Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość dgh
Gdy bylam w ciazt zapisalam sie na ebobasa swietny portal i dziewczyny sympatyczne choc zdarzaly sie wyjatki.Szkoda tylko ze sie po porodzie dziewczyny nie odzywaly, tylko na fb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
Nie znam P.kubickiej ale o Żabińskim słyszałam dużo dobrego m.in.Koleżanka chodzi regularnie prowadził jej 2 ciąże z tym że na NFZ -Władysławowo ;) i byłam zainteresowana jakie są koszta w Wejherowie prywatnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
dgh tak to już jest dziewczyny urodzą zajmują sie swoimi maleństwami i nie myślą już potem o forum hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
Opinie i zdania sa podzielone, ja mam niezbyt przyjemne zdanie o nim nie bedac jego pacjentka. Jesteś z Wladyslawowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
nie ;) W-wo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
A cio z tym fb? Jestescie tam? Mozna pomyslec nad grupa zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
Czytaj wyżej dziewczyny osobiście się wczoraj pozapraszały które wcześniej się tu dzieliły swoimi zdaniami no ja jestem od dziś i ogólnie ciszaaaaa więc pewnie piszą sobie na fb ;) a poza tym czemu fb ? przecież zaglądają tu ciężarne a nie kosmici :D:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) pisać jeszcze piszemy ale rzeczywiście zajmujemy się swoimi.maluszkami albo.odpoczywamy :-) niektóre z nas woła pisać w nocy ;-) a jeśli chodzi o fb to czasami piszemy o swoich bardziej prywatnych rzeczach i wolimy żeby nie wszyscy mieli do tego dostęp. A tutaj jak najbardziej można się udzielać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie she i dgh ;) Mi ciaze prowadzil maciejewski i z czystym sumieniem go polecam ;) she wkłady poporodowe sa w szpitalu ogolnodostepne wiec nie musisz z soba zabierac a na kiedy masz termin ? Macie konto na fb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
hello Już nie gość ;) wiem wiem że są ogólnodostępne tylko jak zabrakło to w nocy nie chciało mi sie tam nigdzie łazić :D Mam 1 bobo 2 w planach zobaczymy jak się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
She wszystko zalezy od wychowania. są samolubne jedynaki, ale i dzieciaki które maja rodzenstwo. :) nowe dzieczyny witajcie na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny..ja to.juz chyba tylko po nocach bede pisac.bo z ta bezsennoscia to w dzien zdycham a.w nocy to.jak zalonczonym obrazku widac..;) Emi wybacz ze jeszcze nie podeslalam.Ci tego maila ale przed poludniem mnistwo spraw a wieczorem umram z bolu i teraz to najbardziej kregoslup..odliczam te dni .mam nadzieje ,ze za te 5 dni bedzie miejsce i mnie zetna.. A co do jedynakow to mysle ,ze jest roznie ..wiecie ze z psychologicznego punktu jedynakiem jest tez osoba ktora miedzy rodzenstwem ma roznice wieku ponad 6 lat..czyl ja trojke jedynakow bede miala :) niezle to brzmi,ze masz.3 dzieci ktore sa jedynakami;) She..co do ilosci zajec przy dwojce hmmm...nie bede od poczatku opisywac tu swojeje sytuacji ale uwierz ze nie jste tak zle i spoko daje rade..na tyle,ze zdecydowalismy sie na trzecie dziecko a mam swoja prace,dwojke dzieci psa dwa koty dom i ogrod do obrobienia i 0 pomocy z zewnatrz gdyz nie posiadam w polblizu rodziny a rodzice juz nie zyja..wiec naprawde kwestia nastawinia i organizacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
BARDZO SKROCONY OPIS MOJEGO PORODU: Nigdy wiecej tak sobie powiedzialam po,jak malutka juz byla na swiecie. 33godz meczarni lacznie. Skurcze brzuszno-krzyzowe,czego nikomu nie zycze. Lekarz skakal mi po brzuchu,tak ze myslalam iz polamie mi wszystkie zebra. Do tego porod odbyl sie zuzyciem vacuum,naciecie i pekniecie rowniez mnie nie ominelo. Ale tak naprawde to co przezylam to moje i i meza,ktory porzezywal to bardziej niz ja.Bardzo mu dziekuje,bo gdyby nie on chyba bylm odplynela na drugi swiat.Wielkie wsparcie i sila jak mi dawal zdzialalay cuda,a teraz nasza coreczka z kazda minuta daje nam radosc i sile,ze jednak nie ma nic piekniejszego niz pojawienie sie takiej malej istotki dla ktorej czlowiek jest w stanie zrobic wszystko i nic innego sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dgh..kurcze masakra jakas z tym co przezylas wspczuje..a dlaczego.mialas tak ciezki porod jak wolno spytac? Duze dziecko czy zle ulozone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dgh- ja chodzę do dr. Żabińskiego całą ciąże w tym miesiącu rodzę dzięki niemu będę mieć dziecko na które czekaliśmy 10 lat bo szybciej byłam u dr Maciejewskiego u dr. Chrostowskiej u Przybosia i innych i każdy mówił to samo jest pani zdrowa proszę zajść w ciążę nikt mnie nie próbował leczyć oprucz chrostowskiej 3 razy poroniłam i już nie chciałam mieć dzieci z tego względu że każda ciążą kończyła się tak samo aż trafiłam na dr. Żabińskiego który od razu wiedział jakie leczenie u mnie zastosować i dziś jestem w 37 tygodniu ciąży chodzić prywatnie nie zawsze znaczy lepiej z tymi trzema ciążami chodziłam prywatnie i co . Co do jedynaków to ja jestem jedynaczką i nie uważam się sa samoluba lubię się dzielić i przyjaciołom oddałabym ostatnią koszule mam szwagierkę która ma rodzeństwo i nie stety ta to dopiero jest samolubem a swojego męża traktuje jak psa który ma tylko przynosić kase do domu bo mają kredyty a sama pali 2 paczki dziennie papierosków , także nie ma reguły kto jest a kto nie jest samolubem bo to zależy jak rodzice wychowają swoje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika230
Dziewczyny co myślicie o pasach poporodowych?? Kiedy zaczęłyście nosić ja jestem dziś równo tydz po porodzie i już od kilku dni go noszę w dzień. Wydaję mi się, że pomaga wciągnąć się brzuchowi już tak nie odstaje. Położna mi zakazała powiedziała, że dopiero gdy skończę krwawić mogę go nosić, ale za to moja mama mówi, że później już to pomoże i mam nosić moja mama też w sumie nie tak dawno rodziła bo 8lat temu i od razu go nosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika230
*nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Dokładnie wszystko od rodziców zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek89 podasz mi jakiegoś meila do siebie, jak mogę się z Tobą skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
:) dgh ale miałaś ...Aż się wierzyć nie chce :D No aż tak źle chyba nie jest jak to niektóre opisują :D Ja miałam poród naturalny ,bez cięcia z wagą 4,010 ;) Dziewczyny skurcze trochę są bolesne ale da się przeżyć nie strachać sie !! ;) Pamiętam jak spytałam kobitki na SoR czy poznam kiedy zacznę rodzić Wiecie co mi odpowiedziała ? "Że zobaczę wszystkich Świętych " hahaha a tak na serio dziś się z tego śmieję bo tak nie jest hehehe :) Cio do pasów poporodowych omawiałam ten temat z koleżanką i mówiła że nie pomagają tak do końca niestety wogóle to nienaturalny sposób wracania brzuszka do normy przynajmniej w czasie połogu chyba to nie jest dobre ;( Jakoś inne nie nosiły i mają płaski brzuszek :D Nie wiem ale jak spróbujecie zdajcie swoje relacje czy to kit czy to hit ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Tinneraa no mogę podać : paulina.grohs@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
Lilianna dziecko ulozone idealnie do porodu sn. Jak sie urodziła to mials 62cm i waga 4,380 Urodzilabym duzo szybciej gdyby podali mi oxy na biegu a nie czekali do ostatniej minutt az wody byly zielone a i tak bylam tydzien po terminie.Gdyby moja gin miala dyzur w ten dzien to pewnie tak by sie stalo ale byl Żabinski i powiedzial nawet ze urodze dopiero za dwa dni i musialam go ogladac przy porodzie.Całe szczescie, ze położne ok.Tak na marginesie te mlodsze bardziej sympatyczniejsze ale te starsze za to konkretne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
Dziewczyny nie oszukujmy sie porod boli i to jak jasna cholera ale naprawde warto ;) ja juz na koncowce nie mialam po prostu sily rodzic po tylu godzinach w bolach co 2-3 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
Boli ,boli ale zapomnieć idzie no ja się darłam na cały szpital jak już idą te bóle konkretne z resztą każda tam sie darła jak lezałam z małą to w nocy dochodziły wrzaski z porodówki my z dziewczynami co już miały dzieciątka przy sobie brałyśmy głowe w poduszkę :P Ale dacie rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akutart sie nie darlam bo zbieralam sily między skurczami na prawidlowe oddychanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
Poprzedni post to mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze coraz gorzej się czuję :( brzuch cały czas twardnieje, jakies uderzenia gorąca, częste skurcze się zaczynają. Ogólnie brzuch boli od dwóch dni i do tego strasznie mnie krocze boli, mam wrażenie żę mały zaraz z niego wypadnie heh... :p Wczoraj wieczorem już nie tak bolało, że myślałam że w nocy coś może się zacząć. Myślicie, że coś zaczyna się już dziać po mału??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She_26
emilia_24 :) nie denerwuj się wypij sobie meliskę :)) krocze jak pobolewa to już chyba się powoli tam przygotowuje do porodu ja miałam tak jakby ucisk :D no i niebawem to już sie działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bum cyk cyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×