Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Czyli lepiej spakowac w razie W :-) duzo miejsca taki smoczek nie zajmuje wiec lepiej miec go przy sobie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie skoro i tak w domu go podamy to dla mnie bezsensu te ich szpitalne ceregiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za noc..a w zasadzie.jej brak..az ryczec mi sie chce ze.zmeczenia z.tego ze wkazdej pozycji zle..gdybym tak zle przechodzila poprzednie ciazy pewnie.nigdy nie zdecydowalabym sie na trzecia..jakas masakra..nie dosc ze nie moge spac bo w kazdej pozycji zaje...scie niewygodnie to jakies uderzenia goraca mnie obudzily i tak sie mecze od.dwoch godzin.. Aa i jeszcze cholerna zgaga.. Emi..rwe kulszowa mialam raz 5 lat temu i teraz zaczelo.sie w 6 mcu ciazy,ze ruszyc.sie nie moglam..potem troche odpiscilo a teraz od 3 tyg bez przerwy..juz tez nie wiem co mam robic..po dniu funkcjonowania nie wiem jak mam wstac i zrobic krok..chyba sobie kule zorganizuje by odciazyc kregoslup i biodra gdy sie robi pierwsze kroki po wstaniu bo naprawde nie moge prawej nogi przestawic taki bol ciagnie az przez caly posladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna wspolczuje, juz niewiele zostalo, jeszcze troche i maz przyjedzie wtedy tez bedzie inaczej. Moze uda Ci sie w dzien troszke zdrzemnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia..wlasnie po tym jak w nocy napisalam post,tak sobie myslalam,ze gdyby P.byl w domu pewnie nie zalilabym sie na.forum tylko jemu a tak wyplakuje sie tutaj :(..odliczam dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to jest forum zeby podzielic sie swoimi smutkami i radosciami :-) Jeszcze tylko pare dni, bedzie dobrze kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna tez czuje sie koszmarnie, cala noc nie przespana, boli jak cholera, dziewczyny się tak na dole pchają że nie wiem czy to jest normalne... ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa..Ale w nocy mimo.ze nie spisz to lezysz..powinno.sie rozejsc..mi po nocy zazwyczaj skurcze mijaja i dopiero chwile jak chodze znow sie zaczynaja..ale ostatnie dni budza mnie jakies przepowiadajace bo budzi mnie bol jak na miesiaczke i to nie tylko brzuch ale i plecy..dzis jeszcze w nocy te uderzenia ciepla..nie spiąc poczytalam.troche i piszą, ze te uderzenia ciepla to tez zwiastun porodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna ja też mam uderzenia ciepła ale to już od dawna, mi taka noc nie pomaga, muszę faktycznie poleżeć długo żeby mi te wszystkie bóle przeszły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzis rano wstałam i na wkładce miałam dosyć śluzu ,ale był przezroczysty czy myślicie,że to część czopu?Jak to wygląda.Podkreślę,iż wcześniej na wkładkach nigdy nie mialam śluzu,który przypominał galaretke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które rodziły czy wy wszystkie jesteście z Wejherowa bo czytałam teraz jakie papiery po urodzeniu dziecka i żeby go zarejestrować czyli zrobić akt urodzenia to trzeba się zgłosić do USC tego co szpital wysyła czyli do Wejherowa a ja myślałam że jak będę rodzić w Wejherowie to do USC mogę jechać do Pucka a reszte papierów mogę w Pucku czyli pesel zameldowanie i becikowe a jak to było z wami ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
105ewelina- myślę że to może być czop ale to nie znaczy że zaczniesz teraz rodzić może to trwać nawet do 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina to może być czop. Teraz obserwuj swój organizm :-) . Quo ja jestem z Gdyni a rodziłam w Wejherowie i rzeczywiście akt urodzenia trzeba załatwić w Wejherowie a cała resztę w miejscu gdzie mieszkasz. Na pesel czeka się średnio miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina..tak jak pisze Quo..czop może odchodzić po trochu i już na dwa tyg wcześniej..wiec jak najbardziej może być to czop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Położna Angelika
Witam, chcę zbadać prawa kobiet ciężarnych i rodzących, wyniki wykorzystam w swojej pracy mgr..proszę o wypełnienie ankiety. http://moje-ankiety.pl/respond-51280.html Dziękuję! każda ankieta jest ważna! zapraszam kobiety które urodziły dziecko w latach 2011-2013!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Kamka mojej córci też jeszcze nie było... to aż nie możliwe, że aż tyle dzieci było. No ale z drugiej strony dzieciaki są tylko raz w tygodniu. Też napisze maila, ciekawe co mi odpiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowila pielegniarka, ze to na rozluznienie i dobrze abym po tym sie wyciszyla i zasnela. Na płucka to nie było. Mam nadzueje ze jurro wyjde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz nie gosc p
Witajcie ;) Emi kochana trzymaj sie jeszcze troszke niech Mieszko w brzuszku posiedzi ;) tinneraa i lilianna bardzo wam wspolczuje ;) trzymam za was kciuki dziewczyny , Lilianna mi moja malutka tak uciskala zreszta Nataniel tez uciskal ze budzilam sie w srodku nocy z strasznym bolem biodra a jak w dzien za duzo sobie pizwalam to wieczorem juz wgl wstac nie moglam nawet do toalety ;( takie uroki ciazy . Nie jeden wieczor wylam z bolu . Zreszta wlasnie przez bol biodra zoientowalam sie ze jestem w ciazy . Pesel my juz mamy byl po 2 tygodniach i trzech dniach ) kamka i kiwoszka ja na placu zabaw w bolszewie spedzilam caly dzien ;) czesto bywam w bolszewie ;) i mlego dnia wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
hej dziewczyny od piatku leze na patologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Myszka w jaiim pokoju?? Ja w 1123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka a co się stało?? poszukaj Emi bo tez tam leży..niezle się wrzesniowki posypaly..kurcze cos te nasze dzieci nie chcą września doczekać Już Nie Gosc..mnie nie boli same biodro tylko mam rwe kulszowa czyli bol idzie z nerwu miedzy kregami i ciagnie przez caly pośladek ,ze stanac nie mogę..wspolczuje ci ,ze tez takie bole mialas w ciąży..ja tez w nocy nie mogę wstać z bolu do toalety..chwytam się klamki drzwi od balkonu i na niej się dzwgam..masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Lilianna wspolczuje Ci bo domyslam sie jaki to musi byc paralizujacy bol i do tego jestes zupelnie sama z dzieciaczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzis spacerowalysmy nowym wozem innym niz ten ktory chcialam kupic , bo w ostatniej chwili kolezanka zaoferowała mi swojego x landera a ja o takim marzyłam :)) miło sie spacerowało :) 3 majcie sie dziewczyny w szpitalu wiem ze to nic przyjemnego i łatwo powiedziec ale wiem cos o tym 2 razy zaliczałam patologie i były to dwa razy po 3 dni pobytu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×