Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gościu zrób test rano choć dziwne, że jeszcze nic nie wyszło. Tak jak makatka myślałam właśnie czy ty chcesz żeby ten test wyszedł pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zawsze miałam zwierzęta ale jeśli chodzi o zdrowie czy życie moje i dziecka to niema nad czym się zastanawiać! Nikt nie mówi o robieniu zwierzetą krzywdy. A jak urodzicie dziecko które będzie uczulone na zwierzeta i cały czas będzie chore się meczylo to też się będziecie zastanawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny myślę że większość z nas ma toksoplazmoze właśnie już dawno nabytą przechodzimy i nawet o tym nie wiemy . Nie ma wskazań do oddania zwierząt., nie można popadać w paranoje . Owszem jakby lekarz kazał to co innego.. Wiadomo dziecko najważniejsze. Ale to przez to teraz najwięcej alergii bo był czas na wychowywanie dziecka w sterylnych warunkach., długie rparzenie butelek., dziecko nie nie może pogłaskać psa czy kota bo zarazki. A już dawno stwierdzono że jeśli dziecko chore na astme nie ma alergii na sierść to pies bardzo pomaga. Nie dajmy się zwariować. Nasi rodzice czy dziadkowie nie mieli połowy informacji i żyli. Nie twierdzę że to lepiej ale czarno nie na co nakręcić się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚCIU gOŚCIU
Powiem tak... dziecko planuję dopiero za jakieś 2-3 lata, ale jeśli by było teraz to byłoby chyba najbardziej kochanym dzieckiem na całej kuli ziemskiej. A co do zabezpieczenia. Mam uczulenie na prezerwatywy i źle znoszę tabletki a nie chcę wkładek,spiral itp ponieważ jestem jeszcze za młoda i najzwyczajniej w świecie się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu- to proponuję implant jest on na 3 lata. Ja właśnie wyszłam ze szpitala lekarka myślała że to ciąża pozamaciczna lecz na usg nie ma śladu ciąży. Spytałam czy może to być kolejna ciąża to stwierdziła że to mało prawdopodobne bo beta po mału wzrasta chodź tak naprawdę nie wiadomo kiedy poszła w górę. Powiedziała że są 2 wyjścia albo tabletki albo odczekać 4 tyg i zobaczymy co się będzi. Dziać. Ja byłam za drugim rozwiązaniem.bo gdyby to miała być 2 ciążącego bym chyba sobie tego nie wubaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;-) ale u was się dzieję;-) kambel wspólczuję Ci bo strasznie to nie pewne to czekanie mam nadzieję że wszystko jednak się dobrze rozwiąże;-) Gościu może jednak przesunął Ci się cykl? może zrób bete jest dokładniejsza;-) Zmęczona jeszcze raz Ci gratuluję moze będą bliźniaki że ta beta tak szybko rośnie;-) ja jestem nie cierpliwa zrobiłam test i wyszła jedna kreska i druga taka cień;-( niewiem czemu jeszcze mam do @ 4 dni ale może to przez to że wzięłam kwas foliowy i po chwili wypiłam magnez z wit.B6? i po 10 minutach zrobiłam test. Co myślicie? buiziaki dziewczyny u mnie pochmurnie ale licze że weekend będzie lepszy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niulek a może jednak, mi też takie cienie wychodziły w terminie okresu. moze powtórz test za 2 dni z rannego moczu. Ja dziś przeleżałam pół dnia, nic mi się zupełnie nie chce. Wyglądam okropnie jakby mnie bóg i wszyscy święci opuścili naraz. Włosy znów mi się proste zrobiły, oklapnięte, kołtunią się. Cera mi się pogarsza, nigdy idealna nie była ale jakieś takie duże krosty mi wyłażą jak przed okresem. Na piersiach mam pelno wyraźnych żył i strasznie mnie bolą. Nosze za duży stanik bo są tak obrzmiałe że się w normalny nie mieszczą. Biegunki narazie przeszły ale za to pojawiły się zaparcia eh :( i jakoś tak nie czuje się pełna sił, tylko taka wypompowana. I wstyd się przyznać ale zaniedbałam trochę wychodzenie z naszą psinką na dwór jak mąż jest w pracy i zdarza jej się częściej w mieszkaniu narobić bo nie zdążymy wyjść. Ale muszę to nadrobić. zmęczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niulek mi się nie otwiera link, a może wrzuć na voila.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otworzył się, niulek jak nic 2 kreseczki gratulacje :) zmęczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
zmęczona niewiem co myślkeć o tym teście teraz jak na niego patrze to te kreski zrobiły się takie blade że niewiem i ta co był cień to teraz to cień cienia więc niewiem czemu może jakąś dobrą maskę?weż na włosy żeby się tak nie kołutuniły? pewnie tak się czujesz bo początek później będzie lepiej;-) i nie dlugo nabierzesz sił;-) ja test jak wytrzymam to zrobię w niedziele lub poniedziałek z rana ;-D a jak nie wytrzymam to w sobotę w sumie co ma wyjść to wyjdzie wyniku i tak nie zmienie ja myślę że może ten magnez z kwasem to zrobił a zapomniałam że wzięłam jak robiłam test bo niewierzę żeby 4 dni przed okresem wyszły 2 kreski 1-2dni to może jeszcze tak ale nie cztery chociaż mam cichą nadzieję że się mylę;-) męzowi nic nie mówie bo bedzie zły że pewnie sobie wkręcam i nie potrzebnie się stresuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
kurcze tak bym chciała żeby to była ciąża ale teraz ten test jest taki blady że wydaje mi się że sobie wkręcam jak patrze na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niulek jak test o czułości 10 to mogło wyjsc przed okresem te 4 dni. może owulacja była dzień/dwa wcześniej i już wychodzi. jak masz test owulacyjny to możesz taki zrobić bo też ciążę pokaże. mi np owulacyjny z ciekawości robię i wychodzi od razu tak mocna ta krecha testowa że hoho. a ciążowe też mi słabiutkie wychodziły. zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
ja mam we wrześniu rocznice ślubu i to byłby wspaniły prezent ale nie chce się nakręcać bo wtedy to już napewno będę rozczarowana ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test jest o czułości 10 przed chwila sprawdzałam nie wiem nie chce się nakręcać zobaczę za pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
niulek - ale emocje....trzymam kciuki!;P kambel - fajnie, że się odezwałaś....sprawa bardzo zagmatwana...będziemy śledzić rozwój sytuacji - wszystkiego naj kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Niulek- również trzymam kciuki za dwie kreski :) Będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
dzięki dziewczyny na pewno dam am znać jak zrobię;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksoplazmoza kot też musi się zarazić jedząc surowe mięso, także to nie takie proste. Ludzie najczęściej chorują po kontakcie z żywnością. Ja mam kotka, ale nawet jeśli będę przechodziła tokso, to nie oddam jej za nic w świecie. Staram się zawsze dokładnie myć ręce po kontakcie z kuwetą mam nadzieję, że takso przeszłam dawno dawno temu. zmęczona- w trakcie ciąży jedn hormon odpowiada za pojawienie się cech typowo kobiecych, a drugi niestety za pogorszenie cery i włosów, wszystko zależy od proporcji. Bądź dzielna i odpoczywaj. kambel- będziecie mieli wesoło z tymi fretkami :) faktycznie dziwne Twoje wyniki, zgłaszaj się do lekarza aż do skutku, niech robią badania i to wyjaśnią, bo trochę to niepokojące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
ten gość wyżej to ja :) U mnie bardzo spokojnie, generalnie ten miesiąc jest spisane na starty, już po owulce, a my nic nie robiliśmy. Padamy ze zmęczenia i tyle z tego wychodzi :)), ale w przyszłym miesiącu kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek gratulacje - 2 kreski sa bez zadnych watpliwosci :) nie sadze zeby witaminy i kwas foliowy wplywaly na wynik testu ciazowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle piszecie że ja chyba nie wytrzymam nawet do soboty tylko jutro z rańca zrobię przed pracą;-) mam tych testów tyle bo wcześniej kupiłam zapas na kilka cykli;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek... Pewnie że zrób, nic nie zaszkodzi! Niestety link mi się nie otwiera ale mam nadzieję że się udało i jutro to potwierdzisz! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ,robilam dzis test,3 dni przed okresem i tez wyszla druga taka bladziutka kreseczka,ale podobnie jak niulek x podchodze do tego z dystansem,nawet caly test rozszarpalam zeby zobaczyc czy tam cos poprostu ze srodka nie przebija,a potem sie smialam sama z siebie,pozostaje tylko czekac....ja dodatkowo mierze temperature rano i jak spada zawsze @ dostaje,narazie jest powyzej lini,bede informowac co i jak :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×