Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość gość
Ja pakowalam 3 tyg przed planowanym porodem a co zabrać to jest na stronie wejherowskiego szpitala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona80
Tinneraa, moj nic takiego nie wspominal, ale kto wie jak bedzie ;) ja juz sama nie wiem na kiedy mam ten termin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona80
rdomi ubranka mam juz dawno poprane i czekaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rdomi prywatna sala.to.super sprawa wg mnie. Jak.na pierwszy porodmi dziecko.to.bardzo pomaga. Ja teraz sie zastanowie jaka wezme... kwestia czy wspollokatorka nie bedzie miala pielgrzymek odwiedzajacych. Ja spakowalam.sie w.zeszla.srode;) dzis dokupilam pampki premium care. W polo.market promocja jest za 34pln.. Liste mialam ze szkoly rodzenia.sprzed dwoch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spakowałam się już miesiąc przed porodem chciałam być przygotowana , prywatna sala jest super i żaluje ze jej nie wziełam bo moja wspóllokatorka miała własnie pielgrzymki i to nie w przenosni bylo tak ciasno ze moj mąz czekał az oni wyjdą by moc wejsc do mnie i małej .. zwrocil nawet uwage poloznej bo to byla gruba przesada co oni wyprawiali ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej mi chodzi o pranie tych ubranek do domu do komody, ja rodziłam 5 lat termu i nie pamiętam kiedy to wszystko prałam...Ja miałam tą salę z synkiem była super, ale wtedy to było tak, że na porodówce miałam powiedzieć o tej sali. A teraz ponoć jest tak,że jak skurcze dostanę nawet co 10 min w nocy to mogę zadzwonić i ją zarezerwować? nie wiem właśnie jak jest teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mam pytanie czy jak chodzicie do lekarza w szpitalu to robił wam usg połówkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona80
Ja mam USG na kazdej wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja też miałam ale chodzi mi o to połówkowe robi się je w 20tyg i lekarz dokładnie wszystko mierzy sprawdza i trwa to znacznie dłużej niż tradycyjne usg tak słyszałam przynajmniej?To jak robili wam lekarze w szpitalu? a mam jeszcze pytanko odnośnie zdjęć usg czy dają wam na każdej wizycie bo ja na pierwszej dostałam a na następnej już nie bo lekarz powiedział że to mi nie jest potrzebne bo to dla jego pomiarów i trochę się wkurzyłam bo za wizytę zapłaciłam 140zł a nie mógł mi dać tego zdjęcia?wiem że tam nie widać jeszcze dokładnie wszystkiego no ale fajnie mieć pamiątke i tym bardziej że mąż czeka żeby zobaczyć jak dzidzia już urosła od poprzedniej wizyty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona80
Ja chodze do dr Wajlonisa i on dokladnie mala oglada i mierzy za kazdym razem. Zdjecia "pamiatkowe" dostaje w tej chwili tylko jak sie upomne, ale w zasadzie sa mi juz niepotrzebne, bo za kilka tygodni poznamy sie z moja corcia "na zywo" ;) Ostatnio maz byl ze mna na wizycie i ogladal malutka na ekranie, wiec juz tez nie wierci dziury w brzuchu "jak ona wyglada" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do sadowskiego kiedyś pisałam tutaj prosząc was o opinie i chciałam zmienić go ale na ostatniej wizycie oprócz tego że nie dostałam zjęcia wszystko było w porządku dokładie wzystko mi tłumaczył pokazywał na monitorze co i jak i poświęcił mi czas tym bardziej że to moja pierwsza dzidzia i wszystkie te badania, usg to dla mnie nowość i dużo mam pytań;-) ale zastanawia mnie to połówkowe bo powiedziałam ze chce iść na 3D i to był chyba błąd bo on wtedy powiedział ze mam zrobić razem z połówkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem teraz w 12tyg. za 2 tygodnie mam wizytę ale to chyba za szybko żeby wziąść męża?on chciał już na ostatniej wizycie ze mną wejść ale mu powiedziałam że na razie nie bo to intymne badanie jeszcze i dam zdjęcie ale zdjęcia nie dostałam i się biedny roczarował. Mi się wydaję że dopóki nie ma przez brzuch to lepiej żeby mąż nie wchodził niewiem sama mi to by aż tak nie przeszkadzało żeby był ale lekarzowi może przeszkadzać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdj usg zawsze mialam ale ja chodizłam prywatnie nie na nfz wiec moze to cos zmienia. połowkowe tez mialam prywatnie w 3d wlasnie czy jakos tak jakies lepsze w kazdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona80
gosc, zawsze mozesz polozna zapytac przed wejsciem do lekarza czy mozesz wejsc z mezem...moj byl ze mna dopiero pierwszy raz bo zawsze mam tak wizyty, ze on jest w pracy, no ale u mnie to juz koncowka, dopochwowego usg nie mialam juz hohohoho od dawna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiwoszka też płacę za wizytę i dlatego mnie wkurzyło że nie dostałam zdjęcia skoro płacę za wizytę to może poswięcić tą jedną kartke ;-) ale niewiem czy to nie przez to że na pierwszej wizycie spytałam się od razu o zdjęcie a przy drugiej myślałam ze to jest oczywiste.Ja się zastanawiam czy oni wiedzą kto płaci za wizytę a kto nie czy trakytuja wszystkich jednakowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze!!! Widzę, że jednak foru jeszcze troszkę żyje :P ... a ja nie mam czasu ogarniać wszystkich wpisów :/ Ale fajnie się co jakiś czas wpada i przypomina te przeżycia przedporodowe ;) Życzę Wam póki co miłego dzionka, a jak znajdę więcej czasu wolnego to Was dokładniej poczytam i poudzielam się może troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no ja nie wiem ja chodziłam do profeminy do dr Grzegorza Marciniaka(boski lekarza) , to mi dawał na każdym usg sam z siebie , potem dr odszedł do Gdyni i ja do niego się przeniosłam i tam też mi dawał . Usg połówkowe tez mi robił i dał mi też płytkę z tego usg oprócz kilku zdjęć. Nie wiem jak inni w pro feminie ale własnie Dr Grzesiu dawał fotki :) Wielka szkoda że odszedł ze szpitala to był anioł nie lekarz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hoo. Qrcze ale mnie miednic A boli i rwa kulszowa w prawym posladku. To moje dolegliwosci tej ciazy niestety. Dzisiaj sie zmowily chyba. Ledwie do osiedlowego lidla doszlam. Patrze i patrze na ten brzuch i wmawiam sobie ze moze opadl ; p z pierwszym synem to byl wyraznyz spadek brzucha zszok. A po 5h wody odeszly. Dzisian stwierxzilam ze wzywam karetke jak bede czula ze sie zaczyna..mon maz w delegacji. Male dziecko w domu. Kogos sciagne na opieke ale mam stracha ze szybki bedzie tez ten porod jak i tamtenm Zastanwiam sie czy ponownie wziac salke prywatna. Bardzo mi ona odpowiadala. Leze juz w lozku ale zeby polezdc bo.spac znow nie moge buu. Dziewczyny mieszkacie tak blisko. Fajnie byloby sie kiedys spotkac z dzieciaczKmi. Mam taka grupke z poprzedniej ciazy poznane na i internecie i znamy sie na codzien;) fajnie pomyslec o grupie zamknieten na fb i pisac am face;) ale to tak przyszlosciowo nie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją też zdjęcia mam z każdej wizyty, ale co z tego jak mała zawsze tak ułożona że głowa tylko była a reszta zasłonięta. Taka wstydliwa ta moja kruszynka :-) dobrze że chociaż płeć znałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julkowa owa grupa zamknięta już istnieje na fb a także utworzyłysmy forum zamknięte , jesli jestescie zainteresowane to mysle ze dziewczyny które juz tam są nie beda mialy nic przeciwko by powiekszyc nasze grono :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
Rdomi jak jestes juz na tr.porodowym to wtedy informujesz ze chcesz osobny pokoj z dzieckiem.Ja bylam w pokoju z łazienką za 550zl razem z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
P.s.Gratki dla nowych mamusiek, te co urodziły i te co oczekują narodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
Rdomi jesrem mama ponas rocznej Sabinki dokładnie rok, miesiac i 11 dni. Rodzilam w Wejherowie, poród rodzinny z mężem.Torby miałam spakowane miesiąc w przód, a i tak urodziłam tydzień po terminie ; ( Ubranka uprane huz w połowie ciąży :) lubie mieć wszystko dopiete na ostatni guzik dużo wcześniej :) jedyna rzecz jaką kupiliśmy po porodzie to wózek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
Gość na każdej wizycie miałam usg ( większość prywatne ) polowkowe w szpitalu kosztowało 50zl robiobe mialam jakos w 22-23 tygodniu zdjecia z usg tajze sporo dostałam, takze pamiątki są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
Gość Mój mąż od pierwszej wizyty mi towarzyszył przy badaniu usg.Dwa razt sue zdarzyło jak nie był niestety praca.Chodzilam i chodzę do dr.Kubickiej polecam z ręką na sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zobacze jak bedzie nastepna wizyta za 2tyg powiem od razu ze chce zdjecie i podpytam go czy on robi to polowkowe myslicie ze lekarz nie odbierze mnie jakos dziwnie? bo ja mu zawsze zadaje tysiace pytan bo to pierwsza ciaza i duzo rzeczy niewiem i az mi glupio a w internecie sa sperzeczne czesto informacje ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaj pytaj bo to chodzi o Twój.spokoj. Ja o.malo rzeczy pytałam.ale codziennie widziałam.z siostra na telefonie więc na moje tysiące pytań odpowiadała siostra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×