Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

W Wejherowie mówią ze obchód będzie i jeszcze jest czas się umyć np. zazwyczaj obchód był około 9. Co do zdejmowania majtek to zdejmowalo się przy innych babeczkach i to nie było krępujące bo każda z nas i tak.musiala to zrobić. Lilianna a co do tej laktacji to będzie tego melka więcej czy już się tak zatrzyma jak jest? Bo i tak mam tego.malo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As bedzie tyle ile bedzie spijalo dziecko..dlatego noe czijesz pelnych piersi bo jest tyle ile potrzeba dzicku..beda.tylko.skoki pokarmowe..jesli sie nie mule to.3 dzien,3 tydz i 3 miesiac..i wtedy bedziesz widziec ze maluch nie dojada bo to momenty gdy dziecko zaczyna potrzebowac wiecej wystarczy wtedy przystawiac dziecko jak najczesciej..mi polozna kazala na.dwa trzy dni polozyc sie z dzieckiem przy piersi do lozka i samo.sie wyrowna po tym czasie..no i pic duuuzo.. Quo..jest tak jak pisze As..ale przeciez sciagasz sobie pod koszula tak,ze nikt nie widzi twojego tyleczka i lezysz w koszuli ktora cie zaslania ci pupe i do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quo..za szybko mi wyslalo..wiec lezysz przykryta i tylko jak lekarz podchodzi to odkrywasz sie na chwile i tyle..te dwa dni da rade przezyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna pamiętam ze dokładnie 3 dnia był kryzys bo mi strasznie w szpitalu płakała, no i teraz będzie skok bo będzie 3 tydzień, zobaczymy jak to będzie z moim małym glodomorem :-) A cięcie się zagoilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As..no to sie ciesze,ze ciecie sie zagoilo...tak myslalam bo mi z prawej strony rozchodzilo sie robiac nawet otwor a i tak bardzo ladnie sie zaroslo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie tez ladnie zagoilo chociaz na poczatku to byla masakra. A co do laktacji to potwierdzilo sie to co pisalas Lilianna. :-) mala przytyla 300 gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy Gościu gratuluje pomyślnego rozwiązania :))) Jest nas już coraz więcej mamusiek :))) Paulusek, no widzisz, mówiłam, że wszystko ok, dlatego nie przemęczaj się, dużo odpoczywaj a nie dasz plamy ;))) A czy któraś z was miała problem po porodzie z hemorojdami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As..no to super:) juz tez bym.chciala.byc po porodzie..naprawde ciezko ta koncowke przechodze:( a co do karnienia to karmilam razem 3 lata wiec cos tam.z.tej wiedzy zostalo i ciesze sie ze sie komus moze przydac..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za odpowiedz dziewczyny a czy na łóżko też trzeba coś kupić chodzi mi o szpitalne bo pewnie jak będę leżeć tylko w wkładzie poporodowym to mogę coś wybrudzić a tak wogóle lepiej by było aby brali na badanie z osobna to rozumiem że jak doktorki przyjdą to mam mu pokazać ten wkład tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quo1130 ja sobie kupiłam majtki siateczkowe, żeby z samym podkładem nie leżeć bo też sobie tego nie wyobrażam heh.. tak mi koleżanki poradziły które tam rodziły. A skoro jest czas przed obchodem to zawsze się zdąży zdjąć ;) Kupiłam je w Tygrysku za ok 7zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi czy coś brać ze sobą do szpitala do przemywania krocza, np. Tantum Rosa, albo szare mydło czy coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestem po wizycie lekarza więc tak:szyjki już nie mam jest rozwarcie na pół palca,jeśli chodzi o dzidzie to ma się dobrze waga 3200,jest bardzo nisko.Niestety mam złe wyniki jeśli chodzi o mocz bo miałam ślad po białku i liczne bakterie -dostałam antybiotyk w saszetce jednorazowy taki i teraz mam mieć wizytę za tydzień znowu co juz mnie męczy,a tak ogólnie jakoś dzień mam do d...zły humor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj chyba w ogóle pogoda jest jakaś dziwna bo od rana boli mnie głowa :-(a mała marudna jak.zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
emilia ja sobie kupilam w rosmanie takie prubki malo miejsca zajmuja bynajmiej ewelina a ty w kturym tyg jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do podmywania kupilam specjalny plyn po porodzie z firmy Dzidzius..nie ma zadnej chemi ..parabenow itp.majtki siateczkowe tez mam ale tak czy owak zdejmujesz je do obchodu i jestes z samym podkladem wiec nie ma roznicy Biometr na maxa niekorzystny bo nerwa mam takiego ze.az wyszlam z domu bo chyba poubijala bym dzis te moje dziciuchy..;(wrrrrrr.. Ja na 16.30 mam gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina to ty faktycznie lada chwila ur..pewnie tego tyg do nastepnej wizyty nie dochodzisz..a na ktorego masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sobotę mam 38 tydzień więc właściwie donoszona ciąża...ale po dzisiejszej wizycie czuję cały czas,że tak mnie kuje jakby mała się przesuwała w dół więc te rozwarcie może szybko postępować i ruchy czuję w dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
lilianna to napiszesz czy wszystko jest wpozatku ja mam wizyte jutro zobaczymy jak tam moja szyjka i co z tym czopem czy do konca odszedl czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gość
hejka dziewczyny! a wiec odpowiadam na kilka pytań, ktore zdazylam przeczytac Bol porodowy jest straszyny,ale da sie go przezyc... pomysl sobie, ze Twoj maluszek ma tez ciezka droge do przejścia i musisz mu pomagac z calych Twoich sil... nie chodzilam do szkoly rozenia, ale bardzo wazny jest oddech...pomagasz nim maluszkowi i sobie... mnie wyopisal.i po 2 dobach w sobote... lezala ze mna dziewczyna po cesarce i ja wypisali w 3 dobie... majtki do obchodu musisz scignac, ale polozne wczodza szybciej i mowia zeby je zdjac...wiem ze to nie komfortowe lezec bez nich ale dasz rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Położna Angelika
Drogie mamy jeżeli macie ochotę wypełnić ankietę odnośnie autonomii kobiet ciężarnych i rodzących a urodziłyście dzidziusia w latach 2011-2013 proszę kliknąć w poniższy link. Chcę zbadać czy kobiety są świadome swoich praw i jak przestrzegane są te prawa w stosunku do kobiet ciężarnych i rodzących! Gorąco zachęcam!! :) http://moje-ankiety.pl/respond-51280.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
ewelina napewno napisze a te majtki siatkowane to tez mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Cześć Dziewczyny Kamka jak tam Twój kolkowy maluszek? AS Twoje maleństwo też kolkuje? ehh.... chciałam się Was zapytać o smoczki. Klaudia tak płacze przy kolkach czasami, że żeby mieć choć trochę spokoju to podałam jej smoka, po chwili zasnęła. A chciałam tego uniknąć, ale chyba się nie da czasami. Nie ukrywam, że trochę to dla mojej wygody, bo czasem mi żal patrzeć jak płacze a po za tym jestem w ciągu dnia zmęczona ciągłym uspokajaniem jej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek ja mojej smoka podaję żeby się uspokoiłam, a co do.kolek to jeszcze nie mamy ale maruderstwo jest i wczoraj już nie dawałam rady :-( dziś maruderstwa ciąg dalszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia24- ja też mam te pięknę majteczki :) ale chodzi mi na obrzodzie wiesz jak będzie z nas tak lecieć po porodzie i zanim będzie po obrzodzie to może coś skapnąć ja mam tylko dwie pary tych majtek a tak chciałam bawełniane mieć a może nie można tam nosić z materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie tam tum rosa nie jest na podmywanie tylko na ranę jak będziecie szyte tam na dole i wtedy też musicie zaopatrzyć sięw małą butelkę z spryskiwaczem a do podmywania albo szare mydło albo laktacyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
quo ja kupilam sobie w rosmanie szare mydlo do higieny intymnej taka prubke wystarczy na te 3 dni w szpitalu poco brac duze butle a jest tam naprawde duzo asortymentów takich pasty do zebow zele do mycia ciala itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
quo te majteczki można przeprać, szybko schną, ja też miałam tylko dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×