Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Hej:) ktoś mnie jeszcze pamięta>:) hihi widzę że wiele z was kobity juz jedną nogą na porodówce a Paulusek to chyba faktycznie już zawitał do Wejherowa jesli tak to ja mocno ściskam kciuki o szybki ekspresowy poród :) witam nowe dziewczyny :) tak sobie poczytywałam i moge powiedziec ze ja nic nie hartowałam i nie wiem wg mnie to niekonieczne , u mnie wszystko było ok bez tego hartowania i jeszcze dziewczyny karmiąc można a nawet trzeba jesc wszystko co sie do tej pory jadło tylko nie np. 5 tych gołąbków ale 2 na bank , ja jem i pije wszystko choc juz teraz karmie małą tylko w nocy reszta to butla już ale od początku karmienia jadłam wszystko i nie dajcie sobie wmówić ze trzeba robic inaczej i nie jesc połowy rzeczy to sa brednie wszystko w normalnych ilosciach i obserwacja dziecka to klucz do sukcesu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Tinneraa a badania robisz gdzie? W labolatorium w szpiatlu? Bo tam powinas miec bezplatnie morfologie mocz i krzywa cukrowa..za toxo hiv hbs i hcv jest zawsze platne..co.do tsh moje tez siwetnie sie trzyma jak nigdy przed ciaza ale i gak.badam co miesiac bo tak poradzil mi endo.. Kiwoszka zgadzam.sie z toba w 100% ja tez jadlam wszytko pd poczatku nie znam co.to kolka ani nie moznosc zrobienia kupki czy zaparcia..corke.karmilam prawie 2 lata a syna 13mcy..zadnych problemow z brzuszkami z.alergia..wiec mysle,ze nie powinno siebograniczyc chyba ze dziecko ewodentnie na cos uczulone ale znajoma chodzi do jakies slawy w dziedzinie alergologi z dziecmi i ta tez mowila zeby niczego nie ograniczac bo organizm dziecka nie przyzwyczai sie do nowosci i wtedy beda alergie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i widzę że kilka z was do cesarki się szykuje ja też miałam cc w Wejherowie gdzies juz opisywałam ale mam czas to mogę jeszcze wspomnieć że moja cc była nie planowana i tak juz na patologi ciąży położna założyła mi cewnik i odrazu pojechałam na łóżku na sale do tych cięć tam podano mi znieczulenie siedzac miałam sie zgiąc do przodu , potem rózne wenflony , ciśnieniomierze itp., i sie zaczeło czułam gmeranie w brzuchu cały czas bólu żadnego , ale ze ktos cos robi miętoli tam czułam , ciśnienie spadąło mi bardzo nisko czułam sennosc osłabienie od razu mówiłam to do anestezjologa i dostwałam cos dożylnie , ale p. doktor mowila ze moge nawet usnac jak chce ale ja nie spałam nic , w tle widizałam gdzies juz zespól neonatologow czekał na bobasa , po jakims czasie wyjeto Hannę :) przyłozono mi ją do twarzy dałam jej buzki i zabrali do mierzenia itp. chwile mnie jeszcze trzymali trwalo zapewne szycie itp. Hanie zabrano na 2 godziny do otwartego inkubatora ze wzgledu z enie miałam juz wód 27 godzin bo odeszły , przewieziono mnie na sale połozniczą tam juz była jedna dziewczyna po naturalnym , lezałam plackiem po znieczuleniu od 10 kiedy podano do 21 wtedy wstałam , mąż zajmowal sie małą jak lezałam , 1 wstawanie z połozna nie było miłe bolało bardzo ale do przeżycia pierwszy prysznic z położną zdjecie cewnika to dyskonfort i ból , leki dostawałam dożylnie potem czopki przeciwbólowe , kazdego dnia bylo lepiej ale doszlam dosiebie okolo 2 miesiace po cesarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ogromne gratulacje dla Kamki dopiero doczytałam:) dużo zdrówka dla Ciebie i Adasia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Aha ktoras z dziewczyn ma.wizyte u Zabinskiego 12.08 a.nie pamietam ktora bo moze spotkamy sie?):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana ja mam ;-) o której będziesz??:) A co do tych badań, to nie idę na szpital, skoro skierowania nie mam, bo przecież i tak będę musiała zapłacić tak??? w piątek się dopytam to może chociaż na ten cukier dostanę skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Tinneraa no tak mi się wydawalo,ze to ty masz na 12 ale zmylilo mnie to,ze mówisz ze idziesz w piątek..a powiedz Zaba nie daje ci skierowania?? może faktycznie dlatego,ze prywatnie ale co to za bezsens ..chodzis zprywatnie bo na panstwowa wizyte czekasz 6mcy i nie masz wyboru..lekarz przyjmuje cie w szpitalnej przychodni i miedzy pacjetakami na NFZ a i tak nie wystawi ci skierowania..do bani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię:)
Kiwoszka a powiedz, to wbijanie igły w kręgosłup boli? Ja zawsze się bałam takich rzeczy, nie bólu ale że odkoczę bo nie wiem czego się spodziewać i wtedy będzie kuku ;) Jak ja Wam po części zazdroszczę, macie swoje szkraby przy sobie, kilka mam mają termin za niedługo a ja muszę jeszcze czekać z moją brzuszkową wierc*piętką do września :( No to trzymamy kciuki za Pauluska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna140 oj tak do bani :( zwłaszcza że nie śpię na pieniążkach, chodzę do niego z myślą że będzie mi lepiej do porodu, a jak będzie to się okaże. No może faktycznie się tam spotkamy ;-) hehe tylko i tak Cię nie rozpoznam :) Czekam na córcię, Ty czekasz do września a ja do listopada! więc kto ma lepiej? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię:)
Tinneraa, tutaj tyle kobitek przybyło, że nie ogarniam już która na kiedy ma termin :) Ale faktycznie, w tym sensie mam troszeczkę lepiej od Ciebie, ale też się w końcu doczekasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na córcię, w to akurat nie wątpię :) aczkolwiek mam nadzieję ze dotrzymam do tego 37tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa dr. Maciejewski przyjmuje od 8 ostanio nie było duzó ludzi z rana dwa:) razy załatwiona byłam w godz. ja bede ok 9 wiec moze sie spotkamy hehe :) teraz jak tak czytałam to mi sie przypomniało ze jak juz wspominałam na pierwszej wizycie byłam u dr. zabińskiego prywatnie i dostałam skierowanie od niego na krew i mocz i zrobiłam te badania bezpłatnie w labratorium w szpitalu . As nie zostałas ostatnia zapomniałas o mnie jeszcze ja jestem z terminem co prawda 26 a nie 25 ale tez ten tydzień :P Pozdrawiam Paulusek trzymam kciuki cały dzien :) Jesli spotkałas sie z Kamka to fajnie macie hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię:)
Tinneraa, będzie 37 tygodni, myśl pozytywnie i się nie denerwuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camilian czyli własciwie od niedzieli ciaza donoszona i mozesz smiało rodzić :) takze jest mozliwosc spotkania sie w szpitalu jezeli ja urodze po terminie hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
CzekamNaCorcie-pytanie kierowalas do Tinneryy ale mam nadzieje,ze nie pogniewasz się jak i ja odpowiem ..jestem po dwóch cc i pierw znieczulają to miejsce gdzie będzie wbity cewnik i podane znieczulenie..i teraz tak pierwsza cc nie miałam planowana wiec podczas niepostepujacego porodu i miałam już tak dość skurczy ,ze gdy robili mi to znieczulenie do znieczulenia:) nie czułam nic bo bylam już tak obolala i tylko blagalam żeby już przestać czuc a przy drugim cc umowiona bylam na termin i musze ci powiedzieć,ze tez nie bardzo czułam to wbicie wiec naprade nie masz o czym myslec i czego się bac..to jest wbicie podskórne wiec nie boli duuuuzo bardziej bola zastrzyki podawane w tyłeczek :) Tinneraa zawsze można się umowic na znak rozpoznawyczy albo nr się wymienić i zdzwonić na miejscu :) a bylas może 16 lipca na wizycie? bo jeśli się nie myle jesteś z Gdyni tak? a na tej wizycie 16 poznałam dziewczyne z Gdyni i tak sobie pomyslalam,ze może to ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
a z Pauluskiem to chyba przesadzone,ze już w szpitalu bo caly dzień się nie pojawila..a kazda z nas chodz na chwile tu zaglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie gość to ja będę właśnie koło 9 :) Liliana, ost miałam wizytę 8 lipca. Teraz jakoś się dziwnie poprzestawiało, ale od sierpnia mam już normalnie co 4 tygodnie wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy dr, Maciejewskim jest ta sama położna co przy dr. Żabińskim?? Ale mam pytania, ale nie wiem czy się stresować:D Nie lubię chodzić do nieznanych mi lekarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana i jestem w Wejherowa :-) także nie mam aż tak daleko do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na córcię nie zauważyłam pytania już ci mówię nie bolało delikatnie zaszczypało bólu nie czułam także nie ma czego się bać.nie wiem na jakich anestezjologow trafisz ale ja trafilam na anioła:) Paulusek juz faktycznie moze nawet po albo jeszcze przed ciekawe mysle tez o niej teraz i kciuki trzymam nawet byłam z Hanią na spacerku w okolicach szpitala tak sentymentalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymamy kciuki za Pauluska :-) pytałam koleżanki która niedawno rodziła w Wejherowie i bardzo sobie chwaliła opiekę :-) także i nam życzę takiej opieki :-) ja nadal chodzę i czuje się świetnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sobie myślę że jak Wy wszystkie pójdziecie się rozpakować, to ja zostanę tylko z czekam na córcie, ho ho dobrze że chociaż ktoś, bo wiadomo że WY nie będziecie się już tak udzielać, ale będę tęsknić za Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U dr. Maciejewskiego połozna jest blondynka p. Ania o ile sie nie myle jak byłam u zabinskiego to tez ona tam była :) no to jesli wytrwam do piatku to do zobaczenia Tinerraa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie gość, noooo zobaczymy :D może jednak nie będzie nam dane poznać się w realu,ale kto wie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
hej dziewczyny niezapominajcie omnie ja tez mam na wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Tinneraa a widzisz to cos mi się pomyslilo bo sporo nas tutaj i wiem ze ktoś jest z Gdyni ktoras z Zukowa.. a co do poloznej Ani to jest bardzo często w przychodni i przy roznych lekarzach przy Dr Sadowskim tez ja ostatnio spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię:)
Lilianna140, to wlasnie Paulusek jest z Żukowa :) i dzięki za odpowiedzi, jak widać nie taki diabeł straszny z tym znieczuleniem do cesarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
a no widzicie i już wszystko jasene..trzeba zacząć notes prowadzic info która kiedy ma termin i skad będzie podazala do Weja.;) a ja wlasnie skonczylam zakupy na allegro mój Boze chyba jestem uzalezniona ..ciuchow to chyba na dwojke dzieci nakupowałam :)..ale jak tu nie kupować jak one takie słodkie ..a w szegulnosci uwielbiam te z Kubusia Puchatka..dla dziewczynek sa one takie slodziudkie różowiutkie i fioletowiutkie..ehh..:) wy tez w taki trans zakupow wpadlyscie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×