Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

hej, no nie zazdroszczę Wam dziś tego czekania, ale ja tak będę miała co dwa tygodnie i jak sobie pomyślę że za tydzień znowu to samo, to grrr..... Lilianna jak tam po urodzinkach? Mam nadzieję że nie robiłaś wczoraj za wiele? Ja też na pewno pójdę na roczny macierzyński, zresztą mam umowę o zlecenie na czas nieokreślony więc mi to rybka, bo firma i tak plajtuje niestety, no ale na pewno nie zostawię dziewczynek tak szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ide na roczny, a raczej już jestem. Skoro mam tKa możliwość to skorzystam. Ja też na zleceniu więc i tak po powrocie nie będzie do czego wracać chociaż moja szefowa mówiła że jak będę chciała wrócić to mam dać znać i zatrzyma dla mnie miejsce ale średnio w to wierzę. Mąż planuje że i tak 2 lata będę z młodą w domu chyba że coś znajdę w pobliżu domu... Ale na razie rok z moim szkrabem :-) Nie zazdroszczę czekania na wizytę na niewygodnych krzesłach... Te w szpitalu też fantastyczne były... Nie wiedziałam jak siedzieć i leżeć bo po znieczuleniu kręgosłup mnie bolał tydzień.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z fajnych rzeczy to mój mąż mówi że fajnie że mam takie forum :-) bo zawsze jak czegoś nie wiemy to mój mąż mówi że mam spytać dziewczyn z forum :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie ciesze ze mamy to forum, ja jak czegos nie wiem to od razu pytam dziewczyn i wszystko jasne.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS a l4 miałaś płacone? i jak teraz masz macierzyński? No forum bardzo fajne, ale jeszcze lepiej będzie jak poznamy się wszystkie w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L4 miałam płacone 100 % a co do.macierzynskiego to zawiodłam wszystkie potrzebne dokumenty do firmy czyli wniosek o przyznanie urlopu plus akt urodzenia dziecka i wypisany macierzyński który wypisują w szpitalu. Dzisiaj będę się dowiadywać czy oni już wszystko zgłosili do zus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jak się zatrudnialam to od razu mówiłam że chce płacić na zus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Cześć dziewczyny, ja też na rocznym macierzyńskim, potem zobaczymy co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy możliwości okazji do spotkań skoro każda ma roczny macierzyński. wasze maluchy też dziś takie niespokojne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek Czytasz mi w myślach, miałam się ciebie pytać o to samo ;)) Niestety my też się jeszcze nie załapaliśmy na gazetę :> Jak w przyszłą sobotę też nic nie będzie, to normalnie do nich napiszę, o co chodzi w ogóle ;PP Poza tym tak tu się rozpisujecie, że nie nadążam Was czytać :) No właśnie dobre pytanie z tymi kropelkami, czy sab simplex można przedawkować?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Nikt nie chce się wypowiedzieć w sprawie kropelek? :) Kamka pozew zbiorowy trzeba napisać :P Facet mnie ostrzegał, że dużo dzieci się urodziło ale żeby aż tyle? Moja mała w sobotę ma miesiąc już a w gazecie nie była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czekam na wizyte wlasnie. Ciekawe co powie mi na temat szyjki macicy. Ciekawe czy dolacze do lezakujacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
emi a do jakiego lekarza ty nalezysz bo na szpital chodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja juz po wizycie :-) dzis na szczescie nie bylo duzo pacjentek. Maly ma juz 2800 gram, szyjka skrocona, miekka ale zamknieta. Pan doktor powiedzial ze moge troszke wczesniej urodzic. No i na te skurcze w pachwinach zapisal mi tabletki na wyrownanie magnezu. Na moje pytanie ile maly moze jeszcze przybrac na wadze pan doktor odpowiedzial " nooo jeszcze troche moze przybrac". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
wiec dołaczam do lezacych. mam szyjke 2 cm, dostalam luteine 2 x rano i 2x wieczorem pod jezyk. tez mialyscie to?? od razu na gronkowca badanie dodatkowo 2 x dziennie ' Emilia24 ładnie rosnie bobasek, dobrze zze masz zamknieta szyjkę / Myszka ja chodze prywatnie do Karasia.nie na szpital :) . Czekam na córcie, pozno masz wizyte, napisz koniecznie co wynikło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
dodatkowo 2 x dziennie no spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
hej dziewczyny emi i emilia w kturych tyg jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos te nasze wrzesniowe dzieci spiesza sie na.swiat bo jak widze wszystkie mamy skorocone miekkie szyjki i wiekszosc ma lezec..przydal bys sie taki jeden wspolny pokoj do lezakowania jak w przedszkolu:) bylo by razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 34 tygodniu ciąży. mam otwartą szyjkę niestety . no wlaśnie te bobaski wrzesniowe juz pokazują swój charakterek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia24 bobasek wazy 2,5 kg. lekarz mówił ze jest w górnej granicy normy, ale jak mam urodzic szybciej to niech rosnie prędko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi to masz takie same zalecenia jak ja, w sumie wiekszosc z nas. No przydalby sie taki pokoj i nawet w szpitalu to przynajmniej kazda by sie tego trzymala a tak bywa roznie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa no wlasnie... ja pół dnia dopiero leze i juz nie moge a co dopiero 3 tygodnie. dostalam od przyjaciolki ksiazki wiec moze too mnie zaabsorbuje. no ale dla dobra bobasków musimy wytrzymac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi tak mam ta luteine i jest okropna, chociaż biorę już ją chyba 3 tydzień i się przyzwyczaiłam do smaku. Ty masz leżeć 3 tygodnie, a ja dwa miesiące!!!!!!! Bu... spać nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, ale pada deszcz od wczoraj. Faktycznie przydal by nam sie taki pokoj do lezakowania, wtedy moze by jedna druga pilnowala zeby nie wstawala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×