Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Emilia24 nie mogę CIę znaleźć. ja jestem też u wszystkich Dziewczyn. Jestem podpisana z imienia jak tu z nicka, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się zdaje że nie mam wszystkich dziewczyn na swoim.fb. Zaraz utworze grupę Mamy 2013 i tam może wszystkie się pozapraszamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika230
Dzięki za gratulacje :D no klopsik ale dałam radę :) Pozdrawiam Panie ze położne szpitala :) skoro piszecie, że to czytają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orjęntuję to macierzyńskie tam będzie pisać ile procent chcecie jak wpiszecie 80% to to jest na cały rok jak ktoś pracuje tam gdzie jest zatrudnione wiecej niż 10 osób to wtedy zakład pracy to załatwia trzeba tylko zanieść akt urodzenia i jakiś papierek z szpitala a w pracy wypełnić wniosek i najważniejsze aby to nie przekraczało 14 dni bo tyle zakład pracy ma czasu aby to zgłosić do zusu wczoraj dzwoniłam do mojej księgowej i właśnie niczym się nie muszę zajmować tylko do zakładu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś piszą ze na 14 dni przed porodem trzeba się zobowiązać do rocznego urlopu ... jak Wy to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa bo byla taka w krotkich bardzo wlosach ma na imie Ola i tez byla bardzo mila i jak mi Oliwka plakala w nocy i nie mogla smulki zrobic to mi bardzo pomogla i dala nam mleczko w strzykawce powiedziala ze w dokarmianiu nie ma nic zlego i ze dziecko nie moze byc glodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi1986-musisz wtedy sama złożyć ten wniosek do zusu i nie możesz się spóźnić bo maż na to 14 dni , moja znajoma pytała się w zusie i powiedzieli jej że jak nie zdąży i powiedzmy to będzie 15 dni to już się jej nie będzie należało można sobie szybciej podejść do zusu bo na macierzyńskie możesz iść nawet do 6 tygodni przed porodem pierwsze tygodnie daje ci zakład pracy chyba 22 tyg potem jest 6 i 22 te 6 i 22 to już zus dokładnie nie pamiętam ile tych tygodni no ale rok ma 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaj jest mniej niż 10 osob w firmie to zasiłek macierzynski płaci Zus i z zusu dostaniecie kasę co miesiac , ja tak mam , jak wybierzecie opcje z płatnym 100% to ta druga czesc urlopu po tym podstawowym bedzie wam placona w wysokosci 60% , a jak od poczatku wezmeicie opcje 80% to tak przez cały rok bedzie. Pomysł z grupą uważam za fajny i troche mi to sie tu nie podoba ze jestesmy szpiegowane przez jakies położne nawet jesli są miłe;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak kogoś jeszcze nie ma w grupie to napiszcie proszę to dodam :-) oczywiście na fb bo nie wszystkie dziewczyny mam w znajomych :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
A mi nie przeszkadza ze polozne czytaja wiadomo ze kazdy moze tu zajrzec as masz jeszcze w znajimych emilia24 ;) dodalbym ja do grupy ale jeszcze mnie nie zaakceptowala ;p Tinnerraa napewno na cb poczekamy z tym spotkaniem wiec spokojnie ;) Monika230 a bylas nacinana ? Masz fb ? Kiwoszka dodaj monike do listy bo jej nie ma albo zle patrze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie .... wielkie gratulacje dla świeżo upieczonych Mamusiek....!!! już nie gość- chciałaś numer do dr Damaszke -proszę :) 506076818 ma dość odlegle terminy dzwon szybciej by zaklepać termin. widzę dziewczyny że prawie wszystkie dzieciaczki maja problemy z tymi brzuszkami i kupkami... jest to takie przykre patrzeć jak maleństwo cierpi... że ąz serce pęka ...my jutro idziemy na usg brzuszka by sprawdzić czy wszystko dobrze, bo takich konkretnych objawów kolek Agatka nie ma ale tez bardzo cierpi, zmieniłam jej mleczko na "comfort" jest delikatniejsze i lekko strawne chyba pomaga... kiwoszka mam 28 lat resztę widzę na tablicy już uzupełniłaś ;) Jeżeli chodzi o położne to kobieta która u mnie odbierała poród była moim "Zbawieniem" po tych męczarniach co przeszłam na patologii , też nie wiem jak się nazywa ale taka dobra jak" mamusia" krótkie włosy chyba z pasemkami, bardzo ładnie mnie zszyła, moja środowiskowa położna pochwaliła jak ściągała mi szwy :) kobieta konkretna i bardzo pomocna.... polecam dla przyszłych rodzących.. mam pytanie czy do becikowego faktycznie potrzebują pit za rok 2011? A , miałam jeszcze odpowiedzieć na pytanie chyba emili ;) co do mojego porodu... Skórczy nie pokazywało bo były krzyżowe miednicowe a pas od ktg miałam przypięty za wysoko, tez mnie bardzo dziwi ta rozbieżność w badanich....no ale ja się na tym nie znam w tamtym momencie musiałam polegać i ufać ludziom który tam pracowali...nic innego nie mogłam zrobić.... Jeżeli kogoś nastraszyłam moim opisem porodu to przepraszam.... nie bójcie się bo naprawdę Warto i szybko się zapomina ten ból i inne rzeczy jak już się ma Maleństwo przy sobie.... Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
Kiwoszka jakos to glupio napisalam sama bym dodal monika230 ale nie mam takiej mozliwosci bo pisze przw tel caly czas ;) mam nadzieje ze cie nie urazilam pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, do becikowego za 2011, ale pit? jak pytałam ost to powiedziała że zaśw o zarobkach za 2011, więc jak to jest? A jeśli w firmie zatrudnione ponad 20 osób to cały macierzyński wypłaca pracodawca, tak jak l4,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niegosc nie mam emilia24 w znajomych więc jak zaakceptuje Twoje zaproszenie to też ja dodam do znajomych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As..widze ze tez spac noe mozesz..mnie nie ma jeszcze w grupie i wczoraj w komentarzach pytalam czy przyjmiecie:) Tinnera..ze spotkaniem oczywiscie ze poczekamy na ciebie a spotkac mozemy sie wiecej niz raz :) Do becikowegi potrzebne jest zaswiadczenie o dochodachbza 2011 ktore bierzesz z urzedu skarbowego..mozesz zalatwic.sobie to wczesniej bo czeka sie na nie do tygodnia. Czy ja kiedys jeszcze przespie cala.noc?..ciekawe jak Ty Emi dzisiaj...czy znow jajka gotujesz? :) Co do grupy pomysl dobry poniewaz nie wszystkie rzeczy mozna napisac tutaj na forum a w szczegulnosci w momencie gdy sie wie ze personel czyta..zrszta inni tez nie wazystkie nasze szczegoly musza znac..ale to jest tylko moje zdanie,oczywiscie dostosuje sie do wiekszosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak jeszcze wracajac do wieku dziewczyn na forum..to ten moj wiek az straszy na samym poczatku..masakra ..kiedy to minelo..ale kurcze nie czuje sie nic inaczej jak mialam 27 lat..tylko te xholerne cyfry sie zmieniaja i powoli przerazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKTUALNA TABELKA PAMIĄTKOWA :) Ciężarówki: NICK.............WIEK.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU......płeć Lilianna................38.......38 tyd................18.09.2013.................córka Czekam na cór...24.......38 tyd.................20.09.2013................córka Emilia24..............24...........36tyd................. 2 4.09.2013..............syn Quo1130.............30.........36tyd.................25.0 9 .2013.............córka Emi86..................27.......36 tyd................30.09.2013................syn Tinneraa................26.......31 tyd.................09.11.2013................córki Mamy rozpakowane: Nick............imię.........wiek.......... data poród...sn/cc....waga/wzrost.... kiwoszka....Hanna.......26........27.03.2013.....cc...... .....4 030g/59cm Gdynianka.Natalia.......26........14.06.2013....sn....... ......3240g/56cm Kamka........Adam........28.........23.07.2013......sn... . 3750g/57cm Paulusek....Klaudia.....24........24.07.2013.....sn...... 3520g/56cm As...............Kamila......28...........02.08.2013....c c.....3150g/57cm Już nie gosc.Oliwia....31..........04.08.2013.....sn......4060g/58cm Camilianna...Agata....28.............09.08.2013.. ..sn......3170g/57cm Nowy Gość..Zofia.......?............15.08.2013......sn......412 0g/59cm myszka........Kacper.....?............27.08.2013......cc. ....2600g/51cm Monika230.Oliwier.....26...........29.08.2013......sn.... ..4125g/55cm 105ewelina..Wiktoria...?.....30.08.2013.....sn.......3600 g/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusy i minusy przeprowadzki na fb;P PLUSY: -brak dostępu innym szczególnie położnym , które mogą pozniej plotkowc , a nawet mie radoche z tego co kto tu pisał a teraz jest na oddziale itp. -wszystkie bedziemy w jednej grupie , moze to sie wydawac przejrzyste i bardziej czytelne -widac kto jest dostępny i można sobie popisac ************************************************************************ Minusy: -nie wszystkie mamy fb -nie dojdą nowe brzuszki chyba ze nas znajda na fb -nie wszystkim fb wydaje sie byc czytelny i przejrzysty Wg mnie najgorszy minus to te czytajace połozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×