Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

U mnie też była roznica co do pomiarow 2 tygodnie. Miałam rodzić 25 lipca z w końcu mała wyszła 2 sierpnia. A i tak w książeczce małej wpisali mi że się urodziła w 38 tygodniu. Więc weź ich zrozum. Każdy mówi inaczej. Ale waga 2900 już jest ok, ale niech jeszcze posiedzi. I spełnienia marzeń :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo :) a waga 2900 to 400 nadwagi ;) wiec bardzo duza ta moja gwiazda i dlatego pytałam czy będzie jak mój syn ponad 400 bo Niko miał 4200 w 38 tyg..krucze to ciężko wyczuć teraz ten termin ..a zresztą tak czy owak dziecko po 36 tyg uznaje się za donoszone :) tylko człek tak woli wiedzieć wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa-Dziekuuje bardzo..:) ale ja chyba już nie chce..za stara jestem na ta ciaze i jakos tak bardzo ciężko ja przechodzę i tak daje mi czasem popoalic ,ze możecie uznacie mnie za egoistke ale naprawdę czasem chciała bym już ur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna to w takim razie jest nas dwie:D Też czasami mam dość dlatego że też nie przechodzę jej dość, już bym chciała być w takim etapie co Ty, wtedy śmiało mogłabym już rodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Czyli to opadniecie brzuszka tez u Ciebie zwiazane z ciezarem bobaska. . Dziewczyny ja wczoraj czytalam cos drastycznego... ze podczas porodu lekar oderwal dziecku glowke... w polsce cos takiego mialo miejsce rowniez. CY slyszalyscie o takim przypadku w wejherowie?? Albo ze dziecko wypadlo z rak lekarzowi badz poloznej?? Straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
wszystkiego najlepszego lilianna aby wszystko bylo dobrze 36 tydz to juz jest ciaza donoszona bo bylam w piatek u lekarza i jestem koniec 35 tyg i on powiedzial ze teraz ryzyko przedwczesnego porodu minelo ze teraz jak by cos sie ruszylo to by bylo donoszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi..nie do konca z.ciezarem..bo nie wiem czy pamietasz wieczor przed opadnieciem mialam skurcze a mala bardzo sie denerwowala caly wieczor i noc nie spala wiec wstawiala sie poprostu..potem bylam u gina i okazalo sie ze szyjka.miekka i skrocona czyli jak by przygotowywala sie do porodu i stad mialam nakaz lezenia bo do tego co tylko wiecej nawet po domu pochodze to skorcze ..a ciezar to zapewne swoja droga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
ja o niczym takim nie slyszalam nawet dobrze bo poco sie zadreczac czyms takim nie mysle nawet o takich zeczach bo poco wszystko bedzie dobrze badzmy w dobrych myslach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi właśnie oddziałami te informacje, i jestem w szoku. Dlatego bałam się rodzić sn przy ułożeniu posladkowym. Na szczęście w Wejherowie od razu decydują się na cc. Ale historię straszne :-\ Nie wiem czemu ale jestem mega zmęczona dzisia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka -dziekuje bardzo:) i tak.jak.piszesz 36 to.donoszone wiec niech sie dzieje co chce..trudno najwyzej moj maz dojedzie troche pozniej..mimo,ze bardzo mu zalezy aby od pierwszej chwili byc z Tosia ale coz zycie pokaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As..pogoda taka ze mozna czuc sie zmeczonym..poza tym.jestes w pologu wiec nie ma.co.sie spodziewac,ze bedziesz w pelni sil..poza tym hormony dalej szaleja zmeczenie przez nocne wstawanie do.malej..masz wiele.powodow by czuc sie zmeczona..odpocznij ile.sie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
ja jakos tez tak slabo sie czuje nic mi sie niechce ciezko mi sie oddycha juz chwilami tez bym chciala zeby bylo juz po wszystkim ale bym chciala jeszcze chociaz 2 tygodnie jeszcze a wtedy niech sie juz dzieje co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna i Myszka- wy podobnie do mnie chyba bo ja już zaczęłam 37 tydzień czyli między nami mała różnica fajnie, być może się spotkamy...moja mala w 25 tyg miała już 3kg więc boję się,że jeszcze sporo może przybrać,też mi się wierci naciska na szyjkę więc wydaje mi się,że urodzę troszkę szybciej,ale zobaczymy tez mam jeden termin wyznaczony na koniec sierpnia...teraz wizytę mam w czwartek to napiszę co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna śpię wtedy kiedy mała śpi jeśli mam okazje ale rano zawsze daje mi popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
105ewelina czytam i aż mówię kurcze 25 tc a takie duże dziecko, no nieźle, ale się poprawiłaś i myślę sobie uff to dobrze bo dziewczyna miała by ciężko przy porodzie :P Zazdroszczę Wam że jesteście już bliżej końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna wszystkiego najlepszego spełnienia w zyciu :) Tinnerraa miałam zgage i tostraszna przez ostatnie dni az do porodu brałam manti i renigast po 2 na zmiane ale na długo nie pomagało no i malytka ma włosków multum ale czy to ma cos ze zgaga trudno powiedziec ale tez słyszalam taka teorie :) As do brze masz ze mozesz sobie pozwolic na spanie w dzien ja przy synku moge tylko pomazyc ale przy pierwszym dziecku tez korzystalam z tego przywileju taze wypoczywaj nalezy ci sie :) Piekna pogoda dzisiaj :) zaraz wyjde na taras i pokorzystam troche ze słoneczka :) Liliannna trzymam kciuki za ciebie i życze szybkiego porodu bez zadnych niespodzainek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy można używać maty edukacyjnej? Bo mojej pannie ewidentnie się nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
AS na opakowaniu maty jest napisane, że jest od 0+, przynajmniej na mojej. Moja mała w przyszła sobotę skończy miesiąc, próbę z matą miała około tydzień temu i zainteresowały ją nawet trochę motylki, więc teraz zrobimy drugą i może ją zaciekawi więcej elementów :) Jeśli masz już w domu taką matę, to spróbuj rozłożyć, może coś małą zaciekawi:) . Mam pytanie odnośnie sab simplexu. Czy można go przedawkować? Pytam z ciekawości, bo nie wiem czy można to często podawać czy raczej w odstępach czasowych? . Kamka jak tam ? Czy Twój maluszek był w tę sobotę w dzienniku? Moja mała znów się nie załapała ;/ Może za tydzień... Już nawet nie kupujemy w ciemno gazety tylko w sklepie sprawdzamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna, wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń :) Jutro idę na wizytę do lekarza, trzymajcie kciuki by wszystko było dobrze. Co do zgagi, mam ją prawie non stop, nawet po wodzie... Mleko piję hektolitrami, przynosi ulgę na jakieś 10-15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmiej wieczor chlodniejszy mozna sobie odpoczac :-) Ja tez jutro do gina, ciekawe ile Jaś juz waży bo mam wrazenie ze brzuch mi ostatnio sporo urósł, musze go zmierzyc heh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
dzisiaj pogoda chyba bedzie akurat dla nas najwyzej ze sie rozpogodzi mniejmy nadzeje ze tzk zostanie ja mam wizyte w piatek i umuwilam sie nato badanie gbs bo jak bylam w ten piatek to juz bylo zapozno bo o 20 weszlam a bylam o 15.30 mniejmy nadzieje ze teraz tak nie bedzie bo tam mozna fiola dostac niedosc ze twarde krzesla krzyze mnie tak bolaly to powodzenia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwuję się tą dzisiejszą wizytą... Dziewczyny, skorzystacie z rocznego macierzyńskiego? Boicie się o pracę że nie będzie dla Was miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
ja korzystam z calego roku gdzie zostawie takiego maluszka mniejmy nadzieje ze jak wruce to miejsce dlamnie bedzie i ze mnie nie zwolnia jak wruce bo tak tez moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce skorzystac z rocznego, z tym zre mam umowe na czas nieokreslony, w sumie to jezeli mnie zwolnia gdy wroce to trudno, nie ta praca to nastepna. Zastanawiam sie nawet nad wychowawczym, tylko chyba finansowo z mezem nie dali bysmy rady. Tez sie denerwuje wizyta, najgorsze jest to ze mam dopiero na popolodniu. No i nie wiadomo ile pacjentek dzis jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kozystam z rocznego..a ostatnio niestety tak bywa w profeminie.ze takie kolejki..jak bylam z Tinnera tydz temu to 15 kobiet bylo przede mna..a na tych krzeslach nie da.radyvsiedziec i jeszcze ten zaduch ..dramat..wiec juz wspolczuje dziewczynki tej posiadowy w tym extra wypasionym przystosowanym dla ciezarnych lokalu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×