Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość gość
Ana87 myślę podobnie jak wystraszona27, jeżeli odczuwasz intensywniej niż zwykle to szanse są duże , że @ nie przyjdzie:) który to dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
ten wpis wyżej to mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
to mój 28 dzień cyklu. a cykle mam w miarę tak 30 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
hmmm na Twoim miejscu pewnie chciałabym zrobić test ale to chyba nie jest dobry pomysł, bo może wynik nie będzie prawdziwy, tzn że może wyjść negat a faktycznie będziesz w ciąży. Jeśli to możliwe postaraj się jakoś przyśpieszyć czas:) Może jakaś fajna książka, maraton ulubionego serialu czy wejść w wir pracy.Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Bardzo chętnie:) mój czterolatek jest pełen energii:) ale ja nie bardzo :) Te wszystkie bóle są tak wsazujące na @ że boję się że dostanę jednak krwawienia:( pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
ja tam wierzę, że kobiety podświaodmie czują, kiedy zaszły w ciążę, mamy super intuicję :) Ja nie miałam w tym miesiącu żandych złudzeń i się nie myliłam, będąc w ciąży na pewno czuje się inaczej niż normlanie,w końcu ten stan nazywany jest odmiennym - btynajmniej tak mi się wydaje :) Zauważyłam, że dużo osób długo przed terminem @ czuje, że jest w ciąży i właśnie wtedy czeka z testem na termin@, a wcześniej robiły je przed terminem bez żadnych przeczuć i oczywiście w ciąży nie były, więc coś w tym jest. W weekend będzie ładna podgoda, trzeba z tego skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
zresztą czuję podświadomie, że u mnie coś może się zadziać w październiku- tak podpowiada mi intuicja :) , także póki co nawet się nie nastawiam na ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ana chyba najlepiej poczekać, ewentualnie zatestować niż się nakręcać. Skoro przytulanki zakończyliście dość wcześnie przy tych cyklach to raczej nie ma opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
właśnie że nie nastawiam się. wole się mile zaskoczyć niż rozczarować:) jednak chyba z tym przeczuciem Koleżanka ma rację :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexanndra2p
Czesc dziewczyny:-) Kambel co do testów to sie z toba zgadzam. Tak naprawdę to placi sie za marke. Ana87 bole to w sumie dobre objawy. Mnie boli podbrzusze I w pachwinach. Pierwszy test wyszedl pozytywny. Data @ mam na niedziele wiec jeszcze raz bede testowac ale jestem nastawiona pozytywnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
ana- w którym dniu przystopowliście z staraniami? my działaliśmy do 14 dnia i w końcówce ostatnie 7 dni, owoulacje miałam wg. mnie 18-19 w poprzednim cyklu 48h przed owulacją i też nic, u mnie musi być idelany strzał w dzień owulacji, tylko skąd te siły wziąść,a kurat w określony dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Czesc:-) ale u was sie dzieje:-) witam nowe kolezanki i zycze szybko zobaczeniadwoch kresek i wszystkim innym dziewczyna:-) Ana bądź dobrej mysli i obys dala rade wytrzymac z testowaniem:-) ja zapisalam sie n wizyte dopiero n 16sierpna bo wiekszosc lekarzy jest na urlopie brzuch nadal mnie czesto boli co mnie martwi czytalam ze to niby normalne dzis caly czas odpoczywam ale brzuch nadal bolichcielismy jechac n pogotowie ale czy jesli nie bylam u lekrza i nie mam zadnego potwierdzeni tylko bete to cos mi pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Anielicaaa gratuluje beta ladna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ból brzucha w pierwszych tygodniach ciąży jeżelni nie towarzyszy mu krwawienie jest jak najbardziej normalny, myślę że na pogotowiu nic by nie pomogli i powiedzieli to co napisałam tym bardziej, to wczesna ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. Niulek może na pogotowi zrobią ci usg, i dadzą leki na podtrzymanie jak powiesz że masz silne bóle brzucha. może dostaniesz luteine/d*phaston i no-spe. Mnie tez boli codziennie brzuch tak typowo na okres tylko mocniej, dlatego biorę nospe bo działa rozkurczowo. gratuluje wszystkim dziewczynom które ujrzały dwie kreseczki, witam nowe koleżanki, a pozostałym życzę szybko 2 kreseczek. zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Alexandra2p- mnie też czasami w pachwinach tak zaciąga, ale to tylko czasami:) czekam cierpliwie do poniedziałku z testem , mam nadzieje że nie dostanę @ . a Tobie życzę zdrówka dla Ciebie i Małej Fasolki:) Wystraszona27- my praktycznie skończyliśmy 11 dnia starania :) , a nie wiem kiedy miałam owulację bo w tym miesiącu złapało mnie jakieś dziwne przeziębienie i chyba się wszystko poprzestawiało. wiem tylko że 12 dnia miałam wysoką temperaturę wieczorem - 37,7. a 13 dnia po południu dostałam lekko krwawienia, ale to tylko troszkę. teraz bóle na @ ustały , tylko pojawiła się biała wydzielina, Niulex- bardzo ciężko mi wytrzymać z testowaniem :) ale z jednej strony się boje że nie zobaczę drugiej kreski:( pozdrawiam Was Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
ja dzwonilam do lekrza mam wziasc nospe a jak nie przejdzie to na pogotowie ale mowila ze to jest za wczesnie zeby cos zobaczyc Ana mi tez bylo ciezko wytrzymac z testowaniem wiec wiem jak to jest;-)trzymam kciuki za dwie kreski;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
ana- gdybyś nie wspomniała o tym lekkim krwawieniu, napisłabym, że na 99% nie jesteś w ciąży, fatycznie szybko skończyliście szybciej niż my :) Mała szansa u Ciebie jest, ale dzień po współżyciu to trochę wcześnie na delikatne krwawienie, chociaż kto wie kiedy doszło do ewentualnego zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
juz kilka razy ktos tu pisal ze po jakims dniu przestal sie starac i nie rozumiem troche tego to potem sie zabezpieczacie?mam nadzieje ze nikogo nie uraze tym pytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
niulekx- tzn. że po miesiączce było często przytulanie , praktycznie codziennie:) my skończyliśmy tak wcześnie żeby była większa szansa na poczęcie dziewczynki :) chociaż nie wiem ile w tym prawdy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
u mnie katywność też jest zawsze większa po @ i przed nią :) nie wiem dlaczego tak jest, wtedy potarfimyy 4 razy w tygodniu, a tak to może raz myślę, że to kwetsia przyzwyczajeń przez lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
aha juz rozumiem;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynu leze w szpitalu. Dziecko ok. Jest krwiak leciala mi krew i skrzepy. Zmevzona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Zmęczona- trzymam kciuki za Ciebie i Dzidziusia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Zmeczona trzymaj sie kochana!!trzymam kciuki zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmęczona trzymaj się będzie ok anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×