Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziutka 18

Ktora ze mna?

Polecane posty

oj Taruś nie można wiedzieć wszystkiego. Pogoda nędzna ale cieplej niż wczoraj. Skoczyłam na bazarek przewietrzyć się trochę i kupić składniki do leczo, moje młode dziś gotuje. A ja w trakcie pałaszowania obowiązkowego dania...jogurt z bananem i otrębami. Dziś też leniuc***e, skuszę się tylko na prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow:) Asiu :) hmmmm ciekawe jakiego ja będę mieć instruktora:) o leczo tez bym zjadła. Ja dla rodzinki fasolkę po bretońsku mam. Na niedzielę żeberka pieczone a na jutro pierogi:) a sama pojęcia nie mam. Płatki owsiane muszę kupić plus rodzynki itd.Zaczynam być głodna i nie mam nic na obiad, zaraz do dziecka napisze to podrzuci coś mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu piątek, pewnie się szykuje na zajęcia :) czyli pazury, stopki. olejowanie głowy:) albo ćwiczy intensywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam robaczki Neta nie miałam:O z***biście biorąc pod uwagę że jutro i pojutrze mam egzaminy i dopiero teraz zobaczyłam zagadnienia i mało tego nie jest, szykuje się chyba zarwana nocka. Totalnie nic dziś nie zrobiłam bo oczywiście jak dzwoniłam żeby się zapytać co się z netem dzieje to nikt nie odbierał i musiałam drałować na miejsce a oni odsyłali mnie do głównego salonu jakby nie mogli sprawdzić:O zmarzłam i kijowo się czuję i zamiast się wyspać żeby mnie nic nie rozłożyło to będę zakuwać po nocy, po prostu pięknie. Wściekła jestem, idę zrobić sobie papu i kawę i się biorę za to bo inaczej nawet do rana nie opanuję. Jak nie padnę jutro na pysk to zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja tez mam sporo do wkucia...muszę przerobić 250 pytań!!! Wiadomości z podstawowego prawa niemieckiego do tego jeszcze inne informacje. 12 mam z tego egzamin! 25 pytan z tych 250. Jeszcze nie zaczęłam sie uczyć. Nawet nie zajrzałam. Dzisiaj tez sie chyba za to zabiore. Najgorsze sa te trudne słowa, które mi nawet trudno przeczytać! Mam nadzieje, ze dam radę. Babka powiedziała, ze nie było nikogo kto by nie zdał. Właśnie pije kawke. Zapisuje sie na to prawko! :) kuzynka dzwoniła, ze idzie. Ja jak teraz z nią nie pójdę to raczej sie do tego nie zabiore. Wiecie ile kosztuje prawko w pl? Wszystko razem? Jak mi mama powiedziała ile to tu kosztuje to mi koparka opadla. No ale za polskie testy tez trzeba dopłacić. W ogóle sie zastanawiam czy chodzić na te całe wykłady, skoro i tak nie bede nic rozumieć :D kuzynka ma prace wieczorem więc nie będzie na nie uczęszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria o matko:/ i jak ? Ogarnęłaś? Ziutka a co tam za szkołę robisz? No patrz jak już nauczycielka mówi że wszyscy zdają to bez stresu:) zdasz:) minimum przyłożenia maksimum wyników;p Ja się zapisałam we wtorek pierwsze spotkanie, u mnie 1200 ze wszystkim ale jest promocja i mamy taniej bo dwie siostry się razem zapisały:) a tam ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie wszystkie wzięły się za jazdę, pościgamy się kiedyś? ;) Ja muszę dziś w robocie siedzieć...jutro też, ale w następnym tygodniu laba tylko jeden dzionek w robocie. Pochmurno, chłodno i nudno... Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey misiaczki:) spałam 4 godziny bo doszłam do wniosku że za bardzo będzie mnie zawracać na prostej drodze jak w ogóle się nie położę:P i powiedzą że jestem pod wpływem:P a tak to miałam problemy z zakrętami i schylaniem się:D no i skleroza dokuczała- zapomniałam zabrać indeksu i proste słowa mi uciekały:P Egzaminy zaliczone na 4 więc jest ok, choć pytania były trochę z trochę innego materiału niż miało być. Właśnie wlazłam do domku, zaraz zrobię kawkę i jedzenie jakieś i biorę się za rysowanie, mam nadzieję położyć się wcześniej ale zobaczymy jak będzie. Ziutka super że się zapisujesz:) Ja płaciłam 1250 całość z lekarzem. Co do wykładów to radzę ci chodzić bo nawet jak nie będziesz rozumieć to wzrokowo będziesz kojarzyć pytania a to mniej stresu przy egzaminie no i można się dowiedzieć rzeczy których w testach i kodeksie nie ma. Asiu pościgamy się ale kiedy to będzie...:D No nic zmykam bo czas leci a ja muszę w końcu wypocząć, wieczorkiem jeszcze pewnie zajrzę na chwilkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu Kochanie ja tez w pracy, na szczęście jeszcze 30 minut, ale bite 8 godzin. Musze odkładać na tyle rzeczy że szkoda mi dniówki i prowizji jak coś sprzedam.No ja się wtorku nie umiem doczekać:) pierwsze spotkanie mam:) Bavaria no bez snu nic nie idzie do przodu:/ No jaka Ty zdolna:) Mam zdolną Żonkę:) ucz się pilnie:) ja dziś gościuję brata i nową dziewczynę jego..... bidny wpadł do mnie do pracy z bukietem kwiatów, poszedł matkę dziewczyny poznać.....aż mi go szkoda taki stres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kochana Bavario zdolna jesteś i pracowita :). Ja w pracy do 19.00 jakoś zleci tylko że rowerem się wybrałam a to pada, pada i pada. Pozostaje autobus, albo złapię jeszcze jakiegoś frajera...;) A mama mówiła, że będzie cały dzień chlapać, mogłam posłuchać tym razem :D może jednak przestanie. A to że zgubiłam przedni błotnik to też podróży mi nie uprzyjemni :). U mnie w domu dziś strefa kibica, więc śpieszyć się nie będę. Tara podejrzewam jakiego stresa ma braciszek, oj nie zazdroszczę. Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam bazgrać!!! Przysięgam- jeszcze jeden kretyński rysunek i wyjdę z siebie. Jedyny artyzm jaki w tym jest to to że moje kwiatki podchodzą pod kubizm:D wszystko kanciaste i niedokolorowane:P tarara ja się nie mogę doczekać jazd:D a bratu współczuję choć śmiem twierdzić że ciężej dziewczynie poznać teściową:P jako że zabiera synusia i takie tam:P Aha z jedzonka to była owsianka, 2 kanapki na zajęciach, jajecznica z 3 z ziarnistym i pomidorem, śledzie kwaśne z tekturami (3) i papryką, jeszcze sobie na noc łyknę kakao żeby mózg się zregenerował bo wysiada. Wczoraj żeby nie zasnąć nad notatkami i pomóc w odrętwieniu robiłam przysiady i brzuszki a dzisiaj nic nie licząc drogi w tę i z powrotem i pół godziny z psem wujka :O i szczerze mówiąc nie mam już siły żeby zrobić cokolwiek. Szykuję się w kimono bo jutro będzie zgon totalny. Dobrej nocki gwiazdy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :* Ale sie dzisiaj kiepsko czuje. Wczoraj @ dostałam . Na śniadanie zjadlam kanapeczki, kawę tez juz wypilam. Ja nie chodzę do żadnej szkoły. Teraz robię kurs językowy i taki test tez zdajemy. Prawko około 2000 E ! No ale cóż ... Ostatnio dużo myślałam... Nie byłam zadowolona, ze tutaj jestem ( w Niemczech) Rzucanie szkoły i wgl. Ale teraz sobie myśle, ze zawsze to jakaś "przygoda". Mam nadzieje, ze ze szkoła internetowa wypali ( maturę chce zrobić... Szkoda mi czasu, trzeba działać :) ) no i jakaś prace chce sobie poszukać. Znalazłam wczoraj ogłoszenie, niedaleko rodzina szuka kogoś do opieki nad babcia. Nie jest bardzo chora. Ma coś z noga i nie umie dobrze chodzić, potrzebuje pomocy w codziennych obowiązkach domowych. Nie wiem czy w sierpniu będzie jeszcze aktualne. Teraz sie czuje pewniej, bo wiem, czego chce. :) a tak sie przejmowalam jak głupia :D mam jeszcze całe życie przed sobą i na wszystko jeszcze czas. Niby takie oczywiste, ale ktoś musiał mi to uświadomić. Aaaa no właśnie .. Na wadze 90 pokazało! :) -5 kg! Trochę zajęło mi to czasu, ale wiem, ze potrafię :) Oj juz nie umiem sie doczekać tej 8 z przodu :D Miłego dnia kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo stopki sa! Pewnie pomyślcie, ze nie umiem liczyć. Ale ja nawet 97, 96 moze i nawet 98 wazylam ( waga mi sie wahala strasznie) tylko nie wiem kiedy mi to uciekło :) no oficjalnie 4 kg niech juz Wam będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie :) Ziutka młoda jesteś, życie i cały świat przed Tobą, odważni mają ciekawsze życie:) Gratuluję pozbycia się kilogramów, to nie tak mało. Wyobraź sobie ile to np. kostek masła :D Wczoraj zdołałam wrócić do domku rowerkiem, w końcu się wypadało, a dziś od rana słonko :) A ja siedzę w pracy...latam po allegro...kupiłam okulary:) takie sportowe:) Miłego ciepłego dnia, no mamom wszystkiego naj... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu tez ciepło, ale zapowiadali ze od środy znów sie będzie psuć :/ Mac 10 stopni to jakaś masakra.. Zimno jak nie wiem co. Nawet w domu.. Ja od jutra rana sie biorę znów za biegacza. Jak bede sie lepiej czuć oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ptaszynki:) Za moje bazgroły i 2 prace dzisiejsze dostałam 4 piątki:P, mnie się te prace średnio podobały bo miałam odrobinkę inny zamysł ale wykonanie już nie było takie proste:P Jednak babka doceniła wkład i obrażenia (poparzone palce):P Wchłonęłam owsiankę, 2 kanapki i jabłko, jeszcze na kolację coś muszę wykombinować. Spacer na zajęcia i z był dłuższą drogą (bo musiałam znaleźć otwarty sklep) potem godzina z psem- marsz i trochę biegu, wycieczka na cmentarz i w końcu w domu bo nogi mi do tyłka wchodzą. Oczywiście przysnęłam trochę rano i biegiem musiałam się zbierać, a na zajęciach w pewnym momencie złapał mnie zgon, nie mogłam myśleć i utrzymać otwartych oczu, w końcu pozbierałam zwłoki z zajęć bo bez sensu tak siedzieć. Ziutek- gratuluję spadku! a z tym masłem to dobre porównanie:) od razu widać jaki sukces:) a cena prawka mnie wbiła w siedzenie, ale z tego co kojarzę to u ciebie nie robią takich paranoi na egzaminach jak tutaj więc nie jest źle biorąc pod uwagę ile tutaj się dokupuje jazd i egzaminów, no i kolejna sprawa że przepisy nie tak badziewne jak u nas więc zdasz prędziutko;) Teraz czas na relaks (rzecz jasna jak już mogę to spać mi się nie chce), myślę że po prostu pomarnuję trochę czasu jak każdy normalny człowiek w niedzielę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziobry:) Już po śniadanku- omlet owsiany i posprzątane:) wyspałam się dzisiaj wreszcie;) Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY:) OWSIANKA POCHŁONIĘTA, DZIŚ WERSJA MEGA WYPAS:) o i się włączył. Bavaria moja Ty zdolna:) nie uwierzysz: pamiętasz jak pisałam że sukienkę kupiłam na allegro? 2 miesiące temu? No to dziś przyszła:P nie z winy sprzedającego , ale jest:) na sobotnia imprezę w sam raz. Mi jakoś dziwnie śmierdzi mi wszystko papierosami!! Dziś papiery na dowód tymczasowy złożyłam dla młodej:) pięknie wyszła na zdjęciach:) dietowo może być, bez rewolucji za to z piwem reds:) ale wyrzutów sumienia jakoś brak. Ja jutro 1 spotkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj jadłam mamine rogaliki,wyrzutow też brak,dzien matki był. Dzis już nie świetuje ale leniwie dzionek płynie. Muszę szybko wstawic obiadek i i ruszam z kijkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tararara właśnie miałam pytać co z ta sukienka :) to co pokażesz sie nam? ;) Ja to na moim zdjęciu dowodowym i karty ubezpieczeniowej wyszłam jak jakieś zamulone kwazimodo! :O w ogóle to myślałam, żeby sobie nowy w przyszłym roku wyrobić no i jjak schudne :D to sie przecież twarz zmieni. :P Ostatnia flaszkę wody mam. Trzeba sie chyba do sklepu wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wysłałam i mi zjadlo. Tararara właśnie myślałam ostatnio co z ta Twoja sukienka. Pokażesz sie nam ? ;) No i pisałam, ze ja na moim zdjęciu dowodowym i karty ubezpieczeniowej wyszłam jak zamulone kwazimodo! No i ze sobie nowy wyrobie w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziutka pokaże się jasne!! Przed imprezą mąż mnie fotografować będzie:) piękna będę to się chwalić będę żeby motywować:) właśnie zgubiłam 3 godziny!!! nie wiem gdzie są!!!niedawno o śniadaniu pisałam a teraz zaraz połowa pracy!!! kto mi kradnie czas pracy?? :P niech zabiera do 18tej:) teraz doczytałam że przyszła @:/ biedny brzucholek:/ no ale za tydzień woda miesiączkowa zejdzie, efekty będzie widać:) matko ale cena 2000 o kurka, nie lepiej Ci tu zrobić? Ile podróż do Polski Cię kosztuje? A Ty tam tak sama, sama? Pojechałaś tam do pracy?? My myśleliśmy z mężem o tym żeby wyjechać. A mnie tak boli język niemiecki.... strasznie.Jakby trzeba było to owszem.A Ciebie podziwiam!! Opowiedz skąd ten pomysł?A co do matury to ja zdałam w wieku 24-25 lat, najlepiej w szkole, także zawsze jest pora:) A jeśli o opiekę chodzi to ciężka praca. Ja opiekowałam się swoim Dziadziusiem w tamtym roku aż do śmierci, bardzo ważne doświadczenie w moim życiu. Chciałam na studium iść o takim profilu i nie otworzyli:/ A dziewczyny co do brata biedny, stresu się najadł. Trafił fajnie, dziewczyna fajna, młoda , najmłodsza w rodzinie, to się bidny nasłuchał. I miał oczywiście wywiad środowiskowy:) Dał rade:) takie bukiet róż kupił że największa zouza by się w nim zakochała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziutka pokaże się jasne!! Przed imprezą mąż mnie fotografować będzie:) piękna będę to się chwalić będę żeby motywować:) właśnie zgubiłam 3 godziny!!! nie wiem gdzie są!!!niedawno o śniadaniu pisałam a teraz zaraz połowa pracy!!! kto mi kradnie czas pracy?? :P niech zabiera do 18tej:) teraz doczytałam że przyszła @:/ biedny brzucholek:/ no ale za tydzień woda miesiączkowa zejdzie, efekty będzie widać:) matko ale cena 2000 o kurka, nie lepiej Ci tu zrobić? Ile podróż do Polski Cię kosztuje? A Ty tam tak sama, sama? Pojechałaś tam do pracy?? My myśleliśmy z mężem o tym żeby wyjechać. A mnie tak boli język niemiecki.... strasznie.Jakby trzeba było to owszem.A Ciebie podziwiam!! Opowiedz skąd ten pomysł?A co do matury to ja zdałam w wieku 24-25 lat, najlepiej w szkole, także zawsze jest pora:) A jeśli o opiekę chodzi to ciężka praca. Ja opiekowałam się swoim Dziadziusiem w tamtym roku aż do śmierci, bardzo ważne doświadczenie w moim życiu. Chciałam na studium iść o takim profilu i nie otworzyli:/ A dziewczyny co do brata biedny, stresu się najadł. Trafił fajnie, dziewczyna fajna, młoda , najmłodsza w rodzinie, to się bidny nasłuchał. I miał oczywiście wywiad środowiskowy:) Dał rade:) takie bukiet róż kupił że największa zouza by się w nim zakochała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziutka pokaże się jasne!! Przed imprezą mąż mnie fotografować będzie:) piękna będę to się chwalić będę żeby motywować:) właśnie zgubiłam 3 godziny!!! nie wiem gdzie są!!!niedawno o śniadaniu pisałam a teraz zaraz połowa pracy!!! kto mi kradnie czas pracy?? :P niech zabiera do 18tej:) teraz doczytałam że przyszła @:/ biedny brzucholek:/ no ale za tydzień woda miesiączkowa zejdzie, efekty będzie widać:) matko ale cena 2000 o kurka, nie lepiej Ci tu zrobić? Ile podróż do Polski Cię kosztuje? A Ty tam tak sama, sama? Pojechałaś tam do pracy?? My myśleliśmy z mężem o tym żeby wyjechać. A mnie tak boli język niemiecki.... strasznie.Jakby trzeba było to owszem.A Ciebie podziwiam!! Opowiedz skąd ten pomysł?A co do matury to ja zdałam w wieku 24-25 lat, najlepiej w szkole, także zawsze jest pora:) A jeśli o opiekę chodzi to ciężka praca. Ja opiekowałam się swoim Dziadziusiem w tamtym roku aż do śmierci, bardzo ważne doświadczenie w moim życiu. Chciałam na studium iść o takim profilu i nie otworzyli:/ A dziewczyny co do brata biedny, stresu się najadł. Trafił fajnie, dziewczyna fajna, młoda , najmłodsza w rodzinie, to się bidny nasłuchał. I miał oczywiście wywiad środowiskowy:) Dał rade:) takie bukiet róż kupił że największa zouza by się w nim zakochała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Zjadłam banana ,machnęłam hennę, obejrzałam parę tras egzaminacyjnych, zjadłam warzywa na patelnię, pranko (aż mi się palce pomarszczyły:D) z wybielaczem na zębach i teraz siadłam z kawką;) Jeszcze parę kosmetycznych bajerów muszę zrobić i poćwiczyć bo się leniłam przez weekend:P tarara z tą sukienką toż to szok! 2 miesiące a jednak przyszła, no i czekam na fotencje;) Coś miałam jeszcze napisać ale demencja mnie dopadła i nie wiem co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena_tka
Znalazłam ostatnio stronę, na której mogłybyście też zacząć udzielać, jest bardzo zbliżona tematycznie więc raczej się Wam spodoba:) jakbyście były zainteresowane to podaję adres www.daymynews.pl/?topic=kobiety-na-diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna547
Dziewczyny, skoro jesteście na diecie to powinno Was zainteresować to forum www.daymynews.pl/?forum=zdrowy-tryb-zycia-dieta-sport Jestem przekonana, że znajdziecie tu inne dziewczyny, z którymi będziecie mogły podzielić się doświadczeniami, odczuciami i wiedzą, a w zamian, one odwdzięczą się tym samym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś jajo na kolację, ew zrobię coś w deseń zupy kapuścianej z młodej kapusty, skoro dziewczyny chudną na niej to ja do obiadu zrobię:) muszę zobaczyć po ile jest i kupić:) Bavaria ja tam nigdzie nie zaglądam, nic nie ruszam. Planowo chcę iść z jazdami i z kursem. Stresuje się strasznie. Idę z siostra także jakby będzie rywalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×