Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Cześć dziewczyny i dostałam @. Wiecie co dziś się popłakałam, tak po prostu z niemocy. Wiem, ze trzeba odpuścić. Najbardziej żałosne jest to, ze tak się martwiłam jak ja będę w grudniu robić po 13h w pracy (bo mam zamiar nie mówić od razu, ze jestem w ciąży. Więc proszę bardzo- problem z głowy. Zastanawiałam się jak będę latać z brzuchem w przyszłym roku w poszukiwaniu kafelek i paneli do domu- proszę bardzo problem z głowy. Świrowałam na dziewczynkę- więc proszę bardzo nie jestem w ciąży w ogóle. Tak na prawdę chce mieć po prostu drugie dziecko i nie ważne jakiej płci, ale w trakcie cyklu staram się jednak celować żeby udało się mieć parkę. KONIEC ŚWIROWANIA. Jedynie mam zamiar kupić witaminki mężowi, bo biedny z pracy lata na budowę i siedzi tam do późna, bo chcemy jeszcze posadzki w tym roku wylać. Śmieje się ze zawsze zarzekałam się że nie będę miała dziecka z końca roku- proszę bardzo będę miała dwójkę dzieci z końca i też dobrze :-) Pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania moja imienniczko jesli na prawde masz tak na imie...przykro ze ta wrednota przylazla nie powinno tak byc ze my ktore tak bardzo pragniemy skarba musimy sie tyle razy rozczarowywac...ale dumna jestem z Ciebie ze postanowilas wyluzowac..w koncu cos w tym jest no i tym kobieta sie udaje same nie wiedza kiedy...moze uda sie na nowe mieszkania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula - naprawdę mi przykro. Niestety los okazuje się czasem brutalnie przewrotny. Ja kiedyś niemal panicznie bałam się zajść w ciążę w nieodpowiednim czasie, np. na studiach, czy przed ślubem itp. a teraz wyszło jak wyszło. Jak zaczynałam starania w sierpniu 2012 i naiwnie myślałam jeszcze, że to będzie tak "hop-siup" za pierwszym razem,. to celowałam w poród majowy - na rocznicę ślubu i tak w ogóle na piękny wiosenny miesiąc, żeby sobie w lecie z wózeczkiem spacerować :D Wiem - głupota ;) A tymczasem minął termin majowy, wszystkie inne letnie, potem zimowe, których tak jak ty chciałam uniknąć, potem przyszła kolejna wiosna, kolejny maj i teraz jak dobrze liczę zaczną się powoli terminy wczesnojesienne a u nas ciągle nic. Niestety każdy z nas ma chyba gdzieś tam zapisany swój los...oby nie wystawiał nas na próbę w nieskończoność. Życzę ci żeby wkrótce przyszło do ciebie szczęście. Oczekuje - a jak u ciebie? w dalszym ciągu cisza? trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cisza..myslalam ze na bank dostane w piatek ale nic...kluja mnie jajniki.zgaga jest..okropne wzdecia a piersi bola jak diabli....ale nie swiruje;) testu nie robilam jeszcze bo go nie kupilam;) nie lubie tych aptekowych chcialabym pepino ale nie mam jak podjechac do tego marketu gdzie jest bo jest z 4.5 km dalej...wiec czekam nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula - jeszcze odnośnie witamin dla męża. Wiem, że popularne są magnez, wapno, wit. C oraz te z grupy B, salfazin, cynk itp. ale ja polecam ci zestaw PROMEN. Normalnie w aptece kosztuje ok. 50 zł za 30 tabletek, ale znalazłam aptekę internetową gdzie za tę cenę mam 2 opakowania i przesyłkę www.efarm24.pl/3968,promen-30-kapsulek.html, Na allegro też można zamówić taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny jesteście kochane :-) Makatka a ile w ogóle jest prób refundowanych in vitro? Oczywiście jestem przekonana ze uda Wam się za pierwszym razem. Pisałam wcześniej, ze masz taką samą sytuacje jak moja kolezanka i jej lekarz powiedział, że ejst idealnym "przypadkiem" do in vitro. Zobaczysz Makatka, ze będziemy jeszcze udzielać się razem na innym forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula - z tego co na razie wiem, to refundowane są trzy podejścia (stymulacje lekami). Ale z każdego podejścia może być kilka prób, bo jeśli zapłodni się kilka jajeczek to 1 jest podawane, a reszta jest zamrażanych. Ja nie chcę się nakręcać, ale też wydaje mi się, że jesteśmy jednym z lepiej rokujących przypadków - mąż OK, a u mnie w zasadzie tylko jeden główny problem - jajowodowy. Resztę niedoborów hormonalnych można podkręcić lekami. Nie mam innych towarzyszących chorób np. endometrioza, PCO, tarczyca...z którymi zmaga się wie dziewczyn. Na razie czekam jak nasze wyniki oceni lekarz w najbliższy wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuśka93
Dzięki jak na razie cisza @ nie ma. Nie wiem kiedy wykonać test myślicie ze juz we wtorek test powinien wyjść wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuśka jesteś już po terminie @? Jeśli tak to możesz spokojnie testować, wynik powinien być wiarygodny. Albo wybierz się w poniedziałek na betę, wtedy będzie wszystko jasne. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
ciekawe co u Judki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuśka93
Dzięki ale słyszałam że niekiedy tak szybko testy nie wychodzą a jak narazie okresu nie ma dzis mam 32dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w ciazy;) wyszly grube II kreski ;) tak sie ciesze ze az sie poplakalam...nie moge uwierzyc ;) jutro zapisuje sie do lekarza nie czekam dluzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje tabelkę :) NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... ...........2dziecko................29.06 pasikonik88...........25................................ . .. ......2dziecko................03.07 roxien21................27................4cykl......... ..........1dziecko................04.08 kiku88..................30.................10cykl....... .. .......1dziecko................11.08 roxien21................27................5cykl......... .........1dziecko.................03.09 kicccia..................24................4cykl......... ..........2dziecko.................05.09 anula2500..............28................2cykl.......... . ......2dziecko.................07.09 Ana87...................26................2cykl......... . . ......2dziecko................08.09 mi-faso................31..................6cykl......... .........2dziecko.................17.09 87_asik.................26.................2cykl......... .........1dziecko.................04.10 czekamynanaszcudd...22……..4 cykl ………....…..1 dziecko …......…..17.10 agnieszka515........20................3cykl............. . ...1dziecko.................06.11 jaskółka87............26................10cykl........ . .......1dziecko.................12.11 oczekuje...............21..............3cykl.po poron........1dziecko.................05.12 Efie......................33................8 cykl........ ..........1dziecko.................05,12 makatka03............32...............15cykl............ .. ..1dziecko..................22.12 Livia323232..........32..........3cykl po poron.............1dziecko.................31.12 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. .....TERMINPORODU titi........................................1cykl........ . ....2dziecko.......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1dziecko...............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dzie cko ..................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1cykl........... .3dziecko..................31.01.2014 tymianek111............28............2cykl............2d ziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2cykl......... ..2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2cykl............2dz iecko..................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl........... 2dziecko..................26.02.2014 niulekx ................ .22...............2cykl..........1dziecko................. ..7.04.2014 alexandra2p.............34.............1cykl........... 2dziecko.................12.04.2014 kopakabana.............29.............5cykl............1 dziecko.....................04.2014 Westa i Hestia.......30..............3cykl............1dziecko...... ............26.04.2014 Judka86................27..............1cykl............. 2 dziecko................ 04.06.2014 Dagietka30 ...........30................4cykl..........1dziecko .................05.06.2014 kambel.....22......2cykl po poronieniu ............1 dziecko................ 12.06.2014 Klasyka86..............27..............5 cykl..........1dziecko..................30.06.2014 dzikidzik................27.............9cykl............ 1 dziecko.................06.07.2014 Makinka................31.................4cykl..........2 dziecko................26.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie cudownie ;) a tak serio to zgaga, piersi..jajniki bola raz lewy raz prawy i czasem zamuli ale jestem przeszczesliwa:) livia zycze Ci zeby dla Ciebie trzeci cykl po poronieniu tez byl tak szczesliwy...pamietaj bez spinania:) bez mierzenia temp i na luzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje - wielkie gratulacje! tak obstawiałam po objawach które opisywałaś :) naprawdę się cieszę i nie dziwię się, że się popłakałaś ;) dbaj o siebie i jeszcze raz wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Oczekuję gratulacje ogromne;-) wiecie co jak spojrzałam na tabelkę to widze że coraz mniejsza się robi u góry a na dole powiększa;-) oj żeby jak najszybciej zapełniłyście dół;-) wtedy bedzie trzeba zmienić nazwę forum;-0 zamiast na planujące na oczekujące;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
policzyłam i jest przewaga zaciążonych ;-) to tylko napawa optymizmem bo od początku każdy tu mówił że to forum jest szczęśliwe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccdeeeqq
Oczekuje gratulacje! Bardzo sie cieszę! Duzo zdrowka dla Ciebie i rosnącego malenstwa! :) Dziewczyny ja miałam usg polowkowe, bedzie dziewczynka :) Czarna kawa bez mleka- ja tez mam termin na 3 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuśka93
Oczekuje a kiedy robiłaś test? Bo mamy te same terminy miesiączki z czego ja jeszcze nie dostałam a ty jak już wszyscy wiemy zafasolkowałaś dlatego tez gratuluje z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuśka93
Już chyba nie ma szans na to zeby to była fasolka :( Nie dostałam okresu ale poleciałam po test zaraz jak sie dowiedziałam że oczekuje sie udało a mi nie:( test negatywny.... Chyba zaczne brac luteine na wywołanie... Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test robilam dzis rano czyli 31dc...ale w sierpniu jak bylam w ciazy to robilam w 32dc a kreska byla ledwo widoczna wiec to moze zalezy od ovu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje, kochana gratuluje :-) Trzymaj się cieplutko tym razem będzie wszystko dobrze. A my z Makatką i Livią niedługo dołączamy do Ciebie :-) (i z całą resztą starających)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuśka93
myślicie ze dopuki nie mam okresu to jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna kawa skadze :) ja jestem teraz niecały kilogram na plusie z wagi sprzed ciazy ale w pierwszym trymestrze strasznie wymiotowalam i sporo schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Ten post powyżej jest moj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuśka nadzieja jest zawsze, a masz jakieś objawy np śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska93
Tak mam bialy sluz wodnisty od czasu owulacji. Wrazliwe piersi. Oraz wyostrzony wech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuśka93
To moj pierwszy cykl w jakim się staram. Ale to nie zmienia faktu że chcialabym juz wiedziec. Coraz bardziej doluja mnie te tessty bo to juz 3 a nadal negatywne. 1 robiony 2.12 beta wynik 1.20 2 test w dniu @5.12 a 3 dzis tylko że nie z porannego moczu tylk Ok 12. Obiecalam sobie że nie zrobie wiecej testu ale jak się dowiedzialam a oczekuje się udalo to myslalam że mi tez. Z chlopakiem postanowilam testowac we wtorek on nie wiem że robilam dziis test. Napewno owulacja byla. Bo sprawdzalam sluz 18.19 listopada mialam ciagnacy o kosystencji surowego jajka kurzego 18 mniej 19 zas wiecej .zas 21 sluz byl metny. Po tym czasie mialam b.wilgotno az do teraz. Nie wiem co myslec zglupialam juz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×