Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość wystraszona27
Ja akurat luteiny nie biorę, ale upławy mam pomimo cytologi grupa I :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
wystraszona coś w tym musi być z tą luteiną, ja biorę ją od czasu do czasu. I zauważyłam, że rzeczywiście po niej mam jakoś więcej śluzu. Dlatego teraz biorę ją rzadko, tylko wtedy gdy pobolewa mnie brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie znowu sie posypalo...bylam dzis na usg i byl zarodek ale serduszko mu nie biło,,,zaraz jade do szpitala i bede miala wywolywanie...to 9 tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekuje ... Tak strasznie mi przykro. Trzymaj się kochana może tym razem dowiesz się przyczyny poronienia. Jestem z tobą myślami.anul a2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Jeju oczekuj******ardzo Ci współczuje! :( trzymaj sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy termin na 12 czerwca. Może u nas też dzidzia chciałaby przyjść szybciej. W sumie 27 maja są moje urodziny więc dostalabym świetny prezent:) kiedyś śmiałam sie do mojej kuzynki ze urodzi w moje urodziny a też miała termin na początek czerwca i się sprawdziło;) Ja. Również nie biorę luteiny. W sumie wczoraj pierwszy raz miałam taki śluz zawsze mam gesty. Tyle że mnie przestraszyło uczucie samoistnego jakby popuszczenia. Mam nadzieję że sie nie powtórzy. Oczekuje- tak bardzo mi przykro. Aż się serce kraje:((( mam nadzieję że zrobią ci badania genetyczne i poznasz przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje - strasznie mi przykro, choć wiadomo, że tutaj żadne słowa nie pomogą. Lekarze powinni się przyjrzeć Twojej historii i zlecić jakieś szczegółowe badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Oczekuje tak bardzo mi przykro :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekuje - przykro mi. Co do terminu - to ja też mam na czerwiec - na 5ty, ale mam nadzieję, że córcia - Marcelinka urodzi się pod koniec maja :) Dziś miałam usg połówkowe, z małą wszystko w porządku, waży 276g i mierzy od główki do pupy 16cm :) Generalnie wszystko w porządku :) Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje czy miałaś badanie a krzepliwość? Może jest za gęsta krew i nie dochodzi do pępowiny i niestety okazuje się to najgorsze. Warto zapytać lekarza o takie badanie i branie zaszczyków codziennych..Miałam znajomą która poraniła 3 ciąże w 3-4 miesiącu puki jedna z lekarek nie zaproponowała tego badania i zaszczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Oczekuj***ardzo współczuję :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuję porozmawiaj z lekarzem, moja koleżanka miała tak samo, pierwsza ciąża w 9 tyg druga w 11 poroniła. Okazało się, ze jej organizm traktuje ciążę jak intruza i musiała brać zastrzyki takie przeciwciała, teraz ma dwoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
oczekuj***ardzo mi przykro, wiem co czujesz ja też poroniłam w 9 tyg. Podobnie jak ty byłam na kontrolnym usg i okazało się że serduszko dzidzi nie bije. Masakra przeżyłam szok, jak mogło to się mi przytrafić. Trzeba było się podnieść i żyć dalej. Jeśli to już kolejne poronienie u ciebie to koniecznie zrób wszystko żeby dowiedzieć się dlaczego tak się stało. I przede wszystkim nie załamuj się, odpocznij , zrób coś dla siebie, a na pewno ci się uda. Mnie się udało, choć długo się staraliśmy, pojechaliśmy nawet do Lichenia by pomodlić się o dzidziusia. Teraz jestem w 18 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
oczekuj***ardzo mi przykro :-( trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midi88
hej dziewczyny:) Trochę was podczytuję od jakiegoś czasu :) Gratuluję dziewczynom którym się udało :) Ja też się staram już od jakiegoś czasu. Rok temu jak poszłam na rutynowe badania okazało się że muszę poddać się konizacji jak najszybciej. HPV, wirusy najbardziej onkogenne i dysplazja średniego stopnia W czerwcu miałam usunięta część szyjki macicy. Jak już się wszystko zagoiło to zaczęliśmy starania w sumie od września. 2 stycznia miałam dostać miesiączkę ale spóźniała się równo 7 dni.Już byłam pełna nadziei. Ale od 5 zaczęły się plamienia i 8 dostałam miesiączkę. Kolejny rok kolejne nadzieje. Lekarze zgodnie twierdza że nie ma przeciwwskazań że teraz jak jestem już zdrowa to trzeba się starać a na pewno w ciążę zajdę. Lecz ciąża u mnie w 90% będzie przeleżana. Trzymam za wszystkie staraczki kciuki a wy trzymajcie za mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
oczekuje- nie wiem co napisać...nie załamuj się, potrafię sobie wyobraźić co czujesz. Powinnaś mieć zbadane przeciwciała, całkiem możliwe, że Twój organizm samoistnie zwalcza ciąże, zbadaj też hormony tarczycy o ile nie miałaś takiego badania. U mnie na szczęście przeciwciał brak, a mam nieszczęsną grupę krwi... kambel- te upławy się niestety powtarzają, ale to nic niepokojącego, ja mam podobne odczucia, pierwszy raz maiłam wrażenie, że się popuściłam, na szczęście nie było to to, ale za każdym razem biegam do łazienki, nie są one zbyt komfortowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystraszona - a to jest jakaś konkretna grupa krwi, która jest bardziej sprzyjająca przeciwciałom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. czy to ma też coś wspólnego z konfliktem serologicznym czynników RH? Bo zawsze wydawało mi się, że on się uaktywnia dopiero w momencie porodu, dlatego też dla pierwszego dziecka nie jest tak groźny, a dopiero dla kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
dokładnie najprostsze sprawdzenie dotyczy grupy krwi, pomimo tego, że nie rodziłam wraz z badaniem grupy krwi miałam badane przeciwciała, gdyż mogłam je mieć. Niestety tylko w teorii przeciwciała-konflikt mogą pojawić się po po porodzie czy poronieniu, teoretycznie organizm nie powinien zdążyć zorientować się w trakcie ciąży, że ma styczność z tzw. intruzem, ale w praktyce różnie bywa. Często w takich przypadkach pojawia się czynnik immunologiczny. Na szczęście wszystko da się wyleczyć. Przy kolejnym poronieniu warto zbadać kosmówkę i poznać przyczynę poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaLW
Zapraszam serdecznie do licytacji http ://allegro.pl/ubranka-dla-dziewczynki-hm-rozm-56-62-i3859742445.html Należy skopiować link i zlikwidować spacje po http POLECAM WARTO NAPRAWDE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za slowa otuchy...;). Mojej historii ciag dalszy...zglosilam sie w piatek do szpitala wiadomo po co..zrobili mi raz jeszcze usg i okazalo sie ze dzidzius zyje bije mu serduszko i wszystko jest dobrze...chyba nic wiecej dodawac nie musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje- swietna wiadomosc!!!! Dużo odpoczywaj i dbaj o siebie. Wierzę że szczęśliwie dotrwasz do rozwiązania:) będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Oczekuje to niesamowite. Ogromnie się cieszę. Eh ale swoje przeżyłaś :/ Dbaj o siebie, będzie wszystko dobrze. Na Twoim miejscu zmieniłabym lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny postanowilam tu napisac bo zgupialam ostatnio. Otoz ostatnio trafilo mi sie chwilowe plamienie. Bylo to 6 dni po skonczonej @. Podczas dni plodnych zawsze mialam duzo plodnego sluzu a teraz jest go troche i taki przezroczysto mleczny. @ skoczyla sie 31grudnia a 1stycznia odbyl sie stosunek. Plamienie mialam 6 stycznia no i ten dziwny sluz co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekuje Jezu jak się cieszę. Co to za lekarz ten wcześniejszy. Normalnie zawału można było dostać. Dla nas to była okropna wiadomość a co dopiero dla ciebie. Oby teraz wszystko już było tylko dobrze. Na pewno będzie. Anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Oczekuj***ardzo się cieszę. Otrzymujesz 1nagrodę za najbardziej pozytywne wydarzenie roku 2014. Duuuuzo spokoju, radośc****ogody ducha i wszystkiego najfajniejszego na te następne kilka miesięcy. Super !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Oczekuje to super wiadomość, ale cieszę się bardzo, ale jestem wściekła na tego twojego lekarza, to jakiś chyba tępak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje - ale mnie zasmuciłaś swoją wiadomością. Jak to dobrze, że ta twoja historia ma jednak szczęśliwe zakończenie :) Ja dopakowałam torbę do szpitala. Pojutrze kończę 37tc, więc będzie ciąża donoszona i pozostaje "wielkie oczekiwanie" :) Ale mam przeczucie, że przenoszę do 41tc, tak jak mojego pierwszego synka, więc w tym wypadku jeszcze jakieś 3 tygodnie przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tymianku ale to zleciało. mam nadzieję że każdej z nas tak szybko zleci. dla mnie najbardziej dłużył się 9 miesiąc do tego urodziłam też tydzień po terminie. mam nadzieję że teraz zleci. w sobotę zaczyna mi się 7 tydzień. zaczynam się źle czuć. boli mnie żołądek i przez to muli. nie wiem czy to przez ciążę czy po wcześniejszym zapaleniu. ale już był spokój. do tego po południu jestem strasznie zmęczona a rano nie wyspana. w środę pierwsza wizyta anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Tymianku ja też chciałabym tak jak ty szykować się już do porodu, a tu dopiero 19 tydzień, dopiero połowa....Ja już nie mogę doczekać się dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×