Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość irlandia27
i na poczatku jakos po 0.5 spadalo pozniej zastoj i znowu po pol kilo leci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
marika a to nic a nic nie schudlas ? to dziwne , masz jakas dieta? cwiczysz ? kurcze dziewczyny pochwalcie sie jak z wami jest, cos zeszlo tych kilogramiw bo nam sie tu zalamoja niektore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Teraz mi delikatnie waga drgnęła w dół.Ale nie wiem czy to MK czy może spalacz czy proszki na pozbycie się wody.... Ćwiczę regularnie od lat z przerwami na 2 ciąże. 2 razy w tygodniu około 1 lub 1,5 godziny. Obecnie siłownia, wcześniej Zumba. Dodatkowo orbitrek w domu....ale z tym różnie bywa bo przy 2 dzieci ciężko ćwiczyć :( dużo chodzę, mało siedzę. Generalnie prowadzę dosyć aktywny tryb życia :) lubię to. Co do diety na jakiejś konkretnej nie jestem. Od zawsze się odchudzam i dzięki temu sporo się nauczyłam na temat zdrowego jedzenia :) problem w tym,że ja nienawidzę gotować i jeść też nie o czym dobrze wie mój metabolizm :( to co zjem idzie w zapasy :( powinnam zwiększyć ilość przyjmowanych kalorii, ale mam taką blokadę w głowie,że nie potrafię. Badałam już TSH-ok, byłam u dietetyka i jakoś szału ni ma. Im bardziej chcę, tym skutek marniejszy :/ ot taka moja historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
marika a moze ty poprostu nie masz z czego chudnac ? no skoro cwiczysz od lat to moze to miesnie? a na metabolizm to polecam otreby najlepiej zytnie...i wc morowane :-P a tak na powaznie to sama nie wiem ja to mam z czego chudnac:( ale powiem wam ze kondycja mi sie troche poprawila bo dzis sie nabiegalam , doslownie i nawet zadyszki nie mialam jak wczesniej i to mnie cieszy mam nadzieje ze do konca tego muesiaca na wadze zobacze 80,00 kg lub mniej , oby !!! zwaze sie dopiero za 4 dni , ciekawe to jakies 2 kg chyba musi spasc nie wiem dokladnie bo sie ostatnio nie wazylam ale mysle i czuje ze jest ok :) ja dzis bez kolacji , troche glodna jestem ale pozwolilam sobie dzis na ziemniaki z cebulka i smazona watrubke bo tak za mna chodzily ze musialam zrobic , ale zjadlam tylko 1,5 kulki ziemniaka to nie mam wyrzutow sumienia ale kolacje sobie odpuscilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Irlandia uwierz mi,że mam z czego chudnąć :) grunt, to czuć się dobrze we własnym ciele czego sobie i Tobie i pozostałym kobietką życzę. Trzymam kciuki za nasz wspólny sukces :) a Ty odpuść sobie ziemniaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no moj mezulek nie wierzy w to ze zgubie te 2 kilo do konca miesiaca bydlak jeden!!! to trzeba mu pokazac ze dam rade i mam nadzieje ze nawet 3 zejdzie !!! boje sie ze sie nie uda i facet wygra, a to bybylo straszne !!! wiec dzis sie wzielam ostro za cwicznia, zjem zupke i pozniej tylko woda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
irlandia 27 my mk4 od kiedy bierzemy bo nie pamietam kiedy czas zaczac mk5 :) u mnie na wadze 63 kg czyli tragedii nie ma jak na wieczor rano sie zważę i bedzie pewnie cos mniej skoro po jedeniu obiadu mam 63 :) tak po za tym moje 58-60 blisko :D chociaz fajnie by było z przodu widziec 5 hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
patka no mi 68 to minimum jakie musze osiagnac ale pi malu, najpierw te 80 milo by bylo widziec a jeszcze milej 7 z przodu ;) musi sie wkoncu udac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
patka od 12 bierzemy 4 mk wiec 16 dni to jak jak ty to i ja sama nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
damy rade napewno schudniemy :) to co irlandia od jutra mk5 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
patka ja myslalam zeby od 1 wziasc 5 mk zeby to jakos rowno bylo ,co ty na to? niki i ewa a wy ile mk bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga MK
Wracam do MK bo zauważyłam rezultaty. Miesiąc temu nie mogłam się dopiąć w starych spodniach, nie było szans,a teraz je jakoś zapięłam (co prawda na chama:) ) ale chodzić się da. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
ok Irlandia moze byc od 1 :) mi bez roznicy tylko ze ja od 1 juz nie bede pisac bo sie przeprowadzam i niestety nie bede miała internetu gdzies z dwa tygodnie :( zanim mi podłaczą wiec ja 1 maja wezme mk 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
ok patka to 1.05 bierzemy 5 mk ;) trudno poczekamy te dwa tygodnie :( Aga no to wkoncu jak dziala czy nie bo juz sie pogubilam, a gdzie reszta dziewczyn ? no chwalic sie marikajka hehe caly czas sie na marike upieralam .... a u ciebie jak ? a i pytanie do Agulca czy jeszcze jestes z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Marika jest ok :) u mnie bez szału. Coś drgnęło, ale nie wiem po czym ;) dodałam kilka dni temu proszeczki na pozbycie się wody z organizmu i to może po tym. Jestem po 1 urodzinach synka, więc małe obżarstwo mam za sobą :( od jutro powrót do zdrowego jedzenia i ćwiczeń :) tak czy inaczej nie czuję się lżejsza w cm też bez zmian :( no ale jak czytam Wasze wpisy ciągle mam nadzieję :) Może im większa dawka tym rezultaty będą bardziej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
da sie bo nie ma innego wyjscia !!! ja jak patrze w lustro to coraz bardziej mnie cieszy no jakas szczesliwa chodze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no i z tego szczescia zjadlam kitkata rano :( nie wiem maly mi oddal i jakos sie zapomnialam szok hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiakr
hej, dziewczyny ale sie naczytalam... no ciekawe to co piszecie, chociaz dla mnie chyba troche ciezko bedzie znalezc ten mk bo ja mieszkam w uk I tyle... ja dzis zaczelam pic zielona kawe ale jak nie podziala to poszukam moze gdzies znajde, wkoncu na internecine wszystko maja ;) pozdrawiam bede Was podczytywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
ja pilam te zielona kawa ale strasznie mnie glowa po niej bolala to odstawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiakr
Ja dzis drugi dzien, bol glowy to mam notoryczny od jakiegos czasu, za duzo stresu, ale jakos wczoraj bylo ok, no i mniej glodna sie czulam, przede wszystkim nie podjadalam czekoladek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
to jutro 5 mk ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
hej dziewczyny !! ja dzis wzielam 5 mk no zobaczymy... mialam dzo dzis stracic na wadze te 2 kilo no ciekawe... tak ale urodzinki byly po drodze ..i moj brat oznajmil ze tata zostanie i tez mala imprezka...a teraz to sie obawiam czy ja wrecz nie przytylam...dobrze ze sie z mezem nie zalozylam ;) ide na wage...no i cel nie osiagniety bo jest 81,4 :( no ale sie nie trzymalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Irlandia czyli reasumując do bani ten moroźnik. Tobie też niewiele co daje, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
w sumie to ja i tak jestem zadowolona bi juz nie raz probowalam schudnac i nigdy sie nie udalo a dzieki mk waga spada , no moze nie tak jak obiecywali ale zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
i jednak musialam wrocic do 4 mk jak na razie bo po 5 dawce to prawie z wc nie wychodzilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
oj oj dziewczyny bo znowu sie cicho i smutno zrobilo :( jestescie tam? bierzecie ten mk? sa efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no i chyba zostalam sama :( dodam tylko ze trzeba jeszcze bardziej sie starac bo na dzisiejszych fotkach wyszlam okropnie :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Irlandia ja podczytuje. Od dzisiaj jestem na 5 MK. Do tej pory bez zmian. NIe wiem co się ze mną dzieje :( niby mniej oponki w pasie a jednak cm tyle samo a co gorsza waga idzie w górę :( nie wiem czy to efekt siłowni czy co :( MK nic mi nie daje. Zaliczam dołek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Marikajka nie wiem czemu tak jest.. ja przez te majowe grilowanie przytylam 1kg :( choc na tyle pochlonietego miesa i slodyczy to i tak nie jest zlle, ale wczoraj na wyjezdzie fotki robilismy i dopiero SZOKU DOZNALAM !!!! Boze jaka ja jestem gruba:( kamera nie klamie a w lustrze jakos tylko na twarz czlowiek patrzy.. ta mam akurat szczupla i to zmyla.. wiec dzisjaj juz koniec przerw i podjadania bo tak to nigdy nie schudne a zaraz czerwiec bedzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×