Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Dzień dobry miłym Paniom ;) ahhh... cóż za piękną noc miałam :P PIERWSZY raz Natalka spała tak dłuuuugo :) obudziła się tylko 2 razy w nocy :D Boże... ile ja bym dała, żeby takich nocy było więcej ;) Ja myślę, że fajnie byłoby tutaj się jeszcze udzielać, może rzeczywiście jeszcze ktoś do nas dołączy :) a im więcej osób tym więcej opinii i jest ciekawiej. No i na FB oczywiście też możemy działać :) Myślę, że nam akurat tematów nigdy nie zabraknie, żeby dzielić się nimi i tu i tam ;) A macierzyński - ja pracowałam w Firmie, w której zatrudnionych było mniej niż 10 osób i załatwiałam wszystko z moją księgową, fakt, że później musiałam do ZUS-u też jechać, ale tylko dlatego, ponieważ w lipcu skończyła mi się umowa i wszystkie możliwe świadczenia teraz będę musiała załatwiać osobiście w ZUS-ie, ale to już inna sprawa. Rzeczywiście trzeba uważać z nieprzekraczalnym terminem 14 dni po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się z Wami dziewczynki zamienić, dopóki nie mogę spać w nocy będę niańczyć wasze pociechy a Wy w ten czas odpoczniecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj bardzo chętnie :P to gdzie podrzucać mamy nasze pociechy? :D hehe.... wyśpimy się pewnie dopiero za kilkanaście lat... ;) ... o ile w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdynianka, no co TY nie jest źle, moja córcia przesypia całe noce od 3 roku życia, od roku uwierz mi wysypiam się;D czasami śpi nawet do 10-11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinnera ..zaswiadczenie o dochodzie bierzesz z urzedu skarbowegi i na nie sie czeka do tygodnia.. Gdynianka..nie bedzie tak zle..po roku spisz juz spokojnie cala.noc..tylko kwestia pobudek..moje maluchy jak.mialy 1-1.5 budzily sie wczesnie..czyli ok6 ..Pola.miala tak do 3 roku..za to Niko jak mial juz 1.5 roku spal juz 8-9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Fb to.ja jestem za ..nowe brzuchy moga dochoszic bo przeciez tutaj zagladax mozna i przerzucac je do grupy jesli sa aktywne..bo mysle ze.nie ma.sensu osob ktore napisalay 1-3 posty..a na fb mozemy pisac o wszystkim..mysle ze nie dokonca fajna jest swiadomosc sledzenia naszego forum..a do tego wydaje mi sie ,ze te dwie prowokacje mogly byc z ich strony..juz w tamtym momencie myslam ze jest to jakis wkret..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaswiadczenie o zarobkach ze skarbowki jesli sie rozliczalas a jesli sie nie rozliczalas po podpisujesz odpowiednie oswiadczenie . Ale ja dawalm zaswiadczenie o zarobkach za rok 2012 Jezeli chodzi o fb no to super wiecej mozna napisac bo wiemy ze to tylko dla nas ale co z Paulusek ? Mi by bylo przykro na jej miejscu . No i niewiadomo czy nowy gosc, ewelina i monika maja fb a ja uwazam ze fajnie ze nwe osoby dochodza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależne od dziecko, Kinia do 3 roku życia miała i nawet 4-5pobudek w nocy, więc no cóż... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna masz racje z tymi dwiema prowokacjami że to mogły być panie położne które chciały sprawdzić jak zareagujemy np. na te cesarki. Zaliczyłam.ta grupę na fb żebyśmy mogły się łatwiej odnaleźć. Może Paulusek założy konto na gb tylko dla grupy? Poza tym pisać tutaj.też możemy. Ja mogę pisać i tutaj i równie dobrze tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż zastanawia mnie to, że do becikowego mam mieć zaś o zarobkach za 2011 rok, a wtedy jeszcze nie byłam żoną mojego męża, dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to samo :-) zaświadczenie za 2011 rok albo oświadczenie jakieś. Na szczęście mój mąż to załatwia :-) ja nigdy nie byłam dobra w takich rzeczach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż zastanawia mnie to, że do becikowego mam mieć zaś o zarobkach za 2011 rok, a wtedy jeszcze nie byłam żoną mojego męża, dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika230
Już nie gość P - tak byłam nacinana ale nie było to takie straszne gdyby nie ten odgłos cięcia :) szycie też spoko chyba tylko pierwsze ukłucie poczułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Cześć dziewczyny jak tam dzionek?? Jeśli chodzi o fb zakładajcie grupę nie ma problemu, tutaj na forum tez można pisać. . Kamka my też 3 buteleczki sab skończyliśmy. Teraz czas na 4 ale od dwóch dni nie podaję, bo sklep był nieczynny i o dziwo z małą nic się nie dzieje, nie płacze, tylko czasem marudzi bo kupki nie może zrobić lub gazów nie może oddać swobodnie. Nawet konsystencja kupki wróciła do normy, choć to pewnie przez odstawienie kropelek. W czasie podawania była bardziej wodnista. Zastanawiam się kiedy nam się skończą problemy kolkowe, mała ma 6 tygodni dopiero teraz więc jeszcze chyba dużo przed nami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek..az.z.niedowierzaniem przeczutalam ,ze mala ma juz 6 tyg..jak ten czas leci..nie obejrzysz sie jak pojdzie do szkoly..wlasnie przypomnialam sobie jak ur Pole i mowie przy tesciowej ze ona taka mala a tesciowa,ze nawet sie nie obejrze gdy pojdzie do szkoly..pomyslalam wtedy,ze co ona.gada to taki szmat czasu..a naprawde nie wiem kiedy mial i szlam na pierwsze rozpoczecie roku..do tej pory ze wzruszeniem to wspominam..a teraz juz Niko do szkoly..i za kolejne 6 lat Tosia..i juz wiem ze nie zdarze sie obejrzec jak ten czas minie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście też jestem za tym by pisać na fb, właśnie ze względu na położne i prowokacje, tam nikt nie widzi naszych wpisów tylko osoby z naszej grupy a nowe brzuchatki zawsze można przyjąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Timeraa- wystarczy że 10 osób pracodawca zatrudnia wtedy on załatwia to macierzyńskie i tak trzeba do becikowego zeznanie podatkowe za rok 2011 jeśli będziesz się starała do końca października (bo do końca października rok podatkowy w urzędzie skarbowym to rok 2011) i ktoś się pytał ile czasu jest na załatwienie macierzyńskiego tak 14 dni bo wtedy może przepaść moja znajoma pytała się w zusie ale wtrafiła na bardzo nie miłą babkę (i może tak jej powiedziała na odczepnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdynianka a co ile budzi się Twoja mała w nocy? U mnie od początku 2 razy w nocy ale chyba trafiło mi się spokojne dziecko. Ja na kupki używam herbatki ulatwiajacej trawienie hipp od 1 miesiąca. Działa i bączki też się pojawily. Mam nadzieję że mój pracodawca dopełnił formalności odnośnie zusu. ' Mam jeszcze pytanie bo napisałam.wniosek że chce roczny i zaniosłem go do pracodawcy i on powinien zgłosić to do zus nawet jak w lutym kończy mi się umowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Natalia budzi się co 2 godziny z zegarkiem w ręku, nie zależnie czy to dzień czy noc... nooo, może co kilka dni czasem zdarzy się, że po kąpieli prześpi ok. 3 godzinki, ale taka noc jak dziś jeszcze mi się nie zdarzyła wcześniej :) Ja urodziłam w czerwcu, a umowa skończyła mi się w lipcu, prawie wszystko załatwiałam przez pracodawcę, mimo, że zatrudnionych w Firmie jest dokładnie 7 osób :) Tylko później trzeba do ZUS-u koniecznie zanieść Świadectwo Pracy! Pamiętajcie o tym jeżeli kończy Wam się umowa w czasie "urlopu macierzyńskiego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdynianka w nocy co 2 godziny? rany ja bym padła chyba Hania w jej wieku juz spała całe noce nawet. podziwiam cie ze dajesz rade ona tylko na piersi rozumiem? Paulusek my cie namawiamy bus załozyła profil fb , taki chociaz do pisania bez danych i zdjec jesli nie chcesz co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie gość P
Kiwoszka super pomysł no paulusek milo nam bedzie nie musisz podawac nawet pelnych danych mozesz nawet byc dalej paulusek :) tylko ze na fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na cięcie dobrze pamiętam.że nie bedziesz karmic piersia? A jakim mlekiem.będziesz karmić? Bebiko czy bebilon? Bo teraz stoję przed wyborem które mleczko.wybrać a wiadomo że różnią się cena bo.biz wiem czym.jeszcze. Moja Kamila i jedno i drugie mleko.dobrze znosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być corcie a mi tablet zawsze tak głupio poprawia :-\ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Liliana no strasznie szybko leci :) nawet nie wiadomo kiedy zleciało :) . Gdynianka moja też się budzi co 2 godziny w nocy tak średnio :) A w dzień śpi różnie, choć teraz przez brzuszek czasem nie drzemie w dzień długo, to chyba zależy jaki ma dzień :P . kiwoszka no pomyślę, bo na fb pewnie bym nie wchodziła tak często. Szczerze mówiąc nie kumam fenomenu tej książki twarzy :P zwykły portal nic więcej:P Pomyślę i dam znać czy założyłam konto specjalnie dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
Helo dziewczyny :)fajny pomysł z tym forum szkoda że jak byłam w ciąży nie udzielałam się na takich forach :( rodziłam w 2011r :D Może czas na 2 ? hihi Życzę dużo zdrówka dla Was i waszym bobasom :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×