Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość gość
Tu Klasyka. Nie mogę się zalogować:/ Chciałam się przywitać z nowymi dziewczynami i pogratulować tym, które ujrzały dwie kreski:) zmęczona - trzymaj się, ważne, że z dzieckiem wszystko jest w porządku. Bądź dobrej myśli. Nie pisałam od poniedziałku i mam trochę zaległości We wtorek byłam u lekarza i wyszłam załamana. Był to 12dc, pęcherzyk zaledwie 16mm, a endometrium 3,9mm (!!!) Ryczeć mi się chciało. W poprzednim cyklu o tej porze endo miało 9mm a pęcherzyki ponad 20... No ale, dzisiaj byłam znowu u gina. Sprawa wygląda trochę lepiej. Dziś jest 15dc, pęcherzyk 22mm, a endometrium podskoczyło do 8,4. Rewelacji nie ma, ale jest w miarę ok. Naprawdę mi ulżyło... Przynajmniej wiem, że jakaś szansa na ciążę jest. Wcinam teraz orzechy bo wyczytałam, że dobrze działają na endometrium, od wtorku biorę większe dawki magnezu, który też podobno jest skuteczny. Od jutra zaczynamy starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka 36
Zmęczona trzymaj się dzielnie.Moja koleżanka i szwagierka tez miały krwiaka.Dwa dni pobytu w szpitalu i wyszły do domu.Ciaże rozwijały się jak najbardziej prawidłowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka 36
Kambel czekamy na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje tabelke - niestety nadal górną czesc zmeczona badz dzielna! wystraszona27 aktualizacja- w tym miesiącu działamy aktywniej usmiech.gif NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30................1 cykl..................2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 niulek x ............ . .22.................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1dziecko................02.08 roxien21................27................4 cykl..................1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2 dziecko...............06.08 anula2500..............28................1cykl........... .......2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl.................. 2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 kiku88..................30.................10cykl........ ...........1dziecko...............11.08 Livia323232......... 32..................2 cykl.................1 dziecko................12.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2 dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1 dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko ................17.08 Dagietka30 ...........30................4 cykl..................1dziecko.................23.08 oczekuje...............21.................10 cykl................1 dziecko................24.08 jaskółka87............26..................8 cykl..................1dziecko................31.08 wystraszona27......27.................3 cykl...................1dziecko................01.09 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..........................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko..............04-06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dzi ecko.................17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny za wsparcie. Boli mnie reka od wenflonu. Maz niedawno pojechal do domu to sie poplakalam. Leze sama w sali. Dostalam d*phaston magnez z wit b6 i cos rozkurczowego. Leci mi dosc mocno takie brudy ciemna krew. Zmeczon26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.dziś byłam na pobraniu jutro rano dzwonię po wynik. Trochę się boję bo coś się licho zaczynam czuć. Test ciążowy -znów kreska mocniejsza a do tego odczuwam bóle w okolicy lopatek i w górnej części lewego posladka i dodatkowo cała lewa noga boli. Boję się ze to faktycznie cp.jutro od razu się zapytam co jest grane. Zmęczona - trzymaj się wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona trzymaj się, musi być dobrze :) Swoją drogą ja w pierwszej ciąży w 8tc dostałam tak silnego krwawienia że lekarzowi cały gabinet zalalałam :( kazał mi natychmiast jechać do szpitala położniczego do poznania, a tam powiedzieli, że tak się czasami dzieje :( że krwiak był. Normalnie mnie olali, zapisali leki i tyle, a ja ryczałam, bo już myślałam że poroniłam, ale dziękuje Bogu, że wszystko się dobrze skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny plus tego ze dzis uslyszalam serduszko jak ladnie bilo. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Przeszły mi bóle okresowe jednak zaczęły się jakieś dziwne kilkusekundowe silne bóle w pachwinie raz po jednej stronie raz po drugiej. nigdy nie miałam czegoś takiego czym może być to spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona... Będzie dobrze. Moja koleżanka reż miała krwiaka u krwawila ale jej się wchłonął i było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Dziewczyny przepraszam że zadaje tak dużo pytań. przed pierwszą ciążą nie myślałam o tym wszystkim- pewnie i to dobrze że nie myślałam i nie przejmowałam się tak , a teraz starając się o drugie dziecko jest całkiem inaczej............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona tak sobie teraz przypomniałam, ze szwagierka też miała takiego krwiaka i na początku dość mocno krwawiła, bolał ją brzuch, ale później było ok i synek ma już 1,5 roku:-) Ja wczoraj kupiłam sobie 3 testy i dziś oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam- piękna jedna kreska wyszła, do okresu co prawda 4 dni ale jakoś się nie łudzę, ze będzie inaczej. Podbrzusze pobolewa co jakiś czas jak na @ Było by zbyt pięknie jakby udało się za pierwszym razem. Ana nie wiem co ci napisać, nie nakręcaj się objawami, bo organizm płata figle. Ja przy pierwszej ciąży 2 razy się strasznie nakręcałam i miałam różne objawy a @ przychodziła. Za trzecim razem nic nie obserwowałam, nie myślałam byłam pewna że nic nie będzie a tu piękne dwie kreseczki wyszły, bo okres nie przyszedł. Wiem, ze to trudne bo sama siedzę jak na szpilkach. Życzę oczywiście żeby @ nie przyszłą, jak i całej reszcie dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka 36
Kambel trzymam kciuki aby dzisiaj lekarze dobrze Cię zdiagnozowali.To połowa sukcesu.Trzymaj się. Zmęczona jesteś pod dobrą opieką,to najważniejsze.Co mówią lekarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona-skoro serduszko bije to jest juz Dobry znak. Właśnie dzwoniłam po wynik beta spadła do 124 . Podejrzewam że bóle są związane z powrotem do pracy i wzmozeniem wysiłku. Krew mam sprawdzić jeszcze raz za tydz w piątek. Trochę mi ulzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
zmęczona jesteś pod dobrą opieką, myśl pozytywnie bo to przyciąga dobre zdarzenia. anula2500 ilu dniowe masz cykle? bo może faktycznie za wcześnie zrobiłaś test, jakiej był czułości? Ana87 wiem, że ciężko się opanować i nie szukać objawów wczesnej ciązy,kiedy tak bardzo chcesz w niej być, miałam miesiąc temu to samo i doskonale Cię rozumiem:)nie da sie inaczej, szczególnie na początku starań..:) U mnie do @ został tydzień i od wczoraj bolą mnie piersi,są twarde i jakby większe. Wieczorem jak sie położyłam to "przeszkadzały". Mam humorki aż mój mąż stwierdził, że jestem napewno w ciąży:)Myślę, że to za szybko na jakieś objawy ale ciepło się jakoś robi na sercu jak pomyślę, że może sie udało:)Zobaczymy, test zrobię w przyszłą sobotę.Nie wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Zmęczona - trzymamy kciuki za Ciebie i maleństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia cykle mam 28-29, a test o czułości 10 zrobiłam. Nie pozostaje nic innego jak czekać cierpliwie do środy i się nie nakręcać, ale to trudne (same wiecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny za wsparcie. Mam juz dosc tego szpitala. Bym wolala w domu lezec. Spac w nocy nie moglam. Lezec bede na obserwacji nie wiem ile nawet.bo mowili ze moze byc pare dni lub tygodni. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ostatnio kupiłam test ciążowy w tesco- nie pisze na nim tesco , praktycznie nie ma jakiejś firmy która go wydała. test jest płytkowy, kosztował 5,50. ma niby czułość 20. Jak myślicie czy taki bezfirmowy test pokaże dobrze czy jestem w ciąży czy nie? jest on biało- żółty i narysowany jest taki bobas. proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze cena świadczy o jakości, testy pepino kosztują 3,5 a są bardzo dobrze. jak będziesz w ciązy to pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
aktualizuję tabelkę i przenoszę się na dół tabelki byłam na wizycie 26.07 i wszystko ok dzidziusia widziałam serduszko biło wg. OM 9 tydzień wtedy był a wg USG 7 przez moje długie cykle jest taka różnica termin 26 luty ale jeszcze na następnej wizycie jeszcze dokładnie ustali nie odzywałam się bo zaraz po wizycie wyjeżdżałam na urlop i byłam odcięta od kompa zmęczona trzymaj się będzie dobrze wszystkim zaciążonym gratuluję a za reszte dziewczyn trzymam kciuki męczą mnie mega mdłości i zawroty głowy NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 niulek x ............ . .22.................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1dziecko................02.08 roxien21................27................4 cykl..................1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2 dziecko...............06.08 anula2500..............28................1cykl........... .......2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl.................. 2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 kiku88..................30.................10cykl........ ...........1dziecko...............11.08 Livia323232......... 32..................2 cykl.................1 dziecko................12.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2 dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1 dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko ................17.08 Dagietka30 ...........30................4 cykl..................1dziecko.................23.08 oczekuje...............21.................10 cykl................1 dziecko................24.08 jaskółka87............26..................8 cykl..................1dziecko................31.08 wystraszona27......27.................3 cykl...................1dziecko................01.09 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..........................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko..............04-06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dzi ecko.................17.01.2014 czarna8306..........30........1cykl.....2dziecko......26.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś mile spędziłam sobotę :) Zmęczona mam nadzieje że już lepiej u Ciebie - trzymam kciuki. Jutro mam termin @, mam nadzieje że nie przyjdzie i rano zrobię chyba test. Wiecie co dziś mnie spotkało...mianowicie teściowa mojej siostry, tak na mnie patrzy i nagle mówi do mojego męża czy ja czasem w ciąży nie jestem, bo jakoś jej podejrzanie wyglądam :P i się zaokrągliłam :) Mam nadzieje że się nie myli :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś choć niedziela to z nerwów nie mogłam spać przed testem. Dziś powinnam dostać @, choć mam wiele objawów ciążowych. Więc zrobiłam test!.......................i są dwie kreseczki :D, jedna trochę bledsza od drugiej ale ewidentnie są dwie :) Teraz muszę pomyśleć kiedy najlepiej iśc do lekarza, żeby potwierdzić mój stan. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natali gratulacje. Mi czas sie dluzy okropnie. Leze sama. W sumie od przyjecia na oddzial mialam jedno badanie i usg. A tak tylko wkladke ogladaja. Nic nie mowia kiedy wyjde czy sie poprawia czy nie. Dziennie 10 tab dostaje zoladek mi siada.jedzenie okropne. W dodatku pytaja o stolec a ja sie zablokowaalam i mi sie nie chce. Lazienka na korytarzu bo leze w pooperacyjnej sali bo pozostale maja lazienke na salach. Aj chcialabym juz do domu. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Zmęczona :) Na pewno dasz rade wytrzymać. Dla dziecka dasz ! Ja w ciąży z córką leżałam praktycznie całą ciążę w tym 3 razy w szpitalu i poradziłam sobie, bo miałam ważny cel :) Trzymaj się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
hej;-) ale u was się dzieję ja ostatnio was podczytuję ale nie mam sił żeby coś napisać Klasyka trzymam kciuki żeby jak najszybciej się udało;-) Jaskółka przykro mi że @ przyszedł następny miesiąc Twój;-) Zmęczona wytrzymaj jeszcze wiem że Ci ciężko bo też nie znoszę szpitali a może mąż Ci przyniesie coś do jedzenia jakiś domowy obiadek??super że usłyszałaś serduszko to na pewno Ci wynagrodziło te przykrości;-) Anula może za szybko zrobiłaś test? Czarna gratuluję;-) Natalia również gratuluję dwóch kreseczek;-) Dziewczyny mam pytanie mam wizyte na 16 sierpnia i tak jak obliczyłam na internecie to będzie 6 tydzień i 5 dzień i się tak zastanawiam czy będzie juz widać serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że za wcześnie, ale same wiecie jak to jest, jestem zła na siebie;/;/;/ Postanowiłam test zostawić w pracy w szafce to nawet w poniedziałek nie zrobię, może jakoś dociągnę do środy, bo wtedy spodziewam się @. ale ciągnie mnie co jakiś czas jak na @No cóż zawsze mogę być majówką a nie kwietniówką:-) U nas z rana dziś ulewa i burza, mam nadzieję, ze nie będzie takiego skwaru jak wczoraj. O 21 jak wyszłam z pracy to było jeszcze 29st. mój synek już od 3 tygodni z rana jak wstaje ma strasznie zapchany nos. Robię mu inhalacje i jest ok, odtyka się. nie wiem może to jakaś alergia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×