Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość niulek x
ja dziś czytałąm o tych czułościach i te pepino są niby jedne z lepszych że szybko wykazują też dobre są acon i clearbue znalazłam jakąś stronkę i były róźne testy i opinie i najbardziej te trzy zachwalali ale na allegro są te clearblue testy chyba 5-7testów owu plus1-2ciążowe za ponad 50zł a te z allegro za 1zł myślę że są też dobre tylko nie mają nazwy podane (gdzieś wyczytałam że za firmę i opakowanie dużo się płaci i te tanie też są dobre) ja się cały czas się zastanawiam czy zamówić;-) mój mąż znów wyjeżdża znów ale tylko na 3 dni i to akurat przed samą @ więc z jednej strony chciałabym zrobić w dniu @ że jak wróci to może zrobie mu niespodziankę;-)albo nic nie powiem bo będzie @ co myślicie;-)?bo ja już sama nie wiem co myśleć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
też widziałąm w auchanie te pepino zmęczona moja miała chyba 3m-ce jak dostałą na wściekliznę mi weterynarz powiedziałą że takie domowe pieski mogły by mieć spokojnie co dwa lata zastrzyk na wściekliznę bo tle jest on ważny ale w polsce jest prawo że muszą mieć co roku bo gdyby kogoś jednak psina ugryzła to można mieć problemy że nie ważna wścieklizna Millenka strasznie mi przykro:-( życzę zdrówka dla córci i udanego wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millenko - przykro mi, że okres jednak się pojawił (naprawdę sporo ci się spóźnił!). Wyobrażam sobie, jaka jesteś teraz rozczarowana... Życzę ci udanego wyjazdu, a za chwilę będziesz mogła znowu próbować :) Co to za dzień złych wiadomości dzisiaj? :( Jeśli chodzi o testy, to jak najbardziej polecam Pepino i te tanie z Allegro, obie ciąże wykryły mi bardzo szybko, jeszcze przed terminem @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
dzisiaj dziki-dzik powinna testować;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Ja jestem jakaś zrezygnowana po piątkowej wizycie u kardiologa że nawet przestałam myśleć o staraniach itd,teraz nie wiem kiedy powinnam spodziewać się @.Córka nadal chora w czwartek urodziny mojego M wieczorem wylot a ja jakoś wcale się nie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Niestety z moim sercem nie jest najlepiej,muszę mieć założonego holtera po powrocie a jeśli wyjdzie coś nie tak to szpital mnie czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki! Antenka36 z całego serca Ci współczuję,bardzo mi przykro z powodu tego co przeszłaś:((( Millllenka również przykro mi że dostałaś @,nieźle się spóźnił..Zdrowia dla córci i miłego odpoczynku, należy Ci się. Tymiankek111 cieszę się że u Ciebie wszystko dobrze,ja też bardzo się cieszę że czuję się taka senna i mam mdłości bo to dobrze znaczy o ciąży, u mnie plamienie przeszło na 24h i teraz po południu było ciut ciut ciemniejszego śluzu na papierze, na szczęście nic się nie nasila i nie boli mnie brzuch,jutro mam rano wizytę więc może coś się wyjaśni!?Jestem dobrej myśli-pani doktor na forum napisała że takie małe plamienie w kolorze toffi nie oznacza nic niebezpiecznego, może świadczyć np o poczatku tworzenia się łożyska, tym bardzej że nie dochodzą żadne inne objawy, no zresztą zobaczymy.Tu w UK nie dają leków na podtrzymanie do 12 tygodnia, zarodek jest zdany na siebie, nie kapuje czemu tak jest no ale co mam zrobić.Z poprzedną ciążą nie miałam żadnych problemów(jedynie moja szyjka macicy była monitorowana bo w pierwszej ciąży miałam rozwarcie w 6 mc i musiałam się oszczędzać,ale mimo tego że cały czas ostro pracowałam to w drugiej było wszystko ok.Ogólnie nie mogę narzekać na opiekę w ciąży jak i po, bo bylam mile zaskoczona.Sama atmosfera podczas porodu też super!Więc zawsze są jakieś plusy i minusy. Wszystkim dziewczynką testującym się w najbliższych dniach życzę upragnionych dwóch kresek. Milllllenka moja najstarsza latorośl jest z pierwszego małżeństwa i pech chciał że odziedziczyła sporo cech po moim byłym, niestety niekoniecznie tych dobrych no może poza talentem artystycznym:)))Ale mam nadzieję że wszystko jej przejdzie, nie ma jakiejś tragedii, no ale super to też nie jest.Teraz ma zabranego tableta bo boimy się że uzależniła się od facebooka no to fochy miała, ale nie było wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona---> szczepienia masz ok. Wścieklizna była u nas w 4 miesiącu. Po roku powtarzane szczepienia, a odrobaczanie co 3 mce. Odrobaczanie robię różnymi środkami tak jak zalecane i dodatkowo co miesiąc advantix. O kwarantannie poszczepiennej wiesz? Żadnych kontaktów z nieznajomymi psami i nie wolno w miejsca gdzie dużo psich qupek. Najlepiej gdzieś na odludzie wyprowadzać psinkę. Milleko---> strasznie mi przykro z powodu @ oraz serduszka. A mnie od niedzieli non stop boli podbrzusze jak na @ ... typowo przedmiesiączkowy ból. Może mi się przyśpieszyła? Już sama nie wiem. Inez---> moja siostra niedawno urodziła też za granicą tyle, że w Irlandii, ale tam bardzo podobnie do UK. Aby potwierdzić ciążę wcześniej przyjechała specjalnie do Polski ponieważ tam pierwsze usg w 12 tyg. Z opieki jest bardzo zadowolona, zarówno podczas ciąży jak i porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Efie, my to łeb w łeb;P 2 cykl i testowanie w okolicach weekendu;) Ale ja czekam do pon:) Antenka36, bardzo bardzo mi przykro...Nawet nie wiem co napisać, bo cokolwiek by to nie było i tak nie zmieni Twojego samopoczucia pewnie:(((( Ale wiedz,że jesteśmy tu i chętnie wysłuchamy jak trzeba:) Milllenka, szkoda,że @ jednak przyszła:( I jeszcze kłopoty sercowe:/// Masakra jakaś:/ Ale może lepiej,że najpierw serducho ustabilizujesz?A gdzie wylatujecie, jeśli można zapytać? Inez, ja miałam w ciąży takie jednorazowe plamienie koloru toffi i kompletnie nic się nie działo, więc nie zamartwiaj się na zapas:) Zmęczona, ależ masz chamskich tych sąsiadów...Normalnie nie do uwierzenia,że tacy ludzie w ogóle istnieją:/// Tymianku, współczuję tych mdłości, bo domyślam się,że mega męczące...Szczególnie jak trzeba jeszcze "ogarnąć" małe dziecko...Ale i tak zazdroszczę;P My dziś na kontroli z Małym-wszystko okey, tylko smarować Linomagiem musimy, co w praktyce oznacza,że lata w Pampersie tylko i wszystko jest tłuste;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efie tak wiem ze po szczepieniu nie moze zaraz z innymi psami sie stykac. Kurcze cos ten miesiac taki smutny. Najpierw antenka36 potem milllllenka. Oby teraz wesole nowiny same byly. Niulek a twoj york jaki jest duzy? Bo moja za pare dni skonczy 4 miesiace i ma ponad 2 kg juz i jest taka wyzsza. Bo sasiadka mojej mamy ma 2 ale miniaturki i waza po 1,5 kg a juz dorosle sa. I sie tak zastanawiam czy moja nie jest jakas za duza jak na yorka w tym wieku. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybka dobrze ze synek wraca juz do zdrowia. Duzo sie slyszy wlasnie jak dziecko sie poparzy a wiadomo ze czlowiek oczu dookola glowy nie ma. Zycze ci duzo spokoju bo napewno kosztowalo cie to wszystko wiele nerwow. A co do moich sasiadow to tego najgorszego znaja w okolicach kto z nim mial do czynienia mowi ze to wariat. A reszta sie go boi i woli mu palec trzymac w tylku. Nie bede sie zaglebiac w temat ale lubi donosy pisac i po jego donosie wszyscy zaplacili mandat do pewnej instytucji. On od poczatku jak remont robilismy sie czepial, pouczal itp a na koniec ze nas wychowa. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
zmęczona to gość ma marzenia wychować niech sie zajmie sobą życzę ci szybkiej sprzedaży mieszkania a pytają się jacyś klienci;-)? mój york ma w lipcu dwa lata i waży 3kg i też jest z tych większych rybka niech synuś szybko zapomni o tym co się stało i Ty też;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
i znów jestem pomarańczowa ;-( nie wiem czemu;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedlugo bedzie 2 tyg jak wystawilismy i nic zero odezwu. On nie potrafi dzieci wychowac a chce nas. Oczywiscie wszystko co zle to nasza wina jest. Ja czasami mam juz tak dosc ze bym wolala zostawic to mieszkanie i isc pod most byleby byl spokoj bo nerwy mi psuja okropnie. Czuje sie wrecz zaszczuta tu. Oby kupil to ktos kto tez sie do ludzi nie nadaje i dal popalic tu wszystkim. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam problem. Mimo ze jestem szczupla to mam problem z udami. Latem nie moge nosic spodniczek sukienek bez leginsow bo sobie strasanie zacieram uda ( maja taka budowe ze jedno obciera drugie) moze macie jakis sposob na to bo juz probowalam nosic obciete rajstopy ale mi sie zwijaja,probowalam balsamem smarowac i nic moze wy macie jakis sposob?zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona---> współczuję strasznie z powodu sąsiada. Moi rodzice też takiego jednego mają, ale aż tak źle nie jest. U mnie na wsi trafiłam na super sąsiadów z każdej strony działki, nie mogę narzekać. Z jednymi nawet się zaprzyjaźniliśmy :-) Bałam się strasznie jak to będzie. Zwłaszcza, że jak zaczynaliśmy się budować to znaliśmy tylko jednych sąsiadów - dziadka od, którego kupiliśmy działkę. Wiedzieliśmy, że on jest w porządku, inni zaczęli się budować jak my kończyliśmy i nie było wiadomo jak to do końca będzie. Ale domek to i tak inaczej. Zasadziliśmy żywopłot i właściwie mogę robić co chcę. Na psa też nikt nie zwraca uwagi. Tutaj każdy ma jakiegoś "burka" i wszyscy są przyzwyczajeni nawet do nocnego szczekania :-) A u mnie ból dzisiaj jest coraz silniejszy i tak jak pisałam typowo na @ wcześniej jak chodziłam to nie czułam, a teraz nawet podczas spaceru z psem czułam kłucia i takie wzdęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
dzieki jskolka ja sie caly czs zastanawiam jeszcze co zrobic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
jaka u was dzis pogod bo u mnie nadal sie utrzymuje piekna u was?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nadal pada :( już chyba od 3 tyg. W tym czasie tylko 2 dni były słoneczne, ale wieczorem i tak była burza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nad morzem od kilku dni słonecznie ale chłodnawo ... jeszcze nie ma upałów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda taka ok, raz słonko świeci raz pochmurno, ale ogólnie ciepło, a teraz jakoś tak duszno i ciężko się oddycha chyba w nocy burza przyjdzie. dziewczyny pisałam wyżej może macie jakiś sposób na obtarte uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
efie a skąd jesteś?;-) zmęczona mam podobny problem i też się zastanawiałam co z tym zrobić;-( ale nic nie pomagało słyszałąm o ćwiczeniach ale ja jestem z natury leniwa do ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona - nie mam innego pomysłu niż jakieś legginsy krótkie, ale tego już próbowałaś. Może jakaś bielizna typu szorty? Albo plastry takie z kompresami, kwadratowe, ale to chyba niepraktyczne...przykra dolegliwość w upalne dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie leginsy noszę ale jak jest upał to ciężko, i spodenki też muszę zawsze trochę dłuższe, typowych szortów krótkich nie mogę :( oj jak ja zazdroszczę dziewczynom co mogą latem chodzić w sukienkach czy spódniczkach bez niczego, a ja się zawsze obetrę :( a mam znajome co są sporo ode mnie grubsze i tego problemu nie mają. próbowałam nawet takiej zasypki dla dzieci ale nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona znam ten problem ale dlatego że ja z tych grubych. Ale sposobu na to Ci nie dam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja miałam ten sam problem, pisze miałam bo jak doprowadziłam sie do porzadku i schudłam to problem zginąl.. z tego co piszecie to u was nie jest problemem nadwaga tak jak u mnie, więc utrata wagi nie pomoze.... mozliwe ze bardziej jak to mówia idzie wam w uda i na to trzeba ćwiczeń, mozliwe tez ze poprostu tak ustawiaja się nogi podczas chodu i co by nie robić to i tak miejsce bedzie problematyczne.... mnie pomagało solarium , bo chyba wysuszało i czesto na noc smarowalam linomagiem.. rano nie było juz sladu :-) a spódniczki raczej nosiłam luźne, zwiewne, żeby przy chodzeniu zamians skóra ocierać sie skóre to ocierała sie o materiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×