Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Czekam na córcię, to nie stresuj się tak, skoro wiesz ze to leniuszek z malutkiej :) chociaż wiem łatwo się mówi, moje dziewczyny wcześniej były bardzo r***liwe, dosłownie czułam je 24h na dobę, teraz czuję je rzadziej i też się zamartwiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczę to sobie że to przez to że maleństwo nie ma już tyle miejsca i odłożyło się troszkę tłuszczyku na brzuszku, wtedy się trochę uspokajam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma człowieka od rana a tu ciekawie się robi .. jedna się obraza druga zmienia orientacje sexualna ale ok .. przynajmniej nie jest nudno..:)sex po odejściu czopa Nie. Gdyż czop zabezpiecza przed przedostawaniem się bakterii do wnętrza macicy a wiadomo każdy z nas ma inna florę bakteryjna i po stosunku bez czopa może dojść do zakażenia.. co do ruchów po jedzeniu mi tez zdarza się nie zawsze je mieć. Zazwyczaj ale nie zawsze ..za to w 95% skutkuje zjedzenie czegoś słodkiego..taki łasuch z tej mojej Tosi :) jeszcze chyba Emi pyala o to napinanie się macicy przy wypinaniu się tyłeczka dziecka mam tak jak ty ze czuje jak się macica stawia i u mnie ewidentnie sa to skurcze..no i dziś miałam dzień gdy było ich dużo jeden bardzo bolesny i zaczął odchodzić czop..zaczęły tez hormony szaleć bo miałam napady duszności i ciepla i jakieś osłabienie na zmianę ze skurczami..juz kolezanka chciała jechać ze mna do szpitala ale ja jak zawsze ostatnia do wyjazdu w tamta strone..tak wiec jestem w domu na razie skurcze minely ale wiem ,ze porod zbliza się dużymi krokami i raczej nie dotrwam do terminu cc na zimno i raczej będą ,mnie ciąć na szybkiego z czego wcale nie jestem zadowolona..mam nadzieje ze przetrwam tydz bo dziś się dowiedziałam, że mój maz wraca w następną niedziele :) :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila na 10.09 wiec niespełna 3 tyg ale już dwa t yg temu brzuch opadl i to już kolejna akcja skurczowa tyle ze tym razem z czescia czopa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna140 kurcze, to faktycznie poród sie u Ciebie zbliża wielkimi krokami. Mam nadzieje że uda Ci się wytrzymać do powrotu męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka nadzieje:) i wiecie co..z tym przepracowaniem i skurczami po nim ,to u mnie jest tak,ze nie dostaje tych skurczy tego dnia tylko dwa dni później..tak było po bociankowym,ktore było wniedziele a we wtorek zaczal opdac brzuch i miałam mocne skurcze ..teraz w niedz napracowałam się przy urodzinach i dziś tez wtorek i tez mocne skrcze i odchodzący czop..wiec wynika ze dwa dni po przepracowaniu się zaczyna się akcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna a u mnie tego samego dnia, dziś za mało odpoczywałam i teraz mam lekkie skurcze, ciągnący ból w dole :( buu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie lrzejsze tez mam tego.samego.dnia ale do nich to juz przywyklam pewnie jak i ty ale po.dwoch dniach mam takie powazne kroki w kierunku porodu jak opadanie.brzucha ,dzis ten czop a do tego hormony w te dni odrazu szaleja i.skurcze sa naprawde mocne..tak.ze sa momenty ze slowa powiedziec nie.moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna no to nic innego jak przygotowujesz się do porodu, ja na razie nie chce takich skurczy, jeszcze chociaż dobry miesiąc niech posiedzą.. u Ciebie, jak za tydzień to który TC będzie? 37?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As ale widac nir jestesmy same bo i ty jak widac nie dosypiasz.nocy;) czy wy tez nie moglyscie dzis.spac?? Jakas pelnia cy cuś;) od.4 nie spie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna ja spać mogę gorzej z moją córką :-( ostatnio jakaś marudna jest... Miałyście może kiedyś takie wrażenie ze produkującej coraz mniej pokarmu? Ja mam coraz rzadziej uczucie "pełności" w piersiach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola2
Czy wiecie po ilu dniach po porodzie wypisują ze szpitala w Weju? I czy można wyjść w sobotę lub w niedzielę jeśli akurat w te dni wypadałby ten termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As to normalne..z czasem produkcja sie normuje i koncza sie pelne piersi..tez sie tym martwilam ale polozna laktacyjna powiedziala mi ze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna dziękuję za rozwianie wątpliwości. Może i wkładek kasacyjnych się będę w końcu mogła pozbyć :-) Cola w Wejherowie wypisują po 2 pełnych dobach, ale jak np. urodzisz w nocy to wypisują cię po dwóch pełnych dobach plus jedna noc. I wypisy robią w weekendy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
AS chciałam napisać dokładnie to samo co Liliana :) Po prostu unormowała Ci się laktacja i teraz to działa na prawach popytu i podaży :P Tzn zawsze tak działało ale teraz ilość mleka się wyrównała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mężuś wczoraj wrócił o 3 w nocy, oczywiście ja na niego czekałam... a dziś musiała wstać po 6 znowu do pracy, to jest dopiero masakra, ja nie wiem jak On będzie funkcjonował jak będą dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tonnera..kurcze ale ma ciezko ten Twoj malzonek..stopery bedzie. Musial zakladac na noc;) a tak powaznie to bardzo.wspolczuje bo.wiem jak.to bylo po.ur Nikusia gdy moj maz pracowal.jeszcze w kraju i np chodzil na nocki a maly sie budzil i plakal..Piotr chodzil nieprzytomny az zasnal kiedys za.kierownica szczescie ,ze sa barierki miedzy pasami i na nie wpadl..caly bok auta byl.do robienia..szczescie ze nic mu sie nie stalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
ewelina napiszesz nam relacje jak tam twuj maluszek i czy wszystko jest ok ja mam jutro wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
105ewelina to dasz znać po wizycie:) Ja muszę w końcu ściągnąć się z łóżka i się ogarnąć... Ale mi się nie chce po takiej nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadam jeszcze raz pytanie bo chyba żadna mnie nie przeczytała do pań które rodziły - kturaś pisała że na obchodzie trzeba mieć zdjęte majtki bo patrzą ile i jak z was leci po porodzie ale czy ty musisz ściągnąć te gadki przed obchodem i przy innych babkach na sali to chyba kręmpujące i skąd wiadomo o której jest ten obchód bo w Pucku to jak im się podoba i dlatego się pytam bo co puźniej leżeć 2 godziny bez majtek :) proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quo1130 z tego co pamiętam ja w Pucku i tak byłam bez majtek tylko ta podpaskę miałam, tak kazały położne, nie wiem jak jest w Wejherowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×