Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość gość
nuśka nie chce wzbudzać nadziei ale śluz dobrze rokuję. Kup sobie czuły test i zrób z porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuśka93
A znacie jakies dobre firmy ? Wiesz mam teraz problem z porannym moczem bo chodze na noc do pracy i wracam rano odczekam jeszcze pare dni chociaz korci mnie zeby zrobic tesst juz jutro .... echh. A miala ktoras z was że test wyszedl strasznie poznio od spodziewanej miesiaczki ? A Może isc jutro na bete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pepino sa dobre i tanie, ale jak masz mozliwosć iść na betę to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Oczekuje ogromne gratulacje! Aż mi się łezka w oku zakręciła jak czytałam Twój pełen radośc****st... :) Jak ostatnio opisywałaś objawy to dosłownie takie jak u mnie były na początku, ale nie chciałam Cię nakręcać. Czarna kawa - pamiętam Cię. Miło, że zajrzałaś do nas :) Życzę zdrówka i niech mały dobrze się rozwija. Z tym planowaniem to nie tak łatwo :P Ja chciałam maluszka z początku roku, będzie czerwiec/lipiec. Ale właściwie to dobrze bo lato, wakacje, mąż będzie mieć wolne, więc same plusy:) Jutro zaczynam 12 tydzień. 19 grudnia kolejna wizyta. doczekać się nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyn dzieki za gratulacje zeby tylko wszystko bylo dobrze ale jestem pozytywnie nastawiona. ...bola mnie tylko jajniki nazmiane raz lewy raz prawy... A teraz to czuje jakbym miala kolke...jutro zapisze sie do lekarza...18 lece do szwagierki na swieta i chcialabym byc juz po wizycie...a myslicie ze sa jakies przeciwskazania zeby latac w tak wczesnej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuśka93
Dzięki za pomoc. Czuje się fatalnie zrobiłam sobie wolne z pracy. A mój mowi idz bo cię zwolnią. A prawda jest taka ze jeśli się okażę że jestem w ciąży to nie mogą mnie zwolnić? Dobrze mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy jak jesteś na okresie próbnym to niestety jesteś chroniona po 12tyg. a tak to ochrona jest od razu. anula2500. oczekuje do 12tyg niby nie powinno się latać bo to zmiana ciśnień i równie bywa. ale zapytaj gina będzie lepiej wiedział. ja miałam pozwolenie od 2 trymestru anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuśka93
Mam umowe na rok do 30 wrzesnia 2014 także spokojnie;) Dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuśka93
No i niestety przyszła @. W nocy strasznie bolał mnie brzuch a dzisiaj zauważyłam krew. Jednak się nie udało ;( No ale nie ma co się załamywać jest @ jest nowy cykl starań. Tylko mam pytanie nalepiej szaleć przez cały miesiąc co 2 dzień czy macie jakąś dobrą metodę oprócz mierzenia temp i sprawdzania śluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
hej;-) Nuśka chyba nie ma idealnego sposobu bo każdemu inaczej się udaję z tego co czytam co tutaj dziewczyny piszą;-) ja w pierwszym cyklu nie opuściłąm ani dnia;-) mierzyłam temp i robiłam testy owu do tego miałam wizytę kontrolną u gin i powiedziałam że staram się o dziecko i chciałam wiedziec czy wszystko jest w porządku bo mam nadżerkę i czesto łapie infekcje i powiedziała że ok i widzi pęcherzyki więc byłam nastawiona tak pozytywnie mimo że ciągle sobie wmawiałam że za pierwszym razem to jest duże szczęście i na pewno nam się nie uda ale w środku czułam że napewno nam się uda i miałam nadzieję;-) i do tego @ spóźnił mi się o tydzień wiec nadzieja była jeszcze większa ale się nie udało w drugim cyklu było bardz rzadko i dwie kreski;-) więc wg mnie nie ma chyba idealnego jak często;-) to jest każdej pary indywidualna sprawa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Nuska, najlepiej nie rób nic, nie myśl o tym, nie mierz temp i kochaj sie kiedy masz ochotę. Wydaje mi sie ze luz to najlepsza metoda. Czarna kawa- myśle ze i ja od teraz zacznę szybciej nabierać na wadze. Masz juz duży brzuch? U mnie nie jest on duży, praktycznie troszkę cos widac od jakiś 2 tyg, teraz tez widac jak ktos wie i jestem w obcislej bluzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuśka93
Dzięki chyba sobie odpuszczę sama natura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuśka93
Tylko wiecie jestem już 2 cykl po odstawieniu tabletek anty wiec za bardzo nie wiem kiedy okres dostane. Bo moge dostac za 28 dni albo i nawet 36. Ale nie bede sie przejmować za bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Nuśka tutaj chyba większości się udało kiedy wrzuciły na luz;-) Aabbcc brzuch jeszcze urośnie;-) ja mam też bardzo malutki brzuszek a kończe 5miesiac i w sobotę zacznę wczodzić w 6 wieczorem widać ale w dzien jak mam coś obcisłego to tylko klientki które mają już dziecko pytają się czy w ciąży jestem i jak mówie że tak to pytają się który miesiąc i wszystkie myślą że to 3 max 4 miesiąc;-) ale jak mam coś juz tylko lekko obcisłe to nikt się nie orjentuję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Jeszcze mamy czas na targanie dużych brzuchow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
hehe no jasne chociaz bałam sie na początku ciąży czy w połowie bedę wygladac jak słoń bo ogólnie tak jakoś w mojej rodzinie każdy już w 5 miesiącu wyglądał jakby na porodówkę się wybierał :-D ale jakoś bardzo mało tyję i brzuszek tez mam mały aż ostatnio ciocia się pyta czy wszystkie badania w porządku bo tak mało przytyć itp ale na szczęście jest ok i dzidzia jest odpowiednio duża;-) lekarz nic nie mówi że coś jest nie tak z moja waga tylko co dziwne mój organizm nie chce przepuszczać ultradźwięków i przez to jest problem na usg ale lekarz nie wie czemu tak jest bo na początku było ok a teraz nie chociaż mówił że nie jestem otyła i mało przytyłam żeby tak nagle nie było widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Widzę, że powoli zmienia się temat naszych dyskusji:) Coraz więcej z nas w ciąży:)Bardzo fajnie się to czyta :) U mnie ok, nawet nie wiem, który to dzień cyklu:)) Kupiłam już prezenty dla mamy(karnet na zabiegi w salonie piękności) i męża(książka i maszynka do golenia). Myślę, że będą zadowoleni.Zrobiłam też listę zakupów na święta i wybrałam potrawy, które zrobię.Chyba zacznę gotowanie wcześniej bo nie wyrobię się z wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Niulekx u mnie lekarz powiedział ze ciaza wg usg jest o tydzien starsza niż z terminu miesiączki, niunia jest troszkę większa ale spokojnie mieści sie w normie wiec moj prawie niewidoczny brzuch mnie nie przeraża :) . Moze Twój synek nie lubi byc podglądany i nie chce sie pokazać :) Livia trzymam kciuki abyś i Ty jak najszybciej do nas przyłączyła, myśle ze dla wielu z Was ten świąteczny czas okaże sie szczęśliwy, jest duzo zajęć co sprzyja "zapomnieniu" :) jezeli chodzi o prezenty to ja tez juz mam dla męża, a jezeli chodzi o prezent Twojej mamy to swietny pomysł, sama bym sie z takiego ucieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Livia też podoba mi sie prezent dla mamy;-) Aabbcc to może szybciej urodzisz;-) mój mały to chyba skromny bardzo bo jak lekarz chciał zrobić zdjęcię buźki to mały szybko zasłonił i nie było widać ale zdjęcia na 4d były fajne pamiątka fajna;-) mam zdjęcie mojej małej stopki chyba akurat dawał mi kopa i lekarz to wychwycił;-) po słodyczach dziecko jest bardzo *****iwe i wcześniej jak nie jadłam słodkiego tak teraz wcinam żeby czuć małego;-) a fajnie zjeśc przed wizytą bo jak się rusza to lekarz może więcej zobaczyć bo mój mały miał pepowinę między nogami i nie było widać u lekarza i potem przed 4d zjadłąm słodkie i znów miał pepowinę ale tak się ruszał że po chwili już się odkrył troszkę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
po słodkim dziecko jest bardziej pobudzone i bardziej się rusza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
O widzisz a ja nie odkryłam jeszcze zależności co do rodzajów jedzenia i ruchów, ale spróbuje czy u mnie to tez zadziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
ja się pytałam lekarza i on potwierdził to;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Oczekuje, piękny wynik :), gratuluję z całego serduszka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatka widzę, że i u Ciebie dobre wieści:)napisz proszę kiedy zaczynacie? Wiem jak wygląda cały proces in vitro, krok po kroku. Był niedawno program w TLC gdzie właśnie pary z Polski przechodziły cały ten proces. Trzymam mocno kciuki i cieszę się,że udało Wam się zakwalifikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekuje wynik piękny gratulacje. makatka super że już oficjalnie wiadomo. kiedy zaczynacie. super wieści dziewczyny anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, Livia - dzięki :) Wiem o tym programie na TLC, ale niestety nie mam tego kanału. Początek od najbliższego @, czyli mam nadzieję planowo ok. 22.12. Jak wszystko pójdzie planowo bez żadnych niespodzianek, to testowanie przed Walentynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... ...........2dziecko................29.06 pasikonik88...........25................................ . .. ......2dziecko................03.07 roxien21................27................4cykl......... ..........1dziecko................04.08 kiku88..................30.................10cykl....... .. .......1dziecko................11.08 roxien21................27................5cykl......... .........1dziecko.................03.09 kicccia..................24................4cykl......... ..........2dziecko.................05.09 anula2500..............28................2cykl.......... . ......2dziecko.................07.09 Ana87...................26................2cykl......... . . ......2dziecko................08.09 mi-faso................31..................6cykl......... .........2dziecko.................17.09 87_asik.................26.................2cykl......... .........1dziecko.................04.10 czekamynanaszcudd...22……..4 cykl ………....…..1 dziecko …......…..17.10 agnieszka515........20................3cykl............. . ...1dziecko.................06.11 jaskółka87............26................10cykl........ . .......1dziecko.................12.11 oczekuje...............21..............3cykl.po poron........1dziecko.................05.12 Efie......................33................8 cykl........ ..........1dziecko.................05,12 makatka03............32...............15cykl............ .. ..1dziecko..................22.12 Livia323232..........32..........3cykl po poron.............1dziecko.................31.12 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. .....TERMINPORODU titi........................................1cykl........ . ....2dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1dziecko..............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dzie cko ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1cykl........... .3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2cykl............2d ziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2cykl......... ..2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2cykl............2dz iecko................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl........... 2dziecko.................26.02.2014 niulekx ................ .22...............2cykl..........1dziecko................. ..7.04.2014 alexandra2p.............34.............1cykl........... 2dziecko.................12.04.2014 kopakabana.............29.............5cykl............1 dziecko....................04.2014 Westa i Hestia.......30..............3cykl............1dziecko...... ...........26.04.2014 Judka86................27..............1cykl............. 2 dziecko................ 04.06.2014 Dagietka30 ...........30................4cykl..........1dziecko ..............05.06.2014 kambel.....22......2cykl po poronieniu ............1 dziecko................ 12.06.2014 Klasyka86..............27..............5 cykl..........1dziecko..................30.06.2014 dzikidzik................27.............9cykl.......... 1 dziecko.................06.07.2014 kiku88...................30...............12cykl..........2dziecko.................10.07.2014 Makinka................31.................4cykl..........2 dziecko................26.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
przepraszam ze dwa razy ale w poprzedniej okazało się że jestem i w staraczkach i w ciąży....cała ja :) NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... ...........2dziecko................29.06 pasikonik88...........25................................ . .. ......2dziecko................03.07 roxien21................27................4cykl......... ..........1dziecko................04 roxien21................27................5cykl......... .........1dziecko.................03.09 kicccia..................24...............4cykl......... ..........2dziecko.................05.09 anula2500..............28................2cykl.......... . ......2dziecko................07.09 Ana87...................26................2cykl......... . . ......2dziecko................08.09 mi-faso................31..................6cykl......... .........2dziecko.................17.09 87_asik.................26.................2cykl......... .........1dziecko................04.10 czekamynanaszcudd...22……..4 cykl ………....…..1 dziecko …......…..17.10 agnieszka515........20................3cykl............. . ...1dziecko.................06.11 jaskółka87............26................10cykl........ . .......1dziecko.................12.11 oczekuje...............21..............3cykl.po poron........1dziecko.................05.12 Efie......................33................8 cykl........ ..........1dziecko.................05,12 makatka03............32...............15cykl............ .. ..1dziecko..................22.12 Livia323232..........32..........3cykl po poron.............1dziecko.................31.12 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. .....TERMINPORODU titi.......................................1cykl........ . ....2dziecko.......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1dziecko..............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dzie cko ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1cykl........... .3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2cykl............2d ziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2cykl......... ..2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2cykl............2dz iecko................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl........... 2dziecko.................26.02.2014 niulekx ................ .22...............2cykl..........1dziecko................. ..7.04.2014 alexandra2p.............34.............1cykl........... 2dziecko.................12.04.2014 kopakabana.............29.............5cykl............1 dziecko....................04.2014 Westa i Hestia.......30..............3cykl............1dziecko...... ...........26.04.2014 Judka86................27..............1cykl............. 2 dziecko................ 04.06.2014 Dagietka30 ...........30................4cykl..........1dziecko .................05.06.2014 kambel.....22......2cykl po poronieniu ............1 dziecko................ 12.06.2014 Klasyka86..............27..............5 cykl..........1dziecko..................30.06.2014 dzikidzik................27.............9cykl............ 1 dziecko.................06.07.2014 Makinka................31.................4cykl..........2 dziecko................26.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×