Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

myszka-tak ja też kupiłam w rosmanie żel do mycia ciała i taką małą buteleczke z spryskiwaczem do tamtum rosa paste już wezmę z domu a do podmywania mam laktacyt :) Palusek- pewnie też tak zrobię już nawet o tym myślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
ciekawe jak tam liliana mniala wizyte na 16,30 jeszcze nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Lilianna mam nadzieje, ze poczeka bobasek do przyjazdu męża. Ewellina niedługo się wysypiesz, a w którym tygodniu jestes?? Te nasze wrzesniowe bobasy się spieszą ze nie wiem co. Miałam dzis tez ciężką noc- brzuch mi twardniał i miałam 2 razy skurcze jak na miesiączkę... co do podmywania to najlepiej szare mydło. W rossmanie jest też płyn facelle, ma bardzo dobry skład, ale ja jednak też obstaje przy szarym :) Co do tych majteczek to moje kolezanki mowily ze mozna je przeprać lekko i nadają sie do noszenia jeszcze prze pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo..wrocial padam na twarz..wagi nie znam bo bylam u tego gina do ktorego generalnie po zwolnienia..rzekl jedynie ze spora babka ale to juz wiem..co do reszty to bez zmian szyjak zmiekczona ale bez rozwarcia ale u mnie nie ma.co liczyc ma rozwarcie gdyz z tego powodu mialam pierwsza cc ..w mojej rodzinie kobiety maja zawsze cc bo dzieci nam.sie nie wstawiaja i przez to nie dochodzi do rozwarcia..co nie zmienia faktu,ze skorcze mamy takie ze juz przerwy nie ma..dalej idac..powiedzial ze za pozno w Weju umowili mi cc bo on uwaza ze 5 wrzesien to max i dal mi juz sierowanie na cc..nastepna wizyta za tydzien..kurcze meczaca ta koncowa z ta co tygodniowa jazda do lekarza..podsumowujac..mloda juz nisko..czas sie szykowac i tyle..musze tylko jeszcze raz zadzwonic do Zabinskiegi i przedyskutowac termin cc..poza tym polozna w Wejh rypnela sie o tydzien w tyg ciazy i dlatego zle obliczono termin cc.polzna koniec 40 tyg uznala.za.jego poczatek i stad pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi musze ci powiedziec,ze mi tez przez te wszystkie dolegliwosci,ktorych nie znam z poprzednich ciaz..a nie cierpie byc nieporadna i zalezna od kogos a.nietety jestem przez kregoslup i te skurcze..wiec juz czekam.zeby maz wrocil i mam nadzieje,ze wtedy szybko.sie zacznie..sex pomoze ..hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Lilianna że jeszcze mała posiedzi, choćby do powrotu męża. Chyba wszystkim końcówka się dłuży. Ja dzisiaj jestem cała pogryziona przez mojego skarbusia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no seks jak masz zamknieta szyjke mysle ze pomoze :) a maz na ile przyjezdza wlasciwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
to jak masz na 5 to jeszcze 2 tyg i koniec teraz juz zleci ja jeszcze 4 tyg ide jutro to sie wszystkiego dowiem ja tez biore tylko 2 pary tych majteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety przyjezdza na.niezbyt dlugo .ok2-3 tyg czyli liczymy na dwa tyg po porodzie..szalu nie ma ..po cc.troche ciezko bedzie zostac bez pomocy juz po.dwoch tyg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna ja tez Zazdroszcze ze za chwile bedziesz tulic juz swoja mala. Ja bym chciala juz byc chociaz w 35 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wam powiedziec,ze nie dociera do mnie ,ze to.juz tak niewiele.czasu zostalo.tydzien leci za tygodniem w takim tempie,ze szok..i pewnie dotrze do mnie ,ze to juz, dzien przed wyjazdem.do szpitala..i.juz bardzo tego chce a z drugiej strony strach..niesamowite i jak sprzeczne sa emocje przed.porodem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz nie gosc p
Witajcie ;) Jesli chodzi o obchod to jest ok 9 wiec jak pielegniarki mowily ze bedzie to szlam pod prysznic ;) majtki mialam bawelniane nikt tego nie sprawdza a do obchodu i tak sciagasz ;) Czytam was codziennie ale nie zdazam pisac ;) w niedziele mialam gosci w koncu zrobila sie impreza do 3 nad ranem . W poniedzialek wizyta u lekarza i zakupy z dzieciakami ;) Oliwia wazy 4350 g przybrala od wypisu 610 g czyli bardzo ladnie ;) we wtorek sprzatanie pranie itd a wczoraj i dzis sprawy urzedowe czyli wypis macierzynskie becikowe odebranie peselu ogolnie szal wsystko z dwojka dzieci ;) miedzy czasie wizyta u okulisty z synkiem ;) a od jutra zacynam jezdzic na rowerze zobaczymy co z tego wyjdzie ;) dzieciaczki na szczescie grzeczne ;) paulsek ja rowniez daje malutkiej smoczka i nie uwazam zeby to bylo cos zlego . Synus tez bral smoczka i sam go wyrzucil na pocztku tego roku mial rok i 8 miesiecy ;) ale dawalam tylko do uspokojenia i zsypiania nie chodzil z smoczkiem caly dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzisiaj jestem pierwsza na forum, taka zgaga mnie meczy ze masakra :-( fuuu...... nie moge przez to spac, bo jak tylko sie poloze to zaraz wraca..... i tak na pół leżąco teraz śpij kurde :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia..a probowalas kontrolowac to co jesz wieczorem?? Mi to pomaga..najgorzej mam gdy zjem bulke na kolacje lub jakis owoc..wtedy tez umieram i az czasem wymiotuje od tego..no i wtedy na polsiedzaco popijajac malymi lyczkami wode lub mleko..szczerze Ci wspolczuje bo nie mam codziennie ale wczoraj mialam taka ze zwrocilam wiec wiem.co to znaczy tak.sie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Już nie gość ja też do uspokajania tylko, jesli ją przewinę, nakarmię i jeszcze płacze to daje:P Nie uważam, że to coś złego, po prostu chciałam zasięgnąć opinii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia, ja się chciałam pytać dziewczyn czy to normalne że pod koniec ciąży zgaga przybiera na sile, gdzieś w jakimś kalendarzu ciąży przeczytałam że powinno być zupełnie odwrotnie :o ja też mam zgagę, budzę się z nią, towarzyszy mi przez cały dzień, staram się lekko jeść ale i tak się pojawia, nawet jak kubek wody wypiję, męczy mnie to strasznie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna, planowane cc wykonuje się na ile przed terminem? Gdyby stało się tak że przed cesarką zaczną się skurcze i poród (czego oczywiście Ci nie życzę:) ) to na szybkiego "będą Cię kroić", czy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem zachciało mi sie ciastka czekoladowe w łóżku wcinać :P no i przez to obudziłam sie z ta zgaga :( Juz nigdy wiecej..... Szklanka mleka pomogła, ale na krótko nestety. eh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz nie gosc p
Paulusei rozumiem tez myslalam ze z Oliwia unikne smoczka ale od trzech dni daje jej gdy bawi sie zbyt dlugo moim cyckiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zgagi czytałam na odwród to znaczy że żołądek jest teraz już na maxa ściśnięty i nawet radzą aby jeść mniejsze porcję ale częściej i nic jiż kwaszonego co do malęństwa to sama się zastanawiam kiedy z nim wyjść na dwór po porodzie na spacer bo wkońcu tyle spraw jeszcze do załatwienia becikowe akt urodzenia pesel i kiedy to wszystko?//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki :) Paulusek mój książę ma kolkę dzień w dzień , niestety męczy go to strasznie, aż żal bo zawsze robi taką minkę smutną rozżaloną, że chce mi się płakać razem z nim. Noce mamy spokojne, bo kolka go chwyta nad ranem i w dzień. Ale to nie zmienia faktu, że jest. Dzisiaj Mój Mały Książę ma miesiąc ;D, prawdę mówią Ci, którzy twierdzą, że bez względu jak bardzo bolało, szybko się zapomina ;). Co do smoczków, to ja w ferworze zakupów jeszcze przed porodem kupiłam chyba z 6 szt różnych, bo trudno mi było wybrać, daje smoczka małemu żeby go uspokoić. Ale pocieszające jest, że on go często nie chce a w śnie jak się uspokoi to wypluwa ;) I nawet jeśli będzie kiedyś trudno go odzwyczaić od smoczka, to trudno, grunt, że maluch się uspokaja i się nie męczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny też czytałam,że ta zgaga to powinna ustępować,ale ja mam tak samo jak wy nawet wczoraj miałam i tez nie mogłam zasnąć uczucie straszne bleee i do tego w nocy spać nie mogę masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzekamNa Corcie..jesli zaczna sie skorcze przed terminem to gnam.w te pedy do szpitala..Mciejewski powiedzial ze nie moge miec wiecej niz trzy na godzine..ibna cito cc.bo grozi pekniecie macicy..a termin wyznacza sie jak widzisz ok 3-4 przed terminem porodu. Co.do wyjsc z dzieckiem na dwor to oczywiscie kwestia pogody ale max po tyg wychodzilam i bede wychodzic..nie werandowalam ..wychodzilam odrazu tylko nie na dlugo..jestem zwolennikem zimnego chowu i jakos sprawdza.sie to u mnie..jak jiz kiedys pisalam Niko mial 3 tyg jak juz byl z nami na wczasach i tak podrozoje z.nami od 2 tyg zycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×