Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joe monster

moja żona zdradziła mnie w Egipcie

Polecane posty

Gość joe monster
to mam na kaś uważać ? to też może być podłoże ekonomiczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
A moim zdaniem powinieneś ją mocno przycisnąć do muru. Wręcz, "jeśli już nie podoba się jej tutaj, to niech leci do swojego brudasa i więcej nie wraca, nawet dasz jej kasę na bilet w jedną stronę". I wal w ciemno. Jak tam nic nie było, to taki szok przywróci ją do pionu, jesli było, do wszystkiego się przyzna i będzie musiała wybrać. A ty będziesz miał jasność a nie takie gówno jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Całą kasę przesuń w bezpieczne miejsce, gdzieś, gdzie żona nie będzie miała do niej dostępu. Na przykład owy rachunek bankowy bez współudziału i pełnomocnictwa. A na wspólnym koncie zostaw tyle, by ledwo starczyło do pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam kobiete która zostawiła Polaka nieudacznika dla Egipcjanina i nie żałuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jak się szybciutko zleciały obrończynie fiku-miku na boku, "nic nie drąż", "daj żyć", "to tylko seks", "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal" hahahahahah :-D pewnie samemu za uszami mają grubo i stąd takie podejście. no bo to takie cool mieć męża co tyra i zarabia szmalec, daje ów szmalec na wakacje, uciechy oraz kochasia na boku, który zapewni trochę wrażeń. i najlepiej niech ten bankomat.. przepraszam mąż siedzi cicho i nic nie ma prawa podejrzewać, bo naruszy przenajświętsza prywatność. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joe monster
nei sypiam z nią bo się boje że mnie czymś zarazi jak tam się z tym lowelasem miziała.Nawet obrączke przywiozła od niego taka tandeta z tombaku mówila że znalazła w hotelu akurat jej wierzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
A ile to trwa? Kiedy wróciła z tego Egyptu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joe monster
to już 2 miesiąc trwa taki gówniany stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
No to czas najwyższy zrobićjej awanturę i niech się deklaruje. A tętandetęz tombaku wrzuciła gdzieć w kąt, czy nosi z umiłowaniem? Bo jak to drugie, to jesteś stary osioł, że jej na drugi dzień nie wywaliłeś za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kminek@
Musisz przeprowadzic meska rozmowe - albo pokaja sie i zerwie z kochasiem kontakty to moze jej wybaczysz albo niech wypierdziela do araba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka 85 na pomarańczu
Ja pieprzyłam się grupowo z trzema turkami na wakacjach przez tydzień dzień w dzień takiego ostrego seksu, kolesie przyprowadzali kolegów i na zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
A jak się pokaja nie tykaj jej bez gumy dopóki nie przyniesie zaświadczenia, że nie ma HIVa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zle to wyglada
Zbieraj dowody, tyle mogę poradzić. Załóż keylogger na kompa, spróbuj dorwać się do jej komórki, jak trzeba, to i podsluch na niej załóż. Żebyś w razie rozwodu w skarpetkach nie został. Albo i bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z autobusem arabusów
"Z autobusem arabów zdradziła go! Nigdy nie był już sobą, ooo nieee!" Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ciężko mi jest teraz a najgorsze jest to że krytykuję osoby które poszly w bok "ja sobie tego nie wyobrażam to jest niewyobrażalne " poprostu jest cyniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masteronin
przyciśnij ją - masz prawo wiedzieć kto wkładał jej kootasa w końcu to twoja żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze mysle czuje
Jestes poprostu cipa i ona to czuje. Zadna kobieta nie zdradza mezczyzny! One zdradzaja cipy bo chca poczuc sie kobieta a zapewni jej to prawdziwy facet. A to ze jestes cipa ona juz odkryla dawno a my po twoim pierwszym poscie gdzie piszesz ze boisz sie przekreslic 20 lat wspolnego zycia i rodzine ktora was laczy. Pamietaj nie ty to przekreslisz i przekresliles a ona ale twoja wina w tym jest taka ze kolejny raz pokazujesz jej ze nie masz jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapustkamodra
To co, ma jechać do Egiptu i obić Arabusowi mordę, żeby pokazać że ma jaja ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to bywa
ma przycisnąć babę do muru by powiedziała jak naprawdę było w tym Egipcie - co, jak i ile razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skoro jest cipa to niech baba odejdzie od tej cipy a nie się pruje na boku z brudasami z arabowa i innymi ścierwami. niestety drogie panie, ale jesteście hipokrytkami do potęgi n-tej, bo zdradzacie facetów, których uważacie za owe cipy ale już odejść to nie macie odwagi [wiadomo dlaczego - $$$ męża], wiec kto tu jest tak naprawdę cipą??? :-D :classic_cool:🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuioikljhgfd
badz facetem anie sentymentalna cipka, robi cie w wała a ty jeszcze jak piesek merdasz, nie masz szacunku do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałem z nią wyparła się wszystkiego chciałem jej dać w pysk tak mnie wkurwiła.Chyba czas zbierać dowody do sądu bo to się nie zakończy hapyendem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Ty nie masz rozmawiać, tylko z góry przycisnąć do ściany i soczek wycisnąć. Wywal ją z wyra, niech sypia na kanapie (bo pewnie nadal w jednym łóżku spicie). Kijem babę postrasz, rozpieprz conieco w kuchni z tego co ona lubi. Wkurz ją by panowanie nad sobą straciła i się sypnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniu
Kto normalny puszcza swoją babę do Egiptu? Przecież te brudasy tylko na to czekają, są w tym mistrzami, większość bab pęka już po kilku dniach takich prymitywnych tekstów jak "du ju maj seks maszin" itp. itd. etc. Dla mnie to chore, bo te brudasy to zwykłe wyrzutki społeczne, nie mają szans na żonę bo ich sytuacja moralna a przede wszystkim materialna na to nie pozwala. To są tacy polscy dresiarze spod remizy - tylko że inny odcień, inny krajobraz i już baby dostają hopla na ich punkcie. I co najciekawsze, w ich kulturze chodząca samotnie kobieta to k...a i nawet się z tym nie kryją, kiedyś dziewczyna poszła sama na zakupy to była w szoku - od tego momentu wszędzie chodziliśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj baby baby baby
Bo to Arab, czarny, ciemna karnacja i większość już ma kisiel w majtkach na sam widok. Oni wszystko wiedzą i tylko na to czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do --- joe monster !!!
Przeczytaj koniecznie te posty to zrozumiesz jak dzaiła całe te zjawisko puszczania się z Arabami: http://forum.gazeta.pl/forum/w,24864,76994819,,BOB_z_hotelu_Roma.html?v=2 Całe dyskusje akurat o jednym z nich. Przeleciał chyba ponad setkę głupich polskich bab. Niektóre wprost piszą, że się puściły inne, że są zakochane - porażka. Np: Re: BOB z hotelu Roma 35gerino 10.06.08, 14:35 zarchiwizowany Zakochana Kasiu, jak się domyślam jesteś zakochana w Bobie. Czytałam Wasze posty już wcześniej, ale teraz postanowiłam do Was dołączyć, bo okazuje się że prawie z każdym dniem przybywa kobiet, którym serce skradł Bob. Napisz Kasiu proszę kiedy wróciłaś z Egiptu, bo ja wróciłam 29 maja i oczywiście także poznałam Boba. Nie mówi nic o żonie, na palcu nosi sygnet i każdej mówi, że uwielbia jej oczy i uśmiech, a potem oczywiście wysyła tkliwe sms. Dziewczyny pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do --- joe monster !!!
Re: BOB z hotelu Roma layla.2 30.11.08, 16:59 zarchiwizowany Tak znam Boba.Mialyscie racje.Bob-MANSOR z hotelu ROMA w Hurghadzie jest alfonsem.Ale numer -dziewczyna z Wroclawia jest z nim w ciazy.Udalo mu sie zlapac idiotke,ktora daje mu prezenty i chce mu wykupic wize.38-LETNIA KRETYNKA.Jesli chcesz wiecej wiedziec pisz email:massinho@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do --- joe monster !!!
Re: BOB z hotelu Roma roma_queen 09.01.09, 15:26 zarchiwizowany Witam ! Dawno mnie tu nie było , ale po przeczytaniu tych newsów jestem zaskoczona. Ja też była (prawie) żoną Boba, ale otrzeżwiałam w miarę szybko. To nie są faceci dla Nas , nie mówię że nie zdarzają się wyjątki . Ale tym wyjątkiem nie jest Bob. Ciekawa jestem kochana , z czego będziecie życ (chyba , że Ty zarabiasz odpowiednią kasę), bo On lubi bogate kobiety i uwielbia żyć na ich koszt. A nawet gdy będziecie razem tutaj , to co on będzie tutaj robił , kto go przyjmie do pracy(będzie w Międzyzdrojach pracował na plaży). Mnie też omotał, a uważam siebie za inteligentną osobę. Kochanie życzę Tobie szczęścia w życiu i miłości, może dla Ciebie on się zmieni. Napisz tylko kiedy nasze wspólne dzieciątko przychodzi na świat i jak masz zamiar dać mu na imie. Nie bądź zła na żonę Boba, to bardzo boli, a w sercu pozostaje zadra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahhahahahahaha
Ja pierdole co za idiotki z tych Polek :D:D:D:D nas Polakow maja za drani co lowia na jedna noc a 100 bab albo i wiecej bob na ckliwe teksty wylapal i kutasa wciskal do gardla :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do --- joe monster !!!
Re: BOB z hotelu Roma hammamm 26.12.08, 12:19 zarchiwizowany Byłaś po prostu laską z następnego turnusu...Wyjechałam 12 lipca.Nie będę wysyłać zdięć.Tak to oczywiście Mohamed.Oczywiście że "inny"niż wszyscy.Taki sam tylko że ma "swój"własny sposób na zaliczanie.Wysyłasz mu paczki?dziewczyno!!!Wiesz że miał 2 żony i jedna uciekła mu do Norwegii?Taki był dobry!pisaliśmu do października-później zadałam mu parę pytań i skończyło się...nie będę jedną z wielu.Wakacje były naprawdę romantyczne,pływanie,spacery,wynajęty przez niego apartament.Popytaj się o bogate turystki z Kanady i Holandii jak to utrzymują tych lowelasów-skąd by miał dobry zegarek i parę łachów?Im jest wszystko jedno czy młoda ładna czy stara.Oby tylko dostać prezent i kasę a może któraś zechce też zaprosić i poutrzymywać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×