Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Anula, Ana - przykro mi, ale przynajmniej wiecie na czym stoicie. Ja mam coraz wieksze bole na @...bedzie jutro albo w niedziele mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja jak zwykle na chwilę... Ana - przykro mi :( Co do testów nie polecę, bo nie używałam. Ja dziś pierwszy raz robiłam sobie bete i wynik wyszedł 1653, mam nadzieje że dobrze. Jestem teraz w 4 tyg i 5 dni, więc nie wiem czy to liczyć jako 4 tydzień czy już jest zaczęty 5? Wg norm to dla : 4 tydzień - 9,50-750,00 5 tydzień - 217,00-7138,00 6 tydzień - 158,00-31795,00 Więc mam nadzieję, że wynik dobry :/, bo jutro mam na 9 lekarza i zobaczymy. Teraz zmykam robić leczo :) dopóki córcia poszła na spacer z babcią :) Buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem teraz wkleic linka, ale krazyl tu kiedys namiar na sprzedawce allegro MamyBABY, mozna kupic testy w roznych zestawach ale sa oplacalne np 50 testow ovu + 3 ciazowe za 23.99, a w Rossmanie za 5 szt placi sie 25 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia - super :) z tego co tu kiedys dziewczyny pisaly, to jestes w 5 tyg- 4 skonczony, 5 teraz trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia gratuluje. Dziewczyny zrobilam dzis narazie hbs glukoze i tsh i ft4 bo wyniki byly od razu a na reszte ponad tydzien by trzeba czekac wiec zrobie pozniej. I wyszla mi glukoza 115 a norma jest do 100 ale nie bylam na czczo wiec wg lab niby ok. Ale problem z tarczyca sie pojawil. Tsh 0,21 a norma od 0,27 do 4,0 za niskie I ft4 21,5 a norma do 19,5 za wysokie A przed ciaza jak robilam to wyniki tarczycy mialam ok. Moze od tego tak strasznie wylaza mi wlosy w ciazy. Ktoras z was sie moze zna na tym? Do lekarza ide w poniedzialek i chyba nerwowo nie wyrobie. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Ana Anula przykro mi!!!!!!!!!;-( ;-( Ale trzymam kciuki za wszystkie i tak jak mówi Anula MAJ JEST WASZ!!!!!!!!!!!!!!;-) Natalia gratulację;-) nie znam sie na tych tygodniach sama się zawsze zastanawiam jak to się liczy hehe i zawsze zapomne;-) a powiedzieliście już komus;-)? Ana jeżeli chodzi o testy owu to ja miałam z apteki i z allegro ale te z apteki były lepsze bo tak mniej więcej pokrywało się to co mówiła mi ginekolog bo jakoś byłam przed owu u niej i mówiła że są pęcherzyki i na dniach miały chyba pęknać i te z apteki tak zrobiły się dwie mocne kreski ale nie byłam pewna czy faktycznie miałam owulacje bo robiłam też te z allegro kasetowe i mi wychodziła jedna słąba kreska i druga jeszcze słąbsza więc nie wiem jak to z tym jest ja w drugim cyklu odpuściłam z testami bo za dużo stresu tym bardziej że mi kilka dni przed @ wyszedł test owu pozytywny i musiał być jakiś trafiony bo potem dostałam @ a Zmęczona chyba mówiła w tym cyklu co zaszłam i zrobiłam te testy ciążowe i wychodziła druga blada kreska żebym zrobiłą jak mam testy owu i zostały mi z allegro i nic nie wyszło tylko jedna kreska tylko wg mnie zależy jaka firma ja trafiłąm na ferelną i bardziej byłąm zadowolona z paskowych testów niż z kasetowych uff ale się rozpisałam mam nadzieję że pomogłam coś;-) a i zapomniałam wam napisać ze jak robiłąm testy ciązowe a miałam ich 15;-) o czułości 10 (tylko jeden miałam o czułości 25) to kasetowe i paskowe to jak zrobiłam dwa testy to na paskowym były ciemniejsze obie kreski a na kasetowym słabsze i na kasetowym jak zrobiłam dopiero pare dni po @ wyszły dwie grube kreski a robiłam te testy bo mi tyle zostało i nie miałam co z nim zrobić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
hej.:-)zmęczona a jak u ciebie jak się czujesz?:-) wiecie że zostały mi jeszcze dwa testy jeden ciążowy a jeden owu:-) wczoraj w szafce znalazłam.:-)kupiłam cały zapas na kilka miesięcy hehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ana i Anula - bardzo mi przykro z powodu @ Natalia - gratuluję Nie odzywalam si. Dawno al. Jakoś nie miałam czasu. W środę się rozchorowalam aż musiała. Się z pracy zwolnić bo z nosa To leciało jak z kranu. Na szczęście szybko minęło ale za to nos cały w strupkach:( wczoraj byłam sprawdzić betę i spadła do 27 czyli już jestem prawie 'czysta' . Zaczęliśmy ju. Staranka na nowo więc trzeba czekać teraz na efekty. Co do Testów owu to ja kupiłam na e-bayu takie z niebieska końcówka i jestem z nich zadowolona. Wskazaly owu a temp to potwierdziła. A dziś przylatuje do mnie mój tata z czego bardzo się cieszę. Chcemy mu pomóc bo w Polsce niestety pracy znaleść nie może. Niulek- ja miałam też tak tyle że zdążyłam zamówić testy owu a na następny dzień okazał. Się ze jestem w ciąży. :) ale teraz się przydały chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Ana miałam ten sam problem, testy owu mi nie wychodziły. Dlatego w tym cyklu 18 dnia idę na usg sprawdzić, czy do owulacji w ogóle doszło... Oby doszło i oby się zaszło, bo miałabym piekny prezent na urodziny pod koniec września :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. U mnie pogoda super wreszcie zimno i deszcz wiec moge odpoczac od upalow. Milam nadzieje ze plamienie juz ustapi bo od wczoraj czysto bylo ladnie a dzis chwile temu znow brudy zaczely leciec. Martwi mnie ta tarczyca bo wydzodzi mi nadczynnosc chociaz moesiac przed zajsciem wyniki tarczycy mialam ok. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
kambel moze kupowanie tylu testów na zapas przynosi szczęście i są nie potrzebne na tak długo?;-) Zmęczona u mnie też było chłodniej i deszcze ale popołudniu pogoda sie poprawiła;-) jest przyjemnie nie jest duszno ale przynajmniej nie pada;-) Trzymam kciuki za owocne staranka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 niulek x ............ . .22.................2cykl..................1dziecko......... .......29.07 roxien21................27................4cykl.......... ........1dziecko.................04.08 makatka03............32................11 cykl..................1dziecko...............11.08 kiku88..................30.................10cykl........ ..........1dziecko...............11.08 Livia323232......... 32..................2 cykl.................1 dziecko................12.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dziecko .................23.08 oczekuje...............21.................10 cykl................1dziecko................24.08 dziki-dzik...............26.................7 cykl.................1dziecko................30.08 jaskółka87............26..................8cykl........ ..........1dziecko................31.08 wystraszona27......27.................3cykl.............. .....1dziecko................01.09 roxien21................27................5cykl.......... ........1dziecko.................03.09 kicccia...................24................4 cykl..................2dziecko................05.09 anula2500..............28................2cykl........... ......2dziecko..................07.09 Ana87....................26................2cykl........ ..........2dziecko................08.09 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi..........................................1 cykl...........2dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1dziecko..............04/06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dzi ecko.................17.01.2014 czarna8306..............30............1cykl............2dzie cko...............26. 02.2014 alexandra2p............34.............1cykl............2d ziecko................12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko......................04.2014 aktualizuje Anula2500-wpisałam Cie tak jak prosiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
mam pytanie- od kiedy zacząc testy owulacyjne jak miesiączka mi się poprzestawiała? ile najlepiej po zakończeniu @ rozpocząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
w weekendy chyba nikt tu nie zagląda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam kilka dni po @ bo w sumie nie wiem ile będzie trwał mó. Cykl. Jeśli masz krótki cykl to najlepiej zaraz po @ a jeśli dłuższ. To trochę później. Ja dodatkowo mierze temp dla potwierdzenia testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Ja tylko na chwilkę. Jutro bardziej się rozpiszę :) Teraz jestem padnięta bo niedawno wróciliśmy z gór. Wyjazd był udany, o ciąży prawie wcale nie myślałam, byłam cały czas zrelaksowana:) Ale niestety jakieś przeziębienie mnie dopadło. Wczoraj strasznie zmarzłam i dzisiaj z nosa ciągle mi leci, głowa boli, ehh a ja nie wiem co mogę wziąć na przeziębienie. Boję się lekarstw bo jest szansa, że jestem w ciąży. Chyba muszę to po prostu przetrwać :/ Jutro zrobię syrop z cebuli. Chyba, że któraś z was jeszcze coś doradzi? U mnie testowanie za tydzień w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam majeranek i 2 pokrojone zombki czosnku bądź tarty imbir z cytryną i miodem. To pierwsze. Zawsze mi pomaga. Ostatnio też wszystko ze mnie wycianelo a wypilam tylko 2 kubeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roomster123
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, W nocy źle spałam, budziłam się co chwilkę i biegałam to toalety, więc rano stwierdziłam, że bez sensu robić ten test. Przyszłam do pracy i nie wytrzymałam, poszłam do rossmanna i kupiłam test o czułości 25. No i wyszło... cień cienia.. widać pod światło.. nie będę się napalać, poczekam do jutra. Z drugiej strony może przez to, że mi tak zależy mam omamy wzrokowe? Cykl mam zwykle 30 dni, ale w zeszłym miesiącu było to 32(dziś jest 31dc), więc chyba tylko spokój może mnie uratować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Livia323232 -> to wspaniała wiadomość!;))))))) Gratuluję!!!!;) Dziewczyny - ale miałam dziś cudowny sen :P śniło mi się, że testowałam i była druga kreska....ale się podjarałam w tym śnie;) - zaczęłam biegać po domu jak struś pędziwiatr;))))...no a chwile potem się obudziałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) dawno dawno nie pisałam...ale musze przyznać że dobrze mi to zrobiło.... *agnieszka Witaj:) my jak zaczelismy sie starac tez mialam 20lat..:) a juz 10 cykl leci masakra. Aga dopisz sie do tabelki... * Gratulacje dla szczęściar którym sie udało:) *oczywiście cały czas o Was mysle i życzę każdej z Was zeby sie udalo.. *ja jestem juz 2 miesiac na stazu wiec mysli troche odeszły od tego tematu...zaczelam jezdzic motorkiem wiec wolny czas spedzamy z mężem na maszynach i tak jakos fajniej jest...zdecydowanie lepiej sie żyje jak nie myślę tylko o dziecku...oczywiście nadal bardzo bym chciała ale ciesze sie tym co mam aktualnie:) a aktualnie jestem po ovulacji niestety wiedzialam kiedy jest bo strasznie bolały mnie jajniki ale dni nie licze juz od 2 miesiecy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. U mnie masakra z tarczyca na g***t musze szukac endokrynologa. Mam nadzieje ze uda mi sie zapisac jak najszybciej. Dzidzi serduszko pieknie bije. Po krwiaku niby nie ma juz sladu ale ciagle plamie i brudze. Wg gin to resztki krwiaka sie moga tak i do miesiaca jeszcze oczyszczac. Zwlaszcza ze slub jasniejszy sie robi. Dziewczyny ile.placilyscie za badanie przeplywow przeziornosci karkowej jakos tak chyba to sie nazywa? Bo czeka mnie to w 12 tyg. Zalamalam sie troche finansowo eh bo u mnie 250 to badanie kosztuje. Do tego musze reszte badan zrobic 200 ponad zpalacic i endokrynolog tez prywatnie bo panstwowo nie ma szans sie dostac wizyta od 100 zl. Eh po co te skladki ida na nfz. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Livia - trzymam kciuki :) Westa i Hestia - oby sen się sprawdził :) Ja cały czas zakatarzona :( Zeszły tydzień byłam na luzie, ale od dzisiaj jak tak nic nie robię, leżę tylko w ciepłym łóżku to zaczynam znowu się nakręcać. Nie dobrze. Nie wiem czy wytrzymam z testem do soboty/niedzieli. ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmeczona - trzymaj sie dzilnie - mam nadzieje ze tarczyce szybko uda sie podleczyc... ...klasyka...no ja tez mam termin na sobote - ale juz swiruje na maksa wiec pewnie jutro skocze na bete:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
to ja byłam przed chwilką;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
To co, kiedy testujemy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Myślisz, że beta będzie już wiarygodna? Znasz dokładny termin swojej owulacji? Ja wiem że była w sobote lub w niedziele. Lekarz mówił, żebym nie testowała wcześniej niż po 2 tyg od owulacji. Co ma być to będzie, ale ciekawość zżera :P W tym przypadku cierpliwa nie potrafię być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Klasyka - no mi też tak ginka mówiła...ale obawiam się, że ja ześwirkuję do tego czasu....:P...ja tak jak Ty -> z tych niecierpliwych :P no wg testów ovulacyjnych i wskazań tempki to miałam w sobotę 3-ego - także jutro będzie 10dpo - lepiej byłoby poczekać jeszcze z dwa dni pewnie na betę - ale nie wiem czy tyle mi się uda! ;P Z drugiej strony w ostatnim cyklu poszłam na Betę 12 dpo - i mi wyszła ok 21 - (następnego dnia miałam też test ciążowy dodatni) - ale później już nie rosła - i miałam wczesne poronienie. No trochę się nastresowałam - ale z drugiej strony to wolę jednak wiedzieć czy jest jakaś szansa czy nie... Teraz muszę testować w tajemnicy przed mężem, bo po ostatnim jest przeciwny testowaniu tak wcześnie - jak już wie, że różnie może się skończyć.... a jaką strategię Ty zastosujesz? :) beta, czy teściki zwykłe - i kiedy start?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
U mnie dochodzi jeszcze jedna kwestia, gdyż biorę d*phaston na ewentualne podtrzymanie ciąży. Przed odstawieniem powinnam zrobić test. Sikany raczej mi nie wyjdzie, więc pozostaje beta... Powiem Ci, że kusisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×