Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość Livia323232
Natalia, Czarna gratuluję serdecznie:) Zmęczona jak długo bedziesz jeszcze w szpitalu?Wiesz już coś? niulekx myślę, że już coś zobaczysz, serduszko podobno zaczyna bić w 21 dniu po zapłodnieniu:) anula2500 wiem, że ciężko się powstrzymać, mam to samo, nie kupuję testów... Dziewczyny mam do Was pytanie. Jak to jest z tą temperaturą? Codziennie mierzę o 7 rano i od 3 dni mam ciągle 36,74..kilka dni temu, może 4 dni, miałam spadek do 36,40. Tyle się naczytałam, że powinno być 37..już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia - na tyle na ile się znam, to temperatura w II fazie cyklu jest indywidualna dla każdej kobiety i nie musi być to 37 st. Ważne, żeby była o minimum 2-3 kreski wyższa od tej z I fazy i żeby się utrzymała po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz dowozi obiad bulki bo tak bym padla z glodu. Nic nie chca powiedziec ze pare dni lub tygodni moze to byc. Bo musza obserwowac. Nic mi nie chca powiedziec. A obserwuja tylko wkladke. Moze sie myle ale usg powinni chyba zrobic i zobaczyc czy ten krwiak sie zmniejsza czy nie bo po wkladce ciezko to okreslic. Duszno okropnie ze palce od rak mi spuchly. Ws Adzili ten wenflon i reka boli a krwii nie pobieraja. Sama juz nie wiem jak dlugo wytzymam. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona musisz wytrzymac. Po pierwsze przez weekend to nic nie robią, po drugie w ciągu tygodnia też co chwile nie bedą robić USG. na tym etapie ciąży neistety jedynie łyka się Nospę i d*phason (czy jak to się nazywa) i jakieś witaminy, i po prostu trzeba czekać. Z tego co keidyś słyszałam to dopochwowe USG jest zdrowe ale tez nie można za często dla zarodka. Uważaj tylko na szpitalne zarazki, najlepiej myj ręce prze i po WC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o odpowiedz- powinnam dzis dostać miesiączkę jednak jak na razie jej nie ma, od kilku dni mam silne bóle podbrzusza, jajników , czuje że dostaje krwawienia ale jak ide do łazienki to nie ma okresu tylko biała dość gęsta wydzielina. rano dziś zrobiłam test ale wyszła jedna kreska, sama już nie wiem co robic i jaka może być przyczyna tego. czy mimo negatywnego testu mogę być w ciąży? dodam ze bole są chwilami bardzo mocne jajnika prawego raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Czarna i Natalka;) -> gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Czarna, Natalia gratulacje:-) Dzisiaj byl termin mojej spodziewanej @ i nie przyszla wiec zrobilam kolejny test i wyszedl pozytywny wiec dzisiaj w koncu idziemy z mezem swietowac do mojej ulubionej restauracji:-). Wyglada na to ze bede kwietniowa mamusia:-) Zmeczona - trzymaj sie cieplutko. Trzymam kciuki zebys jak najszybciej wyszla ze szpitala i mogla cieszyc sie ciaza. W nastepny piatek wyjezdzamy na urlop - jej juz sie doczekac nie moge aby pogoda byla ladna. Sciskadelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Czarna, Natalia gratulacje:-) Dzisiaj byl termin mojej spodziewanej @ i nie przyszla wiec zrobilam kolejny test i wyszedl pozytywny wiec dzisiaj w koncu idziemy z mezem swietowac do mojej ulubionej restauracji:-). Wyglada na to ze bede kwietniowa mamusia:-) Zmeczona - trzymaj sie cieplutko. Trzymam kciuki zebys jak najszybciej wyszla ze szpitala i mogla cieszyc sie ciaza. W nastepny piatek wyjezdzamy na urlop - jej juz sie doczekac nie moge aby pogoda byla ladna. Sciskadelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelke:-) NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 niulek x ............ . .22.................2cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1dziecko................02.08 roxien21................27................4cykl..................1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2dziecko...............06.08 anula2500..............28................1cykl........... ......2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl..................2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1dziecko...............11.08 kiku88..................30.................10cykl..................1dziecko...............11.08 Livia323232......... 32..................2 cykl.................1 dziecko................12.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dziecko.................23.08 oczekuje...............21.................10 cykl................1dziecko................24.08 jaskółka87............26..................8cykl..................1dziecko................31.08 wystraszona27......27.................3cykl...................1dziecko................01.09 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIECKO. ....TERMINPORODU titi..........................................1 cykl...........2dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1dziecko..............04/06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dziecko.................17.01.2014 czarna8306..............30............1cykl............2dziecko...............26. 02.2014 alexandra2p............34.............1cykl............2dziecko.................12.04.2014 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akexandra - jeszcze raz gratuluję :) życzę zdrowej, szczęśliwej ciąży udanego urlopu a dziś przyjemnego świętowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akexandra - jeszcze raz gratuluję :) życzę zdrowej, szczęśliwej ciąży udanego urlopu a dziś przyjemnego świętowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie pomyślałam analizując dziś tabelkę...wszystkie mamy, którym się udało bez problemów, zaszły w ciążę w 1 lub 2 cyklu. Reszta ma za sobą jakąś krótszą lub dłuższą historię...Zmęczona dzielnie walczy, reszta się bada, obserwuje...Nie wiem czy to teraz taki znak czasów, ale tabelka u góry jest 2x dłuższa niż na dole, w otoczeniu większość par miała lub ma jakiś problem, niektórzy zakończyli starania adopcją... Mam nadzieję, że szybko wszystkie się przeniesiemy na dół tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
alexandra2p - gratulki ;PPPPPPP ile cudnych wieści ostatnio! mataka: mi się tam podobają statystyki że 80-90% zachodzi w przeciągu roku - także na pewno niedługo dolna tabelka się zaludni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Westa i Hestia - podoba mi się twoja wersja :) idąc tym tokiem uda mi się w następnym cyklu (pierwszy z CLO) wtedy minie rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
mataka - i tej wersji się trzymajmy! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexandra gratuluję;-) Makatka tabelka u góry też jest coraz dłuższa bo coraz więcej dziewczyn dołącza;-) trzymam kciuki żeby dół tabelki jak najszybciej się powiększał;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Makatka, masz rację, nawet ostatnio też się nad tym zastanawiałam. Ja za kilka dni wracam znowu do gry. Może w tej kolejce coś zaskoczy... Mój M był u lekarza, który nas trochę uspokoił... Fakt, że po chorobie męża może mieć on obniżoną ilość / r***liwość plemników. Jednak na szczęście lekarz uważa, że interwencja została podjęta w odpowiednim czasie (chociaż ja się strasznych rzeczy naczytałam w necie...). Powiedział, że na razie nie ma czym się martwić, dal nam rady gdzie iść się w razie co przebadać, ale zaznaczył, że mamy badać się razem, bo liczy się płodność pary, a nie nasza osobno. Ciekawe podejście, spróbujemy. Chociaż póki co trzeba wziąć na luz i się sobą cieszyć. Tyle dobrego :)... To będzie nasz drugi cykl bez ekstremalnego stresu i nerwów... Czasami się zastanawiam, czy przez to jeszcze nie zaszliśmy. Dziewczyny gratuluję dwóch kresek!!!! :)))) niech się ciąże zdrowo chowają :) Zmęczona przesyłam moc uścisków i pozdrowień! Dasz radę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
aktualizacja .... NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 niulek x ............ . .22.................2cykl..................1dziecko......... .......29.07 roxien21................27................4cykl.......... ........1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2dziecko...............06.08 anula2500..............28................1cykl........... ......2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl..................2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1dziecko...............11.08 kiku88..................30.................10cykl........ ..........1dziecko...............11.08 Livia323232......... 32..................2 cykl.................1 dziecko................12.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dziecko .................23.08 oczekuje...............21.................10 cykl................1dziecko................24.08 dziki-dzik...............26.................7 cykl.................1dziecko................30.08 jaskółka87............26..................8cykl........ ..........1dziecko................31.08 wystraszona27......27.................3cykl.............. .....1dziecko................01.09 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi..........................................1 cykl...........2dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1dziecko..............04/06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dzi ecko.................17.01.2014 czarna8306..............30............1cykl............2dzie cko...............26. 02.2014 alexandra2p............34.............1cykl............2d ziecko.................12.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidzik - będzie dobrze:) lekarz, jeśli nie należy do "olewatorów", pewnie wie co mówi i w takim razie nie zostaje wam nic innego jak relaksować się i działać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
makatka, dziki dzik- też to ostatnio zauważyłam, coś jednak w tym jest, że jeśli organizm dobrze funkcjonuje i ma się odrobinę szczęścia to za 3 razem powinno się już udać. Ja od dłuższego czasu stosuję metodę jak ma być to będzie i nic nie wyszło, u mnie to pewnie blokada psychiczna, ale w tym miesiącu świadomie działamy i zamierzam przenieść się za 40 dni do dolnej tabelki hehe :) To oficjalne oświadczenie - choć żadnych wyliczeń póki co robić nie będę :) W końcu mam dzisaj 4 dzień @, nie wiem czy nie powinnam iść do jakiegoś specjalisty heh, zazwyczaj trwała 1-2 dni, także to dobry znak :) Zmieniłam dietę, jem dużo, dużo więcej ważyw, zero słodyczy (poza bezami) i zobaczymy co z tego wyjdzie. zmęczona- powodzenia, Gratulacje dla nowych przyszłych mam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopakabana
Cześć dziewczyny! Czytam Wasze wpisy już od jakiegoś czasu, bo z mężem w kwietniu postanowiliśmy, że zaczynamy starać się o dzidziusia. Trzymałam i nadal trzymam kciuki za te z Was, którym jeszcze się nie udało i życzę żeby szybko znalazły się na dole tabelki. Podobnie jak makatka i dzikdzik zauważyłam, że albo dziewczynom udaje się zajść w ciążę w pierwszych dwóch cyklach albo dopiero po bardzo długich staraniach. Pomyślałam więc, że może mój przypadek doda Wam trochę otuchy. :) W piątym cyklu starań w końcu udało mi się ujrzeć dwie kreski na teście. :D Nadal nie mogę w to uwierzyć, bo byłam już pewna, że coś jest nie tak (tabelka!) i że prędko się nam nie uda. Na dodatek odkąd podjęliśmy decyzję, że staramy się o dzidzię, to moje cykle, które do tej pory były „jak w zegarku”, nagle zaczęły wariować. A tu taka niespodzianka! :) Dodam, że nie miałam żadnych szczególnych objawów, za wyjątkiem bólu brzucha „na @” i lekkiego bólu piersi tez „na @” (zazwyczaj przed @ bolą mnie bardziej). Testowałam dzień przed terminem @ bo zauważyłam, że temperatura zamiast spaść dodatkowo wzrosła. Mój gin powiedział żeby nie kochać się codziennie (bo spada jakość nasienia), najlepiej co drugi dzień. I tak też robiliśmy. :) A i w tym szczęśliwym cyklu miałam więcej płodnego śluzu niż kiedykolwiek. Duuużo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopakabana
Dodam się też na dół tabelki, żeby trochę namieszać w statystykach :) Gratuluję tym "z dołu" i trzymam kciuki za "te z góry". :))) NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 niulek x ............ . .22.................2cykl..................1dziecko......... .......29.07 roxien21................27................4cykl.......... ........1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2dziecko...............06.08 anula2500..............28................1cykl........... ......2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl..................2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1dziecko...............11.08 kiku88..................30.................10cykl........ ..........1dziecko...............11.08 Livia323232......... 32..................2 cykl.................1 dziecko................12.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dziecko .................23.08 oczekuje...............21.................10 cykl................1dziecko................24.08 dziki-dzik...............26.................7 cykl.................1dziecko................30.08 jaskółka87............26..................8cykl........ ..........1dziecko................31.08 wystraszona27......27.................3cykl.............. .....1dziecko................01.09 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi..........................................1 cykl...........2dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1dziecko..............04/06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dzi ecko.................17.01.2014 czarna8306..............30............1cykl............2dzie cko...............26. 02.2014 alexandra2p............34.............1cykl............2d ziecko.................12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko...................04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
Do testowania zostało 5 dni..korci mnie strasznie, żeby nie czekać... ale muszę się opanować:) nie czuję się jakbym była w ciąży. Planuje pod koniec sierpnia pojść do lekarza i zrobić podstawowe badania, sprawdzic czy wszystko ok. Muszę w piątek kupić test najlepiej o czułości 10, możecie jakieś polecić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka881
witam czytam te wszystkie fora i mam coraz wieksze watpliwosci. 5.07 miałam ostatnią miesiączkę, prawdopodobnie w dni płodne dochodziło do zblizenia. pisze prawdopodobnie gdyż mam niezbyt regularne cykle (25,26,27,28 dni - różnie) 29.07.2013 zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywny 1.08.2013 zrobiłam kolejny 2 kreski z czego jedna słaba 2.08.2012 kolejny test też 2 kreski druga porównywalna do poprzedniej dziś zrobiłam kolejny test 2 ciemne kreski Bolą mnie piersi, troche również urosły i są takie twarde, nabrzmiałe. Mam również bóle brzucha co jakiś czas, kłucia ciągnięcia. Dzisiaj byłam na betaHcg wynik dopiero jutro i jutro tez mam wizyte u lekarza. Jak myślicie czy to ciąża i czy nie za wczesnie na wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kopakabana :) i wielkie gratulacje! Livia - najczulszy - 10 i najtańszy jest Peppino z Tesco, Auchan...ok. 3,50 zmęczona - jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldonka - wszystko wskazuje na to, że to ciąża - gratulacje! jutro będziesz miała 100% pewności :) a do lekarza to chyba najlepiej najwcześniej za jakieś 2-3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Kopakabana dobrze że zwięiszasz statystyki;-) Alonka ja bym poczekala z lekarzem ale możesz zrobić bete Livia jutro moge przeslac link jakie testy ja kupilam z allegro ale mialam tez z pepino i tez wyszedl dzien przed @ tylko patrz zeby czulosc byla 10 ja kupilam w auchan i tam byly tez o czuosci 25 a u mnie w tesco tylko 25 czulosc byly wiec sa z pepino dwa rodzaje czulosci Dzikidzik na pewno sie uda tylko sie zrelaksujcie;-) Ja wogóle nie zwrocilam uwagi komu w jakim cyklu sie udalo ale moze nie u wszystkich jest jakis problem tylko blokada?jak patrze ż perspektywy na nasz pierwszy cykl to byla spina bo staralismy sie codziennie i miezrzenie temp testy owu obsrewacja sluzu mialam tez tabelke gdzie robilam tego wszystkiego wykresy kiedy bylo przytulanie itp a od nowego cyklu nic nie robilam kochalismy sie wtedy kiedy byla ochota duzo dni ominelismy bo pozno konczylismy prace i padalismy ze zmeczenia a sie udalo bylismy zdziwieni a moj maz mowi kiedy to sie stalo jak bylo tak rzadko az dziwnie podejrzanie;-) wiem ze latwo sie mowi ale mam kilka przypadkow wsrod rodziny i znajomych gdzie starali sie po kilka lat i nie wychodzilo i wtedy gdy odpscili nagle sie udalo;) powodzenia wam zycze;-)) i na luzie owocnych starań:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Aldona jakos mi umknelo ze jutro odbierasz wyniki bety wg mnie to ciaza gratulacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno mnie nie było. To praca od tamtego tyg zaczęłam urlop i tak leci. Nie było czasu na czytanie. Dopiero przed chwilą nadrobiłam zaległe stronice. Aj dużo tego było. Muszę stwierdzić, że dla wielu były to owocne cykle :) Zmęczona, Niulek, Natalia, Czarna, alexandra2p ---gratulacje. U mnie oprócz tego, iż trochę odpoczęłam to nic ciekawego. Oczywiscie @ pojawił się punktualnie. Szczerze powiedziawszy trochę już tym wszystkim się podłamałam, że tak ciągle nic i nic. Na czas urlopu trochę wyluzowałam z mierzeniem temp, obserwacjami i tym wszystkim na tyle, że zapomniałam o terminie @. On na nieszczęście nie zapomniał:( Postanowiłam odpuścić w tym mcu z liczeniem, sprawdzaniem, zapisywaniem. Ten @ jest chyba najgorszym z tych w tym roku. Dziś nie miałam siły na nic dosłownie, brzuch boli do tego jakby mało było wszystkiego suszarka spaliła mi się w ręce, dosłownie żywym płomieniem. Okopciła się jak znicz na czarno i zrobił się wielki burchel. Piecze jak cholera. Miałam udany początek tygodnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×