Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość Klasyka86
Judka, myślę, że szanse są duże:) Powodzenia! Piersi przestały mnie boleć, za to zaczął brzuch :( Czekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
owulacja wiem z ebyla bo mialam jej ksiazkowe objawy od pororszenia skory, do typowego sluzu bolu brzucha i jeszcze latalam siku co chwila z mezem przytulanki byly co kilka dni moze las dal i zesmy trafili ale bym miala niespodzianke urodzinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Beatka trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duduś do beatka26 trzymam kciuki :) cykle masz ładne jak już pisałam wcześniej też miałam cykle co 28 dni i test wykonałam na 4-5 dni przed. nie chce Cię namawiać na testowanie żeby nie było potem rozczarowania. trzymaj się tego co napisałaś :))) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duduś Klasyka kiedy masz termin @??? wiesz co ciąża i objawy nie równe ciąży, że tak powiem. szwagierka 1 ciąża- biust nigdy jej nie bolał przed @ jak zaszła bolały 2 ciąża- nie bolą piersi tylko mdłości a, że bóle jak na @ to nie znaczy, że okres się pojawi :)))) albo są sygnałem @, albo ciąży :)) testowałaś w ogóle? no mnie też boli jak na @ a mam jeszcze 5 dni plus piersi, ale z tego cyklu nie ma ciąży na 100% bo nie było współżycia. być może w poprzednim coś się wykluło, ale raczej to 3 początek 4 tyg maksymalnie o ile jest cokolwiek. miałam dziwne plamienia 30.08. no ale ja się uwielbiam wkręcać i potem rozczarowanie. czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Do okresu jeszcze kilka dni wiec czekam cierpliwie zobaczymy zrobie test w dniu urodzin dam napewno znac jak bylam na usg pani doktor powiedziala z epecherzyki rosna jest ich sporo ze clo dziala na mnie i tyle a za drugim razem nic nie powiedziala powiedziala ze gdyby sie nie udalo to od 5 do 10 po 1 tablece Clo i nic wiecej nie powiedziala zyczyla powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia1992
dziewczyny 2 kreski;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudus - nie obraz sie, ale w zwiazku z twoimi pytaniami do Klasyki chcialam ciebie zapytac- czy ty czytasz to co tu piszemy? Bo po ostatnich wydarzeniach u Klasyki twoj post jest troche nie na miejscu... Judka, Isia - gratulacje :) Beatka - witaj! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makatka tak czytam. pomyliłam z innym przypadkiem klasykę. wiem co się przytrafiło i współczuję. pisałam już wcześniej do klasyki, także mam nadzieje, że nie będzie na mnie zła za post z durnym pytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Dziewczyny, myślicie, że konieczna jest u mnie wizyta u lekarza? Jeśli pojawi się krwawienie, wszystko samo się oczyści? Radzicie iść na kontrole w przyszłym tygodniu czy poczekać na krwawienie a później sprawdzić jak owulacja? Nie chcę kasy niepotrzebnie wydawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudus - OK :) faktycznie jest nas tu duzo :) Klasyka - ja bym chyba poczekala na @ i potem poszla do lekarza. Chyba, ze @ dlugo by nie przychodzila, wtedy poszlabym sprawdzic co i jak. Ale skoro masz objawy, to powinna przyjsc w miare szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Klasyka moja kochana, popieram to, co makatka napisała. Poczekaj na @. Chciałabym Cię uściskać! I zdjąć z Ciebie trochę smutku. Isia - gratulacje! Beatka- witaj! Duduś- widać 2 kreski bez zmiany kąta nachylenia i tego typu rzeczy:) Termin @ mam na poniedziałek, wtorek lub środę- nieregularne cykle. Moje objawy to ból podbrzusza, ale trochę inny niż na @- bardziej to ból szyjki, naprzemiennie jajników i ciągnięcie w pachwinach, ból piersi, potwornie wyczulony węch, nic mi nie smakuje z ulubionych potraw, mdłości i ból żołądka. No i ciągłe zmęczenie. Nie przyjmuję jeszcze gratulacji, bo zobaczymy jak wyjdzie powtórkowy test. Kiedy najlepiej go powtórzyć? Jak sądzicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja dzis 26 dc i czekam test kupie we wtorek dzien przed spodziewana miesiaczka i zrobie w srode rano , jak narazie dzis jakies czarne mysli mnie ogarniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Ja też 26 dc. Cykle mam coś tak jak Ty. Tyle, że u mnie +/- 2 dni. Powtórzyłam dziś test i wyszła już wyraźniejsza druga kreseczka, ale wciąż znacznie jaśniejsza od kontrolnej. Widać ją jednak z daleka i nie jest to żaden cień tylko ma jasnoróżowy kolor. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopakabana
Judka- kreska na teście nie musi być identyczna jak kontrolna. Ważne, że jest i nie jest to żaden cień cienia. :) Teraz poczekaj sobie cierpliwie na wizytę u lekarza w około 7-8tyg. licząc od dnia ostatniej @. Trzymam kciuki, żeby było wszystko w porządku. :) Beatka- powodzenia! Daj znać jaki wynik testu. :) Isia- gratulacje! :) Dopisz się do tabelki, bo ostatnio tam cisza panuje :) Klasyka- ja bym poszła do lekarza, jeśli @ nie pojawi się w ciągu kilku dni. Jesteś dużo po terminie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Dziewczyny trzymam za Was kciuki! Jutro mija mi tydzień od daty spodziewanej @. D*phaston odstawiłam w piątek (ale rano jeszcze wzięłam jedną tabletkę). Póki co @ nie ma. Brzuch trochę pobolewa. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Dzam znac dziewczynki dam bede tu czesto zagladala jakos tak razniej razem czekac dzis tak jak pisalam 26dc cos mnie pokuwaja jajniki ale @ nie widac, pomalutku bo pomalutku poprawia mi sie stan skory wtrakcie owoulacji jak mialam starsznie mi sie pogorszyla eh, ogolnie mam dzis kiepski nastroj , ale troche poplakalam i lepiej . Ja wiem ze jak sie nie uda w tym cyklu od nastepnego clo 1 tabletka przez 5 dni znow od 9 do 10 a 12 na usg.. to moj pierwszy cykl staran , ale postanowilam sobie w serduchu ze sie uda ze jeszcze wtym roku pojawia sie dwie kreseczki bardzo tego pragne....kupilam juz sobie termometr do mierzenia temperatury , mam tez ksiazke w oczekiwaniu na ciaze mam tam tabele gotowe do wykresow wiec bede dzialala. A tak wogole to pracuje w przedszkolu codziennie spotykam mamusie z dziecmi, dzieci mamy w ciazy i te ktore wlasnie zaszly moja psychika cierpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka temperatura w pochwie przed okresem powinna byc niska czy wysoka? mierzylam dzis i 37,20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Powinna spaść do tej, którą miałaś przed owulacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Tak sie zastanawiam dziewczynki czy taki mleczny sluz raczej cos jak konsystencja kremu lekko przezroczysty zwiastuje okres bo powiem szczerze ze juz sie zaczynam stresowac tym nowym tygodniem a brzuch na okres w ogole nie boli zaczynam sie stresowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Z tego, co ja wiem to tak właśnie wygląda śluz ciążowy. Ja niestety takiego nie mam, co mnie martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja taki mam od dwoch dni jak zauwazylam albo od kilku bo w pracy nie mam czasu zeby spokojnie pojsc do wc i sprawdzic ale dziwny jest ten sluzprzedtem jak mialam dostac okres to tak nie mialam powiem wam ze tak dumam nad soba bo jak bylam na usg w 13 dc to lekarka zrobila usg nic nie powiedziala tylko powodzenia i ze jakby nic nie wyszlo to wtedy kazala brac 1 tabletke od 5 dnia cyklu a ja ciagle wierze ze sie udalo i nie ebde musiala sie faszerowac lekiem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopakabana
Judka i Beata- dziewczyny, taki śluz może występować w ciąży, ale nie musi. Moja siostra nie miała go w ciąży, ja z kolej mam, ale przed @ też mi się czasem pojawiał. Nie ma reguły, więc nie stresujcie się, tylko bądźcie dobrej myśli. Judka, Ty już po pozytywnym teście przecież jesteś. Grunt, żebyś @ nie dostała, bo jak wiemy niestety czasem tak się zdarza. Beatka, jak byłaś na usg w 13dc, pewnie przed owulacja, to nie dziwne, że lekarz nic nie zobaczył. :) Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Staram sie trzymac ta glowe do gory wlasnie ale ja mysle ze owulka byla bo zaraz jakos po kilku dniach od usg bol podbrzusza , jajniki daly o sobie znac, pogorszenie cery, ciagle siusianie, nastroj fatalny - maz ucierpial:) i wtedy pamietam ze dzialalismy w ogole w tym cyklu dzialalismy wiec licze na cud a noz sie udalo:P ale poczekam cierpliwie i tak jak postanowilam zrobie tez w dniu spodziewanej miesiaczki mniej wiecej sroda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Dzięki Kopakabana, że mnie tak podnosisz na duchu. Tylko że za mną ciągle chodzi przeczucie, że lada chwila dostanę @. I to wcale nie chodzi o objawy fizyczne, tylko w głowie mi siedzi ta myśl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Cześć dziewczyny, fajnie że istnieje takie forum, poczytałam trochę wasze wypowiedzi, widzę że przyświeca nam jeden cel. My z mężem również staramy się o dzidziusia w sumie już 3 lata ale tak na całego dopiero 3 cykl. W tym miesiącu to już na maksa, mam nadzieje że się uda, bo już mam trochę dość. A wy jak się trzmacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja zaczelam starania od wrzesnia od tego cyklu jestesmy zmezem swiezo po slubie bo 29 wrzesnia minie nam 3 miesiace, ale dziecka pragnelam juz wczesniej psychicznie jestem gotowa zeby tylko los dal i fizycznie , bo jak widac kazda z nas pragnie dzidziusia . Swoja droga kiedys kobiety nie mialy takich problemow z zajscie w ciaze pocieszam sie ze moja mam urodzila nas dwie a jej mam az 3 wiec moze i los do mnie sie usmiechnie i da dzieciatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Beatka trzymam za ciebie kciuki, żeby się tobie udało. Z nami niestety nie tak łatwo, ciągle coś, a to mam torbiele, a to pęcherzyk nie pęka, a to mąż słabe nasienie, a czas leci a jak nie było tak nie ma. Lekarze mówią, że niby nie ma przeciwskazań. Te dwa ostatnie cykle to już tak się przykładamy ( codziennie lub co drugi dzień przytulanko) jak się okaże że do końca roku się nie uda to będzie znaczyło, że z nami jednak jest coś nie tak. Doszliśmy do wniosku, że zgłosimy się do jakieś kliniki leczenia niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała29
Cześć dziewczyny jak ja wam zazdroszczę tej tych dwóch kresek.. Ja jestem 4 miesiące po łyżeczkowaniu mojemu maleństwu przestało bić serduszko szok , płacz i żal dlaczego JA.... Staramy się z mężem o kolejną ciąże ale bez rezultatu , ale nie poddam się musi być dobrze....Pozdrawiam wszystkie staraczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Do małej 26 na pewno się uda prędzej czy później uda się. Ja poroniłam 3 lata temu, w 9 tyg. i tka jak u ciebie poszłam po prostu na rutynową kontrolę do lekarza a tu się okazało że serduszko nie bije. Konsultowałam się później z wieloma lekarzami i wszyscy mówili, że to wada płodu była. Później staraliśmy się 3 lata i nadal staramy i w końcu, któryś z lekarzy zaproponował nam badanie nasienia męża, wyniki złe, słaba morfologia. Mąż bierze już drugi miesiąc witaminki takie specjalne dla facetów. okazało się że tamto poronienie mogło być właśnie skutkiem złego nasienia. Szkoda że dopiero teraz się o tym dowiedzieliśmy, straciliśmy bardzo dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×