Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

znieczulenie chyba dobiera sie na podstawie wagi :) wiem bo byłam dwa razy pod narkozą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka p
nie dość że 100 lat za murzynami to jescze w dobie 21 wieku umierają przy porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie sadziłam ze doczekam sierpnia :P a Jesli chodzi o ta 15 latke to glebokie wyrazy wspolczucia dla rodziny :) a ze sprawa jest w prokuraturza to calkiem normalna kolej rzeczy szpital sam oddaje takie sprawy do wyjasnienia nie ma co szukac winnych lepiej pomodlic sie za dusze tego 15 letniego dziecka i o sile dla jej rodzicow:( nie wyobrazam sobie stracic swoje dziecko :( wieczny odpoczynek racz jej dac panie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie gosc - ja tez nie myslalam ze doczekam sierpnia w dwupaku :) a tu niespodzianka:) z tego co pamietam masz jutro wizyte u lekarza tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i jestem bardzo ciekawa co mi powie :) to bedzie tydzien po terminie :) no i jest szansa ze doczekam kuriera i bede mogla wyprobowac to urzadzenie Elle tens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idziesz do szpitala na kontrole? moze zapytasz o to ułozenie posladkowe czy robia cc od razu czy jak to sie odbywa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze do szpitala do dr. Maciejewskiego i on odbiera porody w Wejherowskim szpitalu wiec nie widze problemu zeby zapytac :) sama jestem ciekawa jak ty wyglada bo moim zdaniem to zupełnie normalne ze powinna byc cesarka. zapytam czy moze powinnas sie zglosic i umowic na termin :) jak wroce od gin to odrazu ci napisze co mi powiedzial :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za nas obie no i camiliana jest juz blisko terminu wiec za nia oczywiscie tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super :) dziekuję :) taka wiadomosc na pewno sie przyda :) wszyscy lekarze (pytałam 2 - ale nie leczą w Wejherowie) mówią ze od razu cesarka, ale wiadomo ze róznie to bywa, bo moze nie bedzie anastezjologa wolnego czy lekarza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Dziewczyny, mnie zawsze zastanawiało, co to znaczy że nie ma anestezjologa... Nie ma go na trakcie porodowym czy jak? Bo brzmi to co najmniej jakby go w szpitalu nie było a wiadomo że to przecież niemożliwe... Głupie pytanie może ale ciekawa jestem, wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to mało jest anestezjologów, i jak już poda Ci znieczulenie to musi przy Tobie być, wiec jak wszyscy zajęci to czekasz aż skończy się zabieg przy którym jest :) z tego co wiem to tak się odbywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anestezjolodzy pracuja na odziale intensywnej terapi i anestezjologi z czym ze są wzywani np. na chirurgię i inne odziały na operacje , dlatego trzeba czekać , nie ma jakiegos stałego na trakcie któy by pracował szkoda w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
No to teraz jestem mądrzejsza, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek Identyczne objawy ma Adaś , takze albo przeczekac miesiac i stosowac kropelki, albo juz podawac herbatke z kopru ale jakos nie jestem do tego przekonana. Na wizycie kontrolnej dzisiaj u pediatry , doktor powiedziala, zeby bardziej zwracac uwage na to co jemy. I cos w tym jest bo maluch mial takie objawy po tym jak wchlonelam pol paczki rafaello a orzdchow migdalow etc nie wolno jesc... wiec pewnie moj blad, zobaczymy dzisiaj wieczorem , dzisiaj piljuje kazdego kesa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my stosowalismy na kolki bobotik płacz przed tym byl regularny co wieczór po bobotiku ręką odjął , herbata z kopru , rumianku tez jest dobra. my juz jestesmy po słoiczku pierwszej marchewki, ale było zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Emilka ja tam będę sue pakować, może i za szybko ale chce mieć już to z glowy, gotowe na wszelki wypadek. Napewno nie zaszkodzi ;-) Co do tej dziewczyny to zobacze ci tam piszą. Straszne... W sumie to prawda że nie dosc że nie ma znieczulen to jeszcze dziś sie umiera podczas porodu... Czekam ba Corcie czyli wybrałbys gdańsk, tak?? W redlowie szybciej i bardziej ochoczo robią cc jak cis nie tak?? Kiwiszko tyle aż godzin bez wód leżałaś... Całe szczęście że z bibasem wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz maluszek ma dopiero 9 dni i pani pediatra nie pozwolila nam nw kropelki, gratuluje pierwszego sloiczka , duzy krok do przodu :) A daliscie caly sloixzek na raz czy malymi kroczkami , po lyzeczce kazdego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Emi, z tego co słyszałam w Redłowie nie m problemów z cesarką no ale... Jest dużo opinii negatywnych o tym szpitalu, generalnie moje zdanie o tym szpitalu (opierając się na opinii innych) to rzeźnia. Parę lat temu znajomej też zwlekali z cc, ale w końcu ją zrobili, na szybcika, powiem jedynie tyle że przecięli dziewczynie pęcherz moczowy... Więc równie dobrze i teraz mogą zwlekać z cc, nie wiem jak się to zmieniło. W tym roku kolegi żona rodziła to bez zbędnych słów powiedział mi tylko (nie tyczyło się to samego porodu bo mówił że nawet ok było, tylko tego co było później) żę gdyby dostał rozgrzeszenie to by ich wszystkich powibijał ;) Ja całe życie mieszkam w Gdyni i rzadko kiedy słyszałam pozytywną opinię o tej porodówce dlatego wybrałabym Gdańsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
juz nie gosc tak spytaj sie o to cc gdy jest posladkowe ulozenie bo sama jestem ciekawa co powie ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Myszka powiedz skad wiedzialas ,,inaczej wiadomo,ze z Fb ale skad wiedzials ze to ja ? :) bralas tez udział w tym konkursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Kamka czemu nie przekonuje Cię herbatka z kopru? No dziś uważałam raczej na to co jem, zobaczymy wieczorem. Wczoraj za to jadłam pomidorową, może to było od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tyle godzin a na wypisie i tak odjeli jedna godzine ale coz .. z bobasem dobrze ale po urodzeniu byla 2 godziny na obserwacji neonatologicznej pani neonatolog powiedziala ze to wlasnie ze wzgledu na wody ja biorą;( . słoiczek jedlismy 3 dni , pierwsza łyzeczka to było plucie i zdziwiona bezcennna minka , drugiego dnia juz szło nam lepeij a trzeciego to juz nawet jej chyba smakowało . marchewka z anami więc teraz nowe smaki popróbujemy no i deserki tez jemy dziś np. mamy delikatny banan zobaczymy czy posmakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
lilianna tak tez bralam tam udzial i widzialam na fb twuj nick a wtedy tu pisalas o tej opowiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Myszka..a zajelas ,jakies miejsce?na Fb bylam z imienia i nazwiska..jesteś teraz bogatsza o wiedze jak wyglądam ja i moja rodzinka :) a tu nie mowilam ,ze to moje gdyż trochę głupio mi było tak pytac a chciałam poznac zdanie bo jakos nie wiedziałam czy to wysylac czy nie..tylko mój maz bardzo mnie namawial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
mam pytanie do dziewczyn ,które już urodzily i chodzily do przychodni u nas w szpitalu,,jak pokrywala się waga z usg z waga przy urodzeniu dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
ja nie patrzalam tylko przeczytalam i widzialam lilianna to sie kapnelam ze to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×