Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość Westa i Hestia
jaskółka87 - co tam u Ciebie?:) bo chyba termin @ przypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Westa i Hesta... Musisz zrobić jeszcze jedną poprawkę... Bo termin @ masz raczej na sierpień a nie lipiec;-) bardzo dobrze mówisz, że organizm wie co robi... Dlatego myślę tak że nie powinno się robić testów i bety zanim @ się już nie spóźnia bo odbieramy później źle takie wieści, a kto wie ile razy nam się tak zdążyło jak nie czekaliśmy na dwie kreski? Tylko poprostu @ przychodziła i nie wiedziałyśmy że coś się działo. Aneczka... Gratulacje;-) wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś mógłby mi pomóc jak jest w końcu z tą owulacją i krwawieniem >............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu - krwawienia moga miec rozne przyczyne, tez mam czesto w polowie cyklu. slyszalam, ze moze byc to objaw owulacji, albo zaburzen hormonalnych Westa i Hestia - przykro mi że sie nie udało... podobno łatwiej jest zajsc w kolejną ciaze, nawet po takim mikroporonieniu. U mnie na razi bez zmian, @ nie przyszla, ale boli mnie brzuch i czuje ze przyjdzie dzis/jutro. robilam dzis test i byl negatywny. Wiecie co mam juz troche dosc czekania i wybieram sie do kliniki nieplodnosci. dam znac jak uda mi sie zapisac bo jest dosc mocno oblegana... chce zeby ktos w koncu sie porzadnie mi przyjrzal i zlecil dodatkowe badania. Podejrzewam ze mam zawirowania hormonalne...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Kicia,;) - no tak - ciapek jestem - wklejam poniżej ponownie! To prawda, że większość z nas nawet nie wie - ale mądry Polak po szkodzie;P - Nauczona doświadczeniem z ostatniego cyklu, spróbuję skorzystać z tej wskazówki;) Nie mogę obiecać - bo wiadomo - to trochę jak oglądanie wyścigów F1 - emocje sięgają zenitu!;P jaskółeczka - podobno trudno odróżnić ból okresowy od ciązowego - więc jeszcze nie wszystko stracone;P NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30................1 cykl..................2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 kiku88..................30.................9 cykl...................1dziecko...............14.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 oczekuje...............21.................9 cykl.................1 dziecko................26.07 Dagietka30 ...........30................3 cykl.................1dziecko.................28.07 niulek x ............ . .22.................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1 dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko............... 03.08 roxien21................27................4 cykl..................1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2 dziecko...............06.08 anula2500..............28................1 cykl..................2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl.................. 2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2 dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1 dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko ...............17.08 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..........................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko............04-06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2 dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1 dziecko.................17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Westa przykro mi. Ja dzis po becie jest 6162,33 mIu/ml w 37 dc, dla porownania w piatek bylo 1500 w 34 dc. Nie pisalam bo sie zle czulam i praktycznie nie wstawalam za duzo. Rano mecza mnie biegunki prawie codziennie do poludnia przechodza, boli mnie brzuch okresowo typowo ale duzo mocniej ze nawet nospa niezbyt pomaga. I czuje sie taka rozbita. Zrobilam dzis morfologie to mam podwyzszone biale krwinki, i hrmoglobina w dolnej granicy a reszta ok. Ale i tak mnie to martwi. Caly czas biore d*phaston i kwas foliowy ale chyba jeszcze jakies witaminy beda potrzebne bo wlosy zaczynaja mi leciec. Nie wiem czy isc w tym tyg do lekarza czy poczekac ten tydzien gdzie juz serduszko powinno byc widac. Bo wg ostatniego @ to jest 5 tydzien i 2 dzien. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona - to cieszę się bardzo, że wszystko OK z ciążą i jednocześnie przykro mi z powodu dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki makatka. Pozwolicie ze sie przeniose na dol tabelki dopiero jak lekarz potwierdzi ze ok i serduszko bije bo narazie nawet boje sie cieszyc zeby nie zapeszyc. Naraznie tez nikomu nie mowimy mysle ze tak dopiero powiemy rodzicom jak serduszko bedzie widac Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Westa i Hestia - dzieki za slowa otuchy:) chociaz nie liczylabym na to...niestety juz nie mam zludzen - trzeba brac sie za leczenie i tyle. Zmeczona objawy rzeczywiscie masz potężne, ale beta ladnie rosnie wiec tylko sie cieszyc! badz dzielna! jestesmy z Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona - po waszych wcześniejszych przejściach wasza postawa jest całkiem zrozumiała. Czujemy się chyba wszystkie wyjątkowo, bo oprócz Was samych tylko my wiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze u lekarza nie byłam idę 1 sierpnia ale już powiedzieliśmy rodzicom że mogą być dziadkami. Chociaż boje się bardzo czy wszystko ok. Na razie tylko mdłości mi dokuczają i senność. Drugi raz bety nie robiłam bo co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaskółka - myślę, że masz rację i jeśli masz jakieś podejrzenia co do zaburzeń hormonalnych, to warto się skonsultować z innym, bardziej fachowym lekarzem. Ja na razie właśnie tak zrobiłam, zaczęłam wizyty u lekarza, który pomógł wielu osobom i raczej profesjonalnie podchodzi do tematu. Nie jest to jeszcze prawdziwa klinika niepłodności, ale już po 1 wizycie widzę, że traktuje temat poważnie, a nie zbywa mnie tak jak pierwszy lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makatka no wlasnie tez juz mam dosyc szukania lekarza który sie zainteresuje, kazdy do którego dotad chodzilam traktowal sprawe zlewczo i sama musialam wymyslac sobie badania... szkoda mi na to szacu, w sumie to satramy sie o dziecko juz blisko 2 lata (lacznie z poronioną ciaza w miedzyczasie) i juz mam toche dosc "czekania na cud", jakos w moim przypadku porady typu "wrzuc na luz" sie nie sprawdiły:) tak mi sie wydaje ze nie ma co sie dalej oszukiwać, ze sie samo w koncu stanie, tylko czas na konkretne leczenie Jakie badania na poczatku Ci zlecil nowy lekarz? czujesz ze sa postepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskolka znam to bo my tez sie troche staralismy zan anim zaszlam w pierwsza ciaze, poronilam, no i w 14 cyklu po poronieniu zaszlam w ciaze. A co do badan to ci napisze ogolnie bo juz nie pamietam dokladnie ktore kiedy byly robione ale bylo tak: hormony(tsh, ft3,ft4, antyTPO - tarczycowe)prolaktyna,progesteron, estradiol, testosteron, wolny testosteron, LH,FSH. Toxoplazmoza,cytomegalia, przeciwciala antykardiolipinowe po poronieniu, badanie po stosunku na wrogi sluz, przeciwciala antyplemnikowe, cytologia, posiewy z pochwy, badanie nasienia maz i badanie nasienia czy nie ma bakterii to tak mniej wiecej.do tego byl przed pierwsza ciaza monitoring z oznaczaniem hormonow czy sa ok jak dochodzi do owulacji. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaskółka - na razie byłam raz i od razu po USG stwierdził, że mogą być problemy z drożnością jajowodów, bo widzi zrosty i być może będzie potrzebne badanie HSG lub nawet laparoskopia. Kiedyś mało nie zeszłam z tego świata z powodu "głupiego" wyrostka, którego nie mogli lekarze poprawnie zdiagnozować i rozlał się do otrzewnej, miałam 2 operacje i stąd mam sporo blizn na brzuchu i najprawdopodobniej te zrosty wewnątrz. Byłam u niego ze starymi wynikami hormonów i na tej podstawie kazał mi zrobić jeszcze raz FSH i LH w 5 dc i LH i TSH w 20 dc oraz mężowi badanie nasienia.Mam przyjść z kompletem. Po badaniach FSH i LH już widzę, że oś jest nie tak, bo wyniki powinne być mniej więcej równe sobie, a u mnie FSH jest 2x większe niż LH. W necie wyczytałam, że to może świadczyć o zmniejszonej rezerwie jajnikowej. Maż wyniki odbiera w środę/czwartek. Wizytę chciałabym umówić na piątek za tydzień 2.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jask
Dzieki Dziewczyny! Zmeczona ale tych badań robiłaś... wszystkie lekarz Ci zlecił? makatka masakra z tym wyrostkiem... na usg wykryli Ci te zrosty? mi ostatnio jakaś torbiel sie pojawila - tyle na usg zobaczyl gin. w tej klinice mam nadzieje na takie dokladniejsze usg, zeby zrosty wykluczyc, bo moga być (jakies 2 lata temu na kolposkopii okazalo sie ze mam pojedyncze ogniska endometriozy). moj maz juz po badaniu - o dziwo ma bardzo dobre wyniki. z jednej strony to super, a z drugiej to tak sobie mysle ze ze mna na prade zle musi byjsc skoro mimo to nie moge zajsc.... okropne, że tak sie trzeba "nastarac"... zapamietam sobie Wasza liste badan i dopilnuje zeby juz w pierwszym rzucie wszystkie zrobic, bo to na prawde szkoda czasu! zmeczona a w pierwsza ciaze za którym cyklem zaszlas? maz mial dobre wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak moja pani gin mi je zlecila od razu jak do niej zaczelam chodzic. Maz ma bardzo dobre wyniki nasienia. Zaczelismy sie starac jak mialam jakies 22 lata ale to byl poczatek spontan bez liczenia dni plodnych itp jeszcze przed slubem, nie zawsze trafialismy w dni plodne, bo czasem nie bylo jak codziennie sie spotkac bo pracowalismy oboje. A zaszlam 2 miesiace przed 25 urodzinami.ale poronilam. Odczekalismy 3 cykle bo bylam lyzeczkowana i teraz w 14 cyklu od kiedy zaczelismy sie starac po poronieniu zaszlam. Na drugim cyklu z luteina. Mamy z mezem konflikt serologiczny. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaskółka - wcześniej jeszcze u starego lekarza, ale z mojej inicjatywy też robiłam prolaktynę ,progesteron, estradiol, testosteron, LH, FSH, toxoplazmozę, cytomegalię, przeciwciała różyczki i cytologię i ogólne badania krwi i moczu. Jeśli chodzi o zrosty to tak - na usg widział i mówił też coś o tym, ze jajowód prawy najprawdopodobniej jest przyrośnięty do ściany macicy. Co do męża to mam nadzieję, że wszystko wyjdzie OK, bo skoro ja już i tak mam jakieś problemy, to niech już "wina" będzie tylko po mojej stronie. Ja lepiej zniosę te wszystkie badania i zabiegi. Mój mąż jest ogólnie twardy, ale jeśli chodzi o te badania, to widzę, że był raz i przeżywał to kilka dni. Mówił, że cię czuje jakby go ktoś przeżuł i wypluł :/ Poddawanie w wątpliwość "męskości" facetów jednak bardzo ich boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję dziewczyny za życzenia :) teraz już z górki :) czekamy na dzidizusia :) jutro ide na wizyte i zastanawiam się czy już będę mogła usłyszeć bicie serduszka mojego maleństwa :) to dopiero 13 tydz wiec sama nie wiem jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff... Jak gorąco... Synek chociaż zadowolony bo moczy się w basenie;-) Aneczka... Oczywiście że powinno być serduszko:-) czy teraz już z górki... No niewiem... Oby tak bylo;-) Zmęczona... Piękny wynik... Dzidzia rośnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
cześć wszystkim :) kambel pewnie potrzebuje chwili wytchnienia od forum, na pewno się do nas odezwie :) zmęczna- odpoczywaj i ciesz się chwilą :) złe dobrego początki :) Ja ostatnio korzystam z pogody, u nas było tak ładnie, że nie wł. wogóle komputera przez 3 dni :) , zresztą też trochę świetowałam, a teraz przechodzę na dietę cud, wczoraj usłyszałam, że zawał tuż tuż.. mam przejść na dietę ważywną, jak najszybciej urodzić potomka i zacząć leczenie statynami :) także bylo miło i pewnie nie będe miała siły, po tych ważywach, żeby wam coś kliknąć :) aneczka- gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aneczkao124 wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :) ****zmęczona26 jeszcze chyba tylko ja nie zdążyłam Ci pogratulować :********* A więc Serdeczne Gratulacje trzymaj się cieplutko obyś poczuła się lepiej:**** Wybaczcie ale więcej nic nie napisze bo nie pamiętam co u kogo.....dawno nie zaglądałam.Byłam przed okresem i chciałam ochłonąć jak by to miało coś zmienić.....@ jak zawsze przylazła testowanie nie było potrzebne ale jedyny plus w tym cyklu to bardzo słaby PMS. Dziś się dowiedziałam że kolejna koleżanka jest w ciąży.....ciesze się z nią no ale coś jednak mnie dołuje:( chyba to że mój mąż powiedział a u nas nadal nic.....szuka nawet przyczyny w tym że ja za bardzo się stresuje w pracy ...................................dopisuje się do tabelki bo nie zrobiłam tego jak dostałam @ :****************** NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30................1 cykl..................2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 kiku88..................30.................10cykl...................1dziecko...............11.08 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 oczekuje...............21.................9 cykl.................1 dziecko................26.07 Dagietka30 ...........30................3 cykl.................1dziecko.................28.07 niulek x ............ . .22.................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko...............03.08 roxien21................27................4 cykl..................1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2 dziecko...............06.08 anula2500..............28................1cykl..................2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl.................. 2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2 dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1 dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko ...............17.08 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..........................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko............04-06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dziecko.................17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
to wyżej to ja kiku88 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30................1 cykl..................2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 oczekuje...............21.................9 cykl.................1 dziecko................26.07 Dagietka30 ...........30................3 cykl.................1dziecko.................28.07 niulek x ............ . .22.................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko...............03.08 roxien21................27................4 cykl..................1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2 dziecko...............06.08 anula2500..............28................1cykl........... .......2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl.................. 2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 kiku88..................30.................10cykl........ ...........1dziecko...............11.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2 dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1 dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko ...............17.08 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..........................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko............04-06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dzi ecko.................17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30................1 cykl..................2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 Dagietka30 ...........30................3 cykl.................1dziecko.................28.07 niulek x ............ . .22.................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko...............03.08 roxien21................27................4 cykl..................1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2 dziecko...............06.08 anula2500..............28................1cykl........... .......2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl.................. 2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 kiku88..................30.................10cykl........ ...........1dziecko...............11.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2 dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1 dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko ...............17.08 oczekuje...............21.................10 cykl.................1 dziecko................24.08 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..........................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko............04-06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dzi ecko.................17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! strasznie tu pusto...mąż dziś odebrał wyniki badania nasienia. Na szczęście na moje oko (wg podanych norm) są dobre. Ja mam wizytę za tydzień w środę. Powinnam iść kilka dni później, ale niestety lekarz idzie na urlop i gdybym poszła dopiero po nim, to znów bym straciła cały cykl, a tak mam nadzieję, że już coś zaleci mimo wszystko. Mam zrobić badanie progesteronu i TSH. To będzie 19 dc, na progesteron trochę za wcześnie, ale trudno - i tak wiem ze starych badań, że jest za niski. Będę miała ze sobą FSH, LH, TSH, ft3, ft4 i wyniki nasienia męża. Myślę, że lekarz będzie miał jakiś obraz sytuacji o który mu chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
***kicccia dziękuje :****** ***makatka dobrze że wyniki męża w normie:) mam nadzieje że ta wizyta tak jak napisałaś da lekarzowi obraz sytuacji trzymam kciuki:) faktycznie pusto...........................cicho.................wszystkie ciotki się opalają w końcu sezon urlopowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makatka rzeczywiscie pusto... chyba ładna pogoda u Dziewczyn:) fajnie, że Twój M ma dobre wyniki - jeszcze tylko hormony ustawisz i bedzie fasolka:))) u mnie na razie bez zmian... czekam na @ - okropnie sie spoznia.... ostatni cykl mialam juz taki fajny, jak na mnie to bega krótki bo 29 dni a teraz juz 33 dzien i nic... w ciazy nie jestem na pewno bo ani owulacyjne ani ciazowe testy nie sa pozytywne wiec musialam sie rozregulowac po prostu. w kazdym razie umowilam sie na wizyte do kliniki nieplodnosci 14 sierpnia. juz sie nie moge doczekac! wydrukuje wszystkie badania jakie robilam w ciagu ostatnich 2 lat i zdaje sie w pelni na specjaliste od nieplodnosci:) musi sie w koncu udac:) w koncu to forum dla mam dzieci z rocznika 2014!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×