Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Lilianna-współczuję,ale dzień beznadziejny...na szczęście wszystko wraca do normy oby skurcze przeszły...trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina 105 czuc duza ulge mi.opadl dwa tyg temu i poczulam odrazu roznice i dopiero wtedy spojrzalam w lustro i zobaczylam ze opadl..opadal dwa dni.. I tez mam nadzieje ze te skurcze sie rozejda..teraz sa rzadsze ..cale.szczescie bo byl moment ze byly ci killa minut i to takie silne ze.mowic nie moglam..widac nospa troche dziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny bym była przerażona daj spokój...no szczęście,że działa nospa...aha bo mi jeszcze się nie obniżył trochę jeszcze jak położę rękę na brzuchu to do końca nie opadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna ... straszne dzis mialas przeżycia. .. masakra. Mam nadzieje ze bedziesz chociaz spac pyrzynajmniej bez skurczy! A ten dokument wystawia ginekolig po porodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Lilianna aż mi ciarki przeszły jak przeczytałam co musiałaś przejść kurczę co za pech ża akurat w ciąży jak jestes musiała cie ugrsc , dobrze ze wszystko tak sie szczesliwie zakonczyło . Dzis sie przeprowadzam do swojego mieszkanka juz ostatecznie , a mam niestety zepsuty laptop swój (pękniety ekran podczas przeprowadzki - juz nie powiem jak jestem w...i pewnie nie predko się tu pojawię , ale sie pojawię , juz napewno nie tak czzęsto bo we wrzesniu i tak wracam do pracy :) Trzymam za Was wszystkie kciuki ciężarówki i za mamuśki tez oby dzieciaczki rosły zdrowe i szcześliwe :) Napewno do Was zajarzę :) Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszka..przykro,ze juz tylko czasem bedziesz zagladac..czlowiek sie przyzwyczaja do grona i potem kogos brak:( a z kim Hanie bedziesz zostawiala gdy wrocisz do pracy? Nie wykorzystujesz mozliwosci rocznego macierzynskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna jak sie dzis czujesz? Skurcze przeszly? Z ta osą straszne :( Kiwoszka, tak szybko do pracy? Szok, podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Kiwoszka GRATULACJE,ZE JUZ.NA.SWOIM..tego uczucia nigdy sie nie zapomina jak.zaczynasz w koncu byc u siebie:)no i pech z tym laptopem..moze naprawa nie bedzie taka droga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna z moja ciocią . Nie wykorzystuje poniewaz mniejsze pieniadze bede miała 60 procent pensji to dla mnie za mało , po zatym musze ppilnowac pracy tak sie umówiłam z szefową wczesniej teraz jest za mnie zastępstwo nie wiem co by było gdybym wrocila w marcu moze juz nie miałabym gdzie wracac , pozatym ja lubie swoja prace a pracuje 3 razy w tyg . tylko wiec reszte czau bede z małą. Mi tez bedzie was bardzo brakowało zżyłam się z tym forum , hehe jak widac codziennie tu byłam mimo wielu zajęc i natłoku obowiązków , bardzo was polubiłam to musiałam wiedziec co i u was nowego , bede zaglądac jak tylko czas pozwoli no i kiedys naprawie kompa ;( 3majcie się dzielnie :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinnera cale szczescie w nocy zaczely byc cotaz rzadsze az przeszly..czuje sie tylko.bardzo zmeczona ale to pewnie po tej osie bo zeszlym razem gdy nie dotaralm tak szybko do lekarza i byla absolutnie cala spychnieta to tydz nie moglam z lozka sie podniesc taka bylam oslabiona od tego..kurcze ale wczoraj wieczoram to balam sie ,ze juz w nocy Tosia bedzie na swiecie i bardzo martwilo mnie ze tatus jej nie przywita..moj maz tez sie bardzo denerwowal.ze taka moze byc sytuacja..no ale.jak to mowila "glupi ma szczescie";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowoszka..no.faktycznie 3 x w tyg to nie dramta.:) ja biore po 80%od poczatku zeby wlasnie pozniej nie odczuc tego braku kasy przy 60%..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszka niektórych masz na fb więc zawsze tam możesz zajrzeć :-) myślę że jak już się wszystkie wypakujemy to zrobimy spotkanie i w ogóle będzie trudno nam się rozstać ;-) ja pomimo że też dużo mam na głowie (mąż na razie nie bierze ojcowskiego) to też chętnie zaglądam jak mam chwilę wolnego :-) Lilianna daj znać jak się czujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna ja życzę byś dotrwała do końca, odpoczywaj!! Kiwoszka, liczę na to że kiedyś zorganizujemy spotkanie jak wszystkie urodzimy i że będziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
hej wczoraj bylam na wizycie jest wszystko dobrze ale sie nawkurzalam wczoraj tyle ludzi bylo bylam o 15.30 na szpitalu weszlam dopiero po 20 a przed 21 bylam w domu skandal mam jeszcze pytanie bo ktos juz pisal ale zapomnialam odnosnie jak sie liczy ruchy mozecie jeszcze raz napisac prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oczywiście że jestem za spotkaniem jestem zawsze chętna:) No dziewczyny z Fb mam takze jakies biezace fotki kiedys napewno tam wrzucę też :)) a jak napraiwe kompa lub raczej kupie nowego bo podobno naprawiac sie nie opłaci tego to bede znow regularnie. Lilianno wiem tu był mój błąd z tym 60 procent 80 jakos bym jeszcze zniosła no po ptakach:) tak 3 razy to nie dramat dam radę chcoc ciezko bedzie bo bede myslala jak Hania itp no ale kiedys i tak by to nastąpiło :) przy nastepnym dziecku sobie moze odbije i wezme rok:) ok zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
Witajcie dziewczyczny :) Lilianna do powrotu męża dasz rade ja bede trzymac kciuki :) Kiwoszka wracaj szybko twoje rady sa bezcenne :) Emi 1986 jak tylko zaczne zalatwiac becikowe meldunek itd to ci wszystko opisze jak to wyglada dokladnie bo ja nadal naleze do gminy Wejherowo wiec ci wszystko napisze :) Ja od paru dni musialam troszke prace nadrobic bo ostatnie dni ciazy jakos nie mialam glowy i ochoty no ale teraz chce wszystko pozamykac zeby w pelni wykorzystac macierzynski :) jestem ostatnio malo aktywna ale nabierzaco czytam wasze wpisy :) chyba sie uzalezniłam :) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy wasze dzieciaczki (maluszki) też tak maja że maja większa aktywność w którymś momencie dnia? Bo moja Kamilka upodobala sobie czas d 8 do 11 kiedy trudno jej zasnąć. A potem co karmienie to pięknie śpi :-) I jeszcze jedno –czy kiedyś mi przejdzie przeciekanie mleka? Bo w nocy zalewam się mlekiem a w dzień cały czas mam wkładki laktacyjne :-\ i strasznie mnie to denerwuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
i dzis znowu mamy upal skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As..z tym.wyciekiem pokarmu roznie jest..to.bardzo indywidualna.kwestia..ja nie mialam takiego problemu mimo.dwoch lat karmienia..ale zdazalo.sie wiesz.kiedy..gdy dziecko zaczynalo plakac wtedy doslownie tryskalo..za.to.moja kolezanka tez karmila.dwa lata i dwa lata na.wkladkach laktacyjnych..wiec jak widzisz jak komu przypadnie temu benc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie gosc..no wlasnie jakos ostatnio sie opuscilas i rzadziej tu bywasz..wiec czekamy czekam na to ze zbow bedziesz czesciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba jestem ten typ co się leje strumieniami :-( Lilianna a jak się dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Kiwoszka gratulacje na nowe mieszkanko!oby godziny pracy mijaly Ci szybko.ja po okolo 3 miesiacach wracam do pracy po porodzie, ale moja praca jest na innych zasadach - glownie sluby piątkowe i sobotnie. Wiec rozumiem Cie ze wracasz. . Lilianna dobrze ze u Ciebie skurcze przestały dokuczac. Mialam taka nadzieje ze noc bedziezz miala spokojniejszą- z rezta pisalam Ci to :) Jaka wysokosc ma teraz Twoj brzuszek?? - Juz nie gosc, super to pozalatwiaj i daj mi znac jak to u nas wygląda , ogarnij macierzyński. , Dopadl dzis mnie refluks czy jak to sie nazywa... fuj... a nixzego ciezkiego nie jadlam... ulewam dzis jak bobas.. macie jakies sposoby na to? Mialyscie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie skonczylam teraz juz moge poswiecic czas dla dzieciaczkow :) dzis na chwilke wyszłam z dzieciakami na plac zabaw i pierwszy raz karmiłam Oliwke na dworzu :) jutro mamy pierwsza wizyte u lekarza zobaczymy ile moja Myszka wazy :) As mi z piersi leci gdy sie zapatrze jak Oliwka pije to z drugiego leci albo własnie jak placze albo jak Natanielek mowi ze chce jesc albo pic hehe :P a tak pozatym to wkładki sa suche i nic sie nie dzieje :) Lilianna jak sie czujesz ? kiedy mąż wraca ? Tinnerraa a jak u ciebie sampoczucie ? spokojnej nocy dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie gość, samopoczucie takie sobie, dziś nie mogę spać, mąż poszedł do pracy a ja zalegam. Boli mnie pierś, nie wiem czy mnie coś przewiało czy o co chodzi... Generalnie brzuch boli, więc bez większych zmian. Powiedz mi, miałaś zgagę w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa ja miałam zgagę już jak brzuszek był spory i nie ma skutecznego rozwiązania. Ja starałam się wtedy jeść mniej ale częściej i po jedzeniu nie kładłem się od razu do łóżka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS z tą zgagą to jest straszne mam całe dnie i całe noce, renie praktycznie nie pomaga a jak pomoże to dosłownie na 10 minut, inne środki typu migdały czy mleko też nie skutkują, no straszne, w pierwszej ciąży też miałam dopiero pod koniec.. no i ciekawe czy zgaga faktycznie włoski robi dzieciom?:D Moja mała jak się urodziła miała mega dużo czarnych i lekko zakręconych, ciekawe jak moje bliźniaczki będą miały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też często.miałam zgagę w ciąży ale moje maleństwo włosków to.net tylko troszkę, jest ich trochę ale nie tyle ile moja mama mówiła że miałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamkaaaaa28
Gratulacje dla świeżo upieczonej mamuśki :))) Camiliana, mam nadzieję, że w sobotę będziecie już w domku, bo piękną pogodę zapowiadają ;) Co do farbowania włosów, to ja też farbowałam w ciąży, nawet pozwalałam sobie na kąpiele słoneczne, chociaż niektórzy straszą, plamami od słońca i hormonów, grunt to wysoki faktor;] Czasy trochę jednak się zmieniły i kobiety w ciąży mogą więcej niż kiedyś :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry..niesty wczoraj czulam sie koszmarnie wieczorem i dlatego nie odp..pewnie przepracowalam sie ale mam ur i musialam na dzis cos upiec i troche ogarnac dom..wieczorem to mazylam zeby ktos mi mloda juz wyjal..kurcze strasznie sie rozpycha jestem tak obolala w srodku,ze czasem az beczec sie chce.. Emi pytalas o brzuch..brzuch tak jak opadl to opadl..ale zwazywszy ze bylo to w 34 tyg a mala caly czas rosnie wiec i macica tez znow coraz wyzej..nie mam ponecia co by bylo gdyby wtedy nie opadl bo nie wiem gdzie ona by sie zmiescilo,bo mam tak wysoko ten brzuch..zebra az pieka od ucisku..zreszta reszta organow tez.. Gdy w pon bylam u Zabinskiego i podawal wage malej a bylo.to 2900 na 35 tydz to pytalam czy Tosia dojdzie do 4000 jak jej brat powiedzial ze spokojnie..poczym dalej robil usg i powiedzial,ze nie zdazy..a ja mialam tyle innych pyt ,ze zapomnialam zapytac czemu nie zdazy..ale przejrzalam wczoraj usg..i z niego wynika ze terminy porodu roznia sie od tych wyliczonych na poczatku..czyli jeden termin jest juz na 28.08 a dwa pozostale 13-14.09 ..sa to termyn z pomiarow..moze po nich wnosil.ze ur szybciej i dlatego mloda nie dojdzie do 4000..a co do zgagi zaczelam ja miewac na noc id trzech dni ..jakis koszmar bo nigdy w zyciu wczesniej nie mialam tego talatajstwa..i zeby bylo mi ciut lepiej i wymiotowac mi sie nie chcialo to w pozycji pol siedzacej albo siedzacej zasypiam bo inaczej nic nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×