Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

czesc:) mam juz wynik bety...36,64 mlU/ml..niby to 3 tydzien ale zastanawiam sie czy to jest liczone od ovu czy od ostatniej @...malutki wynik w przeciwienstwie do dziewczyn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnią @ miałam 29.07.13, a że mam 26 dniowe to po terminie. Objawy: ból w podbrzuszu jak na @ oraz obolałe piersi. Nic więcej. Mieszkam w małopolsce. Wypoczywam kochane wypoczywam, choć stres będzie zapewne mi towarzyszył do 12tego tygodnia. Dziękuję za gratulacje dziewczyny :) Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
dziki dzik- nic poważnego, mam ustalony termin operacji, w której będą mnie trochę kroić etc. więc jeśli nie jestem jeszcze w ciąży to muszę się wstrzymać, nie ma więc sensu moja obecność w tabelce, podziałamy pewnie jeszcze we wrześniu a październik i listopad już w celibacie, później będę musiała oczyścić organizm po znieczuleniu ogólnym i tak minie kolejny miesiąc, swoja drogą muszę podpytać anestezjologa ile czasu po tym będę musiała odczekać... Na pewno będę was czytać i pisać swoje historie i oczywiście pochwalę się jak już zajdę w ciążę, mam nadzieję, że będzie to już za 4 dni, wtedy przesunę sobie operację na termin za 15 miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Aktualizuję NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko..................29.06 pasikonik88...........25................................. .......2dziecko...................03.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1dziecko.................25.07 roxien21................27................4cykl.......... .........1dziecko.................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko.................11.08 Efie......................33................4cykl........ ...........1dziecko.................13.08 Westa i Hestia.......30...............3 cykl...................1dziecko.................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dziecko .................23.08 oczekuje...............21.................10cykl......... .......1dziecko.................24.08 dziki-dzik..............26................7cykl........ ..........1dziecko..................30.08 agnieszka515........20................1cykl.............. .....1dziecko.................28.08 jaskółka87............26..................8cykl........ ........1dziecko..................31.08 roxien21................27................5cykl.......... ........1dziecko..................03.09 kicccia..................24...............4 cykl...................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl........... ......2dziecko................07.09 Ana87................. ...26................2cykl................2dziecko......... .........08.09 makatka03............32................12 cykl................1dziecko..................14.09 livia323232...........32.............. 3cykl....................1dziecko...................16.09 Klasyka. .............26.................4cykl..................1dzi ecko..................16.09 mi-fa-so................31.............6cykl............ .......2dziecko....................17.09 . W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi.......................................1 cykl..............2dziecko.......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna.........1dziecko...............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dzie cko ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl............3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl...........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2 dzi ecko..............26. 02.2014 zmęczona26............26....14 cykl od poron.... 1dziecko.................23.03.2014 niulekx ............ .... .22...............2cykl..........1dziecko................ .07.04.2014 alexandra2p..........34.............1cykl.............2d ziecko..................12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko......................04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Makatka - pamiętam, że masz PCO, bo ja też je mam :( Powiedz, jak tam wizyta u lekarza? jak po usg? Dagietka - ogromne gratulacje! super:) Oczekuje - najlepiej powtórz bete żeby zobaczyć czy przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - właśnie ja nie mam PCO...mam sytuację zupełnie odwrotną (FSH większe 2x od LH), wizyta jutro przed 16:00, oczywiście dam znać co zobaczyłam na USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
aha, coś mi się pokręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dagietka gratulacje. Do osoby z poczatku strony. Nie jest tak ze sie nie ciesze z ciazy fakt narzekam na samopoczucie bo mi dokucza. Ale po poronieniu czlowiek lapie dystans i ma w sobie ogrom strachu ze cos moze sie wydarzyc zlego. Dlatego podchodze z lekkim dystansem przez te pierwsze 3 miesiace bo sie boje powtorki, w pierwszej ciazy cieszylam sie jak glupia i zle to sie skonczylo zostal pewien uraz ze lepiej nie zapeszyc na poczatku. Dlatego tez predzej niz w nowym roku nie zamierzam nic kupic dla dziecka, ani nawet chodzic po sklepach z ubrankami bo sie boje zapeszyc. A dziecko swoje kocham nad zycie nie musze tego okazywac na forum czy przed znajomymi ono wie co do niego czuje. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...matko dziewczyny no idzie oszalec...zaczelam sie bac czy dobrze wszystko...czy ktoras z Was miala tak niska bete? Boże żeby wszystko było dobrze..nawet nie dopuszczam do siebie innej mysli...prosze wypowiedzcie sie co o tym myslicie to dla mnie bardzo ważne...w piatek ide do lekarza wiec bety nie bede juz robila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
oczekuje- wszytsko jest w porządku, dużo dziewczyn w terminie @ ma betę w okolicach 30-stu, wszytsko zależy od tego kiedy doszło do zagnieżdzenia, także nie masz czym się martwić, ważne żeby beta teraz rosła, za tydzień będzie tak wysoka, że będziesz się martwiła czy to nie bliźniaki :)))) Ja czekam na @, 27 dzień cyklu, męczy mnie przeziębienie, 15 razy dziennie biegam na tzw. "siku", także jest szansa, że się nie pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Oczekuje nie martw sie, wszystko zależy nie od dnia cyklu tylko tak jak mówi moja poprzedniczka od zagniezdzenia, nie martw sie na zapas. Mnie brzuch juz prawie nie boli, z objawów tylko piersi no i wzmożony apetyt. Wizytę mam w piątek więc tez sie troche stresuje. Naczytalam sie w internecie o ciazach pozamacicznych i innych strasznych rzeczach i zaczęłam sie martwić. Moj m powiedział ze odlaczy mi internet żebym przestała czytać "głupoty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
oczekuje, żadnym aniołem- takie są fakty :), swoją drogą podziwiam za cierpliwość o ile dobrze kojarzę testowałaś w 30 dniu, a ja w tym miesiącu wyjatkowo 30 dnia się nie mogę doczekać. Gdyby nie to jak źle się czuję, nie liczyłabym na ciążę, bo wcześnie szkończyliśmy w tym miesiącu działanie, ale teraz kto wie. Na szczęscie pobolewa mnie też jeden jajnik, także byleby do niedzieli :) Ja potwierdzam, że n nadmiar dostępu do interentu szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama w ciąży
zmęczona- fakt coś w tym jest. Twoje wpisy zawsze są takie pesymistyczne. Doskonale rozumiem co przeszłaś, źle się czujesz, ale musisz się wziąć w garść. Spróbować choć. Później nie będzie łatwiej, mogą być kolki, osłabienie po porodzie, brak snów, nocne wstawanie. Mam koleżankę, która też tak wszystko przeżywała, ciągle było jej źle, pierwsze 1 rok życia dziecka była z nią mama, bo nie dawała rady- bo np o 16 jej się chciało spać i koniec musiała się położyć. Albo nie była wstanie ugotować obiadu i wyjść na spacer z dzieckiem. Albo to albo to. ja rozumiem że źle się czujesz, ciesz się, że masz tak wyrozumiałego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy zmęczona powinna się cieszyć, może inny postawił by ją trochę do pionu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
nie wiem po co ta dyskusja na temart koleżanki z forum, każdy jest inny, nie każdy opisuje sowje radości na forum i dzieli się swoimi wszystkimi przeżyciami, kto jak kto, ale zmęczona na pewno się cieszy z tej ciąży, długo na nią czekała, dużo przeszła, a teraz jeszcze los jej nie oszczędza i źle przechodzi ciążę. Nie ma co się dziwić, że się martwi i pisze, że źle się czuje, w końcu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam wizyte w piatek:) fajnie bedziemy mogly sobie porownac:) tez za duzo czytam ale staram sie podchodzic do tego z dystansem...co do testowania to faktycznie wytrzymalam no i to byl moj jedyny test nie robilam juz wiecej:) jestesm pewna ze jest tam moj skarbek i nie potrzebuje wiecej dowodów:) mam tylko nadzieje ze zamieszka juz tak na te 8 miesiecy:) *kurcze koniecznie musze isc dzis na zakupy i zafundowac sobie bezuciskowe majteczki bo te co mam czuje ze mnie mocno uciskaja i caly czas siedze z odpietymi spodniami hehe:) ulga jak nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-* Oczekuje, Dagietka wielkie gratulacje! Jak miło się czyta że kolejnym z Was się udało:-):-):-) super po prostu:-) aż uśmiech sam się pojawia na twarzy:-):-):-) Ja siedzę dziś w pracy do 20... Siedzę i myślę... Planuje zrobić w niedzielę test bo wtedy miną 2 tygodnie więc jakby coś się tam wydarzyło to już by chyba test pokazał? Jak myślicie? No chyba że do tego czasu @ nadejdzie... Nie powiem że nie bo mam nadzieję że się udało, ale za chwilę przychodzą takie myśli że to by musiał być cud żeby zajść po pierwszym razie... A na dodatek zaczynają mnie boleć piersi i raz na jakiś czas (póki co jeszcze rzadko) czuje TAM na dole takie skurcze jak na @... Aha test w razie czego już kupiłam. Kindertest. Czułość 25...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do oczekuje
Ja na twoim miejscu zrobiłabym jeszcze jedną betę możliwe że wszytsko jest ok bo jesteś na abrdzo bardzo wczesnym etapie ale różnie to bywa a mogę ci gwarantować na 100% że lekarz w piątek nie powie ci nic, zobaczy tylko malutką kropkę na usg i pewnie przy badaniu wyczuje. Na tym etapie nikt ci nic nie potwierdzi jestem po 2 ciążach i wiem co mówię, bo w pierwszej tak samo panikowałam byłam juz na 2 dzień u lekarza a ten zaprosił mnie za 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje... Ja też poszła bym na bete żeby mieć na piątek wynik. To jeszcze bardzo wcześnie lekarz wiele nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Oczekuje - ja też bym jeszcze raz bete zrobiła. Lekarz może jeszcze ciąży nie wykryć. Makatka - czekam z niecierpliwością na wiadomość od Ciebie. U nas jutro dzień badań. Mąż - nasienie, ja usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje:) jutro pojde na bete...co do wizyty to wiem ze nic nie bedzie...sama chcialam isc na pierwsza wizyte dopiero za 2 tyg ale nie mam wyjscia bo nastepna wizyta moglaby byc 5 pazdziernika bo od pon ma urlop...a przyjmuje tylko w piatki,,,nawet nie wiadomo czy bedzie ta wizyta bo miejsca juz nie bylo ale panie w recepcji powiedziaky zeby przyjsc i zapytac lekarza czy mnie przyjmie....powiem Wam ze sama rozmowa mi duzo da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje - ja tez jestem za powtorzeniem bety :) przynajmniej zobaczysz czy prawidlowo przyrasta Klasyka - wlasnie wrocilam do domu. Wiec tak...wyglada na to, ze wszystko idzie w dobrym kierunku, ale musze jeszcze pocwiczyc cierpliwosc, bo CLO nie skroci mi cyklu i bedzie taki jak zwykle czyli ok 34 dni. Dzis 13 dc, wiec w moim przypadku owu raczej dopiero za tydzien kolo 19-20 dc. Wielkosci pecherzykow na dzis to: lewy jajnik 16 mm (dominujacy), prawy 10 mm, endometrium 4 mm. Liczac, ze pecherzyk przyrasta codziennie 2 mm, to powinien peknac w niedziele/poniedzialekkiedy bedzie mial 24-25 mm i do tego czasu endo tez powinno przyrosnac odpowiednio. Taki jest scenariusz, zobaczymy jak z realizacja :) Z tym pekaniem pecherzyka w niedz/poniedz. to tak na styk, bo potem najprawdopodobniej maz wyjezdza az do piatku...nastepna wizyta za tydzien w srode w 20 dc, zeby sprawdzic co sie wydarzylo. Termin @ lub testowania zapowiada sie na 19.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz widze, ze troche pomieszalam z tymi dniami cylku, ale w kazdym razie lekarz powiedzial, ze te najbardziej plodne dni to niedziela i poniedzialek, a cala "sprawa" sie zakonczy w ciagu najblizszego tygodnia. Nie zostaje nic tylko "dzialac" i czekac :) mam nadzieje, ze ten pecherzyk wogole peknie samoistnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Ja dostaje zastrzyk na pęknięcie, w sumie to nawet nie sprawdzaliśmy czy pęcherzyk bez niego pęknie. Zapowiada się u Ciebie całkiem fajnie:) Powodzenia życzę:) A powiedz mi jeszcze... Twój mąż się badał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, meza od razu na poczatku zbadalismy, zeby wykluczyc, ze to z nim sa problemy. Na szczescie wszystko w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmęczona jest już zmęczona ciążą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze ktos co taki madry nie ma na tyle odwagi by sie podpisac nickiem tylko chowa sie jako gosc. Jesli komus przeszkadzaja moje posty czytac ich nie musi. Tyle w tym temacie. Makatka to super ze pecherzyki sa oby ladnie rosly i pekly :) Oczekuje dobrze ze powtorzysz bete przyrost pokaze czy sie ciaza dobrze rozwija tak jak dziewczyny mowia. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Złośliwość ludzka nie zna granic...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldenrose467
Witam! Ja nie planuje bo już maleństwo jest w brzuszku 3, 5 miesiąca. Termin porodu mam na 23.02.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×