Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość Paulusek89
Dzięki kiwoszka, trochę mnie uspokoiłaś, bo myślałam, że może mała z noskiem ma coś nie tak albo jeszcze z czymś innym. A propo byliśmy wczoraj na podcięciu wędzidełka, lekarz podobnie jak połozna też się zdziwił, że w szpitalu tego nie zrobiono. Ale powiedział, że w sumie oni (lekarze) się nie interesują tym, że matka będzie miała popekane brodawki :P Trochę krzyku, krewki, a i tak przed wyjściem z gabinetu z powrotem zasnęła w foteliku :) A co do wózków. Ja mam tutek grander, kolekcja zebra, również jest sprzedawany w tygrysku, ale udało nam się nabyć używany. Tzn. teoretycznie uzywany, bo praktycznie to nawet włoski na kółkach się nie starły po poprzednich użytkownikach w takim dobrym stanie był. No i wszystko do zestawu, gondola, spacerówka, fotelik, parasolka, torba, moskitiera i przeciwdeszczowa folia. Na takim dłuższym spacerku, jeszcze nie byliśmy, ale wózek jest świetny. Lekki i dobrze się prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Aha a co do gondoli, ten model też nie ma jej zbyt wielkiej i przestronnej ale to w zupełności starcza. jest zgrabny po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi-tez myslalam i brałam pod uwagę nico plus :)ale dada jednak byz zwinniejszy i jakos tak do reki bardziej lezal..wiem który masz ..ja najpierw chciałam ten granatowy w biale kropeczki i z czerwona lamowka i kokardka :) był slodki ale nie widziałam jeszcze wtedych tych etno bo sa bardzo rzadkie na rynku i jak zobaczyłam bialy etno to zakochałam się od razu i nawet mój maz mowil ,ze super i mam go brac .. najpierw wogole to chciałam wlasnie xlandera move4 ten najnowszxy co wyszedł z kolarami kontynetow:)..i mojemu mezowi tez się podobal ale jest mega szytywny..a ja nie chce twardego wozka bo mi dziecka szkodai tak zaczelam szukac miekich..padlo na grandera :) ale wlasnie rozmaiar gondoli przemawial na nie ..za to miekki i zwrotny bardzo..no i tak znaleźliśmy Nico plus i ten dada ..kupiłam trzy w jedny czyli i fitelik,gondola,spcerowka.maja swietna moskitierę i jeszcze spory kosz na zakupy co było dla mnie ważne bo z Nikusiem miałam Mutsy i tamten kosz a w zasadzie jego brak w wozku za 3 tys mnie rozwalam wiec dada sporo plusow miał i takim to tez będzie jezdzila moja gwiazda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
i znowu upal niedowytrzymania pytalam sie jeszcze raz dziewczyny jak mnieliscie ubrane swoje maluszki na wyjscie do domu w ten upal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek rozumiem Cie bo ja tez na poczatku nie wiedizalam czy to normalne na szczesie moja mama pracuje w przychodni i jestem dzieki temu w stalym kontakcie tel z pediatrą:) a uzywasz soli morskiej do oczyszczania i nawilzania noska? bo higiena noska u noworodka jak i niemowlecia jest bardzo wazna wszystkie choroby infekcje biora sie czsto od nie czyszczenia noska , waskie kanaliki sa jeszcze itp. my od urodzenia uzywamu Disnemaru poleciła nam go własnie naasza pediatra , to jest tez przydatne gdy w domu mamy sucho , gorąco nawilza ładnie błony sluzowe , i warto co jakis czas uzyc fridy zawsze sie jakies babochy wyciągnie , tylko nie za czesto bo wzmaga producje sluzu i wtedy moze nam sie wydawac ze dzidzia ma katar . my fridujemy tak 2 razy w tyg. przed tyem psikamy sola morska bo nie wolno na sucho czyscic i po tym tez raz. a odglosami sie nie przejmuj gdybys moja hanne słyszała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz jaka jestem zakręcona przeciez mam juz nie goscia w znajomych:) juz widzę tą czuprynkę:) cudowna!!!!gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, podpowiedzcie co kupiłyście dla swoich maluchów bo nie wiem czy mam wszystko kupione... Rzeczy typu sól fizjologiczna itd, do pielegnacji niemowląt... No pustka w głowie przez te upały :/ a chcę już wszystko kupić, by nie biegać na ostatnią chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamkaaaaa28
Hej dziewczyny, jeśli chodzi o wózki, to osobiście polecam Wam http ://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=996 Ma dużo większą gondolę od np. x-landera :) i znakomicie sprawdza się na różnym podłożu Co do porodu rodzinnego, to jak pytałam położną, ile się płaci za poród rodzinny, to zabiła mnie wzrokiem, a później powiedziała, że jest bezpłatny. Ale może mi tak powiedziała, bo i tak zarobili na nas 350zł za salę prywatną... A my tym czasem dalej walczymy ze zbiciem temperatury w domu, bo 27 stopni to przegięcie jest...mój maluszek na samym pampersie leży a i tak widać, że jest mu gorąco ... już nie wiem co mam robić... na spacer nie pójdę, bo na dworze ponad 30 u nas, więc z deszczu pod rynnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak w tym szpitalu jest ze szczepieniami?pytaja o zgdode czy szczepią jak leci bez pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna ten z kokardka slodki i mi sie tez baaaardzo podobal ale bede miala chlopca i chcialam koniecznie ciemny.. czarny grafit lub granat. Poza tym wozek ma byc na drugie dziecko hehe wiec mysle ze uniwersalny. Widzialam Twoj wozek i sliczny ale nie boisz sie koloru? ? Z drugiej strony kazdy kolor moze wypłowiec a bedziesz normalnie prac?? Tez mi sie wydaje ze dada nest zwinniejszy niz nicco. A 3 tys za wozek to dla mnie zdecydowanie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o zdjęcie wstawię na fb na pewno :) jesli chodzi o relacje to napisze jak przejda te upały bo Kamilka jest strasznie niespokojna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
kiwoszka ja też się zakochałam w tych wózkach, jak zobaczyłam jeden z granderów, to powiedziałam, że chce mieć taki wózek :) A moja mała dziś pół dnia marudzi i nie mogę jej uspokoić. Kolki pojawiają się wieczorem, więc to nie to raczej, może to od upałów... sama nie wiem. :) Aha kiwoszka my nie używamy właśnie nic do noska bo szczerze nie wiedziałam co;/ A jak to się podaje i czym? ten roztwór wody morskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Aha a propo fridy słyszała, że ponoć nie praktyczna, za to w samych zachwytach wypowiadaja sie na temat Katarka. tego aspiratora na odkurzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na córcię wpisze ci co mi teraz wpadnie do glowy z tego co kupilam ooprocz rzeczy oczywistych: - frida aspitaror do nosa Disnemar i tu odpowiem Paulusek psikasz tym do nosa taki spray - termometr kąpielowy -termometr dla niemowląt przewijak -butelki kupilam tez z tomyy tippa - sterylizator mikrofalowy ale nie polecam az tak - nawilzacz powietrza - to mi teraz wpadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos pytal jak szczepeinia . mnie nikt nie pytał tylko przyszła pani i szczepiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
kiwoszka dzięki za odpowiedź, zastanowię się nad ta wodą i fridą. Szczepienia te szpitalne są przecież obowiązkowe, więc nie pytają. Przyszła pani i zaszczepiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obowiązek obowiązkiem,a dziecko jest moje wiec nikt nie będzie za mnie decydowal.nie będziesz szczepione i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mnie o szczepienie pytali czy wyrazam zgode wlasciwie to o wszystko pytali czy wyrazam zgode nawet jezeli chodzi o karmienie piersia :) A jesli chodzi o wózek to ja wlasnie mam dada paradisco glamour dots czyli w kropeczki :) nie moglam mu ssie oprzec :) wieczorem jak sie troszke ogarne to napisze relacje :) Polecam Wejherowo :) Dziekuje za gratulacje :) sama nie wiedziałąm ze moja córeczka jest juz na fb heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie gość, pytali nawet o to czy chcesz karmić piersią czy nie? No to pozytywnie zaskoczona jestem :) gratuluję jeszcze raz :) zadowolona ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie gosc..witaj spowrotem:) i widze ze.mozemy zalozyc klub milosniczek dada paradiso:) emili a widzialas etno czarny lub marin?? W.momencie gdy nie wiedzielismy jaka plec mowilismy ,ze dla.chlopca wezmiemy ten marin. Ale ten czarny etno tez mnie zachwycal..o kolor sie nie martwie gdyz zawsze mialam jasne wozki:) pewnie ze sie brudzi ale zazwyczaj wystarczy przetrzec gondole a rspacerowke mozna prac..a w sloncu nic sie nie dzieje bo juz dawno.go.mam.i stal ppnad miesiac ciagle.na sloncu i nic sie nie stalo.. Ale byl.dzis upal..przetrwalam tylko dzieki basenowi..kurcze w cieniu bylo 30c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Twoja je odbija i śpi? Moja z tych trzech rzeczy czasem tylko je :P Trzeba ją długo nosić zanim odbije a czasem to się w ogóle nie odbija jej chyba ;/ Dziś jest marudna, nie wiem może to ten upał. Spokojnie pokarm może się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się borykam z brakiem pokarmu. Dzisiaj i Kamilka i ja plakalysmy. W dzień tyle była przy cycki że myślałam że chce jej się pić a się okazało że nie dojada(wczoraj miałam tyle pokarmu że myślałam że mi cycki pekna) a dzisiaj już pusto :-( To co dziś przeszłam to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×