Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość irlandia27
fakt ze mk opoznia okres ja dzis w nocy po 35 dniach dostalam i powiem wam ze w zyciu mnie tak brzych nie bolal jak dzisiaj... jak tak dalej pojdzie to bedzie co 2 miesiace hihihi a mimo to dzis na wadze 78,5 kg ;) bosko.... juz minus 10 kilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Irlandia dajesz czadu, zazdroszcze :) ja tu ciągle Was podczytuje, od jakiegoś miesiąca nie pije mk bo jak zaczęło wszystko kwitnąć to dostałam takiej alergii,że nie mogłam dojść do siebie i przestałam, no i co, oczywiście przytyłam, masakra, alergia, po lekach na nią miałam taki apetyt,że mało lodówki nie zjadłam i porażka na całej linii, nawet nie miałam natchnienia pisać :( znajoma ma mi przywieźć nowy mk i zacznę od nowa, bo co jak co ale brzucha takiego nie miałam, a i jeszcze jedno zamówiłam to hula hop z tymi jakimiś kulkami dzisiaj ma przyjść jak się dopadnę to będę cała w siniakach jak irlandia :) pozdrawiam i trzymam za nas kciuki, a Irlandia dla Ciebie gratulacje dodajesz mi powera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Niki patrzę na Twoją wagę i widzę,że mamy taki sam cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marikajka cel może taki sam, ale mój bardzo odległy bo to było dawno i nie prawda, sama już nie wiem ile teraz waże bo waga jak zepsuta tak zepsuta a nowej nie zakupiłam, może zaraz na allegro zamówie. Czuje że waże tak 65 kg? hmm nie wiem, ale czuję że nie jest dobrze :( od tygodnia jem prawie same jogurty naturalne z owocami i granolą i jakąś tam zupe, ale niestety trzeba się przyłożyć i wziąć za siebie :) a efekty może kiedyś będą. Irlandia idzie jak burza i mnie zmobilizowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Kochana damy radę, nie mamy wyjścia ;) najpierw 5 z przodu..... Z tymi jogurtami to uważaj. Mi jakiś czas temu dietetyczka kazała odstawić wszelkie jogurty. Wtedy poskutkowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też słyszałam o jogurtach że się zakwaszają organizm, więc tak jeden, dwa dziennie muszę tylko do soboty jeść, żębym się troszkę "spłaszczyła" bo na wesele się wybieram, a sukienka dość obcisła ;) właśnie przyszło moje hula hop, czuję że będę dziś nieźle nakręcona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
niki trzymam za ciebie jak i za was wszystkie kciuki ;) uwazaj na poczatek z tym hula zebys nie przesadzila z tymi siniakami bo ciezko schodza...ja chyba na swoim to musze ostatnie kulki doczepic bo znowu mi sie takie leciutkie wydaje a juz siniaki mi sie prawie nie robia chyba cialo sie przezwyczailo ;) jeszcze 8 kilo mi zostalo.... zgubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja od 08.03 schudłam już 12,5 kg jeszcze tylko 7 i cel osiągnięty . Ostatnie 4kg spadły mi przez ostatnie 10 dni normalnie szok:)czyli tak jak mówiła klientka efekty widac dopiero w 3 miesiącu i u mnie naprawde tak jest waga leci jak szalona fakt ze trzymam diete jem bardzo dużo warzyw,normalnie ludzie zatrzymuja mnie na ulicy i pytają czy ja chora nie jestem bo tak szybko chudnę .Trzymajcie się:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
ewa super!!!! gratulacje!!!! tez bym chciala juz miec 12 mniej ale 8 do celu tez ok no chyba ze jeszcze nie bede zadowolona z efektu zobaczymy. ja 10.06 bede miala 3 miesiace wiec jeszcze czas ale i tak jestem bardzo zadowolona, choc jak sie rozbiore to jakos malo to widze ale przeciesz waga, centymetr i ciuchy nie klamia! a co najwazniejsze ze mi buzia nie schudla, szok bo zawsze mi pierwsza schodzila a mam ja z natury szczupla wiec wygladalam z twarzy jak kostucha a tu prosze nic;) mimo tylu kilogramow mniej buzia ani drgnela;) wiec to duzy plus jak dla mnie ;) pozdrawiam was dziewczyny i trzymam kciuki ;) i znowu wam powiem ze bardzo sie ciesze ze jestescie!!!! bo chyba dzieki wam i waszemu wsparciu daje rade bo zawsze sie zalamywalam i tylam jeszcze wiecej a tym razem trwam i wkoncu chudne wiec DUZE BUZIAKI DLA WAS!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
i jeszcze wam powiem ze mimo bardzo bolesnego okresu nie mam ochoty na slodkie wcale a wcale a wrecz to wogole mi sie jesc nie chce jem bo wiem ze musze i kurcze de fakto nie mam zadnej diety wcinam parowki z majonezem i chudne kurcze znalazlam zloty srodek na moj tluszcz !!! oj chyba sie za bardzo podniecam ale ewa twoja wypowiec dodala skrzydel. Marikajka , niki a wy do roboty albo M zmien dostawce mk, ta kolezanka co pisalam wczsniej juz tez troche schudla tyle ze nie cwiczy nic a nic ibez diety 2 kg zeszly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś może mi polecić sprawdzone źródło z którego mogę zamówić moroznik bo wcześniej byłam na innym forum i naczytałam się strasznych rzeczy na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Aaaa le nam tu ladnie zrobili ;) ja gosciu na poczatku dawalam linki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz i  ja
Witajcie kochane:)Patrzę jakie przecudne zmiany u Was i Wam normalnie zazdroszczę..;)Gratuluję Wam z całego serducha!!! Ja już od trzech dni na podwójnej dawce i NIC!!!Kompletnie NIC!!! To prawda że nie jestem na żadnej diecie,ale biegam min.2xw tygodniu..Waga mi stoi jak stała,nic nie drgnęło..A chyba wręcz przeciwnie jem za dwóch na tym morozniku,nie mam bladego pojęcia czemu tak się dzieje...Ciągnie mnie do wszystkiego..Kurcze,nie umiem się opanować..Ale może cierpliwości mi brakuje i samozaparcia..Po jakim czasie u Was coś ruszyło???Pozdrawiam Was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz i ja;u mnie w pierwszym miesiącu też właściwie mało się działo waga spadała wracała ,ale po ubraniach widziałam jakby były lużniejsze .Apetyt też mi dopisywał zresztą pisałyśmy o tym wcześniej .Teraz jednak mam jakieś napady łakomstwa ,ale ogólnie jeść mi się nie chce ;)prawda jest taka że przy mk trzeba poczekać na efekty bo najpierw musi sie oczyścić organizm i oczywiście uważać na to co się je ....Trzymajcie się a na pewno wam się uda czego z całego serca wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz i  ja
Właśnie ..podziwiam Was że potraficie stosować diety,że potraficie sobie czegoś odmówić...Ja ogólnie kocham jeść i często zdarza się zjem za dużo..Choć przyznaję że staram się jeść zdrowo,to no i tak nie jest to zdrowe jeśli wpakuję do żołądka za dużo..Ponadto wiem że przy MK trzeba pić duuuużo wody.A ja mam z tym ogromny problem.Ogólnie nie znoszę wody,i raczej piję za dnia mało i mi to wystarcza..Poczekam,może jak przyjdą upały to z musu więcej zacznę pić;)Pozdrawiam Was niedzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no i mnie dopadlo weekendowe lenistwo... pojadlam sobie ciasteczek, czekolady a teraz pierogow ruskich takich podsmazanych z cebulka mmmmm pycha... haha i jutro jak wejde na wage to chyba bede rzucac niecenzuralne slowa hehe a tak na powaznie to juz dawno nic ze slodyczy nie jadlam i dziwilo mnie ze w okresie tez nie mialam ochoty , no to po mnie dopadlo... wypoce hehe niestety bedzie trzeba nasilic wysilek ale w sumie mamy tylko jedno zycie i wkolko sobie odmawiac ? czasem mozna sobie pozwolic , nie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no nie jest tak zle na taka ilosc czkolady...plus 1 kilo... to teraz sprzatanko i troche wysilku.... mnie dziewczynki troche moze nie byc bo mam duzo pracy teraz ale sercem bede z wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no nie jest tak zle na taka ilosc czkolady...plus 1 kilo... to teraz sprzatanko i troche wysilku.... mnie dziewczynki troche moze nie byc bo mam duzo pracy teraz ale sercem bede z wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
a czemu ewa ty na niebiesko jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaoboe
Czesc dziewczyny!Dawno mnie nie było,bo zasów miałam okropny ...ale dzisiaj poczytałam jak dzielne jestescie...super!Za to ja załapuje totalnego doła,bo waga mi ani drgneła,a juz 4 dawka od kilku dni(zwiekszam co 10 dni) wiec ok.40 dni pije i nic....niby po ciuchach widac,ale sama waga nie chce współpracować;( fakt..babskie dni,moze pozniej sprawdze...ale zła jestem na siebie..bo nie mam siły przy mojej ilosci pracy-czasami 12 godzin na dobe -trzymac strikte diety-np. bez maki-na która mam uczulenie...i jem kanapke itd,moze to przez to..płakac mi sie chce...biore mk na noc...buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz i  ja
AGABOE -Piszesz że po ciuchach widać..:)To nie wchodź na wagę tylko mierz się co kilka dni....:)Ja tak zaczęłam robić bo moja waga ciągle stoi w miejscu...Zresztą zepsuta jakaś chyba jest bo cuda wymyśla i mnie tylko wkurza;(( Na pewno ubyło Tobie kilka cm:)Główka do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz i  ja
Sorki przejęzyczyłam się:)Miało być AGAOBOE;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaoboe(aga)
dzieki teraz i ja....od dzisiaj zaczęłam diete kasza jaglana...powinno pomoc,kolezanka schudła kilka kilogramow....wczoraj tak sie na siebie i te wage wkurzyłam,ze chyba osiagnełam dól...biore sie za siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz i  ja
Cześć dziewczyny:)Przyszłam się pokazać chyba ostatni raz bo na razie rezygnuję z odchudzania moroźnikiem, z powodów zdrowotnych..Nie,nie obawiajcie się tylko-to nie jest z powodu stosowania MK..Życzę Wam jak największych i najtrwalszych efektów:)Nie poddawajcie się!!!BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
hej dziewczyny tak sie ostatnio zastanawiałam bo w ciazy i jak karmi sie dziecko nie mozna pic mk a jak bym chciała zajsc w ciaze to jak długo musze zrobic przerwe zeby nie miec go w organizmie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
hej dziewczyny tak sie ostatnio zastanawiałam bo w ciazy i jak karmi sie dziecko nie mozna pic mk a jak bym chciała zajsc w ciaze to jak długo musze zrobic przerwe zeby nie miec go w organizmie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
hej dziewczyny ostatnio z mężem się zastanawiamy bo jak kobieta jest w ciaży to normalne,że nie może pic mk i jak karmi a jak chcemy się starać o dzidziusia to ile muszę odczekać zeby nie mieć tego w organizmie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
ale mnie wyżuciło na 3 razy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×