Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Ja już czekam z niecierpliwością. Chciałabym urodzić do czwartku, bo jak nie to znowu mnie położą na patologii w piątek, bo mam wizytę u swojej p. dr, która powiedziała, że na pewno mi wtedy wypisze skierowanie. W piątek będzie już 8 dni po terminie. Najgorzej, że nadal się nic nie dzieje. Jak tu przyśpieszyć (bezpiecznie oczywiście)? Wolałabym już tak, żeby skierowali mnie od razu na porodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko samo zdecyduje kiedy chce wyjsc ;) MOja byla 2 tygodnie za wczesnie, Twoja sie nie spieszy ;) rownowaga w przyrodzie zachowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahhel
Gratuluję rozpakowanym :) Ja mam jeszcze tydzień do terminu z miesiączki :) Ale waham się nad Wejherowem i Redłowem bo mała ma pętle pępowiny i nie chciałabym aby zwlekali z pomocą bo chodzi o zdrowie z małą a tyle się naczytałam że w Wejherowie nastawieni są na poród naturalny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, jednak wolałabym uniknąć leżenia na patologii. Mam nadzieję, że coś się ruszy do piątku ;-) Rahhel - w Wejherowie na sorze robią na prawdę bardzo szczegółowe badania, więc jeśli masz taką sytuację, to na pewno nie będą zwlekali z podjęciem odpowiednich działań. A na patologii cały czas biegają położne i doglądają. Opieka jest na prawdę rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahhel
Paulina dziękuję, trochę mnie uspokoiłaś bo nie ukrywam, że odkąd wiem o tej pętli to o wiele bardziej monituję ruchy małej, czy nie są za słabe lub za mocne. Staram się spokojnie podchodzić do tego ale przy pierwszej ciąży chyba to bardzo trudne ;) Pozdrawiam i miłej środy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynia85
Cześć Dziewczyny, też się boję owinięcia pępowiną, jednak bardzo dużo dzieci rodzi się owiniętych, problem powstaje przy kilku pętlach, sznur się zaciska i podobno bardzo ciężko wypchnąć. Niebezpieczne są też węzły. Rahhel a ile masz okrążeń wokół dzidziusia? I co mówi lekarz? Rozumiem, że nie jest to od razu wskazanie do cesarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta0312
Opieka w Wejherowie jest naprawdę świetna, także spokojnie. Ja też panikuję bo to pierwsze dziecko:) Rahhel na kiedy masz termin? Usg wykazało że dziecko jest owinięte pępowiną? A czy to nie jest wskazanie do cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
Dzieki Paulina czuję się dobrze, pojawiają się skurcze jako twardnienie brzucha - dziś całą noc aż się budziłam wiec dalej tam się wszystko szykuje :) mam jeszcze chwikę więc różnie może być :) może spotkamy się w wejherowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już 7 dni po terminie ;-( Twardnienie brzucha mam co jakiś czas (bez bólu), noc przesypiam całą (oprócz kilku małych pobudek na siusiu). A tak poza tym nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Aga Gdynia dostalas jakas wyprawke ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
AIK dostalam dwa pudelka w ktorych byly rozne ulotki,buteleczki z woda, probka sudocremu,pampers, mokre chusteczki i takie rozne gadzety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Dziewczyny czy ktoras z Was wybiera sie na warsztaty Poprostupolozna w Gdansku organizowane przez Agnieszke Maciag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
Paulina czekasz na mnie? czy jednak się rozpakowałaś? bo coś Cie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia a skąd Ty jesteś? Z Gdyni? Może już pisałaś, ale nie pamiętam. Zmieniło się coś u Ciebie? U mnie nadal bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
tak z gdyni a ty? u mnie totalna cisza :/ z tym że czuje różnicę w chodzeniu z dnia na dzień, coraz ciężej a młody bardzo nisko i jakby bardzo spokojne ruchy bo do tej pory był mega aktywny. dzis bardzo spokojny, do tego ja zmeczona musiałam się przespać po południu wiec może to coś znaczy :D mam problem z przejściem 200-300 metrów i bujam się na boki jak pingwin :/ jutro na 17 mam wizyte, zobaczymy co powie. mam tydzień jeszcze do terminu wiec moge sie jeszcze troche pomęczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilia, ja też z Gdyni. Ja nadal mam dużo energii, mimo że to już 41 tydzień. Wczoraj umyłam wielkie lustro, zmiotłam dwa piętra klatki schodowej i nadal nic. A to że chodzę jak pingwin, to jest normalne ;-) Ruchy najintensywniej odczuwam wieczorem i po posiłku. vanilia, napisz do mnie na paulina22_82@o2.pl, poszukam Cię na fb. Tak samo złapałam kontakt z Agą, żeby ewentualnie jak byśmy były w tym samym czasie w szpitalu, żeby się poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
napisałam do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na warsztaty Po prostu położna w trójmieście czekałam całą ciążę. Teraz to już za późno i za daleko, żebym się ruszała. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikin
Cześć :-) pisałam tu nie dawno :-) ostatnio ciągle zabiegana byłam i tylko na szybko przeczytałam co u was :-) Paulina rozumiem co czujesz ja też jestem po terminie i nic się nie dzieję :-) albo jak się zacznie to po max 3-4 godzinach ustaję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
nikin ja mam za tydzień termin i co powiesz jak mi już drugi raz po 24 godz w skurczach co 5-3 min ustaje :D to jest nas 3 że możemy się spotkać na porodówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynia85
Cześć, Paulina0210, a nie dostałaś od lekarza skierowania na wywołanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Aga Gdynia czy moglas nosic majtki w szpitalu czy jest zakaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
AIK jak to zakaz? a jak masz chodzić? ja w 2010 rodziłam i nie było zakazu wiec teraz raczej też nie a nawet nie bede sie przejmować, bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×