Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość myszka 1234
ja tez juz ponad tydzien lerzakuje ale dzis mam wizyte i zobaczymy co nam powie lekaz mniejmy nadzieje ze wszystko ok bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
Mi karte ciazy nie zabrali ani pierwszej mam ja do dzis ani teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna nie pamiętam kto mnie operował ale była też studentka więc może jej pozwolili , rząd zapytań czy pamieta nazwisko pani dr. Mi kartę ciąży zabrali ale chyba oddadzą przy wypisie? Potrzebuje jej żeby mi pani dr wypisała zaświadczenie do becikowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo farbuję całą ciąże włosy ale kupuję farby bez amoniaku , przepraszam że tak dużym pismem ale coś jest znowu nacisnięte na klawiaturze a co do wypisu to nie dają od razu jak wychodzisz ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quo1130 czeka się na wypis do dwóch tygodni, co dla mnie było szokiem, ja czekałam dokładnie dwa tygodnie bez dwóch dni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężkie dni miałam, zatrułam się czymś :o wymioty, skręcanie żołądka, niefajna sprawa, najważniejsze że jest ok. Na wyjście we wrześniu będę mieć to co większość mam, pajacyk, kombinezonik, czapeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Też się trochę zdziwiłam, że kartę ciąży oddali mi dopiero razem z wypisem. A wypis po około tygodniu dopiero dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Kamka jutro sobota, może nasze maluszki będą jutro w gazecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,że kartę ciąży oddają od razu to lipa bo chciałam jak najszybciej załatwić becikowe...kurde lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Tydzień to jeszcze nie tak długo. Wiecie co oprócz zaświadczenia od gina jest teraz potrzebne do becikowego? A tak apropo szpital wraz z wypisem też daje jakiś papier, jest on potrzebny do otrzymania macierzyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten papier można szybciej dostać niż wypis. Mój mąż był tamten piątek w szpitalu i dostał go od ręki, a dziś mija 2 tyg. A wypisu nadal nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bez sensu z tym wypisem w Pucku dają od razu inaczej wyjść nie możesz ale może to dla tego że w Wejherowie więcej dzieci się rodzi i nie mają aż tyle czasu ? czyli tak kartę ciąży odają z wypisem (po 2 tyg) a papier do macierzyńskiego odrazu tak a powiecie mi czy szpital coś daje aby iść maleństwo zameldować czy zarejestrować w urzędzie stanu cywilnego tam gdzie się dostaje akt urodzenia czy poprostu tam idziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quo1130 faktycznie pod względem wypisu Puck ma lepiej, generalnie to pierwszy raz spotykam się że szpital nie daje wypisu od razu, dla mnie to naprawdę wielkie zdziwienie a leżałam naprawdę w bardzo wielu szpitalach, to Wejherowo jest pierwsze, a przecież nie tylko porodówka daje później, chyba wszystkie oddziały tak mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 2 tyg na wypis cześć to lekka przesada jednak. Dziewczyny mam pytanie, jak ubieracie swoje maluchy w taką pogodę na spacer? Bo mi chyba chcą ugotować dziecko dzięki wspaniałym radom :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmar230
Witam, wszystkich za tydzień mam termin :) będzie synuś ciekawe jak mi pójdzie :D oby lekko... będę rodzić w Wejherowie i też mnie ciekawią te wszystkie potrzebne dokumenty, co muszę zawieźć do pracy? co do becikowego? co do zameldowania? masakra ile tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmar230
Może rodziła, któraś teraz na dniach albo rodzi niebawem, bo też mnie ciekawi jak teraz ubrać malucha na wyjście ze szpitala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
aby otrzymac akt wystarczy - jesli jest slub to jedno z rodziców z dowodom osobistym - jeśli bez ślubu to oboje rodziców z dowodami osobistymi Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czy to zaswiadczenie od gina do becikowego jest rownoznaczne z kartą ciąży??bo tam jest info od kiedy kobieta jest pod opieka lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Ja od mojego gina dostałam osobny dokument i tam jest napisane od którego tygodnia ciąży jesteś pod opieką ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Gdynię to maja specjalny druk. A na stronie mopsu nie ma informacji co trzeba przynieść do becikowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyny..co ja miałam za dzien..dopiero wrocilam ze szpitala..ugryzła mnie osa a ja mam mega wielkie uczulenie na osy..tępem gnałam na ośrodek z osrodka tak jak stoje kazali jechać na szpital..tam od razu poza kolejnoscia na sor ..trzy godziny pod krplowkami,strydy i cos jeszcze w tylek..ten w tylek tak bolał,ze dostałam takich skorczy,ze się z bolu poplakala..to chcuieli po ginekologow dzwonic ale się po trochu rozeszlo..ale o tak zaczelam mieć tam skurcze tylko takie rzadkie ..w końcu mnie wypuścili pojechałam jeszcze zrobić zakupy i skurcze nabralay na mocy..jak tylko wrocilam wzielam nospe forte i czekam co dalej bo nie przechodzą i sa dość czeste i mocne..kuzwa ja nie chce tak na noc bo w nocy problem z cc..aa i nie wspomnę,ze trzy zyly mi pekly przy probie zalozenia welflonu.dopiero wezwali pielegniarke anastezjologiczna te jej się udało na dloni wbic..miejsce po ugryzieniu jakby wrzątkiem ktoś polal i tak ze 30 cm średnicy mimo tych sterydow które dostałam i leku przeciwhistamionowego..cale szczęście ze na tym etapie sterydy już nie zaszkodzą dziecku i jedynie przyspiesza pluca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CczekamNaCorcie..czy ty dzis bylas z tymi wymiotami.w sszpitalu..bo lezala kolo mnie dziewczyna tez wysoko w ciazy nie zrozumialam w trzydzietymktorym tyg byla..i tez byla z biegunka wymiotami i goraczka..i tak.sie zastanawialam czy to ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna a teraz już ok czy skurcze nadal masz?mi się chce płakać jak mnie ugryzie osa a nie mam uczulenia a co dopiero ugryzienia które dochodzi do 30 cm :-( oby się poprawiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As..jak narazie skurcze nie przeszly a opuchlizna tylko taka bo dostalam szybko sterydy..normalnie spuchla bym co.do centymetra..osa stanowi.zagroznie dla.mojego.zycia...jadac juz puchlo mi podniebienie usta i brwi a ugryzla mnie w staw skokowy..a jeszcze trafilam.na.mega korki. Az sie poryczalam po drodze ze nie zdaze dojechac bo sie udusze..18 lat udalo mi sie obejsc bez ugryzienia az do dzis i to w ciazy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna140 ja pierdziele faktycznie miałaś dziś dzien .... Jedno szczęście ,że udało Ci się na czas do szpitala dojechać. Wyobraź sobie, że mnie nigdy pszczoła ani osa nie ugryzła, dlatego teraz gdy jestem w ciąży to tak się strasznie boję, że mnie coś ugryzie bo nie wiem czy jestem uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×