Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość gośćIwona80
Jak ja tam bylam, to podawali Bebilon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy trzeba zabrać swoje naczynia i sztućce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też potwierdzam, że Grabowski to super lekarz. Badał mnie na sorze. Wszystko wytłumaczył i jako jedyny pokazał monitor usg. Jeszcze jest jedna bardzo fajna pani dr, w kręconych włosach, nazwiska nie pamiętam. Kiwoszka, mojej robili te badania przesiewowe i to były: fenyloketonuria, hypotyreoza, mukowiscydoza, choroby metaboliczne LCHAD, niedoczynność tarczycy. Oczywiście badanie słuchu i badanie pulsoksymetryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama13
W 2011 jak rodziłam córkę to mleko w szpitalu dawali Bebilon. Naczynia po za kubkiem dostajesz z posiłkiem. Zawsze brałam kubek i sztućce do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam, że gryka i kokos nie są dobre. Lepszy lateks lub pianka. Jysk daje 25 lat gwarancji....no i materac ma certyfikat Oeko-Tex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny przejzalam strone szpitala i nie moge znaleźć info co nalezy zabrac ze soba do szpitala dla mamy i dla dzidzi sa ogolne listy w internecie ale wiadomo tez ze kazdy szpital ma swoje inne wymagania. ubranka to wiadomo kosmetyki dla mamy tez ale czy jakies kosmetyki dla dzidzi np. kremy na odparzenia cos do kapieli, podklady poprdowe, macie moze taka liste rzeczy ktore wymaga akurat wejherowski szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majowamama dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta0312
Opieka w Wejherowie byla super. Po 2 dobach jestesmy juz w domku. Mleko jakie podaja jest przerozne mi pani polozna polecila nan nestle i powiedziala ze w biedronce najtaniej:) Szpital udostepnia podklady w ilosci jakiej tylko kto potrzebuje po prostu idziesz i bierzesz z szafki. Ja mialam za duzo wszystkiego i ubranek i kosmetykow a tak naprawde wystarczylo zwykle mydlo lub plyn do kapieli dla maluchow. W szpitalu dostalismy pampersy ok 10-15 szt i dostalismy probki kosmetykow w tym do pupy wiec nawet nie potrzeba brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Monitta to jakbys dzis miala pakowac torbe do szpitala to co bys do niej wlozyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
AIK ja mialam w szpitalu  Dla malego papmersy,chusteczki,ciuszki,recznik,rozek,pieluszki tetrowe,rekawiczki i skarpetki,czapeczki.Dla mnie koszule nocne,szlafrok,kapcie,bielizne jednorazowa,biustonosz do karmienia,wkladki laktacyjne,krem na brodawki,kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
AIK ja mialam w szpitalu  Dla malego papmersy,chusteczki,ciuszki,recznik,rozek,pieluszki tetrowe,rekawiczki i skarpetki,czapeczki.Dla mnie koszule nocne,szlafrok,kapcie,bielizne jednorazowa,biustonosz do karmienia,wkladki laktacyjne,krem na brodawki,kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta0312
Tak jak napisala Aga Gdynia, przede wszystkim u mnie rozek bardzo sie sprawdzil, reczniki dla mamusi bo w szpitalu bardzo pilnuja bys przed obchodem byla cacy i nie ma ze dzidzia placze ty masz isc pod prysznic. Co do bielizny jednorazowej to u mnie nie sprawdzila sie najlepiej bylo mi w majteczkach wielorazowych z siateczki, no i jakies sztucce i kubek oraz herbatka laktacyjna. Nie ma co sie stresowac ze czegos zabraknie zawsze rodzinka przyniesie jak zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama13
To co szpital oferuje w sensie podkłady, pampersy itp. zmienia się co jakiś czas, teraz mamy przynajmniej świeże informacje :) bo gdy rodziłam córkę to pamiętam że w przyszykowanych ubrankach które dawałam żeby ubrali dzidziusia sprawdzali czy jest pampersik. (3 lata temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynia85
Hej, pampersy trzeba mieć swoje. Podkłady dają. Warto wziąć pieluszkę tetrową by wyłożyć przewijak szpitalny. Rożek też się przyda, dzidziuś jest taki pozwijany - przykurczone nóżki i rączki :) że rożek super się sprawdza. Szczególnie, że łożeczko szpitalne jest mało przytulne. Pozdrawiam serdecznie oczekujące Mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta0312
Przy pierwszym ubraniu przez polozna pampers mialam swoj dopiero nast dnia przyniesli nam paczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Dzieki dziewczyny za info, a jesli chodzi o ubranka w ktore malenstwo jest ubierane zaraz po porodzie mialyscie nowe czy uzywane, bo jak takiego brudaska ubiora w nowe to one chyba potem do niczego sie nie nadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ile razy mialyscie robiona toxoplazmoze i wassermana ja mialam 1x ale na wiekszosci portali ciazowych jest info ze te badania powinny byc 2x na poczatku i pod koniec ciazy. natomiast moj lekarz powiedzial ze nie bedzie juz mi ich zlecal, chodze do PROFEMINY w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta0312
Aik ja mialam w nowe ubranka nie ubrudzily sie, troche czapeczka ale byla biala. Toxoplazmoze mialam raz robiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama13
Przy porodzie córci (przez cc) jak ją ubrali to tak jak pisała Monitta0312 miałam przybrudzoną lekko czapeczkę i łapki niedrapki przy pobieraniu krwi zostały poplamione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitta :) Pewnie nie wiesz ale też urodziłam :) 10 maja o 13:55 Adrianek był już z Nami :) Muszę Ci powiedzieć że masz śliczną córcię a ile włosków cudo :D Ciekawe jak Nasza ostatnia koleżanka z sali, w niedzielę jeszcze widziałam jak mąż do niej szedł. Jak u Was w domku? My się meczymy z karmieniem. A tak do wszystkich: to opieka znakomita, lekarze i położne superr!!! Jeśli chcecie coś wiedzieć piszcie :) Chętnie się podzielę doświadczeniami i z patologii i z położnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta0312
Bardzo sie ciesze ze sie odezwalas:) napisz do mnie koniecznie emaila moj adres monial.20@wp.pl . Jak wychodzilam w niedz to bylam Was odwiedzic i nasza kolezanka powiedziala ze urodzilas i ze bylas bardzo dzielna przez cala noc:) To mamy dzieciaczki praktycznie z tego samego dnia:) super, przeslij mi zdjecie na emaila i sie odezwij w wolnej chwili. U kolezanki w niedz nadal byla cisza tez jestem ciekawa jak jest teraz a nie pomyslalam zeby wziasc jakis kontakt. A u nas tez kryzys z karmieniem ale z kazdym dniem lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czestotliwosc wizyt u gin. dziewczyny do tej pory mialam wizyty co 4 tygodnie, na maj i czerwiec mialam juz rozpisane co ok 2 tyg. termin mam na 29.06 wizyty mam rozpisane na 15.05, 30.05,12.06 i 26.06 a dzis do mnie dzwonili z przychodni ze 12.06 wizyty nie bedzie bo lekarz bedzie nieobecny wiec jesli urodze przed terminem to w maju bdzie ostatna wizyta. czy powinnam zatem zapisac sie na czerwiec do kogos prywatnie? bo wydaje mi sie ze pod koniec ciazy wizyty co 4 tyg to za dluga przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta0312
Szkoda ze nie wiedzialam wczesniej ze urodzilas bym Cie odwiedzila na poloznictwie. Zalowalam ze nie wzielam zadnego kontaktu do Ciebie ale to wszystko tak szybko sie dzialo ze nie mialam do tego glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama2014
nastawiam się na poród w wejherowskim szpitalu i mam kilka pytań do mam, które niedawno rodziły. Mój termin przypada na początek czerwca. Jakie są opłaty za pokój jednoosobowy i czy w takiej sytuacji mąż może być ze mną całą dobę? Mój małżonek ciągle powtarza, że zostanie ze mną w szpitalu od porodu do wypisu i będzie tam spał, choć ja jestem do tego sceptycznie nastawiona. Drugie pytanie jak wygląda kwestia dostępności podtlenku azotu czy podczas porodu mogłyście swobodnie z niego korzystać? Znieczulenie zzo to moje marzenie, ale w Wejherowie nie mam co na nie liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sala jednoosobowa koszt 300-500zł zalezy czy z lazienka czy bez, maz moze byc 24h z Toba, podtlenek azotu maja jedna butle wiec jak sa np. dwie rodzace to ktora pierwsza ta lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×