Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość emilia_24
Kurcze jak ja uwielbiam gołąbki mniam..... i też mi będzie trudno się z nimi pożegnać na czas karmienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Hehe no to zgadza się jest nas 3 :) Co jakiś czas mi się brzuch delikatnie napina, może coś się w końcu zadzieje :P A propo koleżanki, która urodziła dziecko 5 kg. Ona to dopiero miała ciężar do dźwignięcia:P A co do gołąbków, zawsze można troszkę mięska bez kapustki skubnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej pierwsze dziecko syn teraz 17 lat tez tyle wazyl a dokladnie to 5600 g i rodzoła go sn . takze tylko sie cieszyc ze nasze dzieciaczki sa powyzej 3kg. jezeli chodzi o apetyt to mam ale na slodkie niestety moglabym jesc caly czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam co wizytę u lekarza czyli raz na miesiąc. Dziewczyny czy wasi mężowie też tacy zestresowani jak mój? Ciągle patrzy na brzuszek i mam wrażenie że mówi do Małej żeby jeszcze nie wychodziła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia_24
Ja chodzę do lekarza w szpitalu do dr.Żabińskiego i dostaje skierowanie co 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn badane krwi i moczu miałam 5 razy :) ktos wczesniej pytal czy boimy sie porodu powiem szczerze ze bałam sie strasznie jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to wgl slowa porod nie chcialam slyszec i tak bylo bardzo dlugo potem znalazlam to forum i zaczelam sie oswajac z porodem w koncu urodzic musze a teraz na dzien dzisiejszy to nie moge sie doczekac porodu i tego kiedy przytulemoja malutka corunie :) i juz nie mysla z panika o porodzie :) jak zaszlam w ciaze teraz to bylo 1,5 roku po pierwszym porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
cześć dziewczy, ale jesteście aktywne miałam sporo do czytania ale nadrobiłam. Kamka z okazji z okazji narodzin bobaska!!! Co do wizyty u ginekologa to w moim przypadk mam następn za około 3 tygodnie. Właśnie dostałam skierowania na kolejne badania moczu i krwi. miałam chyba 4 robion robiony mocz i morfologia. Nie liczę innych badań. ni nie słuchaj ta takich bzdur!!! Tyych mitow dotyczących ciąży i porodu jest tak wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
cześć dziewczy, ale jesteście aktywne miałam sporo do czytania ale nadrobiłam. Kamka gratulacje z okazji narodzin bobaska!!! Co do wizyty u ginekologa to w moim przypadku mam następna za około 3 tygodnie ale pewnie potem będzie jak Wy macie. Właśnie dostałam skierowania na kolejne badania moczu i krwi. miałam chyba 4 razy robiony mocz i morfologie licząc z tym skierowaniem. Nie liczę innych badań. Emilia24 nie słuchaj ta takich bzdur!!! Tyych mitow dotyczących ciąży i porodu jest tak wiele... Szkoda że w.dzisiejszym świecie internetu i postępu w każdej dziedzinie ludzie sieją takie "przedwojenne kwiatki"... Już nie gość, dużo mała wazy, ale dasz rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
A jak Dziewczyny hartujecie sutki?? Kiedy należy zacząć?? I jak to robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ja właśnie ich jeszcze nie hartuje, a może powinnam? Powiedz mi badania na morfologie, mocz, dostajesz od doktora na skierowanie czy musisz płacić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
ja teraz dostalam na 4 badanie moczu i krwi a co do sutek to jeszcze tez nic nie hartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Tinneraa ja dostaje badania na mocz i morfologie czy tez wczesniej cukier na.skierowanie bezplatnie..i bezplatnie jest w okreslonym labolatorium z ktorym dana przychodnia ma ppdpisany kontrakt,chodzac do szpitala musiala bys w szpiatalu robic badania ..ale np dodatkowe badania typu tsh i wapn musze placic chociaz nie rozumoem dlaczego skoro choruje na noedoczynnosc tarczycy i w ciazy trzeba bardzo pilnowac by tsh bylo niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camiliana
hej dziewczyny czy musiałyście robić badanie krwi na przeciwciała Rh ?mój lekarz powiedział ze to badanie obowiązkowe przy grupie krwi A Rh-. Czytając o tych gołąbkach, narobiłyście mi "Smaka" i dziś na obiadek zrobie gołąbki... ;) chętne zapraszam na degustacje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Camiliana gdzie mieszkasz bi jiz.sie zbieram.do.wyjascia co by na.obiad zdarzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana a widzzisz ja chodzę do dr. żabińskiego, a płacę nawet za zwykłą morfologię czy mocz, nie mówiąc o krzywej cukrowej, właśnie tsh czy też toxoplazmie, nie wiem czemu tak mam, w piątek idę więc się zapytam, tylko idę raz na wizytę do dr, majewskiego... była któras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze cała :) a noc przespana :) chociaż Malutka wykazuje mniejszą aktywność, chociaż juz dziś mi się sniła :) Taka sliczna hehe:) Co do tsh to tez mam niedoczynność ale leki tak dobrane że wyniki są tak zadowalające ze dopiero po połogu mam się zgłosić na badania. Ja chodzę prywatnie do gina i wszystkie badania mam płatne ale mam pakiet medyczny (dzięki kuzynce która mi załatwiła) więc nie szarpie mnie tak po kieszeni :) Kolezanka wydała tylko w tym miesiącu 1300 zł!!!!! :O Ja miałam badania moczu i krwi co wizyte bo miałam zapalenie pęcherza i trzeba było to kontrolować. Jeśli chodzi o sutki to ja mam krem polecony i również używany przez kuzynkę (która nie miała problemu z pękającymi sutkami) nazywa się medela purelan 100 i ja stosuje go juz od tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camiliana
....tez słyszałam że ten krem purelan jest super i nie trzeba go zmywać później w czasie karmienia bobaska. Mój lekarz mi polecił na hartowanie sutków , moc ssania ust mojego męża :) , podobno nie dość ze je hartuje to również wydziela się hormon "ostycotyny" czy jakoś tak- co przyspiesza poród ;) dodatkowo sama przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja chodze do dr. Maciejewskiego Łukasza :) i też bedę tam w piątek jesli oczywiście dotrwam ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tego lekarza czułam ze naprawde ja i moja ciaza sa dla niego wazne a nie nastepnu przypadek :P na pierwszej wizycie byłam u dr. zabinskiego zaplaciłam 140 zl i czulam sie olana przez nigo choc ma dobre opinie to nie chcialam byc przypadkiem do przeprowadzenia przez czas ciazy :) a moze poprostu trafilam na jego zly dzien nie chce oceniac po jednej wizycie . miałam wiekszosc badan na nfz tylko niektóre musiałam placic ale na nie wydalam wiecej na badania niz 200 zl. moja malutka tez malo aktywna w nocy była :) spałam prawie cala noc (2 wizyty w toalecie) obudziłam sie o 10 :25 takze jestem wyspana jak juz dawno nie byłam :) czuje sie dobrze leze w łóżku i piję kawke slabo rozpuszczalna tak jakos ochota mnie naszła :) Tinneraa dziwne ze placisz za badania skoro chodzisz do lekarza pracujacego w szpitalu zapytaj sie sama jestem ciekawa czemu cie kasuja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowałam bepanten na sutki tez nie trzeba go zmywac :) ale nie miałam przy pierwszym dziecku problemów z sutkami mialam to szczescie ze on bardzo gleoko brał piers i miał silny odruch ssania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o pomyśle, żeby nie używać pampersów? bo jestem w ciąży i tak się zastanawiam... czy te ekomamy maja rację czy przesadzają... http://dzieci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywałam przy pierwszym dziecku pampersy gdy miał rok i 2 miesiqace to juz sikał w nocnik i o pampersach szybko zapomnielismy nie zastanawialma sie nad tym wiem jedno napewno warto zainwestowac czas i jak najszybciej pozbyc sie pampersów no i warto zainwestowac kase w dobry nocnik :) pozdrawiam :) a jak tam Palusek czyzby dołaczyła do Kamki? jak cos to trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno będę używać jednorazowych pieluszek. Sprawdziło się u siostry i pewnie u mnie też. Chrześniak (2,5) już nawet nie daje sobie założyć pieluszki. ?może Paulusek juz na porodówce:) to teraz jeszcze ja:D a ja zawsze ostatnia :/ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie gość, może dlatego że chodzę prywatnie? sama nie wiem, ale na teraz miałam zrobić cukier i toxo ale finanse niestety nie pozwoliły i teraz jak będę w piątek zapytam czy mogę na to dostać skierowanie, jak nie to zrobię na kolejną wizytę po prostu. Dr. Maciejewski przyjmuje od 9? bo ja mam być na 9 niby, będę wcześniej bo nie mam innego dojazdu więc może nie będzie dużo ludzi??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek pewnie na porodówce, bo to już 13 a jeszcze się nie odezwała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilian
już nie gość... ja mam termin dopiero na 11 sierpnia, ale liczę po cichu ze nastąpi to wcześniej, wy wszystkie zdążycie pewnie już urodzić ja się jeszcze będę bujać ;( powiem wam że przez chwile miałam plan ambitny EkoPieluchy z tymi wkładami takie modne jak "reni Jusis"byłabym Eko Mamą ;) ale wszyscy mi odradzali bym tego nie kupowała, argumentując że to drogie i tymi częstymi kupkami w czasie karmienia piersią, za dużo prania, podobno dziecko co godzinę jest wstanie zapaskudzić pieluchę... ile to prania masakra... jednorazowe będą praktyczniejsze, ale nie wiem czym, się różnią te pampersy np. premium care mini 2 od tych new baby mini 2. stojąc przed pułkami z pieluchami w sklepie to nie wiem co wybrać :(dlatego mam chyba wszystkie możliwe rodzaje po jednej paczce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×