Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

AS-to ty jesteś już blisko... :)boisz się czy raczej nie myślisz o porodzie?Bo ja Ci powiem,że mam jeszcze troche,ale jakoś strach mnie ogarnia jak to będzie czy dam radę,którędy przejdzie przeze mnie te dziecko ja taka szczupła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze pwoeidziawszy już się nie mogę doczekać, bo już mi się ciężko robi. Nawet obydwie Mamy móią mi że na koncu już jest raczej tak, że nie ma strachu tylko chęć porodu, bo sam organizm jest obciązony. Chociaz moja Mała ma 3150 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As masz szczescie ze twoja mala ma 3150 g moja malutka gdy byłam wpiatek u ginekologa wazyła 3800 g :P synek jak go urodziłam miał 3280 g, teraz jak to napisalam ogarnal mnie strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to rodzinne :) Chrześniak w chwili narodzin własnie tyle miał więc liczę że i u mnie się zacznie niedługo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
AS niby biegunka jest pewnym objawem, ale ze szkoły z kolei wiem, że nie u każdej może wystąpić :) Właśnie wróciłam z małych zakupów, szłam szybciej trochę niż zazwyczaj, może coś pomogę naturze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Ostatnie USG miałam 10 lipca, dziecko ważyło wtedy około 3200 :) Choś ginekolog ostrzegła mnie że waga malucha ta rzeczywista może się różnić od tej z USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko - jakie dokumenty, badania bierzecie ze sobą do szpitala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny napisze krotko bo nie mam sily. Urodzilam dzisiaj rano piekny chlopiec 3750gram 57 cm 10 pkt :-)Lew Adam ;-) relacja w porodu jak wroce do domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!! Jak nabierzesz siły czekamy na relację czy szpital spełnił oczekiwania :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Hehe gratuluję Kamka miałam takie przeczucie, że cos się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Jeśli chodzi o badania, to ja jakoś mam wszystkie spakowane do teczki, które robiłam w trakcie ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ostatnie i przedostatnie badania krwi i usg dodatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
No to następna z nas już jest po :P Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camiliana
Gratuluje Kamka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia_24
gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamka anie mowilam ze w weekend masz.odpoczac i od.ponoedzialaku brac sie do rozpakowywania:) i wykrakalam..:)gratuacje i buziaki dla Adama.od.internetowych cioc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też tak ciągnie na dole właśnie, boli jak chodzę niemiłosiernie, zresztą jak siedzę czy leżę też :( za każdym razem mówię to ginekologowi to każe mi odpoczywać, w piątek idę to też mu powiem. Co do biegunek jako objaw porodu, ja nie miałam akurat przy pierwszym porodzie, teraz niestety z tym borykam się na co dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę już tym mamom co tulą swoje pociechy :) Kamka czekamy na Was z niecierpliwością, mam nadzieję że poród był szybki i jak najmniej bolesny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Jestem ciekawa jej relacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no relacji teraz każda nie może się doczekać :) ja mam nadzieję że u mnie też szybko pójdzie (na 99% cc) i szybko wrócę do siebie. ale jeszcze korzystam z okazji i jem rzeczy których potem nie bedzie mi wolno ;) np. gołąbkiii :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
gratulacje kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię:)
Gratuluję kolejnej mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
paulusek pytalas jak to jest ztym zastrzykiem ja juz mnialam jedna cesarke teraz zapowiada sie chyba druga bo maluszek jest ulozony miednicowo jest to tak ze dostajesz zastrzyk w krzyze gdzie przy tym musisz usiasc i mocno sie zgiac w dol potem sie kladziesz zakladaja ci cewnik i dzialaja cala akcja trwa ok 20 min i po wszystkim potem zawiozom cie na sale gdzie lezysz caly czas nago i tylko przykryta koldra gdzie po 11 godzinach kazali wstac i z polozna szlam pod prysznic sie umyc a wtedy musisz sobie dawac rade sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka dzięki za informację :) ja chyba też będę miała cc (Mała tez ułozona miednicowo) - cudownie leżec nago :/ ale jak trzeba to trzeba. Kolezanka miała cesarkę 11 lipca i juz po 4 godzinach pielegniarka kazała jej wstac i się przejść. Skutek tego taki ze zemdlała. A lekarz sam jej mówił ze dopiero rano ma wstawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
jestem w 31-32 tyg i maluszek tez jeszcze sie nieodwrucil i juz napewno sie nieobruci bo z moja pierwsza ciaza tez tak bylo i powoli nastawiam sie na nastepna cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×