Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość Aga czerwcowa
T o Wajlonis jednak dalej pracuje w szpitalu, ja jak lezalam w styczniu do na dzrzwiach gabinetu dużurki lekarskiej nie bylo jego nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wajlonis jak dinozaurr nie da sie wygrysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. Termin mam na 19 luty. Rodzilam 3 lata temu w Wejherowie i teraz tez zamierzam. JEstem bardzo zadowolona z calej opieki i to podczas porodu jak i po. NIe moge narzekac na nic. MOze to zwiazane z tym, ze na porodowke trafilam o 15 a o 17 bylo juz po wszystkim.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientujecie się jak jest ze szczepieniami? Używają "bezpiecznych" szczepionek, mamy (rodzice) na to w ogóle jakiś wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma bezpiecznych szczepionek . szczepionki to samo zło niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
czy któraś z Was uczęszczała do bezpłatnej szkoły rodzenia super mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska222
Hej, ja mam termin 20 luty, słyszałam ploty, że od kwietnia ma być w wejhrowie dostepne znieczulenie zewnątrzoponowe. Jesli to prawda to żałuje że sie nie załapie:( Ma ktoś podobny do mnie termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
Mamuska222 a skad masz te ploty. jesli to prawda to chyba poplacze sie ze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
_eddie_ na kiedy Ty masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za problem zadzwonici zapytac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamka222
Kuzynka w maju rodzi i dzwonila sie pytać o to bo jej zależało. Tak jej powiedzieli, tyle że to plany, wiec różnie to bywa z planami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to bedzie płatne czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo wprowadzenie znieczulenia jest niepewne, a co dopiero ktoś by ustalał płatne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna z wejherowa
Zapewniam że to są tylko plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, a czemu szpital broni sie przed tego tupu znieczuleniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mnie dziwi to, ze w XXI wieku kaze sie kobietom cierpiec...no ale moze jest tak jak mowi moja mama "kobieta musi poczuc, ze rodzi" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacofanie to się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewatpliwie nie kazda kobieta zechcialaby takie znieczulenie, sa takie co chca rodzic bez niego...ale fajnie by bylo miec wybor...otrzymac pelna informacje o plusach i minusach i moc wybrac...tutaj tego nie ma..ja kolejnego dziecka nie urodzilabym juz tu w Wejherowie chocby ze wzgledu na bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przereklamowany szpital moim zdaniem , uważam że szpital Pck w Gdyni jest o niebo lepszy pod względem kompetencji , zaangażowania czy pomocy matce przy nowo narodzonym dziecku , a wejherowie to zwlekanie z cc , może ostatnie sytuacje w kraju dadzą im tam też do myślenia z czym może się to skońcyć.. ja w wejherowie raz rodziłam , i to mi starczyło , kuzynka rodziła w marcu dosłownie mdlała z bólu osuwała się z łóżka a oni podsumowali to ah kobiety i ich emocje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga czerwcowa termin mam 11.kwietnia.Ale poważnie zaczynam zastanawiać się nad zmianą szpitala. Jestem wymagająca, mój komfort psychiczny i fizyczny, który ma przecież ogromny wpływ na rosnące we mnie dziecię, jest dla mnie najważniejszy. Ta ilośc znaków zapytania/niepewności i co raz częściej pojawiających się negatywnych opinii ad szpitala, powoduje że zaczynam poważnie wątpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
_eddie_ daj znac jaka decyzje podejmiesz a jaki inny szpital bierzesz pod uwage, a inne dziewczyny ze szkoly rodzenie na ktora chodzisz jak sa nastawione na porod w w wejherowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
czy uwazacie ze dzidzia 63cm i 4100 to duze malenstwo i powinna byc cesarka jesli mama jest drobna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIK oprócz nas na zajęciach są jeszcze tylko dwie pary i są to znajomi. Więc trzymają się razem ;) a ja z tych, co nie zaczepia i zbytnio gadatliwa, poza forum ;), nie jestem. A inny szpital - nie ukrywam, że od początku miałam dylemat, czy jednak nie wybrać Swissmed. Postanowiłam zobaczyć, jak to jest w Wejherowie, pochodzić do lekarza szpitalnego. I cóż zebrane doświadczenia, powodują że skłaniam się do Swissmedu. Aga czerwowca z info, które są na forum, nie sądzę aby były to wskazania do CC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam mame szczuplej budowy jak to piszesz rodzila dziecko 4800 sn w wejherowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym wy w ogóle piszecie? To jest duże dziecko i raczej zaleca się cc! Tylko straszyćie przyszłe mamy które chcą rodzic w wejherowie. Jeśli nie chcecie tutaj rodzic i wybrałyscie inny szpital to super... Ale nie oczerniajcie tego szpitala.. Lekarze wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to jest akurat prawda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprosze opinie o dr lukaszu maciejewskim bo wybieram sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u niego raz, wydaje sie sympatyczny, poczucie humoru ma co prawda specyficzne ale poza tym wydaje sie byc OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
mialam z nim stycznosc na Sor dla mnie jeden z lepszych lekarzy wejherowskiego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
_eddie_ a jestes zadowolona z tej szkoly rodzenia czujesz sie spokojniejsza i bardziej swiadoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×