Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość Beata BB
mam pytanie co mam spakowac do szpitala w wejherowie ? bo nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
Beata BB dokumenty,karta ciąży napewno ;) Dla maluszka:pieluszki,(ubranka,czapeczka,łapki niedrapki,rożek,krem na odparzenianp Linomag z tlenkiem cynku osobiście miałam jest świetny ! ;)chusteczki nawilżające,pieluszki tetrowe,kocyk.dla dzidzi,Oilatum do kapieli dziecka bo będą tam myć pod kranem , to na tyle Dla siebie: Przybory kosm.pasta szczoteczka d/zebów grzebień lub szczotka,szare mysło do pomywania krocza ,klapki pod prysznic,majtki poporodowe,bapanthen -(świetny jak przy karminiu powstaną ranki sutków)koszula najlpeiej rozpinana z przodu,szlafrok ,podpaski poporodowe, telefon rzecz jasna :D woda niegazowana !do podjadania mogą być biszkopciki lub herbatniczki ogólnie dają tam śniadanie obiad i kolacje i rano dadzą kawkę zbożową :D Myśle że nic nie przyoczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata BB-wejdż na stronę szpitala tam znajdziesz listę co musisz ze sobą mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
Zapakuj jeszcze do torby aparat fotograficzny jak urodziłam córkę i położyli mi na piersi młoda dziewczyna (podajrze praktykantka) spytała gdzie mam aparat i mam zdjecia z porodówki :D:D Boska pamiątka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zczytalam Was. Teraz czekam na wizyte... Mi wygodniej na fb szczerze mowiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
Ktoś się orientuje ile kosztuje prowadzenie ciązy prywatnie u dr. Żabińskiego ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She_26 ja chodzę państwowo do dr. Żabińskiego ale z tego co słyszałam to prywatnie chyba 140 zł weszłam ostatnio tak z ciekawości a raczej z nudów jakie ma opinie i tam babka pisała że prywatnie bierze 140 zł ale nie wiem na 100% bo jak pisałam ja chodzę państwowo do niego do Władysławowa do domu rybaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
Ojjj hehe liczą sobie liczą cała ciąża tysiąc pęknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
ale dziękuje za odpowiedź :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she,no niestety, też nad tym ubolewam że tyle się płaci za wizytę no ale cóż... polska! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
Tinneraa widzę bedziesz miała bliźniaki słodko :D 3 dziewczynki ^^ Ja mam dziewczynkę drugie mógłby być chłopczyk ale szczerze mówiąc płeć nie ważna ;) A co ogólnie myślicie o jedynakach ?? Bo wiem że niektórzy chcą mieć jedno dziecko i koniec i potem mówią że dziecko będzie samolubne a waszym zdaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AS1985 bez log
Mój mąż jest jedynakiem i jest przeciwieństwem samoluba. :-) my na razie jedno zobaczymy jak.nam z jednym pójdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She ja bym jeszcze kiedys chciała synka i mąż też:) nie chciałabym by Hania była jedynaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede chciała mieć jeszcze córcie, ale raczej za pare ładnych lat, duża różnica wiekowa będzie między moimi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
ogólnie fajnie jak jest rodzeństwo :D ja się tylko tak zastanawiałam :D 2 dziecko 2x więcej obowiązków niestety pranie ,prasowanie ,obiad męzowi dzieciom lekko nie jest jak ide do koleżnaki ma 2 dzieci i jest padnięta pod koniec dnia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta55
Witam miłe Panie,jeśli można to proszę mnie również zapisać do listy pamiątkowej -36 tydzień, termin porodu 30.09.córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta55
wiek 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
a ta lista pamiątkowa jeszcze aktualna ? Niektóre dziewczyny czytając wyżej- postanowiły uciec na Fb Więc opuściły nas;( trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
emilia_24 to życzę ci córci na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
Hej dziewczyny przyjmniecie mnie do swojego grona?? Jestem mama ponad rocznej córeczki :) takze rodzilam w Wejherowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
Hello dgh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
Hej :) jestem Justyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
She_26 proeadzenie ciazy prywatnie to 140zl na dzien dzisiejszy a rok temu placilam 120zl ale ja do Kubickiej chodzę,,Zabinski odbieral moj poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
a ja Emilia ;) Miło mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×