Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziutka 18

Ktora ze mna?

Polecane posty

ja wlasnie wrocilam ze spacerku tzn marszu :-) slonce tak daje ze w bliuzie goraaco mi bylo:-) :-) piekna pogoda az zyc sie chce!;p naa obiadek mialam zupke:-) aaa i dzis w ogrodzie pracowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria to musi być naprawdę niezły futrzak:) no ja tez bym musiała na wodzie kakao robić rano, zawsze to lepiej się wchłonie niż tablety. Pola o jak miło:) ja sobie wsio odbiję jak córcia pojedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararara do łykania magnez też mam ale zanim się wchłonie i zadziała to ja oszaleję więc łykam rano ale czasem muszę się jeszcze doładować dodatkowo. Mój psiak jest przekochany ale też niezłe ziółko z niego;) teraz za to śpi jak dzieciątko:D a ja zaczynam jakieś ćwiczenia... może od twistera zacznę i jakoś zleci do 19;) narazisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też łykam rano, poszukam zaraz co ma dużo magnezu i zrobię sobie może dzień magnezowy, zaraz po truskawce:P swoją drogą ciekawe ile te truskawki tam kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś przeżyłam :) zabralam ze sobą mój chlebek i ukradlam 2 marchewki z lodówki bratowej haha To u was musi być pogoda jak u mnie wczoraj. Dzisiaj popadalo troszkę i pogrzmialo. Uwielbiam takie powietrze po deszczu. Tak pachnie i wgl. Ciepło nawet. Na rowerze do brata pojechałam i sobie całe jasne spodnie w drodze powrotnej popryskalam. Juz są w koszu. Jeszcze cwiczenia... Tak mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1h i 40 minut ćwiczeń za mną:D 15 minut twister, 45 rower, 10 skakanka, reszta to a6w i inne brzuszki, przysiady, pompki, hantelki itp Teraz kolacja: 2 jajka na twardo i sałatka z sałaty, pomidora, ogórka i papryki. Ale zgłodniałam strasznie już przy rowerze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tararara u mnie truskawki po 8 zł dzisiaj kupowałam. ziutka do ćwiczeń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lasencje, pojadłam, odzipnęłam, idę na spacer z potworem i będę zbierać zwłoki do wyra bo wykamałam się dzisiaj doszczętnie i nie wiem jak się jutro będę ruszać:P miłego wieczorku życzę i do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dopiero teraz sie zbieram. Myślałam, żeby sobie dzisiaj odpuścić, ale jakoś nie mogę. Nie daje mi to spokoju . O 22 chce juz w łóżku leżeć, bo rano będzie cieżko :) Dzisiaj juz raczej nie napisze. Życzę dobrej nocy :* odezwę sie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no no cwiczymy:) widze kazdy dziala chyba te promyki slona tak pobudzily?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu, cwiczylam z jakies 10 minut może.:( ciagle ktoś cos ode mnie chciał, wolał, albo cos brr wkurzylam sie ! To nie było zaplanowane, żeby nie było. Ostatnio wszyscymmi na nerwach grają. Chyba okres sie zbliża haha Jutro to nadrobie. Może uda mi sie zrobic 2 rundki :( Dupa no, muszą być tacy wkurzajacy ?! Ach, idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tara zajęcia ;) szkoła dla rodziców:D jejku jak pięknie wszystkie kwitniecie, ćwiczenia,dietki,zaparcie no podziwiam, a bavaria nakręcona na max :) Jutro do pracy...na 13 godzin... Poklikam w wolnym czasie. A na dzis dobranoc pchły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia44
dzień dobry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Witam się z wami z ogromnym bólem głowy (3 dzień z rzędu) i bólem odciska na stopie:O chodzę jak paralityk, no ale tabletkę wzięłam, palec u stopy zawinę plastrem i do ćwiczeń o 9, nie ma to tamto! Za mną śniadanie- owsianka z płatków (4 łyżki) 3 orzechów laskowych rozdziubanych i śliwek suszonych. Dokańczam kawkę i mam nadzieję wypić dziś wodę jak wczoraj (w końcu wyszło mi litr i szklanka). Dziś weider dzień 10, wieczorem 11 czyli już 10 powtórzeń nie wiem jak ja to przeżyję:P Słoneczko zagląda mi przez okno więc dziś też będą spacery dłuższe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ćwiczeniach:) drugie śniadanie jogurt naturalny duży i mały banan:) Pogoda się zepsuła i pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry:) Bavaria ja wczoraj nawet nie miałam jak wyjść zobaczyć, a dziś jak na złość nie ma ich:( mam sposób na ból głowy..... wiem wiem... seks. Sprawdzone:) naprawdę i bez jaj.ja 27 dzień, tzn wczoraj nie zrobiłam, nie dałam rady. Za to dzisiaj rano zrobiłam plus abs i 120 podniesień bioder:) teraz nie wiem czy jednak nie przenieść treningu na rano. Fajnie mi teraz będzie bo od 6 sama w domu będę... no pomyślę. Z kolei na czczo nie wiem czy można ćwiczyć, a śniadania wcześniej niż o 9 nie będę jeść. asia szkoła rodzenia czy na rodzica zastępczego? No ja już bez córci. Wczoraj pożegnała się z babcią( moją mamą) i obie w płacz, dziś tatuś bidulek popłakał się że córcia jedzie:( tylko ja wyrodna mama się cieszę:) a co:) niech dziecko jedzie,świat pozna a nie tylko na Śląsku siedzieć.Już znalazłam jej wakacje w Hiszpanii:( ja nie byłam , to niech Wiki zwiedza:) Na śniadanie mam płatki owsiane z cynamonem na wodzie plus owoce:) oczywiście do tego chili:) i kawałek ciasta drożdżowego ( zamrożone miałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak u WAs? u mnie pogoda sie zepsula i leje i chyba dzis cwiczenia z Ewka mnie czekaja a nie kije :D na sniadanie kawa plus owsianka w piatek wskakuje na wage .... wczoraj robilam zupke z paluszek surimi nawet nie myslalam ze taka pychna bedzie :D i kolejny dzien w poszukiwaniu pracy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po spacerku obiadek się robi- warzywa z patelni. Po obiedzie standardowo pozmywam i pójdę na kolejny spacer:) Pogoda już się poprawiła więc jest ok, tylko w razie czego nie będę mogła sobie usiąść na trawie bo mokro. tararara śniadanie się powinno zjeść do godziny po przebudzeniu:P a przed treningiem lepiej zjeść coś małego węglowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat !!! Śpiewajmy wszystkie. Nasza Ewela ma dzisiaj urodziny :) wszystkiego najlepszego, wytrwałości, radości :* Ja dzisiaj po buleczce z serkiem topionym blee, jablku, kawie i chlebku chrupkim :) Dzisiaj postaram sie nadrobić te straty w ćwiczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia.... no z jajami z jajami:P Bavaria ojjjj musisz sobie kupic jakiś dodatkowy lek:P i trzymać w ukryciu:P No co do posiłków to dooopa. Śniadanie ogólnie jem po 2 godzinach od pobudki, ale niestety jak ćwiczę to już jest póżno i jestem po kolacji białkowej. i TAK ŹLE I TAK NIE DOBRZE:( Pola dawaj p5rzepis na zupę surimi raz dwa trzy:) ja obiad jem. Za wcześnie i mam wyrzuty, no ale jednak organizm się nastawi i już nie zmienisz tego. Zawsze jadłam o 9 dziś za późno , ale obiadu i tak się organizm domagał o stałej porze.No trudno, przeżyję chyba:) Ewelko KUMPELKO :****** moc pozytywnej energii:) zabieram 5 kilo, a co mi tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My som:D;) wymęczeni i radośni:P Ewela najlepszego, spełnienia marzeń i pożegnania się z kilogramami🌼 tararara chodzi mi z tymi węglami przed treningiem rano żeby nie ćwiczyć na czczo, że ćwiczysz wieczorem po białkach no już trudno ale i tak powinnaś coś potem zełknąć. Ja się robię głodna już półtora godziny po posiłku:P teraz też czekam na podwieczorek- sałatka z sałaty, pomidora, ogórka i papryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria no ja się właśnie zastanawiam co i jak zrobić, kurka bym musiała śniadanie jeść wcześniej, co za tym idzie obiad też i kolację:( a to xle że się po białkach ćwiczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararara białko nie daje energii więc ćwiczenia są trudniejsze, bardziej wycieńczają organizm i najpierw spalany jest zapas glikogenu z mięśni i wątroby (co jest dla niego trudniejsze niż jak dostaje pożywienie) a dopiero potem tłuszcz, jak zjadasz coś przed treningiem to jest on bardziej efektywny, organizm czerpie glikogen z jedzenia i szybciej zabiera się za tłuszcz- to tak w uproszczeniu. Ogólnie przed treningiem węgle, po treningu białko z niewielkim dodatkiem węgli. Ćwiczenie na czczo już od dawna można włożyć między bajki, bo nie robi nic pozytywnego dla naszego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild stokrotnie dziękuję:) kurcze hm spróbuję to zmienić chociaż nawet po węglach ćwiczenia spełniły swoje zadanie czyli mięśniaki się robią, teraz zastosuje się do zaleceń, może będzie szybszy efekt?:) jeszcze raz bardzo dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×