Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość gość
Makatka - jestem pewna, że laparoskopia nie będzie potrzebna w Twoim przypadku i za to trzymam kciuki z całych sił, aż mi palce spuchną :) Ja dla odmiany dziś zapisałam się na lekcje do trenera personalnego, więc zaczynam intensywne ćwiczenia :) W końcu na urlopie trzeba dobrze wyglądać, tym bardziej jeśli ma to być bikini. A przyda mi się kilka kilo zrzucić :) A dodatkowo kolejne zajęcie, czyli przyjemne z pożytecznym :) Ostatnio mam takie dni, że dopiero przed snem mogę siąść spokojnie do kompa na kilka chwil, ale z tego akurat się cieszę, bo mniej myślę o tym, co może stresować :) Dobrej nocki kochane :) Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc może na początek:) Przystopowałam ze staraniami o malucha bo ... szef mnie przystopował;/ Ciężko to racjonalnie wytłumaczyć, ale generalnie podpytywał mnie czy planuję ciażę i kiedy (wiem, że to chamskie z jego strony, ale robił to niby żartem). No i ja niby żartem odpowiedziałam, że zasadniczo nie planuję, na co on się bardzo ucieszył... i tak mnie przyblokował... a właściwie sama się ze swoją gadaniną przyblokowałam... no ALE, to było kilka mies temu;) W piątek jestem umówiona na 18 do Pani doktor z polecenia, porobić podstawowe badania, wypytać co i jak, rozwiać wątpliowości a tak w ogole to...:P za kilka dni powinnam dostać okres i.... nie wiem czy dostanę:D:D:D trochę licze, że nie:PPPP a więc czekam sobie spokojnie do końca weekendu:)))) a u Was dziewczyny jak????????????????/ która już nosi malucha pod sercem?:)))))))))))))))))))))))))))) Wszystkie zdrowe? szczęśliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystraszona - szampan juz sie chodzi - ale to dla meza dla mnie lemoniadka:-) ale czekam do niedzieli z otwarciem:-) Promyczkowaowa - trzymam kciuki zeby @ nie przyszla. Jeszcze tylko 4 dni i sie wszystko wyjasni. Kambel - mam nadzieje ze sie szybko wszystko wyklaruje. Zmeczona - wiem co czujesz bo ja za to na koniec pierwszej ciazy musialam lezec i czulam sie przez to tragicznie gdyz nie moglam nic mezowi pomoc i rowniez tragicznie mi sie nudzilo. Ale dzidzia mi wszystko wynagrodzila i tobie tez wynagrodzi:-) Ana - ja nie mieszkam w Polsce wiec uzywalam testu o nazwie clearblue - nawet nie wiem czy jest w PL dostepny. Na nim jest napisane ze mozna testowac nawet 4 dni przed @. Trzymam za ciebie kciuki zebys jak najszybciej zobaczyla 2 kreseczke:-) Dagietka - widze ze pracujesz nad wakacyjna sylwetka:-) tak trzymac:-) Oj juz mi sie oczka zamykaja wiec zmykam i zycze slodkich senkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna30
Witam Chciałabym dołączyć do waszego forum. Właśnie postanowiliśmy z M rozpocząć starania o drugiego dzidziusia. Pierwsze dziecko niedługo konczy 3 latka. Staraliśmy się o nie ponad rok z ciążą pozamaciczna po drodze. W poprzednich staraniach też pisałam z dziewczynami na kafe fajna tak mieć wsparcie w trudnych chwilach. To nasz pierwszy cykl starań. Już po dniach głodnych i przytulankach ciekawe czy coś tego wyjdzie. To co mogę do was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
cześć Dziewczyny :) na nas wczoraj padł trochę blady strach. Dotarliśmy do dokumentacji medycznej męża z dzieciństwa i okazało się, że miał jedną chorobę, która niby w dużej liczbie przypadków może prowadzić do niepłodności. :( dzisiaj lekarz, na początku następnego tyg (mam nadzieję) badanie nasienia. Echhh, ile żeśmy się wczoraj nadenerwowali... no ale, póki nie ma wyników to nic nie wiadomo. Jak widzę kobiety w ciąży to aż mi łzy do oczu lecą... :( zobaczymy, co dzisiaj powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
witaj Radosna 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagietko, Alexandra - dzięki za wsparcie :) Kambel - twój przypadek jest jak z archiwum x, oby się dobrze wszystko potoczyło Dziki dzik - wiem, że to trudno, ale bądźcie dobrej nadziei. Tak jak już pisałam, badanie nasienia jest ogólnodostępne i płatne, więc z szybkim terminem nie powinno być problemu Radosna - witaj! wklejam dla ciebie o Czrnej Kawy bez mleka naszą tabelkę, abyście mogły się zorientowac co i jak u nas... NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30................1 cykl..................2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 Dagietka30 ...........30................3 cykl.................1dziecko.................28.07 niulek x ............ . .22.................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko...............03.08 roxien21................27................4 cykl..................1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2 dziecko...............06.08 anula2500..............28................1cykl........... .......2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl.................. 2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 kiku88..................30.................10cykl........ ...........1dziecko...............11.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2 dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1 dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko ................17.08 oczekuje...............21.................10 cykl................1 dziecko................24.08 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..........................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko..............04-06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dziecko.................17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o zmiane na 4 cykl i termin kolejnej @ na 23.08.13. Piszę z tel, więc ciężko mi samej to zrobić. Dziękuję Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30................1 cykl..................2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 niulek x ............ . .22.................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko...............03.08 roxien21................27................4 cykl..................1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2 dziecko...............06.08 anula2500..............28................1cykl........... .......2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl.................. 2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 kiku88..................30.................10cykl........ ...........1dziecko...............11.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2 dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1 dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko ................17.08 Dagietka30 ...........30................4 cykl..................1dziecko.................23.08 oczekuje...............21.................10 cykl................1 dziecko................24.08 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..........................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko..............04-06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dzi ecko.................17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka 36
Kambel martwię sie o Ciebie.Twoje objawy wyglądają bardzo podobnie jak w moim przypadku czyli w ciąży pozamacicznej.Koniecznie niech Ci zrobią nastepne usg!!!!!!!!!!!!.Czy ból występują tylko z jednej strony?.Beta nadal się utrzymuje jeśli test wyszedł pozytywny.Też miałam mdłości, jasne krwawienie które co się później okazało nie było @ tylko objawem ciąży pozamacicznej,brązowa wydzielina.Na szczęście trafiłam w porę do szpitala i lekarze profesjonalnie sie mną zajeli.Musisz dokładnie opisać lekarzowi co się z dzieje z Twoim organizmem.Nie pozwól się zbyć.Jest takie forum http://forum.gazeta.pl/forum/f,30293,CIAZA_POZAMACICZNA_ektopowa_.html Poczytaj sobie.Kambel mam nadzieje,że Cię za bardzo nie nastraszyłam tym postem Dobrze,,że jutro robisz betę to wszystko wyjaśni.Trzymam kciuki za pozytywne wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
Hej Dziewczyny, mogę się przyłączyć? Właśnie rozpoczęło się czekanie..:) To mój drugi cykl starań, muszę czekać do 12.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
dodam tylko, że cykle mam 30-32 dniowe, obiecuję sobie, że żadnych testów wcześniej niż w dniu @ nie zrobię:) zobaczymy jak z moją silną wolą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livia :) dołączaj śmiało :) w jakim jesteś wieku, o które dziecko się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
mam 32 lata i staram się o moje pierwsze dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jedziemy na jednym wózku :) dopisz się do tabelki, będziesz akurat pode mną, bo wpisujemy się wg terminu @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
Więc sie dopisałam :) NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30................1 cykl..................2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 niulek x ............ . .22.................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko...............03.08 roxien21................27................4 cykl..................1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2 dziecko...............06.08 anula2500..............28................1cykl........... .......2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl.................. 2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 kiku88..................30.................10cykl........ ...........1dziecko...............11.08 Livia323232......... 32..................2 cykl.................1 dziecko................12.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2 dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1 dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko ................17.08 Dagietka30 ...........30................4 cykl..................1dziecko.................23.08 oczekuje...............21.................10 cykl................1 dziecko................24.08 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..........................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko..............04-06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dzi ecko.................17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
nie dziekuję:) Napewno będę relacjonować na żywo co się dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25nusia25
Cześć :) tak czytam te wasze posty i postanowialm sie podzilic z Wami moimi obawami . A wiec zaczne od poczatku. Staramy sie z lubym o facolke juz 6 mc do tej pory nic.....płakac sie chce! Ostatnio byłam u gina na badaniu usg dopochwowym i okazało się że jest jajeczkowanie :) wiadomo po porwocie do domu było małe co nieco ;p. Niestety po 6 dniach dostała okres trwal 3 dni, raczej mocne krwawienie . Nastepnego dnia kochalismy sie i po tygodniu na bieliznie pojawily mi sie lekko brązowe plamy i tzw nitki krwii pomieszne ze sluzem. Juz zglupiałam do reszty , czy możliwe zeby doszło do zapłodnienia? Wspomne jeszcze ze cykle mam niereguralne czasami co 30 - 38 dni wiec ciezko jest okreslic dni płodne . Obserwacja sluzu nie nie dała. Tak bardzo chciałabym byc w ciązy. Pozdrawiam i życze każdej fasolinke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25nusia25
Zapomialam staramy sie o pierwsze dziecko a wydawalo by sie że to nic trudnego a tu wrecz odwrotnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja tylko niestety na chwilę, bo córka ciągnie mnie na ogród :) Na początek chciałabym przywitać nowe koleżanki na forum :) życząc owocnych starań :) Nie wiem co się dziś zdarzyło, mam dziś 26dc, planowany @ 4.08., a jakąś godzinę temu dostałam lekkiego plamienia, dosłownie tyci tyci, śluz pomieszany lekko z jasną krwią. Czy to może być coś groźnego, czy być może plamienie implantacyjne? Mam nadzieje że to drugie. A brzuch mnie kilka razy dziennie od paru dni lekko pobolewa, czasem ćmi mnie pół dnia, ale nic strasznego . Pozdrawiam i odezwę się niebawem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny my już w domu a na weekend idę już do pracy. W środę planowana @ wydaje mi się że już czuje lekko w podbrzuszu. Raczej w tym miesiącu się nie uda. Co prawda było w dzień owulacji albo 1 przed., już nie pamiętam ale raczej się nie nastawiam. Mam nadzieję że szybko mi minie czas oczekiwania . Wszystkim dziewczynom gratuluje za resztę trzymam kciuki. Zmęczona trzymaj się kochana będzie dobrze kambel mam nadzieję że nie długo wszystko się wyjaśni. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antenka- przy ostatniej wizycie powiedziano że właśnie to może być cp Wczoraj wieczorem zrobiłam test i był negatywny a dziś z porannego moczu był. 2 Ale o wiele bledsza ni. Poprzednia kreska. i wydaje mi się też ze gdyby była to cp to chyba by ją wykryli bo cykl w którym zaszlam zaczął się 17 maja . Jutro wszystko się wyjaśni.jestem dobrej myśli ze to już koniec. Jedno co mogę powiedzieć to nie życzę nikomu doznań z 'taką' ciąża. Witam nowe forumowiczki:) jest nas coraz więcej Natalia-wydaje mi się ze to moŻe być plamienie implatancyjne Dzikdzik- nie ma co się załamywać, trzeba myśleć pozytywnie,oby wyszło wszystko dobrze Alexandra-ja te. Używałam clearblue tzn kupiłam raz dobry bajer Ale trochę drogi ( mnie kosztował 2 testy ok 13 funtów) a w sumie każdy test jak ma pokazać ciąże to ja pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anielica, gratuluję!! Cudna beta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Cześć Dziewczyny Pisze żeby podzielić się moim zmartwieniem jakim jest od wczoraj silny ból jak na @. zaczęłam się tym przejmować gdyż czuje dosłownie że ,,w każdej chwili wybuchnę". @ mam mieć niby 5-6.08. cały miesiąc miałam bóle jajników i pleców jednak od wczoraj bóle są niemiłosierne.czuje że dostaje @- bolą mnie plecy, brzuch, podbrzusze,sutki trochę przestały mrowieć, swędzieć nie wiem jak to nazwać- ale piersi zrobiły się pełne . nawet w okolicach żołądka i krocza i pupy mnie pobolewa:( wszystko na zmiane. Wiem ze dopóki nie zrobie testu to nikt mi nic nie powie w 100% jednak proszę o rady od Was. Test chcem zrobić 5,08 w poniedziałek z rana jak nie dostane @-chociaż sytuacje jest bardzo napięta. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Jeszcze zapomniałam dodać że wczoraj myślałam ze już dostałam @- jednak dostałam trochę przezroczystej wydzieliny na bieliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
aktualizacja- w tym miesiącu działamy aktywniej :) NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30................1 cykl..................2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 niulek x ............ . .22.................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1dziecko................02.08 roxien21................27................4 cykl..................1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2 dziecko...............06.08 anula2500..............28................1cykl........... .......2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl.................. 2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 kiku88..................30.................10cykl........ ...........1dziecko...............11.08 Livia323232......... 32..................2 cykl.................1 dziecko................12.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2 dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1 dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko ................17.08 Dagietka30 ...........30................4 cykl..................1dziecko.................23.08 oczekuje...............21.................10 cykl................1 dziecko................24.08 wystraszona27......27.................3 cykl...................1dziecko................01.09 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..........................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko..............04-06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dziecko.................17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
Ana87- mogę napisać tylko tyle, że jeśli wszystko Ciebie boli, to bardzo dobrze to wróży, obajwy ciązy mogą być barzdo podobne do okresowych, ale bywają też bardziej intesywne, także powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×