Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość Lilianna140
Tinnera..ja.kolczykuje dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na kontroli 30 lipca i nic się nie dzieje niestety...Krocze mnie juz chyba od miesiaca boli a brzuch od 2 tygodni a do tego maluch jest od wczoraj jakos malo aktywny..raczej wybiore sie we wtorek do ginekologa zeby sprawdził jak sie sprawy maja;);) trzymam kciuki zycze bezbolesnego porodu!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
ja mojej malej przekulam uszki jak mniala 10 miesiecy i nie zaluje bo troszke tylko za pisnela jak ten pistolet taki chalas robi bo sie przestraszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha mam jeszcze jedno pytanie czy w szpitalu w wejherowie pokaza jak przewinac dziecko jak przyustawic do piersi jak kapac czy jak pielegnowac pepuszek dziecka??ja nigdy tego nie robiłam i boje sie ze sobie nie poradze..chcociaz wszyscy mi powtarzaja ze instynkt macierzynski mi wszystkie podopowie ale jakos trudno mi w to uwierzyc im blizej porodu tym wiecej głupich wątpliwości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im starsze dziecko tym bardziej się boi przekucia uszu, dziewczynki wymiękają w salonie i wychodzą bez kolczyków , mam tak z moja chrześnicą ma już 8 lat a panikara taka ze nawet nie chce słuchać o przekłuciu , bobasy nawet nie zapłaczą , ale serce ściska takiej kruszynce kuć uszy...dlatego wg mnie lepiej szybko to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Dokladnie tak jak liszesz camiliana..potwierdzasz to co juz wczesniej napisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpitalu mowia jak dbac o kikut pepowiny, zaraz po porodzie jak tylko przyniosa juz dziecko do mamy to polozna namawia aby przylozyc dziecko do piersi zeby nawiazac więź z matka, bo na 12h po porodzie dziecko nie odczowa glodu :) takze pokazuje jak przystawic do piersi , co do pieluchy to ja poprosilam polozna aby mi pokazala jak dziecko przewinac. A na pokazanie jak sie kąpie dziecko to bym nie liczyla, w moim przypadku to przyszla polozna wziela dziecko wykapala pod kranem unywalki w sali i nie zajelo jej to nawet w minut, takze nie da sie zauwazyc co i jak. My z mezem przed pierwszym naszym kapaniem obejrzelismy chyba z 10 filmow na ten temat na yt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dziewczyny że może się powturzem , ale zależy mi na waszym zdaniu trochę się przestraszyłam tą aferą o tej 15 latce żal mi rodziny , ale chciałabym znać wasze zdanie wy się teraz nie boicie tam rodzić macie jakieś obawy zwiażane z tym . Chciałabym też na dniach pojechać zobaczyć tam porodówkię ale czy mnie tam wpuszczą i pokażą co i jak czy nie bardzo i czy chodzicie do szkoły rodzenia bo ja się zapisałam już w czerwcu ale niestety chyba chętnych nie było bo jakoś nikt nie oddzwonił no i mamuśki do was pytanko strasznie boję się krwotoku czy jest możliwość że lekarz lub ja nie zauważę tego bo nie które kobietki strasznie krwawią po porodzie to skąd wiedzieć czy to normalne czy właśnie krwotok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Kamka..internet jednak potega jest i skarbnica wiedzy:) kurcze nie wpadla bym zeby na yt podejrzec jak.sie kapie dziecko:) i racja jest ze polozne w expresowym tempie pod kranem kapia dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Quo..w kazdym szpitalu zdarzaja sie zgony poloznic..oczywiscie ze zaczyna sie bac ale nie zmienia faktu,ze kazdy szpital ma w swojej historii taki przypadek..co do krowtoku mysle ze zobaczysz ze cos jest za duzo..od tego jeszcze sa polozne ktore jak masz watpliwosci zobacza ile.leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez juz oglądałam;) i nie wydaje sie to turdne ciekawe jak bedzie w praktyce tym bardziej ze zakupiłam gabke do wanienki...a ręcznik tez trzeba zabarac ze soba dla dziecka? bo na stronie szpitala nic nie pisali.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Gosc ..zabrac zabrac..chociaz przy jednym dziecku wycierali takimi pluciennymi podkladami..szybko wchlaniaja wode..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szczerze mowiac sie wystraszyłam tym bardziej jak przeczytałam pod tym postem na facebooku same negatywne opinie... ale wole rodzic w wejherowie niz w pucku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Kurcze chyba jednak zatrzymali juz nie gosc skoro do tej pory nie.odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzeba wziac recznik, i najlepiej jakis plyn do kapieli ktory od razu nawilza , bo na zwykle mydelko dla niemowlat podzialalo na polozna jak czerwona plachta na byka ;) dobrze ze mialam plynw zapasie :) podobnie na nią podzialal sudokrem :D kazala mi go sobie w kiezzen schowac, i kupic kremik z ziajki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Gosc..oczywiscie ze teraz nagonke sie zrobi na szpital..ale spojrz ile jest zadowolonych dziewczyn w stosunku do innych szpitali ..kazdemu moze przytrafic.sie ciezki porod i jesli nie jest w prywatnej klinice niestety na pewne udogodnienia nie ma co liczyc..poza tym kazdy ma inne wyobrazenie o pprodzie i inne oczekiwania od szpitala..wiec jesli przychodzi sie z.mysla ze.porod to latwa sprawa i caly personel powinien stac przy rodzacej to potem jest sie niemilo rozczarowanym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, troche mialam do nadrobienia czytania hehe :) aktywnosc wzrosla :) moj ginekolog powiedzial ze wody ok pepowina ma prawidlowy przeplyw szyjka skrocona czyli ogolnie wszystko tak jak tydzien temu no oprocz tego ze czop wyzedl i sluz sie saczy te nieregularne skurcze to normalna sprawa zapowiadaja porod wiec wiadomo ze sie zbliza hehe :P jezeli do poniedzialku nie urodze to mam sie zglosic na sor moj lekarz ma dyzur i chce mnie zobaczyc :) a jesli chodzi o cc w przypadku ulozenia miednocowego to oczywiscie takie ulozenie dziecka jest wskazaniem do cc i cc sie wykonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam zel do mycia ciała i włosow z hipp od pierwszego dnia zycia i do tego mleczko pielegnacyje rowniez z hipp skoro mozna uzywac od pierwszych dni to chyba nie powinna sie czepiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam problemu z przewijaniem ani z kapiela wszystko samo przyszlo ale pozozna sama do mnie przyszla i zapytala czy moze pomoc czy cos pokazac poprosilam tylko zeby zobaczyla jak ja to robie :) a jesli chodzi o karmienie to poprosilam o przylozenie pokazanie jak podac cycka itd bo im wieksza wiedza tym lepiej i tez wszystko cierpliwie pokazala odpowiedzial na kazde pytanie a apozniej zagladala i pytala jak sobie radzimy patrzala jak ja to robie:) wiec jesli chodzi o opike na poloznictwie to bylam bardzo zadowolona:) Jesli macie jakies pytania o cc w ulozeniu miednicowy to pytajcie :) na fb dokladniej napisalam As a jesli ktos by jescze chcial cos wiedziec to chetnie odpowiem :) ja biore oilatum do kapieli :) i oliwke z nivea :) no i oczywiscie sudocrem dla mnie nie ma nic lepszego i w tym przypadku mina lub kom poloznej dla mnie nie ma znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już nie gość, na pewno już sobie na patologii jest :-) no bo jak nie tu to gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie gosc, o jestes :D a ja juz mialam cichą nadzieję że zaraz będziesz tulić maleństwo, a Ty jednak będziesz jeszcze przez weekend leniuchować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj poweim wam ze uparta ta moja ksiezniczka :) chyba czeka az mamusia bedzie pewna imienia :) pojawily mi sie plamy krwi na wkladce bez sluzu :( jak tylko synek zasnie chce zadzwonic na spokojnie na porodowke i zapytac czy to normalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz sama nie wiem co za kosmetyki mam zabrac... zazdroszcze ze u ciebie juz zaczyna się coś dziac pewnie sie doczekac nie mozesz co??;):) kurcze ja jako jedyna na tym forum nie znam płci mojego dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Gosc..a na kiedy masz termin,ze nieznasz plci? I gdzie chodzisz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety jak ja mam na coś ochotę, tylko nie wiem na co...? Może jakaś podpowiedź?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z usg 31 lipiec a om 8 sierpien lekarza mam w pucku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam termin 26 lipiec szyjka skrocona od 12 lipca a skurcze przepowiadajace od 8 dni wiec chyba wolalabym zeby sie nie dzialo tak dlugo tylko zeby sie zaczelo dzaic i bylo produktywne bo ciagle mysle ze to juz a tu d.... :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×