłam w tamtym roku mk a widze ze Ty zaczełas i w tym hmm mowicie ze za drugim razem mk nie działa? hmm cieżko powiedzieć bo ja drugi raz juz nie brałam nie musze póki co ale troche prześledziłam ten topik i widze ze niektore z was to by chciały niemożliwe " hej pije mk 6 dni i nic' no niestety 1 efekty po miesiącu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gość. Ja odstawiłam za radą mojej zielarki.Poradziła mi z rok odczekać.Od jutra zaczynam brać babke płesznika.Poradziła mi to koleżanka laska niemiłosierna .Czekam na książkę w/g której zacznę kurację.Kuracja restrykcyjna będzie ale warto bo trzymając się zasad rewelacyjnie spadają kilogramy.tytuł: "plan wypłukiwania tłuszczu" Do moroznika może kiedyś wrócę ale na razie po 2 miesiącach stosowania nic nie spadło i nie będę brać na siłę..Za pierwszym razem działo się trochę z moim organizmem teraz już nie ,nie czułam nic .Nawet biegunek nie miałam jak za pierwszym razem. pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej tu Patka (gosć wyżej )nie wiem czemu moje nicku nie przyjmuje no nic a co to jest ta babka i ile to kosztuje jak sie stosuje? brał ktoś> sprawdzone? no mi rok minoł odkad zaczełam brac ale z racji ze chcemy z męzem druga dzidzie to nic nie biore :P ale jak juz urodze i bedzie potrzeba napewno wróce do mk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moroznik Kaukaski + Błonnik . Postać produktu - puszka proszek 300 gram . Normalizuje przemiane materii, jest rewelacyjnym środkiem odchudzającym (pomaga zrzucić dużą nadwagę), zmniejsza apetyt, przyspiesza metabolizm . " Jak wiadomo błonnik jeżeli ktoś nie ma przeciwwskazań w jego stosowaniu wpływa korzystnie na odchudzanie .Dlatego połączenie jak na wstępie jest korzystne i oba składnik są w jednym produkcie .Ostatnio mam problemy z zakupem tego produktu w kraju i moroznika z zieloną herbatą również i czy ktoś zna adres gdzie go można to kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka -- babka płesznika to tak jakby błonnik musisz poczytać sobie .Zapycha żołądek śluzem który wytwarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Patka no czytałam i to drogie jest :/ szkoda kasy to juz lepiej za zdrowe odzywianie sie wziaśc :P jak mk nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×